Kā pievienot likviditāti, lai atceltu likviditātes rezervi: Soli pa solim

Šajā rakstā mēs palīdzēsim jums pievienot likviditāti Uniswap likviditātes fondam. Mēs publicējām iepriekšēju ziņojumu, kurā aprakstīti galvenie likviditātes rezervju nodrošinātāji. Šeit jūs uzzināsiet par vienu no pazīstamākajiem likviditātes nodrošinātājiem; Uniswap Likviditātes baseins. Papildus ievadam jūs iepazīsities soli pa solim par to, kā pievienot un noņemt likviditāti pakalpojumā Uniswap. 

Vienlaikus sāksim ar dažiem ievadiem. Lai arī pirmais DeFi tirgus laukums kas ļāva likviditātes apvienošanu, izmantojot automatizētus veidotājus, ir Bancor, kopš tā laika Uniswap ir kļuvis populārāks. Tāpat kā citas decentralizētas tirgus, tā Ethereum izmanto atvērtā koda likviditātes protokolu. 

Uniswap viedais līgums ir rakstīts Vyper viedā līguma valoda. Tas ļauj decentralizēt, pretoties cenzūrai, drošībai un bez atļaujām. Kopš Uniswap V1 izlaišanas 2018. gadā tas ir kļuvis par Ethereum populārāko tirgus veidotāja (AMM) birža. 

Uniswap ir īpašs un decentralizēts protokols automatizētai likviditātes nodrošināšanai Ethereum žetonu tirdzniecības pāriem. Katram Erc-20 līdz Erc-20 tirdzniecības pārim ir īpašs viedais līgums, kas satur katra marķiera rezerves. Šis viedais līgums kontrolē arī to, kā rezerves var mainīt. Vai nu jūs, vai jebkurš cits var kļūt par likviditātes nodrošinātāju, noguldot žetonus viedajā līgumā un saņemot apmaiņā žetona žetonus. 

Šie kopfondu žetoni izseko likviditātes nodrošinātāja kopējo rezervju daļu. Baseina žetonus jebkurā laikā var tirgot arī par pamata aktīvu. Uniswap protokols paredzēts automatizētai likviditātes nodrošināšanai ar Ethereum saderīgiem marķieriem ERC-20. Tas ir viedā līguma protokols, kas satur simboliskas rezerves un nosaka lietas, kuras var mainīt. 

Uniswap likviditātes fonds

Tagad parunāsim par Uniswap Liquidity baseinu. Mēs apspriedīsim, kā viņi strādā un vai tas ir piemērots ikvienam vai noteiktai cilvēku grupai. Uniswap ir decentralizēta ERC-20 apmaiņa, taču tā nav paredzēta tikai žetoniem; tas atbalsta arī Ethereum. Mēs varam arī redzēt Uniswap kā apmaiņas protokolu, kas ļauj neuzticīgi apmainīties ar ERC-20 žetoniem.

Likviditātes pūla Uniswap apkopo žetonus viedā līguma modelī, un lietotāji tirgojas ar likviditātes rezervi. Vietnē Uniswap jūs vai ikviens varat viegli apmainīt žetonus; pievienojiet žetonus baseinam, lai nopelnītu dažas maksas. Varat arī uzskaitīt marķieri vietnē Uniswap. 

Uniswap platformas laba lieta ir tā, ka jūs varat viegli apmainīt Ethereum pret jebkuru ERC-20 marķieri. Šī apmaiņa notiek decentralizēti. Jums nav darījumu ar nevienu uzņēmumu, tajā nav iesaistīts neviens KYC 

Apmaiņa, un nav starpnieka, kas veicinātu šos darījumus. 

Centralizētās platformas glabā jūsu naudu, un tās iekasē maksu par jūsu naudas turēšanu, taču platforma Uniswap ir pretēja. Uniswap ir decentralizēta valūtas maiņas vieta, kur jūs vienmēr pilnībā kontrolējat savu naudu. Kad esat ierosinājis darījumu, tas nekavējoties izņem naudu no jūsu maka un ievieto to citā formātā. Tas nodrošina, ka nav cenzūras. 

Ienesīgums lauksaimniecībā Uniswap

Ienesīguma lauksaimniecība ļauj jums nopelnīt vairāk naudas ar saviem kriptogrāfijas aktīviem. Lai to izdarītu, jums jākļūst par likviditātes nodrošinātāju. Uniswap ļauj kļūt par likviditātes nodrošinātāju. 

Nomainīt maksu

Vienlaikus reģistrējoties platformā, jūs kopīgi izmantojat 0,3% no darījumu maksas. Tāpēc, ja jūs piešķirat, teiksim, 40% likviditāti likviditātes portfelim, jūs nopelnīsit 40% no darījuma maksas.

Tomēr jūs varat izsekot, cik daudz jūs nopelnāt. Lai to izdarītu, vienkārši izveidojiet kontu šeit

Ieņēmumu izsekošana ir tikpat vienkārša kā: 

1. Reģistrējieties Uniswap tīmekļa lapā, lai ievadītu parādīto adresi. 

atcelt

2. Noklikšķiniet uz “Analizēt ROI”, lai sistēma apstrādātu jūsu likviditātes pozīciju un parādītu to kopsavilkuma tabulā.

atcelt

3. Turpiniet noklikšķināt uz adreses, un jūs redzēsiet ROI un citus KPI.

atcelt

Kā darbojas Uniswap Liquidity Pool

Mēs turpināsim izskaidrot Uniswap Liquidity baseina funkcionalitāti. Likviditātes pūli ir viedo līgumu žetonu kopums. Šajā likviditātes rezervē ir pietiekami daudz ERC-20 marķieru, lai jūs varētu apmainīt, nosūtīt un apkopot ar citu. Jāatzīmē, ka Ethereum kalpo kā kanāls. 

Uniswap likviditātes baseinsUniswap Likviditātes fonda darbība | Avots: Atcelt atsaukšanu

Tas nozīmē, ka baseinā ir liels skaits Ethereum un citu ERC-20 žetonu Uniswap biržā. Tādēļ jūs varat izveidot jaunu apmaiņas pāri jaunā likviditātes rezervē jebkuram jūsu izvēlētam marķierim. Vienlaikus tas ir pilnīgi atvērts ikvienam.

Piemēram, jūs varat būt daļa no ETH / DAI likviditātes fonds. Jums būs jāizveido vienāda Ethereum vērtība un ERC-20 marķieris, ar kuru vēlaties piedalīties. Ja es vēlos pievienoties ETH / DAI par Uniswap Likviditātes rezervēm, jums vienlaikus jābūt precīzam DAI un Ethereum daudzumam. Tāpēc, kad kāds ienāks un nolems tirgot DAI uz Ethereum vietnē Uniswap, jūsu likviditāte tiks samazināta. 

Tomēr jums varētu būt nepastāvīgs zaudējums. Tas notiek, kad jūsu nauda tiek novirzīta uz Ethereum vai DAI. Tikmēr nepastāvīgais ir atkarīgs no tirdzniecības, kurai tajā laikā jānotiek. 

Ja kāds vēlas tirgot Ethereum apmaiņā pret DAI, jūsu DAI likviditāte var samazināties, kamēr Ethereum likviditāte palielinās. Ja jūsu DAI samazinās par dolāru, jūsu Ethereum vajadzētu pieaugt ar tādu pašu starpību. Tas ir veids, kā darbojas Uniswap likviditātes fonds. 

Lasiet arī: 10 populārākie DeFi likviditātes baseini

Kā nopelnīt lauksaimniecību, izmantojot Uniswap V2

Apmaiņas platformā redzēsiet tādas pogas, uz kurām var noklikšķināt, piemēram, Apmainīt, Sūtīt un Pūle. “Pool” ir vieta, kur jūs varat vai nu pievienot likviditāti, noņemt likviditāti vai izveidot savu apmaiņas pāri. Uniswap ir veidots tā, lai jūs varētu pievienot vai noņemt likviditātes rezervi platformā. Mēs izskaidrosim, kā jūs varat veikt šos uzdevumus, neradot nekādas nepatikšanas.

atcelt

Apmaiņas platformā redzēsiet tādas pogas, uz kurām var noklikšķināt, piemēram, Apmainīt, Sūtīt un Pūle. “Pool” ir vieta, kur jūs varat vai nu pievienot likviditāti, noņemt likviditāti vai izveidot savu apmaiņas pāri. Uniswap ir veidots tā, lai jūs varētu pievienot vai noņemt likviditātes rezervi platformā. Mēs izskaidrosim, kā jūs varat veikt šos uzdevumus, neradot nekādas nepatikšanas.

Kā izveidot likviditātes rezervi vietnē Uniswap V2

Likviditātes fonda izveidošana ir līdzīga sava biržas izveidošanai. Tas ļauj jums kontrolēt savus žetonus. Šeit ir norādītas darbības, kā izveidot baseinu: 

1. Sāciet, apmeklējot vietne.

2. Kad parādās Metamask Notification uznirstošais logs, noklikšķiniet uz pogas Apstiprināt, lai savienotu Uniswap ar savu kontu.

3. Noklikšķiniet uz cilnes Pool (Pool). 

et

4. Pārejiet uz nolaižamo izvēlni, lai atlasītu “Izveidot apmaiņu”. Tas varētu nozīmēt apmaiņas izveidi.

5. Nokopējiet marķiera līguma adresi (piemēram, no Etherscan). 

6. Ielīmējiet adresi laukā Token Address un atlasiet to nolaižamajā izvēlnē. 

7. Noklikšķiniet uz pogas “pievienoties baseinam”. 

8. Tiek parādīts uznirstošais metamask paziņojuma uznirstošais logs, noklikšķiniet uz pogas Apstiprināt

Kā pievienot likviditāti Uniswap likviditātes rezervei

Pirms likviditātes rezerves pievienošanas ir jāveic sekojošās darbības. Vēl jo vairāk, piemēram, ir pamatprasības; MetaMask vai citi Web3 maki un žetoni. Vienlaikus jūs varat atrast šeit norādītās darbības; 

1. Viss, kas jums jādara, ir jāpiesakās vietnē Uniswap (https://uniswap.exchange). Kad tas ir paveikts, noklikšķiniet uz “Join Pool”, lai pārvietotos interfeisā, lai pievienotu likviditāti.

atcelt

2. Meklēt baseinus. Piemēram, jūs varētu dot priekšroku TEND, KIMCHI, Dai vai jebkuram citam baseinam.

Atsaukt ROI

3. Pēc tam varat noklikšķināt uz “pievienot likviditāti”, kas atrodas kreisajā pusē tieši virs depozīta lauka. Uniswap parādīs atlikumu, kas atrodams jūsu savienotajos makos (Eth un citi ERC-20 žetoni). Jūs redzēsiet arī valūtas maiņas kursu un likviditātes rezerves daļu. 

atcelt

4. Pēc ETH vai DAI vērtības ievadīšanas Uniswap automātiski aizpildīs pareizo pārējo aktīvu daudzumu atkarībā no pašreizējā valūtas kursa. 

5. Jūs varat noklikšķināt uz darījuma informācijas, lai redzētu vairāk informācijas, piemēram, par likviditātes žetonu skaitu, kuru jūs kalsiet. Sīkāka informācija būs arī ar žetonu vērtību, kuru vēlaties kalt. 

6. Tagad jūs noklikšķiniet uz zilās pogas “pievienot likviditāti”. Tiem no jums, kas izmanto MetaMask maku, varat noregulēt gāzi un pēc tam noklikšķiniet uz “apstiprināt”. Pievienotajā attēlā parādīts Dai žetonu skaits. 

atcelt

7. Kad darījums ir apstiprināts Ethereumblockchain, jūs esat pabeidzis savu uzdevumu. Jūs redzēsiet savus atjauninātos ETH un DAI atlikumus un daļu no tirdzniecības pāra kopējā likviditātes fonda. 

atcelt

Kā noņemt likviditāti Uniswap likviditātes fondā

noņemt Likviditāti

Pirms jūs varat noņemt likviditāti pakalpojumā Uniswap, noklikšķiniet uz “pool”, pēc tam uz tā pāra, kuru jūs arī nodrošinājāt

 1. DEX saskarnē noklikšķiniet uz “Noņemt likviditāti”
 2. Atlasiet likviditātes apjomu, kuru vēlaties noņemt no Uniswap Liquidity baseiniem
 3. Apstipriniet noņemšanu
 4. Apstipriniet darījumu
 5. Turpiniet ar galīgo apstiprinājumu

Secinājums

Mēs ceram, ka šī rokasgrāmata jums ļoti palīdzēs un palīdzēs jums izlemt, vai Uniswap Liquidity baseini ir domāti tieši jums. Jūs varat izlemt izmēģināt ar nelielu daudzumu, kā jums patīk; tā ir visa jūsu izvēle. 

Bieži uzdotie jautājumi

Kas ir likviditātes kopas?

Tie ir žetonu kopas, kas bloķētas viedā līgumā, lai atvieglotu likviditāti. Parasti likviditātes rezervju funkcija ir ļaut tirgotājiem tirgot savus digitālos aktīvus, vienlaikus nopelnot atlīdzību par aktīvu turējumiem. 

Kas ir Uniswap V2?

Noņemt V2 ir Uniswap V1 atkārtojums un uzlabošana. tas ietver šādu funkciju; 

 • ERC20 / ERC20 pāri
 • Cenu orākuls
 • Zibspuldzes mijmaiņas
 • Galvenā / palīga arhitektūra
 • Tehniskie uzlabojumi
 • Ceļš uz ilgtspēju
 • Testnet un palaišanas informācija

Starpība starp Uniswap V2 un V1?

Uniswap V2 ir vienkārši V1 uzlabojums. kamēr Uniswap V1 ir veidots uz Ethereum blokķēdes, V2 ir atsevišķa blokķēde. 

Uniswap V1 pieprasa, lai likviditātes nodrošinātāji iemaksātu līdzvērtīgu vērtību ETH par katru marķieri, ko viņi pievieno kopai. tā kā Unswap V2 ievieš ERC-20 / ERC-20 likviditātes noguldījumus.

Kā nopelnīt naudu ar Uniswap baseiniem?

Jūs varat nopelnīt naudu kā likviditātes nodrošinātājs vietnē Uniswap. Piemēram, par jūsu piedāvāto drausmīgo likviditāti jūs nopelnāt 0,3% no kopapjoma. 

Kā jūs aprēķināt pūla likviditāti?

Izmantot X * Y = K lai noteiktu pūla likviditāti. X, Y un K apzīmē attiecīgi ETH, ERC-20 marķiera un konstanta vērtību. Šis vienādojums atspoguļo ETH / ERC-20 marķiera pieprasījumu un piedāvājumu, un tas to izmanto, lai līdzsvarotu apvienotā marķiera cenu. 

Kā atrast visizdevīgāko baseinu?

Lai iegūtu izdevīgākus baseinus, apsveriet apjomus, kopējo IA un tā tālāk. lai to izdarītu, pārbaudiet šeit

Kādi ir likviditātes riski?

 • Zaudējumi no vērtības samazināšanās,
 • maksas un
 • iespējamās viedo līgumu kļūdas. 

Lūdzu, dalieties savos jautājumos un komentāros, izmantojot tālāk sniegto komentāru lodziņu. 

Lasiet arī:

 • 10 labākās DeFi kreditēšanas platformas 2020. gadā
 • DeFi ātrais kredīts izskaidrots – kriptokredīti bez ķīlas

Atruna Piedāvātais saturs var ietvert autora personīgo viedokli un ir atkarīgs no tirgus nosacījumiem. Veiciet tirgus izpēti pirms ieguldīšanas kriptovalūtās. Autors vai publikācija neuzņemas nekādu atbildību par jūsu personiskajiem finansiālajiem zaudējumiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me