Kā nopelnīt naudu, izmantojot P2P tirdzniecību 2020. gadā

Kriptogrāfijas valūtas vienādranga (P2P) tirdzniecība ir ieslēgta vienmērīgs pieaugums jo pieaug pieprasījums pēc galvenajiem kriptogrāfijas aktīviem, piemēram, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) un Tether (USDt). Atšķirībā no vecās centralizētās kriptogrāfijas dienas tirdzniecības, kad jums jāturpina skatīties diagrammas un jāatrod modeļi (nogurdinoša un ļoti riskanta darbība), P2P tirdzniecība piedāvā jums pasīvu iespēju nopelnīt un nopelnīt, aktīvi neatrodoties tirgū. 

Šajā rakstā mēs izceļam tirdzniecības sarežģījumus vienā no kriptogrāfijas P2P biržām – OKEX; kas jums jāzina, pirms sākat pasīvi nopelnīt naudu, izmantojot P2P tirdzniecību. 

Izpratne par P2P tirdzniecību 

Peer-to-peer tirdzniecība balstās uz kriptovalūtu pamatīpašību – decentralizāciju -, kas ļauj tieši pirkt, pārdot un tirgot kriptonauda izplatītā tīklā. P2P apmaiņa atceļ trešo pušu ietekmi, dodot jums (tirgotājam) uzlabotu jūsu kriptogrāfisko aktīvu privātumu un drošību. 

Tomēr ir svarīgi atzīmēt, ka, lai gan P2P platformas nodarbojas ar izplatītu tīklu, ne visas platformas ir decentralizētas. 

Tirgotāji dod priekšroku P2P platformām, nevis centralizētām biržām, jo ​​tās piedāvā ātrāku tirdzniecības iespēju, vairāk maksājumu un izņemšanas iespēju, un nav KYC prasību, tādējādi nodrošinot lielāku privātumu. 

Nākamajā segmentā mēs aplūkojam OKEx P2P kriptogrāfijas apmaiņa un kā jūs varat pasīvi nopelnīt naudu no viņiem. 

Kā nopelnīt naudu, izmantojot P2P tirdzniecību

Pirms mēs ienirstam finanšu pasaulē un kā pasīvi nopelnīt P2P biržās, jums ir jāsaprot vairāki galvenie punkti. Tie palīdzēs jums droši tirgoties, nodrošināt jūsu kriptogrāfiju un labāk nopelnīt, izmantojot P2P apmaiņu.

Iesimies tieši tajā. 

Kas jums jāzina?

  1. Drošība ir galvenais

Vissvarīgākais, kas jāmeklē biržā pirms tirdzniecības uzsākšanas, ir jūsu aktīvu vispārējā drošība. Kriptogrāfijas un Bitcoin P2P biržas, kurās tiek piedāvāti ar brīvības atņemšanu nesaistīti pakalpojumi, kas ļauj jums būt atbildīgiem par savu seifa atslēgām un monētām, tiek uzskatīta par drošāko. Piemēram, OKEx P2P birža, tirgus vienā no lielākajām biržām, piedāvā ar brīvības atņemšanu nesaistītus pakalpojumus, kā arī darījuma pakalpojumus, lai nodrošinātu apdomību starp tirgotājiem.. 

  1. Smags darbs, vēlāk atpūtieties

Tas ir lielākais faktors pasīvo ienākumu pelnītāju diferencēšanai kriptogrāfijas P2P biržās. Jums jāpieliek pūles, lai jūs varētu sākt labi nopelnīt, izmantojot tālāk uzskaitītās metodes. Katra metode ietver dažāda līmeņa smagu darbu, disciplīnu un pacietību, lai jūs varētu pasīvi gūt ienākumus. 

  1. Maksa ir viss.

Līdzīgi kā drošībā, dažādas biržas par saviem kriptogrāfijas aktīviem piedāvā dažādas maksas. Ir svarīgi pievērst uzmanību šīm nodevām, lai nezaudētu nopelnītos ienākumus no pārmērīgi lielām nodevām. Tomēr, izmantojot OKEx P2P, ir nulle darījumu maksas.

Kā pasīvi nopelnīt kriptogrāfiju P2P biržās


Ņemot vērā iepriekš minētos noteikumus, tagad mēs varam izpētīt, kā P2P biržās pasīvi nopelnīt kriptonaudu. Mēs koncentrējamies uz labākajām tirgū esošajām P2P kriptogrāfijas biržām ar Bitcoin kā izvēlēto tirdzniecības valūtu. 

      1. Pirkšana un HODLing

Pirmais un vienkāršākais solis, lai pasīvi nopelnītu Bitcoin, ir pirkšana no lētākās P2P apmaiņas un turot kriptogrāfija. Dažu pēdējo gadu laikā kriptogrāfijas aktīvu cena ir pieaugusi, un agrīnie tirgotāji daudz pelnīja no viņu aizpildītajiem kriptogrāfijas maisiem. Piemēram, Bitcoin rakstīšanas laikā ir palielinājies par 240% salīdzinājumā ar 1. janvāra cenu līdz tirdzniecībai virs 11 500 USD.

Šajā solī ir nepieciešama tikai pacietība un drošs maks monētu glabāšanai.  

>>Pērciet Bitcoin OKEx P2P biržā šeit

      2. Pirkšana un HODLing

Vēl viena metode, kā jūs varat nopelnīt kriptogrāfiju, ir tieši uzsākt savu kriptotirgu P2P biržā – kļūstot par savu kriptogrāfijas biržu. Piemēram, OKEx P2P birža ļauj jums izveidot pirkšanas un pārdošanas pasūtījumus platformā, ļaujot jums noteikt zemu pirkšanas cenu un augstāku pārdošanas cenu peļņai. 

Šeit jums ir jāizveido OKEx P2P tirdzniecības konts, jāapsver pašreiz labākās tirgojamās kriptovalūtas un jānosaka sava ģeogrāfiskā atrašanās vieta, lai sāktu tirdzniecību. Kad tas ir izdarīts, varat iestatīt vairākus maksājuma veidus, reklamēt likmes un ļaut tirgotājiem pirkt un pārdot. Izveidojot maksājumu, kas jūsu reģionā ir ierobežots un kuru summas neviens cits nepiedāvā, dod lielākas iespējas izveidot tirgu.

OKEx P2p tirdzniecība

                  >>Atveriet pirkšanas un pārdošanas sludinājumus OKEx P2P biržā šeit.

      3. Arbitrāžas iespējas

Arbitrāža P2P biržās iegūst, kad vienā biržā pērkat kriptogrāfijas aktīvu par zemāku cenu un citā biržā pārdodat augstāk. Tas ir visizplatītākais veids, kā pasīvi nopelnīt kriptogrāfiju P2P biržās. Divas galvenās metodes, kā nopelnīt kriptogrāfiju, izmantojot arbitrāžas iespējas, ir:

a. Dažādās apmaiņās

Tas nozīmē iegādāties kriptogrāfiju, šajā gadījumā Bitcoin, par pazeminātu cenu vienā P2P biržā un pārdot to par piemaksu citā biržā. Šāda veida iespējas rodas volatilitātes, biržu likviditātes atšķirību, biržu maksājumu iespēju un ģeogrāfisko cenu atšķirību dēļ. Šāda veida arbitrāžas iespējas piedāvā nelielas rezerves (ja aprēķina maksu) un tiek ātri izmantotas.

b. Dažādās monētās

Otrs veids, kā gūt peļņu no arbitrāžas, ir dažādu monētu tirdzniecība ar lielu starpību starp tām. Piemēram, ja vairāku monētu P2P biržā starpība starp USDt un BTC cenām ir pietiekami liela, varat vienkārši nopirkt vienu marķieri (USDt), apmainīt to ar otru marķieri (BTC) un pārdot BTC par arbitru. 

Atceries !! Arbitrāžas iespējas tiek slēgtas patiešām ātri un vienmēr pārbauda maksu dažādās biržās un kriptovalūtās.

Citi veidi, kā nopelnīt naudu, izmantojot P2P biržas

      4. Aizdodot Bitcoin

Vēl viens vienkāršs veids, kā nopelnīt pasīvus ienākumus, izmantojot P2P biržas, ir kriptogrāfijas (t.i., Bitcoin) kreditēšana. Tam nepieciešama apmaiņa, kas ļauj aizņemties un aizdot BTC, piemēram, OKEx. 

Lai nopelnītu, dodieties izveidot kontu OKEx P2P biržā un nopērciet no tirgotājiem pietiekamu daudzumu BTC, izmantojot vairākas pieejamās maksājumu iespējas. Pēc tam jūs varat aizdot BTC, izmantojot OKEx aizdevumi funkcija, kas ļauj jums nopelnīt procentus, aizdodot savu kriptogrāfiju. 

Ja vēlaties saņemt aizdevumu, iemaksājiet ceļojuma BTC aizdevuma depozītā un saņemiet līdz 65% no jūsu BTC vērtības Tether (USDt) aizdevumos. Ja BTC vērtība paaugstinās (vairāk nekā maksājamie procenti), jūs varat atgriezt aizdevumu un atņemt savu BTC ar peļņu. 

       5. Novirzīšanas programmas

Pēdējais un otrais pasīvākais veids, kā nopelnīt kriptogrāfiju P2P biržās, ir saistītās un novirzīšanas programmas. Biržas piedāvā komisijas maksas un pasīvos ienākumus, ja jūs atsaucat draugus uz viņu platformu. Novirzīšanas programmas dod jums iespēju nopelnīt kriptogrāfiju katru reizi, kad draugs, uz kuru jūs atsaucaties, tirgojas biržā. 

OKEx nodošana

                       >>Pievienojieties OKEx nodošanas programma šeit par iespēju laimēt 10 USD kriptogrāfijā.

Secinājums

Kā redzams iepriekš, pelnīt naudu no kriptonauda nav tikai tirgotājiem, kuri joprojām ir pielīmēti tirdzniecības grafikiem. P2P biržas, piemēram, OKEx un LocalBitcoins, dod jums iespēju nopelnīt naudu, izmantojot P2P tirdzniecību, aktīvi nepiedaloties tirgū. 

Jūsu līdzekļu drošība, iekasētās maksas un biržas likviditāte ir daži no svarīgiem faktoriem, kas jāņem vērā, pirms izvēlaties, kā vēlaties nopelnīt naudu, izmantojot P2P tirdzniecību..

Bieži uzdotie jautājumi

  • Kādas ir labākās pasīvās pelnīšanas metodes, izmantojot P2P kriptogrāfijas apmaiņu?

Kā minēts iepriekš, jūs varat nopelnīt naudu kripto peer-to-peer apmaiņā, izmantojot arbitrāžas iespējas, pērkot BTC un turot, izveidojot savu tirgu, novirzīšanas un saistītās programmas un kreditējot kriptogrāfiju. 

  • Vai Crypto P2P tirdzniecība ir droša?

Tas ir atkarīgs no. Kripto P2P tirdzniecība ir droša akreditētās biržās, piemēram, OKEx P2P, kas sniedz ar brīvības atņemšanu nesaistītus pakalpojumus, kā arī darījumu, lai aizsargātu jūsu darījumus.. 

  • Kādas ir labākās Bitcoin vienādranga apmaiņas?

Pastāv vairākas galvenās Bitcoin vienādranga apmaiņas, kas visā pasaulē sniedz pakalpojumus, tostarp OKEX P2P apmaiņa, LocalBitcoins, Paxful. sarakstu apmeklējiet šeit.

  • Indijā nopelna, izmantojot likumīgu kriptogrāfiju?

Jā. Kriptovalūtu, piemēram, Bitcoin un Ethereum, nopelnīšana Indijā ir likumīga pēc tam, kad Indijas Augstākā tiesa visā valstī atcēla kriptogrāfijas aizliegumu.

Atruna Piedāvātais saturs var ietvert autora personīgo viedokli un ir atkarīgs no tirgus nosacījumiem. Veiciet tirgus izpēti pirms ieguldīšanas kriptovalūtās. Autors vai publikācija neuzņemas nekādu atbildību par jūsu personiskajiem finansiālajiem zaudējumiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector