IEO mārketinga stratēģija: kā reklamēt savu IEO sākotnējos posmos

2017. gads bija gads, kas piederēja ICO, un pasaule atrada jaunu kapitāla piesaistes veidu. Bet drīz šis jaunais zaudētā kapitāla piesaistīšanas veids ir spīdēt, jo regulatori sāka to ierobežot, jo daudzi no projektiem, kas šādā veidā piesaistīja naudu, izgāja slikti un investori zaudēja ievērojamu naudas summu.

Saule rietot ICO, blokķēdes un kriptogrāfijas nozare sāka meklēt labāku kapitāla piesaistīšanas risinājumu, kas būtu pieņemams gan investoriem, gan arī radītu problēmas ar regulatoriem. Tas noveda pie IEO sākotnējā apmaiņas piedāvājuma atkārtotas ieviešanas.

Šodien es izvērsīšos pareizās IEO mārketinga stratēģijas, kas jāievēro, uzsākot un pat pirms IEO palaišanas.

Kas ir IEO?

IEO, kas apzīmē sākotnējo apmaiņas piedāvājumu, parādījās kriptonauda tirgū ne pārāk tālu no šī brīža – tas beidzās kā liels panākums Binance uzņēmumam 2017. gadā, kad tas sāka IEO kopfinansēšanas ainavā.

Esejas par IEO var iegādāties vietnē PapersPūce ja jums nepieciešams plašāks ieskats IEO nozīmē. Šajā esejā tiks apskatīts IEO veikšanas un popularizēšanas process un dažādas priekšrocības, kas saistītas ar visu procesu.

Kāda ir atšķirība starp IEO un ICO?

IEO ir vienkārši projekta žetonu pārdošanas turpinājums kriptogrāfijas apmaiņas platformā.

Atšķirība starp ICO un IEO ir tāda, ka IEO pamatā piedāvā kriptogrāfijas birža jaunam uzņēmumam, kura mērķis ir piesaistīt līdzekļus, izmantojot tā žetonus, kuri tikko tiek izsniegti.

Vienīgā prasība, ko no apmaiņas platformas sagaida no marķieru emitentiem, ir maksāt saraksta maksu ar noteiktu procentuālo daļu no kopējā IEO laikā pārdotā marķiera. Žetonu pārdošanas beigās apmaiņas platformā un monētas tiek uzskaitītas apmaiņas platformā.

Tāpat cita atšķirība starp ICO un IEO līdzdalību ir tā, ka cilvēki, kas piedalās IEO, nesūta savus ieguldījumus viedā līgumā, kā tas ir ICO gadījumā, drīzāk viņi izveido kontu apmaiņas platformā, kur atrodas IEO. veikts. Pēc tam ieguldītāji var turpināt apmaksāt valūtas maiņas maciņus ar monētām, kuras viņi var izmantot līdzekļu vākšanas uzņēmuma žetonu iegādei.

Kāpēc reklamēt savu IEO

Lai arī apmaiņas iesaiste atvieglo projekta autentifikāciju, pienācīgas rūpības un atpazīstamības veicināšana un IEO popularizēšana joprojām ir uzdevums, kam jāpievērš īpaša uzmanība.

Lai gan apmaiņai ir sava loma IEO popularizēšanā, joprojām ir jāaizpilda daudz jomu, jo neviens no apmaiņas bāzes palaidējiem negarantē jūsu projekta panākumus. Pastāv izredzes, ka citi IEO vienlaicīgi darbojas, kā arī citi to apmaiņas aspekti tirgū. Pat ja tas tā nav, neviens nezina projektu kā komanda, kas to atbalsta, un tāpēc dibinātāju komandai vajadzētu būt noderīgai jūsu IEO mārketingā..


Norādījumi, kas jāņem vērā, veicinot IEO, izmantojot pareizo mārketinga stratēģiju

Tā kā ir atzīmēts, ka, neraugoties uz apmaiņas iesaistīšanos, projektam un tā komandai ir jābūt modriem attiecībā uz IEO popularizēšanu, lai panāktu labāku un plašāku piekļuvi, jāņem vērā šādi punkti..

 • Pārliecinieties, ka esat iesaistījis auditoriju pat pirms IEO palaišanas

Viens no galvenajiem aspektiem, kas jāpatur prātā, mēģinot IEO tirgot vai popularizēt ārpasaulē, ir pārliecināties, ka ir pietiekami daudz pūļu, lai sazinātos ar mērķauditoriju. Ja projekta komandai, cenšoties pievērsties konkrētai demogrāfijai vai mērķa tirgum, viņiem vajadzētu mēģināt veikt dažus pētījumus par to, kādas lietas šobrīd izraisa šīs demogrāfijas interesi, un mēģināt tās ieviest mārketinga plānā..

Iesaistīšanās vingrinājumu varētu veikt savlaicīgi, pat pirms projekts tuvojas apmaiņai. Šī vingrinājuma priekšrocība ir milzīga. Kad projekts tuvojas apmaiņai, varētu notikt sīva konkurence starp dažādiem blokķēdes projektiem, lai iekļūtu apmaiņas paliktnī. Šajā gadījumā, visticamāk, arī apmaiņa būtu saistīta ar projektu, kas jau ir izveidojis ļoti stabilu, tomēr efektīvu mārketinga klātbūtni.

 • Investējiet mārketingā un sabiedriskajās attiecībās

Sabiedriskās attiecības pēdējā laikā ir bijušas visefektīvākās metodes attiecīgas informācijas izplatīšanai par konkrētu blokķēdes projektu kriptogrāfijas kopienai. Papildus šiem projektiem, kas parāda savu pieredzi koncentrētās PR aktivitātēs, domājams, ka sabiedrība ir saņēmusi daudz vilces. Pastāv lielas izredzes, ka investori var paskatīties uz projektu labvēlīgāk un, visticamāk, ieguldīs.

Kaut arī PR darbības veikšanai varētu būt daudz veidu, viena no pārbaudītākajām PR veidošanas metodēm kriptogrāfijas pasaulē ir viesu ziņu rakstīšana vai IEO preses paziņojuma iesniegšana dažādās kriptovalūtas ziņu vietās. Tam faktiski nav jābūt par projektu; tomēr tai vajadzētu mēģināt izplatīt sabiedrībai vērtīgas zināšanas. Šī vingrinājuma galvenais mērķis ir, lai projekta komanda iegūtu iespēju izplatīt komunikācijas vērtību.

 • Pārspēt Hype mašīnu īstajā laikā

Lai IEO gūtu panākumus, ieguldītājam ir jābūt pareizam. Gadījumos, iepriekš arī ar ICO, ir labi atzīmēts, ka, ja projekts parādīsies tirgos īstajā laikā ar pietiekamu ažiotāžu, tā parakstīšanās iespējas patiešām palielināsies.

Projekts, kas atainoja reālās dzīves problēmu risināšanas iespējas un varēja radīt pietiekami daudz satraukuma ar preses relīzēm, intervijām, runāšanas saistībām un citām iespējām iegūt savu seju, vārdu un projektu potenciālo investoru priekšā, patiešām izdevās.

 • Sociālo mediju izmantošana

Mārketings un IEO, kā arī projekts sociālajos medijos ir viens no rentablākajiem un populārākajiem veidiem, kā radīt cilvēku masu interesi. Ir arī noteiktas sociālo mediju vietnes, kurās ir daudz lielāks kriptovalūtas lietotāju skaits nekā citās, daži no tiem ir Reddit, Medium un Steemit.

Viena no ļoti ieteicamajām stratēģijām sociālo mediju mārketingam un iesaistei kriptogrāfijas pasaulē ir palikt proaktīvai ilgi, pirms jūs plānojat faktiski nodot savu ideju apmaiņai. Viens no veidiem, kā to pārvaldīt, ir saglabāt ar savu projektu saistītu jaunumu publicēšanu. Tas ļauj projekta komandai ieinteresēt sabiedrību, vienlaikus radot vērtīgu saturu arī jaunajiem lasītājiem..

Vēl viens lielisks veids, kā panākt, lai sociālie mediji strādātu par labu projektam un, protams, palielinātu tiešsaistes auditoriju, ir ienirt un sākt sazināties kopienas diskusijās. Faktiska projekta komandas diskusija faktiski var ieinteresēt investorus un sabiedrību, kā rezultātā cilvēki var parakstīties uz IEO.

 • Neatlaidiet IEO posmu

Projekta komandai ir jāizstrādā plāns un jāturpina mārketinga pasākumi arī pēc tam, kad ir beidzies pārspēks! Tas faktiski palīdzētu veidot lielisku kopienu un varētu būt noderīgi, ja projektā dažādās apmaiņās darbojas vairāki savstarpēji saistīti IEO. Jebkurā gadījumā regulāru attīstības, partnerattiecību un citu atskaites punktu atjaunināšana, ne tikai piesaistot naudu, vairo investoru uzticību, kas ilgtermiņā varētu būt noderīga projektam..

Norādiet, lai izvairītos, veicinot IEO

Lai gan mēs esam redzējuši, kas nepieciešams IEO popularizēšanai, ir nepieciešams arī, lai saprastu, no kā jāizvairās. Ir jāsaprot, ka IEO vadīšana nav viegls uzdevums, un katrā posmā ir nepieciešami piesardzības pasākumi, lai IEO būtu veiksmīga. Tālāk ir saraksts ar dažiem izvairīšanās gadījumiem.

 • Liels skaits padomdevēju un darbinieku

Kaut arī padomdevēji un darbinieki sniedz spēku projekta iespējām, nav iemesla, lai būtu 20 padomdevēji un 30 darbinieki, ja projektā joprojām nav darbojoša produkta. Īpaši kriptogrāfijas pasaulē padomdevēju kultūra tuvojas smieklīgam posmam, un daudzi projekti vienkārši uzcēla padomdevēju armiju, pat skaidri nenosakot viņu lomu projektu izstrādē..

 • Daudzsološs par vērienīgu atdevi

Ar ICO neveiksmi ir pagājuši laiki, kad projekts varēja mānīt investorus, sakot, ka viņi saņems nenormālu peļņu. Investori ir modri un arī regulatori. Jebkuri viltoti solījumi varētu vienkārši dot labumu projektam, un tā uzticamība varētu tikai palielināties.

 • Pērciet sociālo mediju sekotājus, lai parādītu “viltus” interesi

Sekotāju pirkšana sociālajos medijos, lai parādītu projekta popularitāti, ir fundamentāli nepareizs vingrinājums. Lai gan projekts varētu parādīt daudzumu, šo sekotāju kvalitāte, iespējams, nespēs pievienot vērtību vai dot ieguldījumu projekta vai kopienas attīstībā, kas galu galā atklāj patiesību.

Rīki IEO reklamēšanai

Lai gan IEO popularizēšanai varētu būt jebkurš stratēģiju skaits, šo stratēģiju īstenošanai ir nepieciešami noteikti dokumenti / rīki. Tālāk ir saraksts, kas katram projektam ir jābūt neatkarīgi no tā, kāda tiek īstenota katra stratēģija.

 • Vienkārši Ideja un Verbiage

Lai gan ir svarīgi piedāvāt vislabāko iespējamo informāciju, izmantojot visus mārketinga un PR kanālus, projekta komandai jācenšas vienkāršāk izskaidrot savu ideju, saprotot, ka ne visi investori zina tehniskās detaļas un žargonus. Ja investors, visticamāk, nesaprot projektu, viņš atteiksies no ieguldījumiem.

 • Visaptverošs, bet vienkāršs Whitepaper

Baltās grāmatas sagatavo projekts pirms jaunas valūtas ieviešanas. Tajā ir sīki aprakstīts viss ieguldītājiem, kas jāzina par valūtu pirms lēmuma pieņemšanas, ja viņi vēlas to ieguldīt, iegādāties vai izmantot. Tas veido ieguldījumu priekšnoteikumu, un tāpēc tam jābūt visaptverošam, un tajā jāaptver visi nepieciešamie punkti, kas ieguldītājam jāzina, lai sazinātos ar viņu visvienkāršākajā veidā.

 • Spēcīga un droša vietne

Vietnei ir ļoti svarīga loma projekta dzīvē. Tas ir tiešs tilts starp investoriem un projektu, lai sazinātos, jo ir atjauninājums. HTTPS vietne parāda apmeklētājiem, ka vietne ir droša. Tas ir svarīgi arī SEO un potenciālā ieguldītāja pārliecībai.

 • Emuārs

Emuārs ir nepieciešamais projekta rīks, lai radītu organisku datplūsmu uz vietni, uzlabotu zīmolu un piešķirtu vērtību kriptogrāfijas kopienas personīgajam pieskārienam, ko nodrošina projekts. Medium ir bijis lielisks avots un rada daudz vilces kriptogrāfijas pasaulē. Projekta komandai būs jāpārliecinās, vai ir satura rakstīšanas disciplīna un grafiks. Emuārā jābūt par saturu, kuru cilvēki vēlas lasīt, un nevis par saturu, kas runā tikai par to, cik lielisks ir projekts un kā tas ar jūsu ideju mainīs pasauli..

Secinājums

Lai gan ieteicams algot speciālistu kriptovalūtu mārketinga uzņēmumu, kas palīdzētu projektam ar PR un mārketingu, projekta komandai ir vajadzīgas zināšanas par to, kā projekts tiek veicināts. Ja komandai ir labs produkts, tā ir efektīvi tirgota un sadarbojusies ar populāru un efektīvu apmaiņu, IEO noteikti būs hit.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector