Kā ieguldīt Bitcoin nākotnes līgumos – galvenais ceļvedis iesācējiem

Bitcoin ir kļuvis par populāru ieguldījumu, mēs esam redzējuši, ka iestādes pēdējos gados arvien vairāk iekļauj Bitcoin savā ieguldījumu portfelī. Jau sen tiek uzskatīts, ka Bitcoin nestabilitāte piedāvā spēcīgu peļņas potenciālu. 

Tā kā vairāk cilvēku atzīst Bitcoin patieso vērtību, investori kļūst pārliecinošāki nekā jebkad agrāk par Bitcoin nākotnes vērtību. Šeit sākas nākotne tiem, kuru ticība ir fiksēta Bitcoin. 

Bitcoin atvasināto instrumentu tirdzniecība pēdējā laikā ir pārspējusi tūlītējo tirdzniecību ikdienas tirdzniecības apjoma ziņā. Saskaņā ar datu izsekotāja Skew un BitcoinTradeVolume.com datiem, atvasināto instrumentu tirdzniecības ikdienas tirdzniecības apjoms 10 līdz 18 reizes pārsniedza tūlītējās tirdzniecības apjomu, sasniedzot apmēram 5 līdz 10 miljardus ASV dolāru dienā. Pārmaiņas veicina vairāki faktori, piemēram, samazināta paša Bitcoin nepastāvība, kas palīdz izpildīt Bitcoin solījumu būt stabilam vērtības krājumam. Vēl viens iemesls, kāpēc cilvēki iziet no tūlītējā tirgus, ir Bitcoin vaļu ietekme tūlītējā tirgū, kuri tirgū tur un kontrolē nesamērīgi daudz digitālās valūtas un kuriem ir milzīga ietekme uz cenu kustību..

Wcepure ir Bitcoin Futures?

Attīstoties tirgum, Bitcoin Futures tika ieviesti, lai ļautu investoriem piesaistīt Bitcoin nepastāvību, lai gūtu lielu peļņu. Nākotnes līgumi jeb nākotnes līgumi ir vienošanās pirkt vai pārdot preču aktīvu par fiksētu cenu noteiktā laika periodā nākotnē. 

Nākotnes darījumu princips ir tāds, ka tas ļauj ieguldītājiem gūt peļņu, pamatojoties uz viņu spekulācijām par preču aktīva turpmāko virzību. Investoriem nav nepieciešams piederēt bitcoin, lai tirgotu nākotnes līgumus.  

Nākotnes līgums pirmo reizi parādījās 2012. gadā. Šodien Bitcoin nākotnes līgumi ir kļuvuši par vienu no populārākajiem tirdzniecības produktiem šajā telpā. 

Why Tirdzniecības Bitcoin nākotnes līgumi?

Nākotnes līgumi ļauj investoriem ierobežot cenu krišanos, vienlaikus turot īsu nākotnes pozīciju, ļaujot investoriem mazināt zaudējumus bez papildu līdzekļiem. Tirgotāji var arī ieiet pozīcijās ar nelielu kapitālu un, izmantojot sviras, tiecas uz lielāku peļņu.  

Viena no nākotnes līgumu unikālajām īpašībām BTCC bitcoin nākotnes tirdzniecības platforma ir negatīvās bilances aizsardzība. Atšķirībā no lielākās daļas citu apmaiņu, kas lietotājiem bieži vien prasa zaudējumu sadali, ja ir negatīva bilance. Sākot ar 2019. gadu, BTCC ir apsolījis, ka tie segs lietotāja negatīvo bilanci 100%, nevis ļaus visiem pelnošajiem lietotājiem dalīties ar zaudējumiem. 

BTCC piedāvā mūžīgu līgumu, iknedēļas līgumu un ikdienas līgumu ar bitcoin, ar dažādu sviru no 10x līdz 150x, lai atbilstu dažādu tirgotāju vajadzībām. Piemēram, mūžīgajam līgumam nav derīguma termiņa, un tas ir piemērots tirgotājiem, kuri vēlētos ieņemt amatus ilgu laiku. Kaut arī ikdienas līgums BTCC atbalsta līdz 150x, tas ir paredzēts tirgotājiem, kuri meklē lielus ieguvumus īsā laika posmā.

Hparāds nākotnes līgumdarbs?

Katrs BTCC līgums pārstāv 1 kriptovalūtas vienību, kas nozīmē 1 BTC, kas vienāds ar vienu BTC / USDT līgumu. Tirgotājs var iet ilgi, ja viņš uzskata, ka cena nākotnē būs augstāka par tā pašreizējo tirdzniecības cenu, un atvērt īsu pozīciju, ja viņš domā, ka cena kādā brīdī nākotnē tiks samazināta.


Piemēram, kad pašreizējā BTC tirgus cena ir USD 12 000. Džons spekulēja, ka BTC cena nākamnedēļ pārtrauks 12 000 ASV dolāru, viņš nolēma ilgoties ar 100x pozīciju, kā starpību izmantojot 1200 USDT, kas ir vienāda ar Bitcoin cenu 12 000 USD. No otras puses, Bobijs domā, ka līdz nākamajai nedēļai Bitcoin cena noslīdēs zem 12 000 USD, viņš saīsina pozīciju ar 100x, izmantojot starpību 1200 USDT, kas ir vienāda ar BTC cenu 12 000 USD.

Gan Džonam, gan Bobijam tiks piemērota apmaiņa, lai izveidotu nākotnes līgumu. Pēc nedēļas, ja BTC cena ir USD 12 100, tas nozīmē, ka Džonam ir peļņa no viņa ilgās pozīcijas. Džons nopelnīja 100 USD (no cenu pieauguma) x 10 = 1000 USD. Savukārt Bobijs zaudē 100 USD (no cenu krituma) x 10 = 1000 USD. 

Pēc Džona un Bobija nākotnes līgumu termiņa beigām BTCC līgumus nokārtos Tether (USDT). Tomēr, ja viņi tirgoja fizisku piegādes pastāvīgo līgumu, viņi var izvēlēties, lai viņu aktīvs tiktu fiziski piegādāts. Šajā gadījumā Džons ieguldīja 12 000 USD, izmantojot 1200 USDT starpību, lai atvērtu garo pozīciju 10 BTC vērtībā ar 100x sviru.

Pēc tam, kad Bitcoin cena pieauga līdz 12 100 USD, Džons var izvēlēties, lai viņa realizētā peļņa tiktu fiziski piegādāta. Tomēr Jānim būtu jāpilda sākotnējā nākotnes līguma kopējā vērtība, kas ir 10 * 12 000 = 120 000 USD, lai nopirktu 10 BTC.

Pfiziska piegāde mūžīga Catvilktne BTCC

Lielākā daļa biržu atbalsta skaidras naudas norēķinus pēc līguma termiņa beigām, kas nozīmē, ka nākotnes līgumu turētāji nesaņem pamatā esošo aktīvu (bitcoin). Tomēr pieaug tendence, ka arvien vairāk cilvēku izvēlas līgumu noslēgt fiziski. BTCC ir viena no pirmajām biržām, kas uzsāk mūžīgus fiziskas piegādes līgumus.   

Viena no fiziskās piegādes beztermiņa līgumu tirdzniecības priekšrocībām ir tā, ka nav iespēju manipulēt ar cenu, jo katrs tirgotājs, kuram ir līgums, beigās saņems bāzes aktīvu, kas ir bitcoin, un cenas aprēķināšanā nav iesaistīta neviena formula Bitcoin. 

Pastāvīgie līgumi BTCC atbalsta gan fizisku piegādi, gan norēķinus skaidrā naudā. Tirgotājiem var būt, lai viņu aktīvi, piemēram, BTC un ETH, tiktu fiziski piegādāti, un tos var glabāt savā makā. BTCC jūs varat tirgot Bitcoin pastāvīgos līgumus no 10x, 20x, 50x līdz 100x sviras.

Secinājums

Ņemot vērā pieaugošo Bitcoin vērtības atzīšanu un nākotnes līgumu iespējamo labumu. Nav pārsteigums, ka Bitcoin nākotnes līgumi ir milzīgs trieciens. Ir ļoti svarīgi izvēlēties biržu, kurai ir ne tikai stabilitātes un drošības vēsture, bet arī elastīgi un lietotājam draudzīgi tirdzniecības produkti..

BTCC kā deviņus gadus veca birža nekad nav piedzīvojusi nevienu drošības incidentu, kas kriptovalūtu nozarē ir reti sastopams. Pieaugot popularitātei, kā arī 6 miljoni lietotāju visā pasaulē turpina tirdzniecību BTCC platformā. Viena no vecākajām apmaiņas vietām pasaulē ir pierādījusi sevi visā 9 gadu darbības vēsturē kosmosā. Papildus Anglijas tirgum BTCC tagad ir pieejams korejiešu valodā (비트 코인 선물), Japāņu (ビ ッ ト コ イ ン 先 物 取 引) un vjetnamiešu (Hợp đồng tương lai Bitcoin). 

Iet uz bezmaksas kontu vietnē BTCC un izveidojiet savu pirmo Bitcoin nākotnes līgumu tagad. Jaunajiem lietotājiem tagad ir pieejams līdz 2000 USDT depozīta bonuss!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector