Kā sākt karjeru Blockchain tehnoloģijā?

Dažos pēdējos gados ir sākusies jauna ēra, kuru iedvesmojusi vēl nebijušas tehnoloģijas, ko sauc par Blockchain tehnoloģiju, attīstība. Kad jūs dzirdat terminu blockchain, kas ir pirmais, kas jums ienāk prātā? Nu, lielākā daļa no mums varētu saistīt blokķēdi ar kriptonauda, ​​piemēram, Bitcoin un Etherium. Lai gan ir taisnība, ka blokķēde pirmo reizi tika izstrādāta, lai ņemtu vērā Bitcoin – vispopulārāko kriptonauda, ​​tam ir arī dažādi citi lietojumi, par kuriem lielākā daļa cilvēku nezina.

Kas ir blokķēdes tehnoloģija?

Tiem, kas nezina, ko nozīmē blokķēde, tā ir izplatīta datu bāze, kurā var glabāt jebkura veida ierakstus. Vislabākais ir tas, ka lietotāji var rediģēt tikai tās daļas, kas viņiem pieder, kas padara tehnoloģiju ļoti drošu. Lai gan tas ir drošs, tas ir arī caurspīdīgs, jo ikviens, kam ir piekļuve, var redzēt, kas tiek glabāts. Blockchain tehnoloģija, kas vispirms tika izstrādāta, lai aizsargātu kriptovalūtas, tagad ir paplašinājusies ārpus finanšu sektora, un daudzas nozares pēta, kā blockchain piesaistīšana varētu viņiem palīdzēt. Šeit ir daži gadījumi, kad tiek izmantota blokķēdes tehnoloģija:

 • To izmanto digitālās uzskaites glabāšanai.
 • Izmanto starporganizāciju datu pārvaldībā.
 • Akciju tirgus regulatori izmanto, lai atļautu darījumus, izmantojot atbilstības režīmu.
 • Finanšu iestādes to izmanto revīzijas izsekošanai.
 • To izmanto kā viedu līgumu slēgšanas platformu.

Kāpēc izvēlēties karjeru blokķēdē?

Blokķēdes tehnoloģijas aktīvā ieviešana dažādās rūpniecības nozarēs ir bijusi nozīmīga, lai padarītu blokķēdi populāru. Tas ir radījis arī daudz darba iespēju cilvēkiem, kuri var strādāt ar šo tehnoloģiju. Kā ziņo Upwork – pasaules ārštata vietne, blockchain tika parādīta augstākajā pozīcijā 20 visstraujāk augošās iemaņas.

Cits TechCrunch pētījums atklāja, ka karjera, kas saistīta ar blokķēdi, strauji pieaug, un tā ir otra visstraujāk augošā karjeras iespēja darba tirgū. Lai gan blokķēdes tehnoloģijā ir arvien lielākas iespējas, varētu droši teikt, ka tas joprojām ir jauns karjeras ceļš. Tomēr, ņemot vērā tehnoloģiskos sasniegumus, varētu nebūt nepareizi teikt, ka blokķēde ir revolucionāra tehnoloģija, kas var virzīt nākotni. Tāpēc ir labākais laiks, lai uzzinātu par tehnoloģiju un sāktu darbu karjera blokķēdē tas parāda daudz solījumu nākotnei.

Kā sākt savu karjeru Blockchain tehnoloģijā?

Tagad, kad jūs zināt par blokķēdes tehnoloģiju, tās lietojumiem un to sniegto iespēju skaitu, iespējams, vēlēsities veidot karjeru blokķēdes nozarē. Nu, ja tas tā ir, šeit ir norādīts, kā jūs varat sākt savu karjeru blokķēdē:

 • Iegūstiet izglītību par blokķēdes tehnoloģiju

Tā kā blokķēdes tehnoloģija joprojām ir ļoti jauna, cilvēkiem, kuri meklē karjeru tehnoloģijā, būs jāsaprot tehnoloģijas nianses. Labākais veids, kā to izdarīt, ir nepārtraukti pilnveidot savas prasmes, un, tā kā blokķēde arī katru dienu strauji attīstās, ir ļoti svarīgi sekot līdzi visiem jaunākajiem atjauninājumiem un sasniegumiem šajā jomā. Tāpēc varētu būt laba ideja izglītoties tehnoloģijā un tās niansēs. Šeit ir lietas, kas jums jāiegūst izglītībā, lai sāktu savu karjeru blokķēdes nozarē.

 • Izprot blokķēdes tehnoloģijas pamatus

Atšķirībā no citām tehnoloģijām, kas mūsdienās plaukst, blockchain nāk ar unikālu vērtību piedāvājumu. Tāpēc, lai sāktu savu karjeru tehnoloģijā, ir ļoti svarīgi izprast blokķēdi. Jums jāzina blokķēdes tehnoloģijas funkcijas, tostarp viedie līgumi, decentralizācija un Daps, kas ir būtiski, lai sāktu karjeru blokķēdes nozarē.

Labākais veids, kā apgūt pamatus, ir izvēlēties blockchain sertifikācijas apmācības kurss. Arī sertifikācijas kursi ir labāki nekā iet formālā izglītībā, kas prasa regulāri apmeklēt nodarbības.

 • Apmācieties kriptogrāfijā

Kad pasaule pāriet no vairāk fiziskās sfēras uz digitālo sfēru, kriptogrāfija ir kļuvusi nozīmīgāka. Lai atvieglotu digitālo aktīvu aizsardzību, blokķēde ir ļoti atkarīga no kriptogrāfijas, kas ir viena no vissvarīgākajām lietām, ko dara izplatītās virsgrāmatas tehnoloģija. Tāpēc apmācība kriptogrāfijas jomā sniedz pamatu iekļūšanai blokķēdes nozarē. Jūs varat uzzināt kriptogrāfiju, izmantojot dažādus tiešsaistes sertifikācijas kursus, kas ir pieejami šodien.

 • Iegūstiet zināšanas par izplatītās skaitļošanas teoriju un tās darbību

Drošība un uzticamība šodien ir kļuvuši par diviem vissvarīgākajiem faktoriem, kas ietekmē organizācijas, lietotājus un pasauli kopumā. Ir veikti daudzi pētījumi, lai atrastu risinājumu, kas varētu nodrošināt drošību un uzticamību, un kā viena no iespējām ir parādījusies izplatīta skaitļošana. Tas noteikti ir palīdzējis blokķēdei kļūt drošai, ātrai un uzticamai. Lai gan izplatītā skaitļošana nebūt nav rafinēta prakse, ir svarīgi, lai jūs par to zinātu, jo tas var palīdzēt jums rast risinājumus problēmām, ar kurām varat saskarties nākotnē.

 • Pievienojieties blockchain kopienai

Kriptovalūtā un blokķēdē ir daudz veiksmīgu kopienu, kas popularizē jauno tehnoloģiju, vienlaikus palīdzot to izaugsmei un popularitātei. Šodien jūs varat atrast daudzus kriptovalūtas projektus, kas darbojas kā apmācības darba vietā studentiem, kuri mācās un studē blokķēdes tehnoloģiju. Jūs varat izmantot šos projektus, lai pilnveidotu savas prasmes blokķēdes tehnoloģijā, kas arī sniegs jums iespēju sazināties un sazināties ar cilvēkiem, kuri jau strādā šajā jomā. Tas ir lielisks veids, kā uzzināt vairāk par blokķēdes nozari un to, kā tajā sākt savu karjeru.

 • Izveidojiet pats savu bloku ķēdes karjeras ceļu

Pats par sevi saprotams, ka pašlaik bloku ķēdes nozarē ir daudz darba iespēju, un, tuvojoties laikam, būs vairāk iespēju. Tomēr bloku ķēdes tehnoloģija nav vienīgais darbs. Tas var dot lielisku iespēju cilvēkiem, kuri studē tehnoloģijas, izveidot savu karjeras ceļu.

Lūk, šie ir daži no labākajiem veidiem, kas var palīdzēt jums sākt savu karjeru blokķēdes nozarē. Neapšaubāmi, nākotne paver daudzas interesantas iespējas cilvēkiem, kuri zina un strādā blokķēdes nozarē. Tāpēc varētu būt pareizi teikt, ka ir pienācis laiks izmantot šo tehnoloģiju un ar abām rokām izmantot iespējas, kas jums rodas..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me