Fakti ir pieejami: Bitcoin un Blockchain šeit, lai paliktu

Līdzīgi kā zinātne – bitcoin un blockchain nerūp jūsu jūtas. Viņi ir šeit, lai paliktu lielā mērā.

Neskatoties uz šķietami tuvajiem cikliskajiem pasaules gala scenārijiem, ko izteikuši Bitcoin visbalsīgākie nelabvēlīgie, laimīgais fakts ir tas, ka gan bitkoīna, gan blokķēdes vēl nav pasliktinājušās. Tas, kas kādreiz tika reklamēts kā iedoma, bet tagad – kā burbulis, galu galā kļūs tikai par kārtējo ikdienas pārliecību.

Bitcoin ieviešana ir pieaugusi kopš tā parādīšanās nedaudz vairāk nekā pirms desmit gadiem. Visas valstis strādā, lai izveidotu labāku infrastruktūru un labvēlīgus tiesību aktus. Gan jaunie lietotāji, gan pieredzējušie profesionāļi gūst komfortu savu ekrānu siltajā mirdzumā, reģistrējoties viņu Bitvavo kontiem vai jebkuras citas labvēlīgas apmaiņas platformas kontiem. Kad skaitļi un diagrammas izplūst no mūsu ziņu plūsmām, un sociālie mediji minūtē izsūc gandrīz 20 ar bitcoin saistītus ierakstus, ir kļuvis acīmredzams, ka pasaule ar prieku savā dzīvē iekļauj gan bitkoinu, gan blokķēdi. Un atklāti sakot, mēs esam saviļņoti.

Bitcoin: finanšu infrastruktūra, kuru mēs gaidījām

Virsstundas, bitcoīns ir izrādījies stabils un globāli provokatīvs tirgū. Kā aktīvs bitcoin piedāvā vērtības krājumu, kas ļoti līdzinās zelta vērtībai – lielisks riska ierobežošana riska mazināšanai un prece, ar kuru nevar manipulēt vai mākslīgi ražot. Tā kā valūta ir nesuverēna, pilnībā decentralizēta un unikāli norobežota maksājumu sistēma. Lai gan tas ir pakļauts vietējiem noteikumiem, un to var pakļaut valdības pārraudzībai, kā tas redzams pieaugot KYC protokols digitālā valūta joprojām ir saglabājusi gandrīz visas savas vissvarīgākās ideoloģijas un principus.

Būtībā bitkoins ir radījis pasaulei dzīvotspējīgu alternatīvu pārmērīgi lielām valdībām un pārmērīgi iztērētām, pārpūstām, fiat sistēmām. Kas ir pārāk bieži vēsturiski izpostījis globālās populācijas. Izveidot to, kas ir kļuvis par demokrātiskas kontroles ietvara iemiesojumu, brīvprātīgo izdevumu samākslojumu un patiesi pārredzamu finanšu sistēmu, pēc kuras gandrīz visas politiskās ideoloģijas alkst kopš tirdzniecības monetizēšanas. Piešķirot nelielu cerību gandrīz ikvienam, kurš nomoda laiku domā par ekonomikas reformu un globālajām finansēm.

Kaut arī pārliecinošs formulējums jūs līdz šim tikai iegūs, faktiskie apstākļi ir tādi, ka tikai bitcoīns veido ikdienas tiešsaistes darījumus USD 6 miljardu vērtībā. Visā pasaulē ir vairāk nekā 101 miljons kriptovalūtas lietotāju. Kopš šī gada bitcoin ir pārspējis daudzus no populārākajiem mantotajiem tirgiem. Un, iespējams, viena no vispievilcīgākajām statistikas ziņām par bitkoīnu – tā var samazināt 30% no izmaksām, kas saistītas ar tiem, kas dodas uz centrālās bankas infrastruktūru. Patiesība ir tāda, ka kriptonauda ir ātrāka, drošāka un lētāka nekā centralizētās banku sistēmas.

Blockchain piedāvā vairāk nekā tikai DLT

Blokķēdes lietderību nevar nenovērtēt. Kas patiešām ir drosmīgs paziņojums, bet laika gaitā tas kļūst arvien acīmredzamāks. Blockchain ir funkcionālā vienība aiz bitcoins neuzticamām virsgrāmatu sistēmām. Tas ir tas, kā tiek reģistrēti apstiprināti darījumi un kā šie ieraksti tiek publiskoti. Padarot gandrīz neiespējamu dublēt vai viltus. Jūs precīzi zināt, kur iet nauda, ​​kur tā nonāks un kā darbojas visa sistēma.

Šis lietvedības veids ir neticami noderīgs neskaitāmās dažādās lietojumprogrammās. To var izmantot gandrīz visās nozarēs, kuras mums ir dārgas, sākot no veselības aprūpes līdz nosūtīšanai un apstrādei. Blokķēdes tehnoloģijas un lietu interneta savstarpējā savienojamība ir gatava pilnībā mainīt mūsu dzīvesveidu. Veids, kā mēs domājam par dzīvi. Zemākas izmaksas, drošības veicināšana un galvenokārt ātruma, pārredzamības un efektivitātes prioritāte.

Blockchain tehnoloģijas ieviešana varētu ietaupīt tradicionālās finanšu organizācijas USD 12 miljardi gadā. Nemaz nerunājot par nesaskaņām, kuras tas varētu glābt sabiedrību. Pilnīgi novecojot tādas lietas kā 2008. gada augsto kredītu hipotēku krīze un notikumi, kas to radīja. Nekad vairs nebūs redzams. Tas pilnībā novērš diskrimināciju un netaisnību no kontu izveidošanas, kreditēšanas prakses un līgumu veidošanas.

Lasiet arī: Bitcoin cenu analīze: BTC atjauno augšupejošo tendenci kā 15 000 ASV dolāru bekonu

Ko tas nozīmē nākotnei

Ko tas viss nozīmē nākotnē? Nu, iespējams, tas nav daudz raksturīgāks, nekā tas viss attiecas uz rītdienu. Tas nozīmē, ka mēs jau esam pārvarējuši vislielāko šķērsli globālas un patiesi demokrātiskas finanšu sistēmas izveidošanai. Fakts, par kuru gandrīz neiespējami apgalvot. Tas ir šeit, tas palīdz miljoniem radīt labāku finansiālo drošību visā pasaulē, tikt ar to galā.

Reāli runājot, turpināta kriptogrāfijas pieņemšana patiešām varētu radīt gaišāku nākotni visiem, taču to veidu uzskaitīšana, kā bitkoina un blokķēdes pieņemšana varētu mainīt mūsu dzīvi uz labo pusi, ievērojami pārsniedz šī pazemīgā raksta vārdu ierobežojumu. Tas, ko ir viegli redzēt un kas izskaidro ļoti maz, ir fakts, ka stikla griesti ir sadragāti. Pandoras kaste ir atvērta, un nē – jūs nevarat ievietot zobu pastu atpakaļ mēģenē. Bitcoin ir šeit, lai paliktu, blockchain nāca spēlēt. Un mēs visi esam mazliet bette

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me