MicroStrategy ir jaunais kriptogrāfijas nozares dārgais

2020. gads bija kriptogrāfijas nozares gads bez šaubu ēnas. Bitcoin pieauga eksponenciāli, gada laikā pieaugot par vairāk nekā 300 procentiem. Arī tirgus aktivitāte ir ievērojami palielinājusies, parādot, ka kriptogrāfijas nozare vairs nav tikai iedoma, ko cilvēki piesaista, mēģinot likt justies labāk.

Institucionālā darbība

Kriptogrāfijas tirgus likumību ir ievērojami palīdzējuši institucionālie investori. Tās būtībā ir privātpersonas ar lielu neto vērtību un lieli uzņēmumi, kas nodrošina milzīgas investīcijas aktīvā.

2020. gadā vairāki valsts uzņēmumi veica pāreju uz Bitcoin, pārveidojot savas rezerves un aktīvu bāzes valūtā un ļaujot tai pieaugt vēl vairāk, daudzi uzskata, ka nozares institucionālo investoru darbība galvenokārt bija tas, kas izraisīja kriptogrāfijas tirgus atkopšanos. Savā ziņā šajā ir patiesība. Lai gan nav prātīgi mazināt privāto ieguldītāju lomu, institucionālie investori noteikti izdarīja vislielāko slampu.

MicroStrategy ir valis starp vaļiem

Tomēr, runājot par institūcijām, diez vai kāds uzņēmums atstāja tik lielu ietekmi kā MicroStrategy. Uzņēmums ir pasaulē vadošais mākoņdatošanas biznesa inteliģences risinājumu piegādātājs, un pagājušajā gadā tas ar spēku pārcēlās uz kriptogrāfijas tirgu.

MicroStrategy iegāde sākās augustā. Tajā laikā uzņēmums paskaidroja ka tā ļoti ticēja Bitcon vērtībai kā bagātības krājumam un nodrošinājumam pret inflāciju. Tātad, tā iegādājās aktīvu 250 miljonu dolāru vērtībā – laikā, kad Bitcoin tirgojās zem 10 000 dolāru.

Nepilnu mēnesi vēlāk MicroSTrategy nopirka vēl vairāk, pirkumam pievienojot vēl 175 miljonus dolāru par kopējo 425 miljonu dolāru Bitcoin iemetienu.

Ideālā gadījumā šāda veida pirkums šķita nepiedienīgs. Pat ja uzņēmums ticēja kriptogrāfijai, bija neprāts redzēt, cik daudz MicroStrategy ir izšāvis Bitcoin tikai tāpēc, ka ticēja tam. Tomēr uzņēmums, šķiet, guva no tā labumu. Kad oktobrī Bitcoin sāka savu ralliju, MicroStrategy spēja ievērojami palielināt savas akcijas. Pēkšņi lēmums par Bitcoin iegādi vairs nešķita tik ārējs.

Lai gan daudzi būtu apstājušies, uzņēmums MicroStrategy decembrī to nedarīja paziņoja ka tā ir savākusi 650 miljonus ASV dolāru, pārdodot konvertējamas vecākās zīmes. Obligāciju pārdošana ieskaitīja vairāk nekā ierosinātie 400 miljoni USD, ko uzskatīja MicroStrategy, un uzņēmums apgalvoja, ka lielāko daļu līdzekļu izmantos, lai iegādātos vairāk Bitcoin.

“MicroStrategy plāno ieguldīt tīros ienākumus no parādzīmju pārdošanas bitcoin saskaņā ar tās Valsts kases rezerves politiku, līdz tiek identificētas apgrozāmā kapitāla vajadzības un citi vispārīgi korporatīvie mērķi.”

Ir vērts atzīmēt, ka MicroStrategy nav bijusi vienīgā kompānija, kas veica ievērojamus viļņus institucionālos ieguldījumos. Vairākas citas firmas ir iekļāvušas Bitcoin savās rezervēs, tostarp Lielbritānijas aktīvu pārvaldīšanas firma Ruffer Investīcijas (750 miljoni USD) un maksājumu procesors Kvadrāts (50 miljoni USD). MassMutuaal, Bostonas apdrošināšanas sabiedrība, arī nopirkts 100 miljonu USD vērtībā Bitcoin novembrī.

Lasiet arī: MicroStrategy paziņo par piedāvāto privāto piedāvājumu 600 miljonu ASV dolāru konvertējamu vecāko piezīmi, lai iegādātos vairāk Bitcoin

Steidzoties uz lielāku pieņemšanu


Tomēr šķiet, ka neviens nav tik ļoti ieinteresēts Bitcoin kā MicroStrategy. Maikls Teilors, uzņēmuma izpilddirektors, ir izsūknējis vadošo kriptovalūtu, ja vien iespējams, to nosaucot, nosaucot to par drošu patvēruma ieguldījumu un kaut ko tādu, kurā vajadzētu iesaistīties.

Tas noved pie tā, kāpēc MicroStrategy ir bijusi tik neticama. Lai gan lielākā daļa institucionālo investoru vienkārši pērk Bitcoin un hodl, MicroStrategy ir aizstāvējis vairāk cilvēku un uzņēmumu iespēju to iegādāties. Firma burtiski evaņģelizē valūtu. Piemēram, Saskaņā ar Tokpie sniegto statistiku apmaiņa, 2021. gada janvārī – februārī, salīdzinot ar to pašu periodu pagājušajā gadā, mazumtirdzniecības investoru interese par Bitcoin, kuri pirmo reizi iegādājas kriptovalūtu ar bankas kartēm, ir trīskāršojusies..

Piemēram, ņemsim pagājušā gada decembrī. Kad Bitcoin pirmo reizi pirmo reizi pārkāpa 20 000 ASV dolāru barjeru, Elons Musks tvītoja mēmā par viņa piesaisti valūtai. Teilors nekavējoties uzlēca uz tvītu, jautā ka Muskam jāpārvērš Tesla akcijas Bitcoin.

Kad Musks jautāja, vai tik liels darījums vispār ir iespējams, Saylor piedāvāja dalīties ar miljardieri savā “spēļu grāmatā”. Kā viņš paskaidroja, MicroStrategy jau nopirka vairāk nekā USD 1,3 miljardu vērtībā Bitcoin, un viņiem tas izdevās, nepārvietojot tirgu (mājiens: Coinbase ar to nedaudz palīdzēja)

Šķiet, ka šis Muska grūdiens ir iedvesmojis Saylor, kurš turpināja palaišana iniciatīva, kas pazīstama kā “Bitcoin korporācijām”. Konference notiks no 3. līdz 4. februārim, un tā ir pilnīgi bez maksas. Būtībā tas māca uzņēmumiem, kā vislabāk uzvilkt MicroStrategy līniju un ieguldīt lielus ieguldījumus Bitcoin. Turklāt, skatoties uz to, kā miljardieri iemīlas Bitcoin, parastie cilvēki sāk izmēģināt kriptogrāfiju, neveicot ieguldījumus. Pateicoties tādiem risinājumiem kā BountyMarketCap veltes izsekotājs, vidusmēra cilvēks var nopelnīt kriptovalūtas bez maksas, veicot vienkāršus uzdevumus tiešsaistē. Un tas ir labs visai blokķēdes nozarei.

Kamēr MicroStrategy turpina virzīties uz pieņemšanu, uzņēmums turpināja iepirkties. Pagājušajā mēnesī, kad Bitcoin nāca no mītiņa, kurā tas sasniedza jaunu visu laiku augstāko līmeni – 42 000 USD, MicroStrategy nekavējoties nopirka iegremdējot aktīvā vēl 10 miljonus USD. Šī summa varētu nobālēt, salīdzinot ar miljoniem, ko tā izdarīja iepriekš, taču tas joprojām ir kaut kas.

Ņemot to visu vērā, nav šaubu, ka attiecības starp Bitcoin un MicroStrategy ir bijušas abpusēji izdevīgas. Kopš 2020. gada augusta uzņēmums ir ievērojami palielinājis savu rezervju vērtību, un tas ir ievērojami palielinājies vadošās kriptonaudas popularitātes pieaugumā.

Atruna: Šis ir apmaksāts viesu pasts. Veiciet pats savus pētījumus saistībā ar reklamēto uzņēmumu vai kādu no tā saistītajiem uzņēmumiem vai pakalpojumiem, kas minēti rakstā. Coingape.com neuzņemas nekādu atbildību par jūsu bojājumiem vai zaudējumiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector