Lietas, kas jums jāzina pirms tirdzniecības ar Binance

Binance apmaiņa gandrīz katru nedēļu rada galvenās ziņas. Nesen Binance pirms grafika ir uzsācis savu decentralizēto apmaiņu Mainnet. Tirdzniecība jaunajā platformā tiek sākta dažu nākamo dienu laikā. Viņu DEX ir nopietnas iespējas sekot mātes uzņēmuma Binance vadībai un kļūt par līderi savā domēnā. Viņu galvenais produkts ir lielākā kriptogrāfijas apmaiņa attiecībā uz ikdienas lietotājiem un pielāgoto Coinmarketcap apjomu. Šodienas rakstā mēs pārskatīsim to, kas salīdzinoši jaunajiem ļāva apmainīties ar galveno lomu kriptotirgū.

Ievads Binance

Binance platforma lietotājiem kļuva pieejama 2017. gada septembrī. Sākumā uzņēmuma galvenā mītne bija Ķīnā, bet kopš tā laika galvenā birojs pārcēlās uz Taivānu un ir atvēris birojus visā pasaulē. Binance bija pirmā birža, kas uzsāka savu kriptovalūtu BinanceCoin (BNB), ar tirgus ierobežojumu rakstīšanas brīdī pārsniedzot USD 3 miljardus..

Kā sākt tirdzniecību?

Lai sāktu tirdzniecību ar Binance, nav nepieciešama KYC procedūra. Jums tikai jānorāda e-pasts, jāizvēlas droša parole, un viss ir iestatīts. Binance ir draudzīgs interfeiss un plašs rīku komplekts. Gan ikdienas tirgotājiem, gan profesionāļiem patiks tirgoties ar Binance, un viņiem netrūks tehnisko rīku analīzei.

Birža nodrošina vairāk nekā 400 kriptovalūtu pārus tirdzniecībai. Tirgotājs var būt patīkami pārsteigts arī ar plašu valūtu BTC, ETH, USDT, TUSD, USDC, BNB un PAX kā citātu valūtu diapazonu. BTC un ETH tiek attiecīgi tirgoti pret 150 un 140 valūtām. Tātad lielākā daļa monētu, kuras jūs turat, noteikti būs pieejamas tirdzniecībai ar Binance.

Tirdzniecības maksas

Viena no daudzajām lietām, kas piesaista tirgotājus Binance, ir tās zemās maksas. Regulārā tirdzniecības maksa ir 0,1%. Jūs pat varat saņemt 25% atlaidi, ja komisijas maksai izmantojat BNB monētu. Lieliem apjomiem komisija var samazināties līdz pat 0,015% Makeriem un 0,03% Takers. Padoms. Ja jums ir dažas monētas, kuru kopējais atlikums ir mazāks par Binance minimālo tirdzniecības summu, varat tās konvertēt BNB un izmantot tās, lai samaksātu komisiju par jūsu nākotnes darījumiem. Pat 10 centu vērts altcoin, kuru nevar tirgot ar regulāriem pasūtījumiem, dos vērtību.

Depozīta un izņemšanas maksa

Binance birža neiekasē maksu par noguldījumiem. Turklāt viņi nesen ir pievienojuši paplašinātas depozīta iespējas, pievienojot kredītkaršu depozītus, izmantojot Simplex.

Izņemšanas maksa visām kriptovalūtām ir atšķirīga. Konsultējieties ar biroju jaunākie dati. Bitcoin izņemšanas maksa ir 0,0005 BTC, par Ethereum maksa ir 0,01 ETH, tāpat kā rakstīšanas brīdī. Summa, kuru varat izņemt katru dienu, ir atkarīga no jūsu Binance konta verifikācijas līmeņa. Jūs varat palielināt izņemšanas ierobežojumu, sniedzot viņiem pieprasīto personisko informāciju.

Papildu rīki Binance

Kad esat apmierināts ar platformu, varat sākt izpētīt iespējas, kas, no vienas puses, var vienkāršot, no otras puses, padarīt jūsu tirdzniecību efektīvāku. Viņiem ir atvērta API piekļuve, kuru daudzi uzņēmumi veiksmīgi izmantoja jaunu tirdzniecības pakalpojumu izstrādē.

Viens no šādiem rīkiem, kas var ievērojami uzlabot jūsu tirdzniecības pieredzi, ir automatizēti tirdzniecības roboti, veic pasūtījumus saskaņā ar jūsu stratēģiju visu diennakti. Piemēram, pārbaudiet bezmaksas tirdzniecības robotu pakalpojumu no TradeSanta. Tie ļauj jums izvēlēties kādu no pieejamajām stratēģijām un izveidot neierobežotu robotu daudzumu tik daudziem pāriem, cik vēlaties. Boti palīdz jums arī automatizēt rutīnu, un rūpēsies par jūsu tirdzniecību pat tad, ja esat prom no monitora. Kad esat izveidojis robotu, jūs nekad nepalaidīsiet garām tirdzniecību.


Vēl viena automatizētu tirdzniecības robotu platforma ir Trialitāte. Trality ir platforma ikvienam, kurš vēlas gūt labumu no algoritmiskās kriptogrāfiskās tirdzniecības. Viņi piedāvā patiešām unikālus rīkus tirgotājiem, lai izveidotu, pārbaudītu un tiešraidē tirgotu kriptogrāfiskos robotus:

Trality Rule Builder ir grafisks lietotāja interfeiss, kas ļauj izveidot tirdzniecības robota loģiku, vienkārši velkot un nometot rādītājus un stratēģijas. Tas ir pārsteidzošs rīks tiem, kuri nezina, kā kodēt, bet viņi tomēr vēlas izveidot tirdzniecības botu, kas darbojas labi un rada konsekventu peļņu.

Trality Code Editor ir pasaulē pirmais pārlūkprogrammas Python Bot Code Editor, kas piedāvā visu, kas nepieciešams profesionālam tirgotājam, lai izveidotu veiksmīgus tirdzniecības algoritmus. Ļoti svarīgi atzīmēt šeit ir tas, ka koda redaktoram ir nepieciešamas uzlabotas zināšanas par kodēšanu, tāpēc tas var nebūt piemērots visiem tirgotājiem.

Īsāk sakot, Binance katru dienu piesaista jaunus adoptētājus, nodrošinot zemas maksas, dažādus kriptovalūtu pārus un vienmērīgu iekāpšanu. Tas ir labi piemērots gan iesācējiem, gan profesionāliem tirgotājiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector