KĀ MĀCĪTIES ANALĪZĒT KRIPTOKURENTU TIRGU

Ja vēlaties uzzināt, kā analizēt kriptonauda, ​​jums jāiepazīstas ar vairākiem rīkiem. Šie rīki palīdzēs jums izprast tirgus stāvokli un sniegt lieliskas prognozes. Viena lieta, kas jums jāsaprot, ir tā, ka kriptogrāfijas tirgus ir ļoti nepastāvīgs, un, ja jums viss jākārto pareizi, jums ir jāsaprot tirgus darbība, un tas ietver arī to, kā veikt kriptovalūtas tehnisko analīzi.

Ja esat jauns kriptonauda tirgū vai meklējat ar kriptogrāfiju saistītus pakalpojumus, jūs varētu pārņemt diagrammas, diagrammas un informācija par dažādām kriptovalūtām, taču, saprotot kriptogrāfijas tehnisko analīzi un tirgus darbību, viss kriptosistēma kļūs vienkāršāka un tai būs jēga. Šī rokasgrāmata ir paredzēta, lai jūs labāk iepazītu dažādas tiešsaistes kriptovalūtu tiešsaistes cenu diagrammas, cenu prognozes un tirgus prognozes. Pirms mēs tālāk iedziļināmies kriptovalūtas tehniskās analīzes pasaulē, gūsim labāku izpratni par terminu “tehniskā analīze”.

Kas ir tehniskā analīze?

Daudzi kriptogrāfijas profesionāļi ir aprakstījuši tehnisko analīzi kā procesu, kurā tiek izmantoti reālās pasaules dati, kas iegūti no kriptogrāfijas tirgus vai citiem galvenajiem avotiem, un to plānošana, lai prognozētu tā nākotnes iznākumu. Šāda analīze ļaus jums paredzēt, kad tirgus iet uz augšu vai uz leju. Tādēļ jums būs iespēja nopirkt, kad tirgus cena būs zema, un pārdot, tiklīdz cena virzīsies uz augšu. 

Vairāki rakstnieki ir rakstījuši par labāko veidu, kā analizēt tirgu, lai iegūtu lieliskus rezultātus, taču fakts ir tāds, ka termins “analizēšana” ir prasme, kas jāapgūst, veicot testēšanu, takas un kļūdas, līdz jūs beidzot to pareizi saprotat. Spēja saprast diagrammas redzamos elementus un saprast, kā tie var ietekmēt kriptonauda cenu, padara jūs par labs kriptogrāfijas tirgotājs pat ja izaugsmei vēl ir vieta.

Kas ir svečturis un kā tas darbojas?

Ja vēlaties analizēt kriptogrāfijas tirgu kā rakstnieku, viena no pirmajām tehniskajām analīzēm, iespējams, ka cenu diagrammā jums būs jācīnās ar svečturi. Tas apraksta taisnstūra formas objektus (vai nu zaļus, vai sarkanus) cenu diagrammā. 

Taisnstūris norāda atstarpi starp konkrētas monētas sākuma un beigu atlikumu. Ja jūs meklējat monētas cenu 24 stundu laika intervālā, tad svečturis norādīs starpību starp atvēršanas cenu apakšā un noslēguma cenu augšpusē šai dienai. Sarkanīga svečturis norāda uz zaudējumiem, bet zaļa – uz šī perioda peļņu vai peļņu.

Pārdošanas apjoms

Šī ir vēl viena metrika, kuru redzēsiet, pārbaudot cenu diagrammu. Ja jūs apgūstat kriptovalūtu tirdzniecību, lai jūs varētu pilnveidot savas rakstīšanas prasmes šajā jomā, ir nepieciešama laba izpratne par apjoma darbību. Tas ir svarīgi arī tad, ja meklējat kriptogrāfijas tirdzniecības pakalpojumu internetā. Cenu diagrammas apakšdaļā, kas bieži tiek parādīta kā kolonna, jūs atradīsit konkrētas monētas burtisko pārdošanas apjomu noteiktā laika posmā (dienā, nedēļā, mēnesī). Ja vēlaties uzstāties ar runu par konkrētu kriptogrāfijas monētu un apspriest tās perspektīvu, pārdošanas aspekts ir labs aspekts, ko izcelt. Tomēr jūs varat apsvērt iespēju meklēt rakstnieku vietnē a runas rakstīšanas pakalpojums tiešsaistē lai palīdzētu jums ar nepieciešamajiem resursiem. Jo dažreiz jums ir jālūdz palīdzība, nevis jādara viss pats.

Slīdošie vidējie rādītāji

Pārdošanas apjoms un svečturu tendence nav vienīgā informācija, kas jums nepieciešama, lai prognozētu konkrētas monētas cenu diagrammas kustību. Jums jāapsver cenu kustība ilgākā laika posmā, piemēram, dienās vai nedēļās. Ir svarīgi ļaut jums uzzināt īsto pirkšanas vai pārdošanas laiku. Tas ir slīdošais vidējais. Pārbaudot cenu diagrammu, ir divu veidu slīdošie vidējie rādītāji: vienkāršais slīdošais vidējais (SMA) un eksponenciālais slīdošais vidējais (EMA.

  • Vienkāršais slīdošais vidējais (SMA)

SMA norāda monētas vidējo slēgšanas cenu noteiktā laika posmā. Septiņu dienu vidējais rādītājs ir iepriekšējo sešu dienu SMA, plus šī diena dalīta ar septiņām. Tā kā katrai dienai tiek pievienots jaunais noslēguma atlikums, tiek atmests vecākais iepriekšējo dienu noslēguma atlikums. Tādējādi iemesls biežai līnijas kustībai augšup un lejup pa grafiku. SMA daudzi uzskata par labāko slīdošā vidējā rādītāju.

  • Eksponenciālais slīdošais vidējais (EMA)

EMA ir nedaudz sarežģīta nekā SMA, kas darbojas pēc pielāgota modeļa. Izmantojot tipisku septiņu dienu piemēru, EMA neuzskata, ka noslēguma bilance ir vienāda ar SMA. Tas nosver iepriekšējās dienas, pamatojoties uz to, cik cenas ziņā tās bija tuvu pašreizējai dienai. Tādējādi iepriekšējām dienām tā piešķir lielāku svaru nekā citām dienām. Sakarā ar dilstošo nozīmi tas piešķir šīm dienām, tāpēc tas ir reakcionārāks, kas vislabāk atbilst kriptogrāfijas tirgus svārstīgajam raksturam.

Tātad, kā vidējais slīdošais var palīdzēt saprast kriptogrāfijas tehniskā analīze? Tas parāda pretestības līmeni pārdošanai vai pirkšanai noteiktā cenu punktā. Ja tas pārsniedz slīdošo vidējo rādītāju, tas norāda, ka tirgus virzās uz augšu un jums vajadzētu meklēt iespējas pārdot. Bet, kad noslēguma cena netiek pārsniegta slīdošajam vidējam līmenim, tas norāda, ka pastāv pretestība, tāpēc iemesls, kāpēc vairāk cilvēku pārdod.

  • Analizējot tendenci

Izmantojot iepriekš minēto informāciju, jūs tagad esat gatavs analizēt konkrētas monētas cenu grafiku. Veiksmīgi analizējot tendenci, jums vajadzētu zināt pareizo pirkšanas laiku (augšpusē) un kad pārdot, lai gūtu peļņu (apakšā). 

Šajā rakstā sniegtā informācija sniegs jums labu sākumu, ja vēlaties uzzināt, kā analizēt kriptonauda iesācējiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me