Kriptovalūtu loma pasaules ekonomikas transformācijā

Ja esat diezgan labi pārzinis finanšu sektoru, jūs vienkārši esat saskāries ar vārdu “Kriptogrāfijas valūta”. Tas ir bijis diskusijā jau kādu laiku. Tagad tas ir ieguvis zvaigžņu līmeni ekonomikā un valstīs kopumā. Kaut arī vairākas tiešsaistes platformas tagad pieņem kriptogrāfiju kā maksāšanas līdzekli, citas joprojām ir skeptiskas. Tomēr viena no būtiskajām kriptovalūtu īpašībām ir tā, ka tās ir pieejamas. 

Visā pasaulē ir vairākas kriptovalūtas, un dažas no tām ietver Bitcoin, Ethereum, Monero un citas. Šīs valūtas varētu kalpot kā vērtības krājums, jo viens Bitcoin tagad pārsniedz 35 000 USD. Anonimitāte ir arī būtiska kriptogrāfijas iezīme. Viss, kas jums jādara, ir e-maks, un jums ir labi iet. Bez jebkādiem dokumentiem, parakstītājiem un rakstiskiem līgumiem / vienošanās jūs varētu maksāt miljardiem dolāru kriptogrāfijas. Tāpēc jūs varētu vēlēties jautāt, kā tad es varu nomainīt savu kriptogrāfiju pret naudu? Tas ir viegli; viss, kas jums jādara, ir apmeklēt Evonax. Tie palīdz apmainīt populāras kriptovalūtas pret fiat vai pat citām kriptovalūtām. 

Šeit ir dažas no kriptovalūtu lomām pasaules ekonomikas transformācijā 

  • Uzlabot starptautisko tirdzniecību

Uzticība un nenoteiktība vienmēr ir bijusi starptautiskās tirdzniecības mēraukla. Valdība, bankas un korporācijas ir neuzticības un nenoteiktības trūkums attiecībā uz starptautisko tirdzniecību. Šīs iestādes savā veidā ir pārāk spēcīgas. Tomēr kopš blokķēdes tehnoloģijas parādīšanās lielākā daļa no viņiem cer uz sava spēka nostiprināšanu. Kriptovalūtas tiek izvietotas blokķēdes tehnoloģijā, kas ir 100% decentralizēta. Pirms tirdzniecības nav nepieciešams pārstāvis citā valstī. Jūs varētu atrasties Apvienotajā Karalistē, tirgojot kriptogrāfiju ar kādu Austrālijā. Kriptonauda ir palīdzējusi samazināt nenoteiktības līmeni starp darījumu partneriem. Tagad jūs varat radikāli veikt uzņēmējdarbību jebkurā ekonomikas nozarē. 

  • Saimnieciskās darbības attīstība

Kopš kriptonauda un blokķēdes tehnoloģijas parādīšanās, ir nepārtraukti pieaudzis ekonomiskās aktivitātes. Piemēram, bitcoin izmanto specializētus kalnrūpniecības aprīkojuma veidus, un tas vien ir radījis ekonomikas sektorus un apakšnozares, palielinot nodarbinātības iespējas personām šajā nišā. Kamēr cilvēki tirgo digitālās monētas, kriptovalūtas maiņu nevar neņemt vērā vai par maz spēlēt. Tā ir iestāde, kas palīdzējusi panākt vienmērīgu veiksmes stāstu pieaugumu starp rakstniekiem, tirgotājiem, programmētājiem un tīmekļa dizaineriem visā pasaulē. Lai gan jūs varat saglabāt ikdienas steigu, jūs varētu pieņemt kriptonauda ieguve kā sānu grūstīšanās, kas varētu kalpot kā papildu ienākumu plūsma. 

  • Maksāšanas līdzekļi:

Blockchain tehnoloģija ir padarījis samaksas režīmu salīdzinoši vieglu un daudz ātrāku. Tā vietā, lai maksājumu portālos gaidītu naudas pārsūtīšanu pa valstīm, tagad varat izmantot blokķēdes tehnoloģijas. Uzturoties iekštelpās, ērti atrodoties mājās – jūs varētu nosūtīt samaksu par visiem piedāvātajiem pakalpojumiem jebkur un visā pasaulē. Viss, kas jums jādara, ir iegūt saņēmēja e-maku. Jūs varat saņemt e-maku un apmainīt savu kriptogrāfiju pret fiat on Evonax. Tā vietā, lai saskartos ar smieklīgām pārskaitījumiem no maksājumu portāliem un bankām, kriptovalūtas un blokķēdes tehnoloģija piedāvā nelielas un kabatām draudzīgas darījumu izmaksas par vienu pārskaitījumu. Noteikti ņemiet vērā, ka šie darījumi prasa mazāk nekā minūti, līdz maksājums tiek atspoguļots otrā galā. Ātra, efektīva un uzticama! 

  • Vērtības krājums un bagātības sadale 

Pirms kriptovalūtas zelts ir aktīvs, kas tiek izmantots kā vērtības krājums. Tomēr kopš kriptonauda dzimšanas un Bitcoin dzimšanas 2009. gadā vara mainīja īpašniekus. Privātpersonas un firmas tagad iegādājas Bitcoin un citus Cryptos kā vērtības krājumus. Viens Bitcoin 2009. gadā bija mazāks par 10 ASV dolāriem. Pašlaik viena Bitcoin vērtība pārsniedz 35 000 USD, un pirms 2021. gada beigām eksperti prognozē, ka tā vērtība pieaugs līdz 50 000 USD. 

Neviens sektors nekad nav piedzīvojis izaugsmi kriptogrāfijas pasaulē. Bitcoin un ethereum 2017. gadā strauji pieauga par 2000 un 3000 procentiem. Tie, kas agrāk pieņēma un ieguldīja kriptogrāfijā, agrīnie putni, tagad bauda priekšrocības – radot miljonārus un miljardierus vienā naktī. Cilvēki, kuriem ir maz vai nav vispār zināšanu par ieguldījumu, mēnešu laikā kļuva par finanšu gigantiem. 

Kriptonauda ir palīdzējusi pārveidot bagātības izplatīšanas un radīšanas ātrumu. Tā kā visiem ir vienādas iespējas kļūt finansiāli plaukstošiem, tas ir atkarīgs no tā, vai esat gatavs uzņemties riska aprēķināto risku. Dažas valdības cīnās ar blokķēdes tehnoloģiju jauninājumiem, izstrādājot noteikumus, lai tos saglabātu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector