Kā sabiedrība gūst labumu no kriptogrāfijas ieguves?

Kriptominēšana vienmēr ir bijusi virsrakstos, pateicoties enerģijai, ko tā patērē. Nesenais pētījums, ko veica Dabas ilgtspējība, zinātniskais žurnāls atklāja, ka kriptogrāfijas ieguve patērē vairāk enerģijas, salīdzinot ar minerālu ieguvi, lai iegūtu tādu pašu tirgus vērtību.

Bet viss nav kārtībā ar kriptogrāfijas ieguvi, tam ir arī sava daļa priekšrocību, kas ilgtermiņā varētu izrādīties ļoti noderīga sabiedrībai.

Šajā rakstā mēs sapratīsim, kā darbojas kriptogrāfijas ieguve un kā tā dod labumu sabiedrībai. Sāksim.

Kā darbojas kriptominēšana?

Faktiski kriptonauda nav valdības vai bankas regulēta vai atļauta. Darījumi tiek glabāti blokos, kas ir savienoti kopā, veidojot blokķēdi. Lai apstiprinātu un autorizētu šos darījumus, jāatrisina sarežģīti matemātiski vienādojumi.

Visu šo sarežģīto algoritmu risināšanas procesu sauc par kalnrūpniecību. Kripto kalnrači šos algoritmus atrisina ar labumu, lai iegūtu atlīdzību kriptonauda formā.

Kaut arī kriptogrāfijas ieguve bieži ir saistīta ar pārāk lielu enerģijas patēriņu, tai ir arī savas priekšrocības.

Ieguves kriptonauda priekšrocības

  • Pilna laika karjera: Tā kā kriptominēšana ir saistīta ar kriptovalūtu ieguvi, tas varētu izrādīties izdevīgs process. Ja kāds apgūst kriptominēšanas mākslu un to pilnvērtīgi praktizē, tā var izrādīties pat lieliska pilna laika nodarbinātības iespēja.
  • Labākais veids, kā iegūt monētas: Kamēr tradicionālo valūtu, piemēram, eiro vai dolāru, izlaiž centrālās bankas, kriptonauda ir atšķirīga. Kalnrači var iegūt kriptonauda un iegūt monētas, pamatojoties uz emisijas likmi, kas noteikta kodā. Šādi kalnrači nevar krāpties ar sistēmu un no gaisa izveidot kriptonauda. Viņiem būs jāizmanto sava skaitļošanas jauda kriptovalūtu ģenerēšanai. Bet kriptominēšana kalnračiem atvieglo monētu piederību.
  • Rentabla: Salīdzinot ar kriptovalūtu pirkšanu, to ieguve izrādās rentablāka. Lai gan sākotnējās ieguves izmaksas ir augstas, viss pateicoties dārgajai kalnrūpniecības iekārtai, turpmākās izmaksas ir daudz mazākas. Ja tas tiek izdarīts pareizi, kalnrūpniecība varētu izrādīties lētāka un pielāgojama iespēja, salīdzinot ar kriptovalūtu pirkšanu. Turklāt kalnrūpniecība arī izslēdz riskus, kas saistīti ar kriptonauda pirkšanu, kas zaudē vērtību, ja ieguldītājs zaudē. Bet tas nav gadījumā ar kalnrūpniecību. Pat ja iegūtā kriptonauda sliktākajā gadījumā zaudēs vērtību, kalnrūpniecības vajadzībām izmantotais aprīkojums joprojām paliks vērtīgs.
  • Uzlabota drošība: Tā kā kriptonauda iet uz galveno virzienu, un arvien vairāk cilvēku tās pieņem no visas sirds, varas iestādēm ir paaugstināts spiediens, lai nodrošinātu viņu drošību. Lietotājiem ir ļoti ieteicams uzglabāt savas kriptovalūtas digitālajā makā. Turklāt viņiem jāizmanto arī uzticams VPN, piemēram, PureVPN (lasīt pilns pārskats šeit). VPN aizsargā jūsu tiešsaistes identitāti un neļauj to pārkāpt trešajām pusēm. Kaut arī kriptonauda var būt droša individuālā līmenī, visa blokķēdes tīkla drošība ir izaicinoša. Par laimi, kriptominēšana rūpējas arī par šo aspektu. Kad arvien vairāk kalnraču mēģina iegūt kalnrūpniecību, viņi tīklam piešķir jaucējspēku, kas padara to mazāk neaizsargātu pret kiberuzbrukumiem. Tas ir tāpēc, ka kibernoziedzniekiem ir jāpārvalda vismaz vairāk nekā puse kalnrūpniecības aprīkojuma, lai izjauktu tīklu. Tā kā arvien vairāk kalnraču turpina pievienoties tīklam, šī varbūtība samazinās līdz nullei. Kopumā kriptodarbināšana palielina tīkla stabilitāti.
  • Pozitīva sociālā inženierija: Jūs, iespējams, neesat redzējuši šo nākamo, bet kriptominēšanu var izmantot arī sociālās inženierijas vadīšanai. Ir dažādi uzņēmumi, kas pārbauda lietošanas gadījumus, kuros tiek izmantots darījumu apstiprināšanas process, nevis tikai tiek veidoti kriptogrāfijas valūtas marķieri. Tādējādi kalnrūpniecības mezglus faktiski var izmantot, lai pētītu lielu daudzumu datu, kas izveidoti kriptominēšanas procesā. Šīs prognozes un secinājumi var izrādīties ļoti noderīgi veselības aprūpei, loģistikai, ražošanai un citām nozarēm.

Iesaiņošana

Tādējādi nākamreiz, kad kāds saka, ka kriptomīnēšana iznīcina planētu, izglītojiet viņu ar visām priekšrocībām, ko tā sniedz. Vēl vairāk, ja ziņojums Monētu koplietošana jātic, ka 78% no bitcoīnu ieguvējiem faktiski izmanto atjaunojamo enerģiju, lai darbinātu savas ieguves darbības, tādējādi novēršot elektrības pārpalikuma izšķērdēšanu.

Patlaban šajā virzienā notiek liels darbs. Tas teica, ka nesen Intel ieguva patentu energoefektīvai bitcoīna ieguvei. Tādējādi var droši secināt, ka ieguve lēnām virzās uz enerģijas taupīšanu un pastāvīgi pēta alternatīvas iespējas, kā kļūt videi draudzīgākām..

Kāds ir jūsu viedoklis par kriptominēšanas priekšrocībām? Dariet mums to zināmu zemāk esošajos komentāros.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector