Četras lietas, kas jāzina par drošu Bitcoin iegādi

Tā kā kriptonauda ir tik liela, cik tā ir, ir svarīgi, lai ikviens, kurš vēlas tajā ienirt, pilnībā izprastu, kā tas darbojas. Galu galā, tāpat kā jebkuram citam, kas ir guvis strauju popularitāti, būs arī cilvēki, kuri mēģina ļaunprātīgi izmantot sistēmu un izmantot tās priekšrocības, īpaši pievēršoties tiem, kuri, iespējams, nav pārāk pazīstami ar kriptonauda darbību. Neviens nevēlas, lai tas notiktu ar viņiem pašiem, jo ​​svarīgāk ir pārliecināties par to, kas tiek darīts, pirms to izdarīt. Piemēram, lai sāktu darbu ar bitcoin, varētu vēlēties uzzināt vairāk par labākajiem veidiem, kā droši iegādāties bitcoin. Tas pavērs ieeju iespēju izmantot kriptonauda, ​​padarot to par vienu no svarīgākajiem pirmajiem soļiem, kas jāveic. 

  1. Vienmēr strādājiet ar uzticamām platformām

Tam parasti vajadzētu būt pašsaprotamam, taču, lai, strādājot ar bitcoin, būtu pēc iespējas drošāks, ir svarīgi vienmēr veikt pētījumus par platformām, kuras tiek izmantotas. Ir vairāk nekā dažas dažādas vietnes, kurās var iegādāties bitcoin, taču procesā var zaudēt vērtīgu informāciju, jo vietne tika izveidota informācijas nozagšanai, nevis kā darījums ar bitcoin. Viens no labākajiem veidiem, kā mēģināt pārliecināties, vai platforma ir droša, ir apsvērt iespēju apskatīt atsauksmes. Tā kā tur ir tik daudz cilvēku, kas cenšas iekļūt kriptogrāfijas valūtā, tur būs cilvēki, kuri uzdos tos pašus jautājumus par to, cik drošas var būt dažas platformas. Ar pietiekamu laiku un enerģiju, kas veltīta projektam, ātri varēs atrast nedaudzas uzticamas platformas, no kurām iegādāties bitcoin, lieki nedomājot par tā drošību.. 

  1. Aizsargājiet digitālā seifa atslēgu

Vēl viena kriptovalūtas idejas galvenā koncepcija ir tāda, ka visa nauda tiek glabāta tiešsaistes makā. Pati valūta ir pilnībā digitāla, tas nozīmē, ka nebūs vietas, kur to varēs izņemt par monētām, lai gan ir specializēti bitcoin bankomāti. Aukstas, smagas naudas vietā bitkoini visi tiks glabāti digitālā maka iekšpusē. Šim “maciņam” būs divas atslēgas. Tie ir raksturīgi tikai seifam, pie kura viņi dodas, tāpēc ir svarīgi aizsargāt un atcerēties šīs atslēgas, kā vien iespējams.

Abas atslēgas būs viena privātā un viena publiskā atslēga. Publisko atslēgu var salīdzināt ar konta lietotājvārdu sociālo mediju platformās. To izmanto naudas noguldīšanai un izņemšanai no digitālā maka. Privātā atslēga savukārt var būt paroles ekvivalents, nevis lietotājvārds. Tas ir nepieciešams, lai nopirktu, pārdotu un tirgotu bitkoinu seifā. Ir ļoti svarīgi, lai šī digitālā seifa atslēga tiktu aizsargāta vai nu ar šifrēšanu, vai ar aukstās atmiņas metodi. 

  1. Izpētiet Bitcoin apmaiņu

Kad kāds iet uz nopirkt bitcoin, tas tiek darīts, izmantojot tiešsaistes tirdzniecības vietas, kas ir pazīstamas kā “biržas”. Dīvainā kārtā šāda veida tirgus var salīdzināt diezgan līdzīgi ar platformām, kuras tirgotāji izmanto, iegādājoties akcijas. Tas, kā viņi strādā, ir tāds, ka, tiklīdz kāda persona izveidos savienojumu ar tirgu, šī persona mainīs savu tradicionālo valūtu pret bitcoin. Daži cilvēki var uzskatīt, ka digitālais maks un bitcoin apmaiņa ir vienas un tās pašas lietas, taču tās ir diezgan atšķirīgas. Maiņa, vienkāršāk sakot, ir vēl viens valūtas tirgus variants. Savukārt maks ir vieta, kur cilvēks glabās savu bitkoinu, pirms to pārskaitīs vai vēlāk samainīs pret vairāk naudas.. 

Ņemot vērā visu to, ir dažas dažādas apmaiņas platformas, ar kurām var strādāt, nonākot pasaulē, strādājot ar bitcoin. Tāpat kā būs svarīgi veikt pētījumu par platformām, uz kurām vispirms paļauties, rīkojoties ar bitcoin, tikpat svarīgi būs pārliecināties, ka kāds veic tādu pašu pētījumu apjomu, kurā Bitcoin apmaiņa būs visnoderīgākais viņa vai viņas mērķiem. Ar pietiekamu pētījumu veikšanu var justies pārliecināts, ka viņš vai viņa izdara pareizās izvēles un virzās uz peļņas gūšanu no bitkoīna. 

  1. Pievienojiet kontus pēc nepieciešamības

Visbeidzot, bet noteikti ne mazāk svarīgi, ir svarīgi atcerēties saistīt digitālā maka kontu ar paša bankas kontu. Ja seifa saistīšana ar bankas kontu nav reāla iespēja, parasti var izvairīties, saistot debetkarti vai kredītkarti arī ar maku. Tas ļauj bitcoin pārskaitījums uz naudu, kuru var ielikt bankā un oficiāli gūt peļņu no bitcoīna. Tas būs viens no efektīvākajiem veidiem, kā pārvērst bitcoīna peļņu naudā, kuru var izmantot daudz vieglāk nekā bitcoīnu kā valūtu ārpus tiešsaistes veikaliem.. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector