Padomi, kā sākt ieguldīt kriptovalūtā un akciju tirgū

Ja jūs domājat par investīciju sākšanu, iespējas tur var būt milzīgas. Daudzi izvēlas nesākt ieguldīt milzīgā iespēju un informācijas dēļ. Šodien ir pat vairāk iesācējiem pieejamās iespējas, ieviešot blokķēdi un kriptovalūtu. Norūdījušies investori zina, ka diversifikācija ir svarīga, tāpēc ieguldījumi gan tradicionālajās akcijās, gan kriptovalūtā var būt veids, kā sajaukt savu portfeli. Izplatot savu bagātību, jūs optimizējat sevi mazākam riskam un lielākām iespējām palielināt savu peļņu. Tātad, kā labi diversificēts portfelis izskatās gan akcijām, gan kriptovalūtai? Kā jūs izlemjat, kurš jums ir piemērots?

Krājumu dažādošana

Dažādojot portfeli, jūs vienkārši ievietojat savus dolārus vairākās vietās, kas var palīdzēt samazināt risku salīdzinājumā ar visu skaidras naudas ievietošanu vienā vietā. Ja kāda no jūsu akciju cenām pazemināsies, jūs vienlaikus nezaudēsiet visu savu naudu. Daudzi investori ieguldīs dažādās nozarēs, lai vēl vairāk diversificētu savu portfeli, vai iegulda dažādās aktīvu klasēs, piemēram, akcijās pret obligācijām, kas tirgū bieži reaģē pretējos virzienos.

Daudzi izvēlas dažādot savus krājumus izaugsmes, agresīvas izaugsmes, izaugsmes un ienākumu, kā arī starptautisko kopfondu starpā. Izplatot naudu četrās dažādās fonda opcijās, tiks samazināts risks jebkuram ieguldītājam, iesācējam vai ne.

Ja esat gatavs sākt ieguldīt akciju tirgū, jums būs nepieciešams brokeris. Šie ir vieni no labākajiem iesācējiem. Jūsu akciju brokeris ir pieredzējis profesionālis un var palīdzēt pieņemt labākus lēmumus attiecībā uz pirmajiem ieguldījumiem un ne tikai. Labs brokeris palīdzēs jums izveidot daudzveidīgu portfeli un izdarīt pareizās akciju izvēles pareizajā laikā, kā arī ļaus jums piekļūt akciju opcijām, kurām jūs pats nevarat piekļūt, piemēram, ārvalstu akcijām..

Kriptovalūtas dažādošana

Šīs tradicionālās diversifikācijas metodes kriptovalūtai ir līdzīgas. Tāpat kā akcijas, arī kriptonauda ir atkarīga no piedāvājuma un pieprasījuma, taču tā parasti ir daudz nepastāvīgāka salīdzinājumā ar tradicionālajiem krājumiem, galvenokārt kriptovalūtu tirgu decentralizētā rakstura dēļ. “Hype” un ziņu pārklājums var arī ietekmēt jebkuras kriptogrāfijas valūtas vērtību. Tomēr daudzi iesācēji nav pārliecināti, ar ko sākt, ieguldot kriptonauda. Bieži vien vispārējas izpratnes trūkums par blokķēdi un kriptonauda, ​​vai arī jaunie investori ir pārliecinoši dažādi monētu varianti. Tā kā nav kriptovalūtas brokeru, jūs pats daudz veicat pētījumu.

Ieguldījumi kriptovalūtā vienkārši nozīmē, ka jūs ieguldāt pašā projektā. Kriptogrāfijas valūtas dažādošana ir tikpat svarīga kā tradicionālajam akciju tirgum. Parasti ir trīs kriptovalūtas kategorijas. Tradicionālās kriptovalūtas ir pamata digitālās valūtas, kuras indivīdi vai uzņēmumi izmanto, lai veiktu drošus darījumus, izmantojot nemaināmo valsts virsgrāmatu, kas pazīstama arī kā blokķēde. Bitcoin ir tradicionāla kriptonauda, ​​kas lielākajai daļai ir pazīstama. Vēl viena tradicionāla iespēja ir privātuma monētas. Privātuma monētas ir daudz anonīmākas nekā citas kriptovalūtas.

Otrā kategorija ir platformas. Tos sauc arī par “tauku protokoliem”, tos izmanto, lai izveidotu blokķēdes infrastruktūru, kur tiek būvētas tādas lietas kā viedie līgumi. Daži šīs kategorijas piemēri ir Neo vai Cardano. Trešā kategorija ir lietderības žetoni. Lietderības žetoni ir projekti, kas veidoti, domājot par konkrētu nozari, piemēram, populārais VeChain piegādes ķēdes pārvaldībai.

Daudzi investori izvēlas dažādot savu kriptovalūtu šajās trīs kategorijās un dažādās nozarēs. Izvēloties kriptovalūtas opcijas, ir svarīgi ņemt vērā pašreiz apgrozībā esošo monētu skaitu un kopējo monētu daudzumu, kāds jebkad pastāvēs. Bez tradicionālā brokera jums būs jāveic izpēte par to, kura opcija jums ir vislabākā.

Starp tradicionālajām akcijām un kriptovalūtu ir daudz atšķirību, taču galvenā atšķirība starp abām ir peļņa pret risku. Kriptonauda tiek uzskatīta par daudz lielāku risku, taču tā nodrošina lielākas iespējas iegūt ātru peļņu. Krājumi parasti ir drošāki nekā kriptonauda, ​​bet to atdeve ir mazāka. Jums kā iesācējam ir jāapsver jūsu ieguldījumu mērķi un jāatrod labākais tirgus un iespējas, kas atbilst jūsu personībai un finanšu vajadzībām. Cerams, ka ar daudzveidīgu diversifikāciju un mazliet veiksmes jūs varat sākt gūt lielisku atdevi vai nu ar tradicionālajiem krājumiem, vai ar kriptonauda.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector