Kas ir nopelnītās kļūdas un kā ieguldīt trūkumos?

yEarn sākās kā ražas apkopotājs DeFi platformām. Uzbūvējis Andrē Kronje, tā tagad ir vadošā DeFi platforma, kuras USP pāriet uz velvēm un apdrošināšanas piedāvājumiem.

Aizkadrā, Uzziniet finanses ir decentralizēta lietojumprogramma, kas izveidota, izmantojot Ethereum viedos līgumus. Līgumi cieši sadarbojas ar Curve.fi, kas ir stabilu naudas likviditātes fonds. Tas nopelna no tirdzniecības maksām, ko papildina iEarn, kas arī jūsu stabilo monētu aizdod kreditēšanas protokola fonā ar vislabākajām aizdevuma likmēm no Compound, dYdX un AAVE.

Yearn Finance atrod vislabāko iespējamo atdevi stablecoīnu un citu kriptovalūtu ražai, lai novērstu nepieciešamību veikt dārgus pētījumus vai līdzsvarot katru reizi, kad kāda platforma palielina viņu ienākumus. Yearn Finance velvju iezīme paplašina šo iespēju, meklējot labāko iespējamo ceļu DeFi ieguldījumiem. Tas ietver dažādas stratēģijas ieviešanas visā DeFi telpā. 

Vietnes Curve.fi pārvaldības marķieris ir CRV. Yearn cieši sadarbojas ar Curve, lai palielinātu žetonu nopelnīšanu no Curve. 

Kas ir ilgas finanses? 

Yearn finanses ir lietotāja portāls, lai izveidotu savienojumu ar viedajiem līgumiem. 

YEARN finanses ir decentralizēta lietojumprogramma, kas veidota uz Ethereum, kas piedāvā DeFi produktus ilgas atgūšanai. Tas darbojas tāpat kā jebkura cita tīmekļa tīmekļa lietojumprogramma, taču tā kodēšanu uztur viedie līgumi. 

Yearn.finance pārvaldības marķieris ir YFI. Yearn finance piedāvā šādus pakalpojumus: 

  • Nopelniet 

Funkcija Nopelnīt ir šādu kreditēšanas pakalpojumu pamata ienesīguma apkopotājs: Savienojums, Dydx, vai Aave (Ddex un Fulcrum pašlaik ir atspējoti). 

  • Zap 

Zap ir reklāmguvumu pakalpojums, kas atvieglo ERC-20 marķieru apmaiņu apmaiņā pret likviditātes nodrošinātāja (LP) marķieriem, lai nopelnītu Yearn Finance. Kaut arī iesācējiem tas ir ērti, Zaps patērē daudz gāzes, un tas varētu būt dārgs, pat vairāk nekā pašam manuāli. 

  • ARP

GPL ir tabula ar statistiku par pašreizējo atdevi dažādās marķieru DeFi kreditēšanas platformās, kuras atbalsta YEARN. 

Visaugstākā katras monētas GPL ir piegādātājs, kuram Earn šobrīd aizdod šīs monētas.

  • Apdrošināšana

Apdrošinātājs ir Nexus Mutual, kas ir aizdevumu apdrošināšanas sniedzējs, yIdrošināšana nodrošina aizsardzību pret viedo līgumu riskiem. Tā kā tā ir decentralizēta, tai nav nepieciešama atbilstība KYC un ALM. 

nopelniet bojājumus

pelnīšanas glabātavas ir kā automatizēti DeFi eksperti, kuri atrod labākās stratēģijas ieguldījumiem DeFi platformās. Kriptogrāfijas valūta, kas ieguldīta Yearn Vaults, tiek izmantota dažādiem DeFi protokoliem. Tas ietver likviditātes nodrošināšanu, aizdevumu nodrošinājumu, viena protokola ienesīguma izmantošanu un atkārtotu ieguldīšanu citās DeFi platformās.

Investīciju stratēģiju izlemj, balsojot par kopienas priekšlikumiem. 

Pagaidām Andrē vēro tirgus un raksta lielāko daļu jauno stratēģiju. Kad viņš un 9 citi multi-sig vērtētāji apstiprina, ka līgumi ir droši, vienlaikus nodrošinot augstāko ienesīgumu tirgū, tas tiek īstenots. Viņi tos maina atbilstoši pašreizējai ienesībai tirgū.

Zemāk redzamajā attēlā ir uzskaitītas platformas yEarn atbalstītās velves. Lielākā daļa glabātavu ir balstītas uz stablecoins (DAI, TUSD, USDC, USDT un līknes baseini) ar mainīgu APY no 20% līdz 85%. 

Uz kriptonauda balstītās glabātavās bija iekļauti arī Bitcoin un Chainlink baseini ar skaistu peļņu. 

Uzziniet VaultsUzziniet Vaults

nopelniet bojājumus Stratēģija 

Investīciju stratēģijas ir modulāri viedie līgumi, kuru kurators ir Andre Cronje, yEarn.finance dibinātājs. Ikviens var ierosināt stratēģiju forumā stratēģijas sadaļā, un, ja to apstiprina Cronje un multi-sig, tā tiek ieviesta līdz nākamajām stratēģijas izmaiņām. Katra stratēģija laiku pa laikam piedāvā atšķirīgu APY. 

Ieguldītāji stratēģijas veidošanā un koda ieviešanā tiek apmaksāti no ienesīgumiem no līgumiem. 90% no stratēģijas atdeves tiek izmaksāti LP vai velvju biedriem, savukārt 10% no ienākumiem tiek izmaksāti stratēģijas izstrādātājam. 

Kā darbojas Yearn Vault? 

Izpratne par to, kas notiek zem velves, ir tas, kas izvelk maģisko atgriešanos no šīm velvēm. Ienesīgums tiek sasniegts, nodrošinot aktīvu kreditēšanai, likviditātes nodrošinātājam (LP) par automatizētiem tirgus veidotājiem (AMM) vai lauksaimniecības stratēģijām. 

Pelnīšana DeFi ietver dažādas lietas: 

  • Peļņa no maksām par decentralizētu biržu. 
  • Atdeve no procentiem, kas samaksāti par kreditēšanu decentralizēto aizdevumu platformās. 
  • Peļņa no koda un ideju ieguldījumiem DeFi lietotnēs.
  • Ienesīgums Likviditātes un pārvaldības žetonu audzēšana.
  • Un vēl daudz vairāk

Kas ir Yearn Ethereum Vault? 

Gada peļņas glabātavas līdz augusta beigām balstījās uz stablecoins, Curve žetonu kopām, Bitcoin un Chainlink. 31. augustā Kronje uzsāka Yearn Ethereum glabātavas (yETH) kā mēģinājumu maksimāli palielināt Ethereum ienesīgumu. Turklāt apmaiņā pret savu likviditāti lietotāji nopelnīja YETH, kas atspoguļo viņu līdzdalību YEARN glabātavā. 

“Yearns” Ethereum velvēs tiek izmantota īpaša stratēģija Ethereum velvēm. Piemēram, DAI aizdošana ar nodrošinājumu Ethereum un DAI reinvestēšana LP vai aizdevumu platformās, lai maksimāli palielinātu šo atdevi. 

Iepriekš minētais piemērs ir visvienkāršākā stratēģija DeFi peļņas iegūšanai Ethereum. Tomēr iesācējiem to varētu būt grūti saprast un īstenot. Yearn glabātavu mērķis ir samazināt nepieciešamo izpēti un uzticības veidošanu, vienlaikus izpētot iespējas nopelnīt no DeFi. Tas automatizē visu procesu vienā depozīta un izņemšanas darījumā. 

Līdztekus tiešajiem ETH noguldījumiem YEARN glabātavas piedāvā arī Iesaiņota Ethereum (WETH) velve, kas būtībā ir ETH ERC20 marķējums. Ethereum no WETH tiek bloķēts, izmantojot viedo līgumu protokolu, un tiek izsniegts vienāds daudzums WETH. 

Kā lietot Yearn Vaults? Soli pa solim 

1. darbība: Pirmais solis ir nokļūt glabātuvē, izmantojot šo saiti: https://yearn.finance/vaults

Yearn VaultVeltnes galvenā lapa

2. darbība: Otrais solis ir seifa pievienošana velvēm, labās puses augšpusē noklikšķinot uz opcijas Savienot seifu. Atcerieties, ka seifa detaļas netiks izpaustas, kamēr nav izveidots savienojums ar maku. YEARN pašlaik ir šādas glabātavas. 

Yearn Vaults seifa savienojums

Lai izveidotu savienojumu ar velvēm, var izmantot šādus seifus: 

Metamask, Uzticieties Maka, Seifs, Monētu bāze, Virsgrāmata, Trezors, Fortmatic, Portis, Sqaurelink, Torus, Authereum 

3. solis: Iemaksa

Pēc seifa pievienošanas vietnē Yearn.finance norādītās glabātavas kļūst pieejamas. 

Mācies

Piemēram, lai noguldītu DAI stablecoin glabātuvē, lietotāji var iestatīt summu no atlikuma savos maciņos. Līdzīgi apmaiņā pret ETH un WETH glabātavu noguldītāji iegūst YETH un ywETH. 

Depozīts

4. solis: Maksa par maksu 

Pēc apstiprināšanas tiek aprēķināta maksa par viedā līguma izpildi, kas jāpievieno glabātavai. Maksa svārstās no 10 līdz 100 ASV dolāriem atkarībā no GAS maksām un ierobežojuma Ethereum tīklā. 

5. solis: izņemšana no Vaults

Kad lietotājs vēlas atsaukt savas pozīcijas glabātuvē, viņam jāmaina yTokens (yDAI vai yETH), kas ir nepieciešami, lai atsauktu savus glabātavas īpašumus vai likvidētu savas pozīcijas. 

Izņemšana no glabātavām var notikt no diviem avotiem, aktīvās stratēģijas glabātavas vai Yearn velvju rezerves. Ja tas nāk no rezerves, maksa par izņemšanu netiek iekasēta. Tomēr, ja, īstenojot DeFi stratēģiju, likviditāte tiek noņemta, tiek iekasēta maksa par izņemšanu 0,5% apmērā. 

Turpmākie ieņēmumi no glabātavas tiek attiecīgi pielāgoti jaunajam atlikumam pēc izņemšanas. Peļņa tiek minēta katru gadu, bet tiek izmaksāta par laiku, kad likviditāte tiek turēta glabātavā. Tādējādi, ja vidējais glabātuves APY ir 100%, 6 mēnešu laikā 1 ETH depozīts glabātavās nopelnīs 0,5 ETH. 

Pateicoties ienesīgajai atdevei, turot Ethereum, glabātuvēs pašā pirmajā dienā atradās ievērojamas nogulsnes. Nepilnu 72 stundu laikā kopš tā palaišanas, glabātuve tika slēgta pēc bloķēšanas 139 miljonos ASV dolāru (100 miljonu ASV dolāru pašā dienā). Arī WETH glabātuve ir apturēta. 

Uzziniet velvju stratēģiju

Depozīts glabātuvēs tika atspējots neilgi pēc tā palaišanas.

Atruna Piedāvātais saturs var ietvert autora personīgo viedokli un ir atkarīgs no tirgus nosacījumiem. Veiciet tirgus izpēti pirms ieguldīšanas kriptovalūtās. Autors vai publikācija neuzņemas nekādu atbildību par jūsu personiskajiem finansiālajiem zaudējumiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me