Lūk, kāpēc jaunie kriptovalūtu tirgotāji bieži cenšas nopelnīt naudu

Neskatoties uz to, ka tā ir viena no visu laiku ienesīgākajām nozarēm, topošie kriptovalūtu tirgotāji, pirmo reizi ienākot tirgū, bieži zaudē naudu. Atkarībā no izmantotās platformas tiek lēsts, ka līdz pat 95% jauno kriptovalūtu tirgotāju zaudē naudu – galvenokārt kļūdu dēļ, no kurām viegli izvairīties ar pareizām zināšanām un sagatavošanos.

Ja atrodaties šajā pozīcijā vai plānojat drīz sākt tirgot kriptogrāfijas valūtu, šeit ir jāzina pirms nākamās tirdzniecības atvēršanas.

Kick emocijas un attaisnojumi apmales

“Galu galā konsekventa rentabilitāte ir atkarīga no izvēles starp neērtībām, kuras jūtat, sekojot savam plānam, un vēlmei ļaut sevi uztvert (un valdīt) ar savām emocijām,” teica Yvan Byeajee grāmatā “Tirdzniecības psiholoģijas būtība vienā prasme ‘.

Lai gan šis citāts bija paredzēts tradicionālo tirgu, piemēram, forex, kapitāla vērtspapīru un to atvasinājumu, tirgotājiem, tas attiecas arī uz kriptovalūtu investoriem, kuri bieži izmanto savas emocijas kā lēmumu pieņemšanas pamatu, nevis aukstos, cietos faktos. Diemžēl šī stratēģija (vai tās trūkums) ilgtermiņā reti atmaksājas, un tas ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc mazāk pieredzējuši kriptovalūtu tirgotāji var nonākt sarkanā krāsā.

Lai gan ir taisnība, ka daudzas kriptovalūtu tirgus kustības nosaka pēkšņas investoru noskaņojuma izmaiņas un ka šīs izmaiņas bieži var paredzēt jau laikus (dažos gadījumos), daudzi tirgotāji bieži vien nokļūst vienā un tajā pašā sentimentālajā lodē un attīsta neloģiskas pieķeršanās aktīviem, kurus viņi tirgo. Tas var likt investoriem turēties pie aktīviem, kuriem nav reālu iespēju atgūties, kas gan bloķē viņu kapitālu, gan potenciāli noved pie spirāles, kur viņi atsakās agri uzņemties zaudējumus un zaudē daudz vairāk nekā bija nepieciešams..

Izvairieties no šādiem klints malas kritieniem, nosakot stop loss. (Attēls: CoinGecko)

Bieži vien nepieredzējuši investori pāriet uz “ilgtermiņa aizturēšanas” mentalitāti, lai attaisnotu turēšanu ar nelabvēlīgu cenu darbību – pārorientējot savu ieguldījumu nodomu uz ilgtermiņa spēli, lai padarītu zaudējumus labāk izturamus. Lai gan dažos gadījumos tas var izdoties, ir svarīgi paturēt prātā sākotnējo stratēģiju un pēc tam turēties pie tās. Tas nenozīmē, ka ieguldītājiem vajadzētu pārdot pirmās sarkanās sveces, bet viņiem noteikti vajadzētu saglabāt pārtraukt zaudējumu vietā, lai pasargātu no katastrofālas klints malas kritiena.

Kad rodas šaubas, demonstrācijas tirdzniecība

Lielākajai daļai jauno kriptovalūtu tirgotāju nav lielas pieredzes tirdzniecībā, un lielākajai daļai nav tirgus struktūras, noderīgu rādītāju vai tehniskās analīzes. Rezultātā daudzi jauni tirgotāji vienkārši ienirst tirgū, lēmumu pieņemšanai izmanto tikai savu prātu, loģiku un intuīciju, kaut arī pieredze un tirgus zināšanas ir tos noslīpējuši.

Par laimi, tagad daudzas platformas piedāvā demonstrācijas tirdzniecības risinājumus, kas ļauj kriptovalūtu tirgotājiem spekulēt tirgū, neriskējot ar naudu. Tā vietā šīs platformas ļauj šiem lietotājiem tirgoties, izmantojot spēļu naudu vai testnet līdzekļus, tirgos, kas atspoguļo reālos tirgus. Izmantojot demo tirdzniecības kontus, nepieredzējuši kriptovalūtu tirgotāji var justies par tirgu, veikt savas tehniskās analīzes un palielināt demo portfeli, lai redzētu, kā viņu stratēģijas veiktos reālajā tirgū..

NewsCrypto ir plaši pazīstams ar savu tirdzniecības izglītības platformu, taču nesen uzsāka savu bezmaksas demo tirdzniecības risinājumu. (Attēls: NewsCrypto)

Lai palīdzētu noteikt kriptovalūtu tirgotājus uz pareizā ceļa, NewsCrypto – populāra kriptogrāfijas tirdzniecības izglītība un tirgus ieskatu platforma – nesen izlaida savu demo tirdzniecības risinājumu. Atšķirībā no citiem demonstrācijas un papīra tirdzniecības rīkiem, NewsCrypto demo tirdzniecības platforma ir veidota, domājot par absolūtiem iesācējiem, un nodrošina jauniem tirgotājiem viegli piekļūstamas funkcijas, diagrammas un demonstrācijas tirgus, lai ātri tiktu galā ar tiem.

Kad tirgotājs var ērti gūt peļņu demo tirgos, ir pienācis laiks pāriet uz reālo lietu, vienlaikus izmantojot stop-loss, take-profit un ierobežot pasūtījumus, lai kontrolētu riska pakāpi, kur iespējams.

Atdaliet patiesību no ažiotāžas

Kā jaunam tirgotājam bieži vien var būt grūti nošķirt patiesi daudzsološās ieguldījumu iespējas no tām, kuras ir apmaksājuši apmaksāti šiliņi, un tiem, kam ir interese redzēt, kā tās gūst panākumus. Diemžēl tas var novest tirgotājus iesācējus ieguldīt neskaitāmos daudzumos sūknēšanas un izgāztuves shēmas vai projektos, kas piedzīvos nedaudz vairāk par mūžīgu lejupejošu tendenci.

Bitcoin meklēšanas interese pēdējo 90 dienu laikā (Attēls: Google)

Lai pārvarētu šo problēmu, tirgotājiem ir nepieciešama piekļuve precīzai, neobjektīvai tirgus ieskatiem un analīzei, kā arī veids, kā pārbaudīt, kuri projekti ir patiesi satraukti un kuri ir duds. Par laimi, burtiski ir pieejami vairāki desmiti rīku un platformu, lai palīdzētu pamanīt daudzsološās iespējas un izvairītos no riskantām iespējām. Viens no šiem ir Google tendences, vietne, kas ļauj pārbaudīt jebkura vārda meklēšanas darbības, kuru vēlaties redzēt, vai tas ir patiešām populārs vai nē.

Tāpat arī Kripto bailes & Alkatības indekss No alternatīva.me var izmantot, lai novērtētu, vai tirgus kopumā ir bullish vai lācīgs, savukārt Shuffleup’snepastāvības izsekotājs var izmantot, lai pārbaudītu dažādu kriptovalūtu normālo svārstību diapazonu. Šos rīkus kopā ar daudziem citiem pieejamajiem var izmantot, lai pieņemtu ienesīgākus tirdzniecības lēmumus un izvairītos no riskantākajiem aktīviem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me