Kā stablecoīnu nopelnus var izmantot Āzijā?

Kā stablecoīnu nopelnus var izmantot Āzijā?

Stablecoīnu pieaugošā popularitāte gan kriptogrāfijas entuziastu, gan korporāciju vidū bieži tiek atzinīgi novērtēta kā norāde uz arvien pieaugošo blokķēdes tehnoloģiju. To īpaši izceļ paziņojums par Facebook Project Libra un JPMorgan’s JPMCoin, kas ir piemērs lielām korporācijām ārpus blokķēdes kopienas, kas vēlas piedalīties pieaugošajā tendencē.. 

Bet kas īsti ir stablecoins? Būtībā tie ir kriptonauda, ​​kas bieži tiek nodrošināta ar bāzes aktīva vērtību, piemēram, galveno valūtu, piemēram, ASV dolāru, precēm, piemēram, zeltu vai eļļu, vai citām kriptovalūtām. Ir arī stablecoins veidi, kurus kontrolē algoritmu un viedo līgumu kombinācija, kas pārvalda to piegādi, lai uzturētu cenu līdzsvaru. Stablecoins lielākoties ir paredzēts, lai risinātu dažādus jautājumus, kas skar kriptonauda, ​​īpaši cenu svārstības.

Stablecoins izmantošanas priekšrocības ir daudzkārt apspriestas dažādās tirdzniecības vietās un komentētājos, kas minējuši tādus galvenos elementus kā relatīvā cenu stabilitāte, ātrāks apstrādes ātrums un zemākas darījumu izmaksas. Āzijā stablecoins piedāvā jaunu iespēju reģionam, kurā tūrismam, viesstrādnieku naudas pārvedumiem un pierobežas tirdzniecības finansējumam ir nozīmīga loma reģionu ekonomikā, tāpēc pieaug vairāki mājās audzēti stablecoins, kurus atbalsta dažas no Āzijas galvenajām valūtām. Tie ietver:

  • THBEX, naudas un kriptogrāfisko maksājumu pakalpojumu sniedzēja Everex izstrādātais stablecoin, kuru atbalsta Taizemes bats

  • Ķīnas juaņu atbalstītie mazliet.CNY kuru izstrādāja biznesa attīstības un finanšu vadības platforma Bitshares.

  • Sparked. SGD, Sparked.HKD un PHP stablecoin, ko izstrādājis naudas pārskaitījumu sistēmas nodrošinātājs Bitspark.

  • Citi ietver KRWb un HKDT, lai gan abi ir ieguvuši nelielu saķeri.

Kaut arī Āzijā ir izstrādāti vairāki stablecoīni, tie vēl nav ieguvuši ievērojamu saķeri lietotāju vidū. Lai gan tas var mainīties kā lietotāji un firmas   

Stablecoins lietošanas gadījumi Āzijā

Tātad, kā stablecoins var pievienot vērtību Āzijas ekonomikai? Kā jau minēts iepriekš, reģions katru gadu kopīgi piesaista simtiem miljonu tūristu, jo starptautisko apmeklētāju skaits 2018. gadā ir pieaudzis par 7%. Cita starpā tas prasa veidus, kā nodrošināt, lai apmeklētājiem būtu viegli un par pieņemamu pieeju līdzekļiem, ceļojot apkārt reģionā, kas dažos apgabalos ne vienmēr notiek. Kriptogrāfijas naudas pakalpojumi, izmantojot tādus stabilus materiālus kā bit.CNY, Sparked.SGD un THBEX, cenšas apmeklētājiem, kas ceļo uz Dienvidaustrumāziju, nodrošināt ērtības piekļūt saviem līdzekļiem, nepiemērojot pārmērīgas maksas un nelabvēlīgas likmes..

Tomēr tūristi nav vienīgie, kas var izmantot stablecoins priekšrocības. Taizeme vien uzņem no četriem līdz pieciem miljoniem viesstrādnieku no kaimiņos esošajām Dienvidaustrumāzijas valstīm, piemēram, Mjanmas, kuri 2017. gadā ir pārskaitījuši 389 miljonus ASV dolāru ģimenes locekļiem un tuviniekiem mājās. Sakarā ar augstajiem maksājumiem, ko iekasē parastie naudas pārvedumu pakalpojumi, un dokumentu trūkuma dēļ daudzi migranti bieži izmanto pazemes pakalpojumus, kas var būt neuzticami un bieži iekasē ekspluatācijas maksu. Šajā tirgū apkalpojamie stieņi, piemēram, kriptogrāfisko maksājumu pakalpojumu sniedzēja Everex izdotie THBEX, var nodrošināt, ka naudas pārvedumi ne tikai nonāk tieši pie tuviniekiem, bet arī var ietaupīt viesstrādniekus no izspiešanas nodevu maksāšanas. 

Stablecoīnu izmantošana naudas pārskaitījumiem Taizemē un Mjanmā ir tikai divi to daudzo izmantošanas gadījumu piemēri. Saņemot milzīgus naudas pārskaitījumus 33 miljonu ASV dolāru apmērā 2018. gadā, Filipīnas ir starp galvenajiem naudas pārskaitījumu saņēmējiem pasaulē, un stablecīnām ir galvenā loma, veicinot naudas līdzekļu pārvietošanos valstī un ārpus tās. Filipīnās naudas pārskaitījumu pakalpojumu sniedzējs Bitspark ir līdzīgi izstrādājis PHP stablecoin, kas tiek atbalstīts pret Filipīnu peso, lai atvieglotu efektīvākas un pieejamākas maksājumu metodes gan tirgotājiem, gan lietotājiem.. 

Pat entuziasti, kuri bieži veic darījumus ar kriptovalūtām, var izmantot stablecoīnu priekšrocības, jo tie atvieglo apmaiņu starp kriptovalūtām un fiat un ir daudz lētāki.. 

Stablecoīni patiešām ir galvenais solis kriptogrāfijas telpā; un, tā kā tas tiek pieņemts, to izmantošanas gadījumu iespējas var būt bezgalīgas. Tas sakrīt ar Āzijas kā galvenās ekonomiskās spēkstacijas pieaugumu, kas redz dinamisku izaugsmi komerciālajās un finanšu aktivitātēs. To sakot, bez šaubām, stablecoīni var veicināt šo izaugsmi.


Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector