Kā sākt strādāt ar Dapps studentiem?

Kriptovalūta ir virtuāla vai digitāla valūta, kas tiek izmantota kā kriptogrāfija, lai nodrošinātu naudas pārskaitījumu drošību. Tam ir uzlabota drošības funkcija, kas apgrūtina viltojumus. Tas ir domāts apmaiņas kanālam un izmanto kriptogrāfiju, lai nodrošinātu naudas darījumu drošību, izmantojot internetu. Tas arī palīdz kontrolēt jaunu valūtas vienību izveidi. Ir arī daži lieliski Dapps kursi, kurus varat izmantot sev un ļaut saprast decentralizētas lietojumprogrammas un citas blokķēdes lietojumprogrammas.

Tiešsaistē ir daudzas lietotnes. No tiem ir pat lietotne, kas palīdz jums izpildīt mājasdarbus, lai jūs varētu tos pateikt piekritu izpildīt manu mājas darbu un palīdzēja jums nokārtot visus garlaicīgos dokumentus! Mājasdarbiem jums vairs nav jābūt briesmīgiem. Jūs varat saņemt palīdzību par to, ka mājasdarbu var izdarīt dažu minūšu laikā, izmantojot eseju pakalpojumu.

Pirmkārt, saprast, kas ir bloķēšanas ķēdes:

Kriptovalūtās tiek izmantoti kriptogrāfijas protokoli. Šos protokolus var definēt arī kā sarežģītus kodus, kas ļauj šifrēt datu pārsūtīšanu un nodrošina drošu naudas apmaiņu. Šo kodu izstrādātāji izmanto uzlabotas datortehnikas un matemātikas principus, kas ļauj tiem būt nesalaužamiem. Tādēļ ir grūti kopēt kriptovalūtas. Kodi padara kriptovalūtas lietotājus anonīmus, darījumus un plūsmas izaicinājumus, lai izsekotu konkrētām cilvēku grupām.

Šīm valūtām ir decentralizēta kontrole. Tas nozīmē, ka tos nekontrolē valdība, tāpat kā citas tradicionāli izmantotas valūtas formas. To piegādes vērtību ar savām darbībām kontrolē citi lietotāji. Kodi nodrošina protokolus, kas regulē valūtu izmantošanu. Tāpēc tās nekontrolē centrālās bankas vai citas iestādes, kas pārvalda citas tradicionālās valūtas formas. Kalnraču darbības, kurām ir plaša pieredze ar skaitļošanas jaudas ierakstu darījumiem, kuras saņem nesen izveidotās kriptovalūtas vienības, un citi lietotāji maksā darījumu maksu, kas ir būtiska stabilitātei un vienmērīgai valūtas darbību.

Ir svarīgi atzīmēt, ka kriptovalūtas tiek izmantotas, lai apmainītos ar fiat valūtām īpašos tirgos. Tas nozīmē, ka valūtai ir mainīgs maiņas kurss ar tādām galvenajām pasaules valūtām kā dolārs, Lielbritānijas mārciņa un eiro. Kaut arī inženieri cenšas padarīt šīs valūtas drošas, vienmēr ir liela iespēja, ka notiks kāda veida uzlaušana, kuras rezultātā tiks nozagtas digitālās valūtas.

Šeit ir daži no populārākajiem Dapps

Ja jums rodas jautājums, kā darbojas Dapps un kāpēc tie jālieto, šeit ir saraksts ar populārākajiem tirgū:

 • Tronbets
 • 888tron
 • Steemers
 • Narkotiku kari
 • MakerDAO
 • Partiko
 • Pamata uzmanības zīme
 • Steem monstri
 • Statuss
 • Actifit
 • Geon lietotne
 • DTube
 • KyberNetwork
 • VĒRSIS
 • Eos bruņinieki

Ko jūs iemācīsities darīt šajā kursā?

Decentralizētās lietotnes (Dapps) ļauj izpētīt jēdzienu, ka blokķēdes serveri ir pamats un mācīšanās solis, lai iemācītos darbināt blokķēdes serverus. Šajā kursā jūs uzzināsiet, kā izveidot vienādranga mezglu tīklu un kā pats instalēt blokķēdes serverus. Pirms Dapps izvietošanas publiskajā tīklā tas būs jāpārbauda arī vietējā tīklā. Labākā daļa par mācīties Dapps attīstību ir tas, ka pēc nedēļas jūs būsiet iemācījušies visu, kas jums jāzina, kā arī ļausiet pietiekami daudz praktizēt, lai izveidotu savu lietojumprogrammu.

Trifeļu izstrāde

Tikai 4 stundu laikā jūs sapratīsit visu nepieciešamo, lai uzzinātu par trifeļu attīstību.

Kurss arī ļauj studentiem izpētīt lietotājam draudzīgu vidi, kur trifele ļauj viņiem izstrādāt un pārbaudīt šīs lietojumprogrammas. Dažas no galvenajām komandām, kuras izpētīsit, ir: izstrādāt, apkopot, iniciēt, migrēt un pārbaudīt. Tos iemācīsies ar visiem parametriem un ar trifelēm priekšā. Šajā modulī mēs arī ilustrējam, kas nepieciešams pilnīgu Dapps izstrādei un testēšanai.

Dizaina uzlabojumi

Šī moduļa aizpildīšana prasīs tikai 2 stundas. Jūs arī uzzināt dažas no labākajām praksēm, kas ietver arī mazos līgumus, kurus uzlabos Dapps un kas ievērojami uzlabos jūsu pamata Dapp dizainus.

Lietošanas modeļi

Šī pabeigšana prasīs tikai apmēram 5 stundas. Šajā modulī jūs uzzināt vairāk par Ethereum uzlabošanas priekšlikumiem un ERC procesiem, kas nepieciešami, lai nodrošinātu Ethereum blokķēdes atjaunināšanu. Šeit jūs arī izpētīsit standarta ERC 20 visiem marķieriem Dapps un ERC721 neatņemamiem marķieriem.

Labāka privāto atslēgu izpratne

Lai saprastu, jums būs jāvelta vairāk laika. Katrs kriptovalūtas turētājs parasti ir privāta atslēga. Šo atslēgu izmanto, lai tos identificētu un ļautu apmainīties ar vienībām. Lietotājiem ir atļauts izgatavot privātās atslēgas ar veseliem formatētiem skaitļiem, kas ir no 1 līdz 78 cipariem. Nejaušo skaitļu ģenerators ir sistēma, kas var arī izveidot atslēgu ikvienam, kurš to vēlas. Kad kāds ir ieguvis atslēgu, viņiem ir atļauts tērēt un saņemt kriptovalūtas. Bez šīs atslēgas īpašnieki nevarēs konvertēt savas kriptovalūtas, un līdz ar to viņu turējumi būs bezvērtīgi, kamēr viņi nesaņems atslēgu.

Secinājums

Viņu pirmkodi ir veidoti tā, ka kriptonauda automātiski tiek pārveidota par ieguves jaudas daudzumu, kas tiek izmantots jaunu blokķēdes kopiju izveidošanai. Palielinoties kalnrūpniecības jaudai, kriptovalūtas izveide kļūst grūtāka un samazinās kalnrūpniecības jaudas radīšanas vieglums. Mērķis parasti ir izveidot intervālu starp bloku ķēžu izveidi vienmērīgā līmenī, kas ir iepriekš noteikts. Tāpēc Dapps lietojumprogrammu apgūšana ir tik būtiska.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me