Emerge DeFi mērķis ir sakopt decentralizētas finanses, koncentrējoties uz galveno infrastruktūru

DeFi nozare aug lēcieniem un robežām, tomēr tai joprojām ir tendence uz atsevišķiem trūkumiem. Maz pievēršoties apdrošināšanai, revīzijai un iepriekšējām pārbaudēm, nozare stagnē. Emerge DeFi ir šeit, lai sniegtu visus šos pakalpojumus.

Pašreizējie DeFi trūkumi

Šķiet, ka lielākajai daļai decentralizēto finanšu platformu un pakalpojumu ir tādas pašas kļūdas. Viedā līguma koda sastādīšana ir vieglākā daļa, taču lietotāju aizsardzībai nepieciešama atšķirīga pieeja. Jaunajiem marķieriem nav pievērsta pietiekama uzmanība apdrošināšanai, revīzijai, fona pārbaudēm vai startēšanas pakalpojumiem.

Šīs infrastruktūras izveide ir izšķiroša, lai turpinātu virzīties uz priekšu DeFi kustībā. Ja lietotāji nevar gūt labumu no apdrošināšanas, viņi turpinās zaudēt līdzekļus zādzību, uzlaušanas un viedā koda problēmu dēļ. Visu 2020. gadu ir bijuši pārāk daudz starpgadījumu šāda rakstura. Izstrādātāji nevar paredzēt visus iespējamos rezultātus, taču projekti ir zināmā mērā jāpiesaista skartajiem lietotājiem. Diemžēl šodien tā nav.   

Pareizā risinājuma atrašana

Emergi DeFi ir projekts, kas koncentrējas uz decentralizētu finanšu ilgtermiņa ilgtspēju, nevis uz personīgiem ieguvumiem. Tā ir visaptveroša platforma, kas kalpo vairākiem mērķiem, un to visu mērķis ir ieviest nākamās paaudzes Defi risinājumus. 

Žetonu palaidējs un veicināšana

Jauni DeFi projekti parasti veido savu marķējumu – pieejai bieži trūkst koordinācijas vai stimulu. Emerge DeFi piedāvā risinājumu ietekmētājiem, uzņēmējiem un komandām, kuras vēlas sākt marķieri. Decentralizēta finanšu zīmola izveide rada daudzus šķēršļus, un to visu pārvarēšanai nepieciešama īpaša pieeja.

Žetonu pārdošanas aspektā Emerge DeFi ievieš daudzas pielāgošanas iespējas. Neatkarīgi no tā, vai kāds vēlas bloķēt likviditāti vai veikt KYC verifikāciju, uzticības auras parādīšana ir izšķiroša jebkurai simboliskai palaišanai. 

Ietekmētāju piesaiste ir veiksmīgas žetonu pārdošanas galvenais aspekts. Tomēr ietekmētāji nevēlas sadarboties ar anonīmām komandām. DeFi nozarē lielākā daļa izstrādātāju grupu nepublisko savu identitāti. Emerge DeFi var veikt fona KYC pārbaudi, lai noteiktu, vai attiecīgais projekts ir uzticams. 

Apdrošināšana & Revīzija ir nepieciešama

DeFi viedo līgumu caurspīdīgā rakstura dēļ ikviens var pārskatīt kodu. Izpratne par šo līgumu būtību tomēr ir augstāka nekā lielākajai daļai cilvēku algas pakāpes. Šī iemesla dēļ pirms platformas izlaišanas projektiem ir jāveic kodu pārbaudes. Tomēr tas nenotiek gandrīz pietiekami, kā tam vajadzētu notikt. 

Tas pats attiecas uz apdrošināšanu, aspektu, kas DeFi skatījumā gandrīz nepastāv. Viens no nedaudzajiem apdrošināšanas pakalpojumu sniedzējiem – Cover Protocol – nesen tika uzlauzts. Skaidra zīme par to, kā lietas jādara savādāk un ātrāk, nevis vēlāk. Emerge DeFi piedāvā apdrošināšanas un revīzijas risinājumus, lai nodrošinātu, ka nākotnes projekti necieš no šīm neveiksmēm. 

Pavasara tīrīšana decentralizētajās finansēs

Tā kā pavasara sezona ir ap stūri, ir pienācis laiks šodien iztīrīt decentralizēto finanšu “jucekli”. Mūsdienās pastāv pārāk daudz neaizsargātu, neauditētu un neapdrošinātu projektu, kas visi var maksāt lietotājiem naudu. Ņemot vērā uzlaušanas un izkrāpšanas gadījumu skaitu, kas notiek šajā nozarē, Defi zaudē likumību satraucošā ātrumā. 

Pilnīgs risinājums ir būtisks pirmais solis. Blockchain tehnoloģija ļauj radīt novatoriskas idejas un koncepcijas, taču tā nevar augt bez pareizas infrastruktūras un rīkiem. Šajā nozarē ir daudz vairāk nekā mārketings, pārdošana, sabiedriskās attiecības un pārdošana žetonus. Bez revīzijai un apdrošināšanai nepieciešamās tehniskās infrastruktūras decentralizētais finansējums nekad netiks plaši pieņemts. 

Ja decentralizētās finanses vēlas uztvert nopietni, tām jānodrošina tāds pats miers un drošība kā tradicionālajām finansēm. Šodien nozare to vēl nespēj izdarīt. Tādi risinājumi kā Emerge DeFi var mainīt stāstījumu, tomēr joprojām ir viss, kas jāpierāda. 

Secinājums

Mūsdienās decentralizētās finanses galvenokārt koncentrējas uz ražas audzēšanu un spekulācijām. Lai pārietu uz nākamo līmeni un radītu draudus centralizētai finansēšanai, nepieciešama atšķirīga pieeja. Lai sasniegtu nākamo līmeni, ir jākoncentrējas uz drošību, pārskatatbildību, auditējamību un apdrošināšanu. Kamēr šie celtniecības elementi un infrastruktūra nav izveidoti, DeFi būs maz vai vispār nav pievilcīga. 

Tādi risinājumi kā Emerge DeFi uzsver nepieciešamību pēc ilgtermiņa domāšanas, nevis koncentrējas uz īstermiņa risinājumiem un peļņu. Decentralizēto finanšu legalizēšana prasīs daudz laika un pūļu. Kriptovalūtu industrija tikai tagad gūst atzinību pēc gandrīz desmit gadus ilgas mācību stundas. Kopienām un komandām šīs mācības ir lietderīgi jāizmanto, lai paātrinātu DeFi ieviešanu. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me