Kā tirgot Bitcoin CFD?

Kriptovalūtas ir viens no jaunākajiem papildinājumiem pasaules tirgus tirdzniecībā. Viņu nepastāvīgais raksturs un ievērojamais plašsaziņas līdzekļu atspoguļojums ir padarījis viņus par aktuālu dienas tirgotāju un sērijveida investoru vidū. Īsā pastāvēšanas laikā monētas, piemēram, Bitcoin, Ethereum un Litecoin, ieguva vilci pasaules tirgos, un šodien tās tiek tirgotas, izmantojot dažādus finanšu instrumentus.

Bitcoin CFD ir viens no populārākajiem ieguldījumu instrumentiem, un ir pieejami visā Bitcoin tirdzniecības platformas. Ja vēlaties uzzināt vairāk kā darbojas CFD un uzziniet, kā tirgot CFD jūs varat izlasīt galvenais ceļvedis CFD tirdzniecībai, ko realizējis Cryptimi.

Kas ir Bitcoin CFD?

Līgums par atšķirību (CFD) ir tirgojams līgums, kas ļauj ieguldītājiem ieguldīt pamatā esošajā aktīvā, faktiski nepiederot un neglabājot aktīvu. CFD ir tikai viens no vairākiem atvasinātajiem finanšu instrumentiem, un tie ir īpaši populāri aktīvu vidū, kuriem ir liela svārstīgums.

Dažos gadījumos CFD faktiski tiek izmantoti, lai galu galā iegādātos pamataktīvu, tādējādi ļaujot ierobežot risku. Tomēr lielākajai daļai atvērtajos tirgos tirgoto CFD nolūks ir tikai spekulatīvs.

Bitcoin CFD ir tikai vēl viens šī finanšu instrumenta variants. Pērkot un pārdodot līgumus, nevis monētas, tirgotāji var apstrādāt darījumus ātrāk un lētāk. Turklāt viņiem nav jāuztraucas droši nostiprinot savas monētas makos līdz tie tiek pārdoti.

Turklāt, izvēloties ieguldīt Bitcoin CFD, investori var īslaicīgi pārdot kriptovalūtas, ja uzskata, ka to cena nākotnē samazināsies. Lielākā daļa Bitcoin tirdzniecības platformas pat nodrošināt sviras, kad CFD tirdzniecība, ļaujot atvērt lielākas pozīcijas, nekā to atļauj jūsu kapitāls.

Kā tirgot Bitcoin CFD četros vienkāršos soļos

Dažādās Bitcoin tirdzniecības platformās jums jāievēro īpaši norādījumi ieguldīt Bitcoin CFD. Lai gan katra platforma darbojas atšķirīgi, vispārīgie soļi, kurus jūs veiktu, ir līdzīgi.

  1. Atveriet tirdzniecības kontu – pirms varat sākt tirdzniecību, jums būs jāreģistrējas un jāpārbauda tirdzniecības konts. Atkarībā no jūsu dzīvesvietas valsts un tirdzniecības apjoma jums var tikt prasīts iesniegt identifikācijas dokumentus un citu personisko informāciju. Cienījamām Bitcoin tirdzniecības platformām ir nepieciešama šī informācija, lai tās atbilstu “Zini savu klientu” (KYC) noteikumiem un paraugpraksei.
  2. Iemaksā savus līdzekļus – lai nopirkt savus Bitcoin CFD, vispirms jums jāiemaksā līdzekļi savā kontā. Kārtējo reizi norēķinu iespējas dažādās platformās ir ļoti atšķirīgas, taču parasti varēsiet izvēlēties starp maksājumiem ar karti, bankas pārskaitījumu un e-maku. Dažas no labākajām vietnēm, tostarp eToro tirdzniecības platforma, atbalsta plašu maksājumu metožu klāstu, kas ietver PayPal un mobilos maksājumus.
  3. Atlasiet aktīvu / pāri – iepazīstieties ar platformas atbalstītajiem aktīviem un izlemiet, kuru vai kādus vēlaties tirgot. Katram aktīvam var būt savi tirdzniecības ierobežojumi, piemēram, apjoma ierobežojums.
  4. Izlemiet, iet garu vai īsu – Tirdzniecība ar Bitcoin CFD nozīmē, ka jūs varat vai nu iet uz ilgu laiku, ja uzskatāt, ka cena pieaugs pēc pirkuma, vai arī iet uz priekšu, ja uzskatāt, ka tā kritīsies. Šis ir viens no labākās Bitcoin CFD tirdzniecības iespējas – Jūs varat gūt peļņu gan tad, kad tirgi pieaug, gan arī tad, kad tie krītas.

Pirms dodaties ceļā tirdzniecība ar Bitcoin CFD laba ideja ir izmantot izglītības resursus, kas pieejami labākajās tirdzniecības platformās. Atkarībā no konkrētās platformas varēsiet piekļūt demonstrācijas kontiem, vēsturisko datu diagrammu veidošanas un analīzes rīkiem un pat video pamācībām.

Labākās Bitcoin tirdzniecības platformas

Lai gan internetā ir vairākas Bitcoin tirdzniecības platformas, ir nedaudz, kas izceļas virs pārējiem.

eToro

eToro ir globāls CFD tirdzniecības platforma kas pastāvēja ilgi pirms Bitcoin CFD. Izmantojot vienu platformu, jūs varat tirgoties dažādos tirgos, izmantojot vairākus instrumentus, un viņu nodevas ir arī ļoti skaidri. Papildus tam, ka tiek atbalstīts plašs tirgojamo monētu klāsts, eToro tirdzniecības platforma ļauj automātiski kopēt veiksmīgus tirgotājus, tādējādi gūstot labumu no viņu pieredzes. Platforma ir ļoti ērti lietojama un pieejama mobilajā ierīcē, savukārt eToro grupa un tās meitasuzņēmumi tiek regulēti vairākās jurisdikcijās visā pasaulē..


Plus500

Kā tirdzniecības platforma, kas piedāvā tikai CFD, Plus500 platforma ir paredzēta tikai, lai apmierinātu CFD tirgotāji. Pirms tirdzniecības ar reālu naudu Plus500 dod jums iespēju pārbaudīt savas stratēģijas, izmantojot demonstrācijas kontu. Platforma sniedz arī plašu vēstures un izglītības datus, lai jūs iemācītu kā tirgot Bitcoin CFD. Plus500 piedāvā konkurētspējīgu un pārredzamu maksas struktūru un pieņem dažādas maksājumu metodes, tostarp PayPal.

AvaTrade

Vēl viena lieliska Bitcoin tirdzniecības platforma ja vēlaties investēt, atrodoties ceļā, ir AvaTrade. AvaTrade tirdzniecības platforma, kas ir pieejama visās mobilajās ierīcēs un atbalsta visas galvenās operētājsistēmas, ļauj piekļūt dažām populārākajām kriptovalūtas CFD. Regulētā platforma piedāvā arī ērtu demonstrācijas kontu un nodrošina piekļuvi palīdzības un atbalsta sadaļām, kur varat uzziniet, kā tirgot Bitcoin CFD un skatiet atbalstīto monētu vēsturiskos datus.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector