Ko darīt pirms ieguldījumu veikšanas

Mēs esam iemācījušies, ka naudai nevajadzētu gulēt uz vietas, nepieaugot. Fondiem ir šī iekšējā kapacitāte, lai tie kļūtu lielāki, un mums ir jāizmanto šī jauda, ​​ieguldot tos kaut kur. Tas ir, mums ir jāliek savai naudai gūt ienākumus vai pieaugumu. Vai arī runājot finansiālā izteiksmē, mūsu nauda būtu jāizlieto naudas aktīvam, cerot, ka tas nākotnē nodrošinās ienākumus vai vēlāk tiks pārdots par augstāku cenu. Naudas ieguldīšana nozīmē gūt skaistu peļņu no ieguldījumiem ilgtermiņā. Ideja, ka nauda jāizmanto, lai iegūtu vairāk naudas, ir tik dziļi iesakņojusies mūsu galvās, ka ikreiz, kad mums ir kādi papildu līdzekļi, mēs sākam domāt, kā tos palielināt. Un nav svarīgi, cik liela vai maza summa ir mūsu rokās, jo, tāpat kā Tesco, mēs dzīvojam pēc devīzes, ka katrs mazais palīdz.

Apkārtējā pasaule ir pārpilna ar dažādām ieguldījumu idejām, kas domājams, ka mēs rīt padarīsim bagātākus nekā šodien. Mums, piemēram, to saka labākais veids, kā ieguldīt 10 000 USD ir likt tos akcijās, obligācijās, kriptovalūtā vai nekustamajā īpašumā. 5000 USD var ievietot augstas ienesīguma krājkontā vai izmantot parādu nomaksai. Ar 1000 ASV dolāriem mēs varam iegādāties biržā tirgotos fondus. 100 ASV dolārus var ieguldīt 401 (k), grāmatās vai tiešsaistes kursos. Mums pat tiek sniegti praktiski padomi, kā pārvaldīt centus vai santīmus.

Patiešām, ir daudzas lietotnes nesen izveidojām šo noapaļoto mūsu maksājumu skaitu. Katru reizi, kad veikalā velkam karti, mūsu maksājums tiek noapaļots, un pēc tam mūsu krājkontā tiek iegūta papildu zeme. Kad mēs nopērkam New Yorker Barnesā & Cēls, mēs maksājam 8,99 USD. Pieteikums noapaļos mūsu pirkumu līdz 9,00 USD un atliks 0,01 mums. Lai gan 1 cents vai 1 santīms ir patiešām bezgalīgi maza summa, mēs katru dienu veicam tik daudz līdzīgu maksājumu, ka ar šo taktiku galu galā varam savākt taustāmāku naudas summu. Lai cik mazo vai lielo summu mēs noliekam malā, šādu finanšu manipulāciju galvenā ideja ir izspiest vairāk naudas no tā, kas mums sākotnēji ir.

Tomēr, pirms sākam sagraut smadzenes, mēģinot izlemt, kā ieguldīt līdzekļus, mēs esam nonākuši mūsu rokās, ieteicams pārbaudīt, vai no tām var gūt labumu kāda no mūsu dzīves jomām, jo ​​mēs varam gūt labumu pat tad, ja šie līdzekļi nepalielinās . Finanšu konsultanti vienmēr iesaka uzzināt, vai mēs varam novirzīt savu papildu naudu personīgajam parādam 401 (k) vai IRA. Rūpes par mūsu parādiem vai pensiju nedos vairāk naudas mūsu bankas kontos, bet noteikti padarīs mūsu dzīvi finansiāli drošāku un rentablāku nākotnē.

Ja jums ir personīgi parādi un vēlaties izmantot savu brīvo naudu, lai tos nomaksātu, ir lietderīgi sākt ar to apvienošanu. Ja jums ir vairāki parādi ar dažādām interesēm, sazinieties ar bankas vadītāju un jautājiet, vai varat ņemt jaunu aizdevumu, lai samaksātu nenodrošinātos parādus. Konsolidējot parādus, jūs visus esošos aizdevumus saliekat vienā, lielākā aizdevumā, kam ir zemāka procentu likme un zemāki ikmēneša maksājumi. Parādu apvienošana ir ērta, jo to var piemērot jebkura veida parādiem. Neatkarīgi no parādiem, neatkarīgi no tā, vai tas ir studentu aizdevums, automašīnas aizdevums vai personīgais aizdevums, tos visus var viegli apvienot vienā. Bankas un krājaizdevu sabiedrības ir ieinteresēti redzēt, kā tiek maksāti viņu aizdevumi. Tādējādi viņi ar prieku ļaus jums konsolidēt parādus, ja, to darot, jūs tos atmaksāsiet ātrāk vai vismaz drošāk.

Arī kredītkartes parāda atmaksa pirms naudas ieguldīšanas kādā uzņēmumā vai akcijās jums ir finansiāli izdevīgāka. Mēģiniet veikt vienkāršu aritmētiku. Bankas var jums piešķirt 5 procentu atdevi no jūsu ieguldījumu portfeļa. Bet, ja jums, piemēram, ir 5000 USD kredītkaršu parāds, no jums tiks prasīts samaksāt procentus par 23 procentiem. Pieņemsim, ka jums ir 10 000 USD, lai iemaksātu obligācijas, akcijas vai robo padomnieks. Ieguldot šos 10 000 USD, nevis samaksājot 5000 USD, kas pieder jūsu kredītkartei, jūs zaudējat 18 procentus. Tādējādi matemātika skaidri parāda, ka parādu samaksa jums kopumā ir izdevīgāka nekā ieguldījumu veikšana.

Tikpat izdevīgi ir ieguldīt naudu 401 (k), nekā ieguldīt tos augstas ienesīguma ietaupījumos vai CD. Lielākajā daļā darba vietu arī darba devēji veic iemaksas jūsu pensijā. Cik maksāsit abi, būs atkarīgs no jūsu pensiju plāna vienošanās detaļām. Parasti iemaksu diapazons ir no 3 līdz 6 procentiem no jūsu algas. Ja jūs pašlaik neatbilstat darba devēja mačam, naudas ieguldīšana 401 (k) punktā jums palīdzēs to izdarīt. Bet atcerieties, ka pensijas plānā nevar vienkārši ieguldīt lielu naudas summu vienā piegājienā, pat ja jums ir šī rezerves summa. Šajā gadījumā jums būs jādara šie līdzekļi jūsu krājkontā. Pēc tam vienkārši iestatiet savu 401 (k) ieguldījumu tādā līmenī, kas atbilst jūsu darba devēja līmenim. Jūs arī varat katru gadu Roth IRA ievietot līdz USD 500 vai USD 6500, ja esat vecāks par 50 gadiem. Jebkurš no šiem ieguldījumiem jūsu pensijā dos jums lielāku peļņu un lielāku mieru, ka jūsu jaunais bizness vai pat jauna profesionāla sertifikācija.   

Tikai pēc tam, kad esat samaksājis parādus un rūpējies par pensiju, ir prātīgi veikt ieguldījumus, kas jums radīs nākotnes ienākumus. Iespējas to darīt ir patiešām plašas. Jums būs tikai pareizi jānovērtē savas spējas un jāņem vērā visi riski, kas saistīti ar jūsu centieniem, lai jūsu ieguldījumi būtu veiksmīgi.

Šis ir viesu ieraksts, Koingape neatbalsta autora viedokli. tie ir tīri autora uzskati. Coingape.com neuzņemas nekādu atbildību par jūsu bojājumiem vai zaudējumiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me