Kāpēc kriptovalūtu tirgotāji alkst pēc vairāk P2P apmaiņas

Pēdējā laikā pieaug tendence, ka vairāk tirgotāju izvēlas P2P kriptogrāfijas biržas, salīdzinot ar viņu centralizētajiem kolēģiem. Tas nav pārsteidzoši, ņemot vērā daudzos centralizētās apmaiņas trūkumus, tostarp lietotāju līdzekļu turēšanu, centralizācijas dēļ radušos drošības jautājumus, dažādu aspektu, piemēram, cenu, faking apjoma, privātuma trūkuma, manipulācijas un daudz ko citu..

Peer to Peer apmaiņa ļauj tirgotājiem tieši mijiedarboties, lai pirktu un pārdotu kriptogrāfijas monētas. Viņiem ir tikai jāpiesakās P2P biržas, platformas vai tirgus vietnē un jāpublicē tirdzniecības sludinājumi, lai pirktu vai pārdotu kriptogrāfijas monētas par noteiktām cenām vai noteiktā cenu diapazonā un, pats galvenais, iepriekš definētā veidā. atrašanās vieta. 

Tirgotāji dod priekšroku šīm P2P platformām, nevis saviem centralizētajiem partneriem, jo ​​tie nodrošina vairāk maksājumu un izņemšanas iespēju, dažos gadījumos piedāvā ātrāku tirdzniecību un nodrošina lielāku privātumu ar dažiem labākajiem, kuriem nav nepieciešama KYC. Vissvarīgākais ir tas, ka nav centrālās iestādes, kas kontrolētu lietotāju līdzekļus. 

Daudzi ieguvumi no centralizētās biržas

Tāda platforma kā localBitcoins.com ļauj personām tirgot kriptogrāfiju par fiat vairāk nekā 248 valstīs un 8223 pilsētās. Tas rada globālu tirgu, kur tirgotāji var elastīgi tirgoties ar vietējiem, vietējiem un pat starptautiskiem partneriem. Šodien jūs varētu iegādāties kriptogrāfiju no kāda Japānā un nākamajā dienā to pārdot citam Venecuēlā. Iespējas šeit ir neierobežotas. 

Vēl viena lieliska lieta par P2P platformām ir tā, ka tās ļauj tirgotājiem noguldīt un izņemt līdzekļus daudzos veidos, salīdzinot ar centralizēto biržu. Tāda platforma kā Paxful ļauj vairāk nekā 350 veidus, kā pirkt un pārdot BTC. Tas ir redzējis to popularitāte pieaug un šobrīd tam ir vairāk nekā 3 miljoni reģistrētu lietotāju. Ar vairāk lietotāju viņu tirdzniecības apjoms ir pieaudzis, tikai 2019. gadā pārdodot vairāk nekā 1,6 miljardus ASV dolāru. 

Maksa par P2P platformām ir diezgan minimāla to lētās darbības dēļ. Šīs platformas vada programmatūra; tāpēc viņiem nav lielas korporatīvās izmaksas. Turpretī centralizētās platformas vada cilvēki, un šiem cilvēkiem ir jāmaksā par paveikto darbu. 

Privātums ir kritisks kriptovalūtās, un, pieaugot valdību noteikumiem, daudzas platformas ir spiestas ievērot AML un KYC noteikumus. Tirgotājiem, kuri vēlas palikt anonīmi, P2P apmaiņa patīk NeuronEx neprasiet KYC. 

Pateicoties ceturtās paaudzes blokķēdēm, piemēram, Neuronchain, ar lielu caurlaidspēju tāda platforma kā NeuronEx var atvieglot vairāku valūtu apmaiņu. Līdz ar palaišanu būs pieejami NRON, BTC, ETH, LTC, XRP, EMC, DASH, DOGE, un tuvu augusta vidum tiks pievienoti EOS, BCH, BSV, EURT, USDT, CNHT, XAUT.

Citi galvenie jautājumi

Drošība joprojām ir izšķirošs jautājums, jo īpaši ar centralizētu apmaiņu. Centrālais varas punkts nozīmē centrālo neveiksmes punktu. Tikai pēdējā gada laikā vairāk nekā 12 apmaiņa tika uzlauzta ar kriptogrāfiju vairāk nekā 292 665 886 ASV dolāru vērtībā un nozagti aptuveni 510 000 lietotāju pieteikumvārdi. P2P apmaiņai ir atšķirīgi, jo tie neuzglabā monētas saviem lietotājiem. Viss, ko viņi dara, ir savienot pircējus un pārdevējus, ļaujot viņiem tieši sazināties, un tas viņus padara daudz drošākus. 

P2P platformas ir pretestība darījumu cenzūrai, un tas padara tās pievilcīgas tirgotājiem, kuri vēlas izvairīties no valdības noteiktajiem ierobežojumiem. Tā kā cilvēki vada centralizētas apmaiņas, viņi ir neaizsargāti un valdības tos var viegli izmantot. Pirms neilga laika Ķīnas Tautas banka piespieda divas lielākās apmaiņas Ķīnā tajā laikā, lai uz mēnesi iesaldētu visus BTC izņemšanas gadījumus. Šāds scenārijs ir diezgan nepatīkams jebkuram tirgotājam. 

No otras puses, P2P tirgus ir praktiski neaizsargāti pret valdības iejaukšanos, jo tiem trūkst centrālā varas punkta, kuru varētu piespiest. Tomēr ir iespējams piespiest dažas šo platformu daļas pārtraukt darbību, taču pārējā sistēma paliks neskarta. 

Kā tiek risināti strīdi


Jā, P2P apmaiņa ir fantastiska tirgotājiem, kuri vēlas lielāku privātumu un daudzas citas viņu piedāvātās privilēģijas, taču, tā kā viņiem trūkst autoritātes, kā tos novērst krāpšanu? Dažādās P2P platformās tiek izmantoti dažādi šīs problēmas risinājumi. Daži izmanto uz reputāciju balstītu sistēmu, kurā tirgotāji tiek vērtēti pēc katra darījuma, un tas norāda, vai viņiem var uzticēties.

Šī informācija ir redzama ikvienam, kurš izmanto platformu, un to var redzēt pirms tirdzniecības uzsākšanas. Ja rodas strīds, pieņemsim, ka pircējs sūta naudu un pārdevējs neizlaiž kriptogrāfijas monētas. Sabiedrības iecelts šķīrējtiesnesis uzklausīs abas stāsta puses un atrisinās problēmu. 

Dažas P2P platformas izmantos depozītus, lai kompensētu krāpšanas upuri un samaksātu par šķīrējtiesneša pakalpojumiem. Šiem šķīrējtiesnešiem ir izveidota arī reputācijas sistēma, nodrošinot, ka viņi neizmanto savas pilnvaras.

Secinājums

Bitcoin attīstība izraisīja centralizētu biržu dzimšanu, kas darbojās kā vārti kriptovalūtu pasaulē. Bija nepieciešama sava veida saskarne starp reālo pasauli un kriptogrāfisko pasauli, ņemot vērā dažus uzņēmumus, kas kriptonauda pieņem kā maksājuma veidu. Šo centralizēto platformu trūkums ir atšķirībā no kriptovalūtām; uzņēmumi tos vada. Viņi nodarbina personālu, lai uzraudzītu un pārvaldītu visu lietotāju mijiedarbību, ja rodas strīdi, kurus viņi kalpo kā šķīrējtiesneši, un šajā procesā iekasē maksu. Tas noved pie vairākiem trūkumiem, kurus mēs esam minējuši iepriekš. 

Lai atrisinātu šīs problēmas, P2P platformas ir attīstījušās, jo ar kriptovalūtām saistīti cilvēki ir izjutuši nepieciešamību izjaukt šo tirgu un piedāvāt decentralizētus risinājumus, kurus vada programmatūra, nevis cilvēki. Tagad parādās arvien vairāk P2P platformu, un, tām kļūstot arvien populārākām tirgotāju vidū, mēs neredzam, ka šī tendence drīz beigsies.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector