Kā nopirkt Bitcoin ar PayPal?

Laika gaitā kļūst arvien skaidrāk, ka bitcoīns ir ļoti ienesīgs ieguldījums. Kopš jūs lasāt šo rakstu, visticamāk, jūs jau domājat par ieguldījumiem kriptovalūtās. Neskatoties uz to, pirmo reizi pērkot bitcoin, ir labi izvēlēties tradicionālās bankas metodes, kas ļauj tieši pārvērst jūsu fiat par kriptogrāfiju. Ātrākais, vienkāršākais un pieejamākais veids, kā to izdarīt, ir Bitcoin pirkšana ar kredītkartēm. Tomēr tiem, kas no jums, kas vēlas šo papildu sirdsmieru un drošību, nonākot jaunā finanšu pasaulē, jūs varētu vēlēties iegādāties bitcoin ar PayPal.

Pateicoties 20 gadu pieredzei tiešsaistes darījumos, kā arī papildu apdrošināšanai un drošībai, tas padara ideālu biedru zaru šajā nezināmajā pasaulē, par kuru jūs, iespējams, daudz nezināt, tāpēc jūs varētu vēlēties kļūdīties piesardzīgi. Problēma ir tā, ka šī opcija krasi ierobežo jūsu izvēli, jo tikai daži kriptovalūtu biržas pieņem šo maksājuma veidu. Šeit mēs nonākam: mēs esam izveidojuši sarakstu ar labākajām vietām, kur iegādāties Bitcoin ar PayPal, lai, ja jūs darīt izvēlieties izmantot šo opciju, varat izvēlēties vismaz vienu no nedaudzajām pārbaudītajām un uzticamajām platformām.

eToro

eToro ir daudzpusīgs apmaiņas pakalpojums, kas ļauj iegādāties daudzas dažādas ieguldījumu iespējas, tostarp akcijas, preces, forex un, protams, kriptonauda. Jūs varat atrast detalizētu pārskatu šeit uz Cryptimi. Runājot par kriptovalūtu tirdzniecību, vietne ļaus jums iegādāties bitcoin ar PayPal, izmantojot viņu pakalpojumu, un tādējādi jūs varēsiet novirzīt no zemes un noguldīt jebkur no 50 līdz 10 000 ASV dolāriem mēnesī, kas ir pietiekami daudz pirmreizējam investoram.

Tam vajadzētu sākt darbu, taču viņu pakalpojumu jautājums ir tāds, ka jūs nevarat pārdot tos bitkoīnus, kurus būtu iegādājušies tieši viņu vietnē, tāpēc jums būs jāpārvieto tie citur, lai turpinātu tirdzniecību, tiklīdz tie ir iegādāti. Ja jūsu plāns ir HODL, tad eToro joprojām var kalpot šim mērķim, lai gan tie joprojām ļauj tos vēlāk pārdot vēlāk apmaiņā pret fiat valūtām.

Bēdīgs

Nopietns darbs kā vienaudžu tirdzniecības platforma. Tas būtībā nozīmē, ka tas darbojas kā starpnieks starp jums, personu, kas vēlas iegādāties bitcoīnu, un kādu, kurš vēlas pārdot bitcoin. Tas darbojas iekļaujot lietotāju politiku, kas nozīmē, ka ikviens no jebkura reģiona var tam piekļūt un izmantot tā pakalpojumus, lai pirktu un pārdotu bitcoin, izmantojot PayPal. Tas nozīmē, ka neatkarīgi no tā, no kurienes jūs to lasāt, jūs jau varat pieteikties un viegli izbaudīt viņu pakalpojumu priekšrocības.

Kad esat reģistrējies viņu pakalpojumam un verificējis savu kontu, pakalpojums ir ļoti vienkāršs, un jūs vienkārši reģistrējat savu PayPal kontu viņu vietnē un pēc tam pārlūkojat viņu pakalpojumu sarakstā iekļautajiem pārdevējiem, līdz atrodat sev piemērotu. Šajā brīdī ieguvumi patiešām spīd, jo jūs pievienosities tērzēšanai ar pārdevēju, ar kuru jūs varat vienoties par cenām. Kad darījums būs nokārtots, pircējs atbrīvos bitkīnus, kurus Paxful turēs pusstundu, nodrošinot, ka nenotiek nekāda ļaunā spēle. Jums ir šis laiks, lai norēķinātos, izmantojot Paypal, kas no Pax nav jāmaksā un drošības nodrošināšanai piedāvā 256 bitu SSL šifrēšanu..

LocalBitcoins

Šis ir vēl viens vienādranga bitcoin tirdzniecības pakalpojums, kas ļauj sazināties ar citiem lietotājiem jūsu vietējā reģionā un pēc tam pirkt tieši no cilvēkiem, nevis pirkt no trešās puses apmaiņas platformas. Tas faktiski ir viens no vecākajiem un pārbaudītākajiem un uzticamākajiem pakalpojumiem kriptonauda pasaulē, nemaz nerunājot par to, ka lielākajai daļai savu pakalpojumu tas ir pilnīgi bez maksas.

LocalBitcoin rakstura dēļ tas piedāvā iespēju iegādāties bitcoin ar PayPal, kā arī iespēju iegādāties Ripple, Ethereum un daudzus citus galvenos žetonus tieši ar savu PayPal kontu. Mūsuprāt, LocalBitcoins būtu ideāla izvēle pirmo reizi ieguldītājiem, pateicoties visiem iepriekš minētajiem iemesliem un vislabākajai iespējai iegādāties bitcoin ar PayPal tirgū.

Šīs ir tikai 3 labākās kriptogrāfijas valūtas maiņas vietas, kuras ir ideāli labāk sākt, taču jūs joprojām varat pārbaudīt visu labāko kriptovalūtu apmaiņas saraksts lai izvēlētos pareizo, kur viegli nopirkt bitcoin ar Paypal, un šodien sākt savu bitcoin tirdzniecības karjeru!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me