Kriptovalūtas brokeri, kuriem varat uzticēties

Ja jūs plānojat ieguldīt kriptovalūtas aktīvos pirmo reizi, tad vienkāršākais un drošākais veids, kā to izdarīt, ir kriptovalūtas brokeris. Kriptovalūtas brokeris atvieglo kriptovalūtas iegādes procesu, nodrošinot drošu, uzticamu vietu, kur to izdarīt.

Tirgū ir daudz, no kuriem izvēlēties, taču pastāv liela atšķirība attiecībā uz viņu piedāvātajiem drošības līmeņiem un tirdzniecības iespējām, kuras viņi piešķir saviem lietotājiem. Šajā lapā mēs apspriedīsim drošākos brokerus kriptovalūtu biznesā, lai jūs zināt, kurus no tiem izmantot.

Kāpēc drošība ir svarīga, ja runa ir par brokeriem?

Līdzīgi kā bankā, jums vienmēr jāmeklē drošākais Bitcoin brokeris, kuru vien iespējams. Tas ir tāpēc, ka tāpat kā banka, arī kriptovalūtas brokeris rūpēsies par aktīviem, kurus varētu novērtēt simtiem vai pat tūkstošiem. Kā pēdējā, pēdējā lieta, ko vēlaties piedzīvot, ir vienas dienas pieteikšanās pie kriptovalūtas brokera, lai uzzinātu, ka visi jūsu aktīvi ir nozagti.

Diemžēl tikai dažu pēdējo 12 mēnešu laikā tam ir bijuši vairāki piemēri. Dažos gadījumos aktīvi tika aizstāti. Citās valstīs viņu tirgotāji zaudēja ievērojamas summas. Pie visdrošākajiem brokeriem tas joprojām var notikt, taču tā iespējamība tiek samazināta daudz vairāk. Labākais padoms, ko mēs jums varam sniegt, ir izmantot kriptogrāfijas valūtas maku, jo tas ir daudz drošāks par drošību. Tomēr atrast vienu no drošākajiem Bitcoin brokeriem ir vismaz labs sākums.

Top 5 drošie kriptovalūtu brokeri

Tādēļ rodas jautājums, kuri ir visdrošākie kriptovalūtu brokeri? Šajā sadaļā mēs esam izveidojuši sarakstu ar tiem, kuriem, mūsuprāt, ir vislabākie drošības pasākumi un pieredze uzņēmējdarbībā.

eToro

eToro, visticamāk, ir vispazīstamākais zīmols kriptovalūtu brokeru biznesā. Sākotnēji specializējies Bitcoin CFD, platforma ir ļoti paplašinājusi savu darbību un piedāvā dažādus veidus tirgot kriptovalūtas aktīvus.

Jūs varat izlasīt izsmeļošu eToro apskats šeit uz Cryptimi.

Daļa no iemesla, kāpēc viņi ir nonākuši tur, kur atrodas, ir stingri drošības pasākumi, kas padarīja viņus par pārbaudītu un uzticamu platformu, ko tirgotāji var izmantot. Ugunsmūri un datu šifrēšana ir viens no veidiem, kā viņi to veic, savukārt divu faktoru autentifikācija (“2FA”) kontos nodrošina drošības un jostas drošību. Turklāt tos regulē augstākā līmeņa finanšu iestādes un tie ir cienījami vārdi šajā biznesā.

IQ opcija

IQ Option ir daudzkārt apbalvots kriptovalūtas brokeris un tiek uzskatīts par vienu no drošākajiem brokeriem tirgū. Papildus tam, ka tiek nodrošināta stingra KYC procedūra, iekāpjot un ļaujot jums padarīt kontu tik privātu, cik vēlaties, viņi regulāri sniedz tirgotājiem rokasgrāmatas par visu veidu lietām – ieskaitot drošību. Viņi arī piedāvā divu faktoru autentifikāciju starp citiem konta drošības iestatījumiem, kas nodrošina, ka jūsu personas dati un jūsu aktīvi nekad netiek apdraudēti. 40 000 000 reģistrētu lietotāju var apliecināt savu uzticamību, ko garantē CySEC (Kipras vērtspapīru un biržu komisija) un FSA (Seišelu salu finanšu pakalpojumu pārvalde), kas tos regulē un licencē..

Plus500


Šī Lielbritānijā bāzētā firma piedāvā tirgotājiem izvēlēties vairāk nekā 2000 finanšu instrumentu. Tās ir firmas, kas specializējas Bitcoin CFD un viņiem tas ir atļauts, pateicoties Lielbritānijas Finanšu regulatora (FCA) piešķirtai licencei. Viņi atklāj visu savu finanšu informāciju un ir Londonas fondu biržas publiski tirgots uzņēmums. Viss, kas notiek viņu platformas aizkulisēs, ir publiski zināms, lai jūs varētu pārliecināties, ka nekas nenotiek.

Saskaņā ar Financial Conduct Authority klientu naudas noteikumiem visi lietotāju līdzekļi tiek turēti atsevišķi no firmām, tāpēc jūsu līdzekļi vienmēr tiek aizsargāti neatkarīgi no tā, kas notiek ar pašu brokeri. Pateicoties tam, viņi ir sasnieguši vienu no augstākajiem lietotāju vērtējumiem gan Google Play, gan Apple App Store.

XTB

XTB piedāvā četras licences, FCA (Lielbritānija), CySec (Kipra), KNF (Polija), IFSC (Beliza), un tai ir biroji visā pasaulē. Šī ir viņu pirmā drošības garantija, jo viņi tiek labi uzraudzīti, un viņiem ir fiziska vienība, pie kuras jāatrod. Viņi arī izmanto drošu SSL savienojumu, un Mads Mikelsons to apstiprina ar slavenībām, lai vēl vairāk palielinātu viņu zīmola uzticamību..

Coinmama

Coinmama ir viens no vecākajiem kriptovalūtu brokeriem biznesā, un tas, ka viņi ir izturējuši laika pārbaudi, ir pirmais rādītājs, ka viņi ir uzticami, jo tos jau ir izmēģinājuši un tiem uzticas tūkstošiem lietotāju. Lai gan tie piedāvā ātru verifikāciju, kuras pabeigšana aizņem tikai minūtes, tas nodrošina aizsardzību pret krāpšanu un aizsargā jūsu kontu. Viņi sola visaugstākos drošības un privātuma standartus, un tieši to jūs no viņiem saņemat.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector