Nekustamā īpašuma marķēšana: nereālas cerības vai gaišā nākotne?

Kas aizrauj vēlmi pēc tehnoloģiskā progresa? Lielākoties tā ir nepieciešamība pilnveidoties, kaut ko mainīt uz labo pusi. Katrs uzņēmējs, kuram ir sapnis, agrāk vai vēlāk sāk meklēt iespējas iegūt labu finansējumu un īstenot savu sapni. Viņi sāk meklēt veidu, kā saņemt ienesīgus ieguldījumus topošajām idejām. Blockchain vadīta marķēšana ir kļuvusi par tendenci, kas apvienoja daudzus projektus ar vienotu mērķi. Miljoniem dolāru, kas izlietoti šajā jomā, veicināja vispretrunīgākos projektus un palīdzēja izgudrot netradicionālus risinājumus. Vai tas gadu gaitā ir attaisnojis cerības? Maz ticams. Bet vēsture mums saka, ka pēc tam, kad kāda noteikta ideja neizdodas, tajā varētu būt nekas nepareizs – lai gūtu panākumus, pieeja ir jāmaina.

Tokenizētas cerības uz labāku rītdienu

Kādas atklāsmes slēpjas aiz āķīgajiem vārdiem un bezgaumīgajiem saukļiem? Tokenizācija ir veids, kā mainīt reālās pasaules aktīvus, pārejot uz DLT, pazīstams arī kā blokķēde. Šī pieeja palīdz palielināt likviditāti, noņemt starpniekus dažādās aktīvu klasēs, uzlabot digitālās jomas pārredzamību un ātrumu, pateicoties šīs tehnoloģijas nemainīgajam un uzticamajam raksturam.

Vairāk nekā kriptogrāfijas mānijas laikā, kad ideja par bloku ķēdes balstītu jaunizveidoto uzņēmumu kopēju finansēšanu, kas pazīstama arī kā Sākotnējais monētu piedāvājums, izplatījāmies mēģinājumos tirgū piedāvāt dažādus reālās pasaules aktīvus ar visredzamāko mērķi to izmantot.

Tomēr Bitcoin korekcija un altkoīna kritums iesaldēja daudzu entuziastu sirdis smagā un bēdīgi slavenā laikā kriptogrāfijas ziema 2018./2019. Kopš tā laika kliedzošo virsrakstu skaits arī samazinājās. Savukārt blokķēdes stingrā iezīme, lai nodrošinātu vislielāko uzticību, redz arvien lielāku lietojumu skaitu – piemēram, Ford un BMW visbēdīgākais nodoms atbalstīt DLT ‘sertifikātus’ kuru mērķis ir cīnīties krāpšanās ar lietotām automašīnām.

Līdz 2021. gadam kļuva skaidrs, ka ne stabili finanšu un korporatīvo lēmumu pieņēmēji, ne mazumtirdzniecības lietotāji vēl neatbalsta masveida pieņemšanas ideju. Līdz šai dienai eksperimenti turpinās, pat gūstot panākumus. Ideju netrūkst un piepildās vispretrunīgākās idejas: piemēram, marķētā viena iesala skotu kolekcija, kas nesen ir palaists Singapūras biržā. Vēl viena dīvaina atklāsme izcēla Riku un Mortiju kriptogrāfijas māksla pārdots par apbrīnojami 150 000 ASV dolāriem Gemini piederošajā platformā.

Kāpēc viena no daudzsološākajām tendencēm līdz šim pārsvarā izgāzusies? Gandrīz visur ir bijuši sasniegumi – ko veicina vēlme atrast jaunus izmantošanas gadījumus, blokčanizācijas piekritēji ar šo konkrēto tehnoloģisko akmeni mēģināja notriekt pēc iespējas vairāk putnu. Sākot ar mākslas darbu kolekcijām un vērtspapīriem līdz pat dārgakmeņiem, eksotiskām luksusa automašīnām, sportu un nekustamo īpašumu: DLT lauka uzlabojumu solījumi ir pārņēmuši daudzu uzņēmēju prātu visā pasaulē. Īpašuma tirgus piesaistīja līdzekļus īpaši izdevīgi, jo daudziem jaunajiem uzņēmumiem izdevās uzņemt impulsu, izveidot veiksmīgas kolektīvās finansēšanas kampaņas un sasniegt miljonus, lai finansētu attīstību.

Varbūt, lai samaksātu par viņu grezno un eksotisko atpūtu? ICO ārprāta laikā vairākas platformas ieguva ieguldījumus, kas sasniedza desmitiem miljonu ASV dolāru. Tomēr ir kļuvis zināms, ka daudzsološākie projekti izrādijās to vada nelegāli spēlētāji un krāpnieki, kā rezultātā tiek izveidotas viltotas platformas, izešanas veida izkrāpšana un aizbēgšana ar pilnu maisu ar investoru naudu. Apstākļos, kad projekts galvenokārt sastāvēja no idejām, kas norādītas labi rakstītos dokumentos, kas pazīstami kā baltā grāmata, bija grūti novērtēt iespējamos ieguvumus reālajā dzīvē..

Bet kas šo ideju novilka miljoniem cilvēku visā pasaulē? Solījums no jauna izgudrot, izjaukt un uzmundrināt dažus tirgus, kas kopš dinozauru laikmeta nav pieredzējuši sasniegumus, neapšaubāmi ir lieliska lieta XXI gadsimtā. No šodienas blockchain palielina potenciālu kā tehnoloģija, kas ir galvenais uzticības nodrošinātājs digitālajā pasaulē.

DLT balstītu pakalpojumu izmantošanai nekustamajā īpašumā būtu jāatspoguļo visas iepriekšējās norises un jānodrošina lietotājiem lielāka likviditāte, taisnīgākas cenas, zemākas maksas par starpnieku izslēgšanu no vienādojuma, pazemināta papīra īpašumtiesību cena, īsāka bloķēšana periods, un, protams, palielināta pārredzamība un vēl ziljoni citu kniebienu. Tā solīja ātrāk apstrādāt darījumus, paplašinoties līdz globālajam potenciālo investoru tīklam un zemākam finanšu korupcijas un manipulāciju slieksnim, kas notiek pārāk bieži.

Bet vai tiešām ritenis ir jāizgudro no jauna? Kad ideja beidzot tika iesaiņota tikai ciparos un viedajos līgumos, tai bija pilnīga jēga. Vēlāk, kad tas nonāca tirgos, dalībnieki uzzināja, ka tokenizācijas modelim nav redzamu pierādījumu, lai uzlabotu procesus, kas ir tā vērti.

Tokenizācijas darījumi sākotnēji nonāca privāto investoru uzmanības lokā, taču neizdevās to novirzīt uz nākamo līmeni – galveno. Likās, ka nekustamā īpašuma marķēšana ir ienesīga, taču lietotāju bāzes trūkums uz brīdi kavēja tā attīstību. Pasaule vēl nav gatava kriptogrāfijas pārņemšanai.

Lietotāju pieredzes uzlabošana

Līdz pagājušajam gadam visveiksmīgākie piedāvājumi bija koncentrējās uz privātiem investoriem un pat pārliecināja dažus cilvēkus, ka tuvojas masveida adopcija. Būtībā globālā kriptogrāfijas tirgus procesā nekas nav mainījies. Kas izraisīja masveida adopcijas neveiksmi?

Kāpēc YouTube nav izveidots vēl 90. gados? Kāpēc sociālie tīkli parādījās tikai XXI gadsimtā? Šeit ir tas pats stāsts – tehnoloģija un saskarnes nav pietiekami ideālas, un tirgus infrastruktūra nav gatava. Papildus jēdzienam ir arī problēmas, kas saistītas ar vispārpieņemtu normatīvo sistēmu trūkumu un sekundārā tirgus trūkumu.

Līdz ar DeFi protokolu parādīšanos kriptovalūtu ieviešana ir atgriezusies uz pareizā ceļa, lai bruģētu ceļu masu tirgum. Kāda veida infrastruktūra ir nepieciešama, lai tradicionālās iestādes ienestu DeFi tirgū? Iespējamais darba risinājums ir ļaut marķēt dažādus aktīvus, kas izmanto jauno DeFi protokolu spēku.

Decentralizētās finanses vai P2P aizdevumi var nodrošināt tik nepieciešamo turpmāko pieņemšanas ciklu, ņemot vērā lielāku pārredzamību, kas tiek piedāvāta lietotājiem. Jaunā desmitgade neapšaubāmi pavērs jaunas iespējas, lai atdzīvinātu daudzsološo tokenizācijas tendenci, sajaucot to ar ļoti daudzsološajiem DeFi protokoliem, lai beidzot sasniegtu redzējumu par tokenizētu pasauli, kas patiešām var darboties. Plaisas starp tradicionālajiem finanšu un kriptotirgiem samazināšana var būt iespējama, pateicoties uzlabotām saskarnēm un konverģencei ar citām tehnoloģijām.

Daudzi uzņēmumi ir strādājuši pie komerciālo un dzīvojamo nekustamo īpašumu marķēšanas, taču kļuva skaidrs, ka tikai niecīgi spēlētāji, nevis entuziasti var mainīt šo nišu. Jaunākais sasniegums nekustamā īpašuma tokenizācijas biznesā, ko vada Jointer Uzņēmums izmantoja visas labākās esošās tirgus tehnoloģijas, lai piedāvātu vieglu un drošu iekļūšanu šajā tirgū, un tā mērķis ir nodalīt komerciālā nekustamā īpašuma sindikācijas nākotni, kas balstīta uz Decentralizēto finanšu (DeFi) krustojumu, pamatojoties uz Decentralizēto autonomo organizāciju (DAO).

Jointer ir pasaulē pirmais komerciālā nekustamā īpašuma atbalstītais DeFi, uz blokķēdes balstīts sindikācijas modelis, kas darbojas kā alternatīva komerciālai reālai pūļa finansēšanai un REIT, izmantojot piesaistes bloku ķēdes modeli, kas ieguldītājiem nodrošina augstu peļņu un likviditāti ar zemiem riskiem.

2021. gadā Jointer pirmais izmantošanas gadījums būs komerciālais nekustamais īpašums, lai atrisinātu problēmu, kad daudzi uzņēmumi iznomā īpašumus gadiem un pat gadu desmitiem, ļaujot īpašniekiem gūt labumu no īres naudas plūsmas un īpašuma vērtības pieauguma. Izmantojot sindikācijas ekonomiku, Jointer to atrisina, piedāvājot kopuzņēmuma partnerību esošajiem un potenciālajiem komerciālā nekustamā īpašuma īpašniekiem, ļaujot viņiem ieguldīt 1% no īpašuma vērtības un saņemt 50% īpašuma daļu. Jointer to paveic, izmantojot blockchain tehnoloģiju, lai izveidotu sindikācijas modeli, kas piesaista līdzekļus no sabiedrības, piedāvājot jauna veida aktīvu klasi ar dubultu atdevi nekā REIT.

Pirms kāda laika Jointer sadarbojās ar STEX piedāvāt unikālas ieguldījumu iespējas. STEX ir Eiropas kriptogrāfijas tirdzniecības platforma tiem, kas tirgojas, lai nopelnītu, kas nodrošina a plašs funkciju klāsts lai uzlabotu lietotāju pieredzi. Pateicoties strauji augošai klientu bāzei un vairāk nekā 400 tirdzniecības pāru atbalstam, tā ir ērta vienas pieturas vieta, kur iegādāties kriptogrāfiju tikai ar kredītkartēm vai bankas kartēm, apmainīt fiat uz kriptogrāfiju vai kriptogrāfiju ar fiat ar dažiem zibspuldzēm mobilajā ierīcē. Igaunijā dibinātā STEX atbilst visiem ES noteikumiem par kriptovalūtas apmaiņu.

Jointer’s Izsoles funkcija turpinās ikdienas dinamisko piedāvājumu, un STEX lietotāji var piedalīties tieši no sava maka. Katra diena nes mērķi un maksimālo iespējamo ieguldījumu summu. Ieguldījumos izsolē ir 90% aizsardzība pret negatīvām pusēm, ļaujot investoriem samazināt kapitāla risku, vienlaikus gūstot labumu no iespējamās augšupvērstās vērtības. Grupas bonuss ļauj ikvienam gūt labumu no nozīmīgākas JNTR atlaides, tiklīdz izsole sasniedz virs 100%. Individuālais bonuss palīdz lielajiem ieguldītājiem kārtā, piedāvājot reizinātāju, kas stimulē ikdienas vadošos investorus. Bonuss nav ierobežots, taču tas nevar pārsniegt dienas iemaksu maksimālo robežu 150% apmērā, tāpēc ar ierobežotu ikdienas piegādi ieguldītāji tiek aicināti piedalīties savlaicīgi. Šobrīd JNTR var iegādāties tikai izsolē, un nav sekundārā tirgus.

“Es ceru, ka jaunāko izsoli var uzskatīt par piemēru, kam sekot mūsu nozarē, un mēs turpināsim uzlabot lietotāju pieredzi. Ir sākusies DeFi konverģence ar tradicionālajām finansēm, un tam ir daudz pamatu ”- atzīmēja STEX dibinātājs Vadims Kurilovičs.

Līdzņemšana

Analītiķi slavē lielas cerības uz 2021. gadu: daži sagaida, ka Bitcoin debesīs strauji pieaug iestādes uzkrājas # 1 kriptonauda bezprecedenta mērogā, bet citi sagaida vairāk no tehnoloģiju attīstības puses un turpmāka DeFi pieauguma.

Ļoti gaidītie Ethereum 2.0 pieņemšana ieviesīs lielāku mērogojamību, paaugstinot latiņu daudzajiem notikumiem. Tādējādi pieaugošā DeFi ekosistēma dažādos piedāvājumus, piedāvās vairāk funkciju, lai veicinātu integrāciju ar tradicionālajām finanšu sliedēm, kas kļūs par vienu no galvenajiem izaugsmes stūrakmeņiem šajā segmentā.

Kad būs mazāk berzes slāņu ar iekļūšanas pieredzi un lietotāja ceļš kļūs vienkāršots, mēs varam sagaidīt milzīgu augšupeju DeFi lietotāju bāzē un uz kriptonauda balstītos projektos. Tokenizācijai joprojām ir gaiša nākotne, un to veidos tirgus dalībnieki ar pieredzi.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me