DeFi ātrais kredīts izskaidrots – kriptokredīti bez ķīlas

Viens no jaunākajiem DeFi risinājumiem un kā tāds solis kā Blockchain un kriptonauda pieņemšana ir DeFi aizdevums. Pirms DeFi izgudrošanas jūs nebūtu iedomājies aizdevumu bez trešās puses. Tādējādi DeFi to jums padara iespējamu. Līdz ar to DeFi sniedz ne tikai decentralizētu nodrošinājumu, bet arī beznodrošinājuma aizdevuma piedāvājumu, ko sauc par ātro aizdevumu.

Atšķirības iegūšanas ziņā šis raksts jūs interesēs par dažādiem DeFi aizdevuma piedāvājumiem; nodrošināti un bez ķīlas nodrošināti aizdevumi (ātrie kredīti). Tam vajadzētu spēt pateikt pamatotības un, protams, trūkumus, ja tādi ir, vienlaikus minot dažus DeFi zibatmiņas aizdevuma lietošanas gadījumus..

Nodrošināti un bez ķīlas nodrošināti aizdevumi

Jūs esat redzējis, ka aizdevumi nav raksturīgi tradicionālajai banku darbībai. Vienlaikus jūs varat saņemt aizdevumus savam biznesam vai projektam, izmantojot decentralizētu pieteikumu. Tomēr neuztraucieties, ja jums nav aizdevuma vai ķīlas, jo DeFi nodrošina nulles ķīlas alternatīvas.

Tikmēr, ja jums ir bijusi vajadzība aizņemties un jums ir jāveic daži noguldījumi vai nu ar fizisku, vai digitālu aktīvu, tad tie ir nodrošinājumi. Tas nozīmē, ka nodrošinājumi ir tie noguldījumi vai likmes, ko esat veicis, lai aizņemtos. Gluži pretēji, ja jums, iespējams, nav nepieciešams veikt nevienu daļu vai depozītu, jūs meklējat nenodrošinātus vai nenodrošinātus aizdevumus.

Tomēr tas nebūtu iespējams, izņemot panākumus Aave 20. jūlijā tā ieviesa jaunu funkciju ar nosaukumu Kredītu deleģēšana. Iekšā čivināt, izpilddirektors Stens paziņoja par jauno funkciju Kredītu deleģēšana.

@AaveAave sāk vietējo kredītu deleģēšanu (CD). Aave noguldītāji var deleģēt savas kredītlīnijas. Piemēram, Karena nogulda tādu aktīvu kā USDT @AaveAave un deleģē savu kredītlīniju Čadai, kura no Aave Protocol iegūst tādus līdzekļus kā ETH. pic.twitter.com/MwU1faThIi

– stani.eth &# 128123; (@StaniKulechov) 2020. gada 7. jūlijs

Šī funkcija nodrošina vienādranga aizdevumus bez oficiālām nodrošinājuma prasībām, izmantojot decentralizētu lietojumprogrammu. Tāpēc šifrēšanas aktīvu lietotāji šodien var lūgt aizdevumus bez ķīlas.

Ātrie kredīti ļauj aizņemties, neatsakoties no nodrošinājuma.

Tomēr, tāpat kā tas ir sasniegums, neatkarīgi no tā varētu būt arī zibatmiņu aizdevumu sekas.

Kā darbojas ātrais kredīts

Ātrie kredīti varētu šķist maģiski. Tomēr tā ir viedā līguma izmantošana, lai saņemtu aizdevumu, iztērētu to pašu bloku un atmaksātu, kad darījums ir veiksmīgs. Tikmēr viedais līgums atsauc darījumu, ja tas nebija veiksmīgs.


Tādā veidā jums nav nepieciešams nodrošinājums, jo tas atrodas tajā pašā blokā, un tas ir pašnodrošinājums. Līdz ar to viss, kas jums jādara, ir aprēķināt nākamo aizdevuma prasību, aizdevuma izmantošanu un turpināt parakstīt gudru līgumu, kas palīdzēs jums nodrošināt ātro aizdevumu.

Atšķirībā no nodrošinātiem aizdevumiem, kuriem, iespējams, nav noteiktu nosacījumu, ātrie kredīti ir atkarīgi no izmantošanas, termiņa un citiem faktoriem. Prasības ietver to;

  • Aizdevumi jāatmaksā vienā darījumā.
  • Aizdevumi ir jāatdod, kā arī papildu es
  • Darījumam jābūt veiksmīgam, lai aizdevums būtu veiksmīgs. Pretējā gadījumā viedais līgums to atcels.
  • Kredīti ir īsi termiņi, piemēram, dažas minūtes.
  • Aizdevumi tiek aizņemti konkrētam mērķim, kas detalizēts viedajā līgumā. Tādējādi tas ir bloķēts lietojums.

Kā saņemt ātro kredītu

Tā kā ātrie kredīti ir precīzi bloķēti lietošanai, atšķirībā no nodrošinātiem aizdevumiem, kuriem ir vērtība, kredīta izmantošanas noteikšana ir viens no pirmajiem soļiem, lai saņemtu nulles nodrošinājumu. Nosakot, kāpēc jums ir nepieciešams aizdevums, nākamā pieeja ir aizdevēja atrašana, izmantojot vienādranga platformu.

Līdz ar to aizdevuma piedāvājums notiek tad, kad aizņēmējs piekrīt kodificētajiem līgumiem, kurus sauc par viedajiem līgumiem starp aizdevēju. Uzreiz aizņēmējs dodas veikt darījumu, kas bija nepieciešams aizņēmējam. Tomēr aizņēmējam vajadzētu būt gudram šķīrējtiesnesim, lai nopelnītu dažu sekunžu laikā.

Tikmēr aizdevēja fonda drošībai, ja darījums nebija veiksmīgs, viedais līgums automātiski atdod aizņemtos līdzekļus.

Platformas, kas piedāvā ātros kredītus (kriptogrāfijas aizdevumi bez ķīlas)

  • Aave

Pirmo ātrā aizdevuma ieviešanu veic Aave, atvērtā koda un ar brīvības atņemšanu nesaistīts protokols, kas ļauj izveidot naudas tirgu. Platforma veic ātros kredītus, izmantojot jaunu funkciju ar nosaukumu Kredītu deleģēšana. Tomēr ir interesanti atzīmēt, ka pirms nē, nekas netiek saukts par ātro aizdevumu, un kopš Aave izrāviena citi, iespējams, strādā pie tā paša sasniegšanas.

Tikmēr nesenais ātro aizdevumu uzbrukums varētu būt šķērslis citiem, kas plāno sākt darbību. Tāpēc, tāpat kā rakstīšanas laikā, Aave ir vienīgā DeFi zibatmiņu aizdevumu veicinošā platforma.

Lietošanas gadījumi

Kaut arī ātrie kredīti ir samērā jauns jēdziens, tā izmantošanas gadījums strauji pieaug. Tomēr jebkurš izmantošanas gadījums pirms aizdevuma saņemšanas ir iepriekš jānosaka un jākodificē viedajā līgumā. Tas nozīmē, ka šeit ir daži plaši izplatīti DeFi ātro kredītu izmantošanas gadījumi;

  • Mazgāt tirdzniecību

Pieņemot, ka tirgotājs redzēja nepieciešamību manipulēt ar tirgu, indivīds vēlas to mazgāt. Neskatoties uz to, ka centralizētās biržas ļauj maz vai vispār nav aktīvu, lai izmazgātu tirdzniecības tirgu, jums ir jābūt reāliem aktīviem. Tomēr gudrs tirgotājs var manipulēt ar tirgu, izmantojot ātro aizdevumu.

Piemēram, tirgotājs var vēlēties manipulēt ar XRP par cenu 0.2USD. Tam būs milzīgs aktīvs, kas pumpēs un nometīs cenu. Tomēr tas nevar notikt ātri DEX. Tāpēc misijas veikšanai indivīds var izmantot nenodrošinātu aizdevumu.

Vienlaikus, ja viņš ieguva kriptogrāfijas aizdevumu bez ķīlas, piemēram, 50 ETH, indivīds var veiksmīgi manipulēt ar cenu un joprojām maksāt aizdevumu, vienlaikus iegūstot nopumpēto tirgus peļņu.

  • Arbitrāža

Tirgotāji bieži palaiž garām iespējas izmantot cenu sadalījumu starp platformām. Tomēr tas varētu būt finansējuma trūkums. Kaut arī daži izsmalcināti tirgotāji izmanto ķīlas kredītus, citi, iespējams, par to nedomā, jo nav aktīvu, kas būtu jāuzņemas. Tāpēc ātrais kredīts kļūst par iespēju.

Ātrais aizdevums ļauj tirgotājam bez tirgus likmes izmantot tirgus dinamikas priekšrocības.

Piemēram, tirgotājs, kurš to uzzina apmaiņā A saka, ka apmaiņā pret B ir 10 000 USD un tas pats aktīvs ir 10 700 USD. Gudrie tirgotāji dara kredītu, lai attiecīgi pagarinātu reklāmas termiņu biržās. Līdz ar to, ja tirgotājam nebija šādas naudas, viņi varēja saņemt aizdevumu vai bez ķīlas, lai nopelnītu 700 USD peļņu, tikai pērkot un pārdodot attiecīgi A biržas B reklāmas B.

Refinansēšanas aizdevumi

Varbūt jūs aizņēmāties naudu no vienas no DeFi kreditēšanas platformām, teiksim KittieFight, un uzzinājāt, ka Aave piedāvā ātro kredītu. Kas jums ienāk prātā, ir saņemt aizdevumu no Aave, lai atmaksātu jūsu KittieFight aizdevumu.

Līdz ar to pēc aizdevumu aprēķināšanas jūs dodaties uz Aave kreditēšanas platformu, lai parakstītu viedo līgumu. Tāpēc dažu sekunžu laikā jūs varētu kompensēt savu nodrošināto aizdevumu KittieFight, atgriežoties Aave, lai atmaksātu ātro kredītu. Tomēr, kad aizdevuma maksājums neizdodas, neizdodas viedais līgums, kas jums bija ar Aave. Tādējādi aizdevums tiks ieturēts.

Ierobežojumi un perspektīvas

Papildus tam, ka jums ir īss darījuma laiks, jūs varat veikt darījumus tikai vienā slēdzenē, ja iegūstat ātro aizdevumu, ir arī citi ātrā aizdevuma ierobežojumi. Tomēr, tā kā ir trūkumi, ir arī perspektīvas.

Līdz ar to šeit ir ātra aizdevuma trūkumi;

  • Inflācija

Parasti parasts aizdevējs var neuzskatīt ātrā kredīta izsniegšanu. Tomēr šāds aizdevējs uztur aizdevumu aktīvu cenas tāpat kā centrālās bankas piesaistīto likmi apgrozāmajiem aktīviem. Līdz ar to Džozefs Delongs tviterī atriebās, ka bagāti cilvēki manipulē ar tirgu:

Turklāt vienmēr, kad notiek ātrie kredīti, peļņa tiek ņemta no darījumu ķēdes, tāpēc, koriģējot tirgus likmes, lai iegūtu peļņu.

Neskatoties uz to, varētu būt likmju standartizācija, lai ierobežotu iespējamo inflāciju un deflāciju starp aizdevējiem un pusēm.

  • Iespējama ievainojamība

Kā redzējāt, arbitrāžas tirdzniecībai, iespējams, nav vajadzīgs nodrošinājums, lai izmantotu tirgus priekšrocības; tāpēc tirgotājiem ir parasti meklēt ievainojamības iespējas, lai ņemtu pēc iespējas vairāk ātro kredītu. Daudz nesen zibens uzbrukums pamato prasību.

14. un 18. februārī, divas pēc kārtas uzbrukumiem notika, kas raidīja jauktu signālu visai DeFi telpai. Ātrā aizdevuma laikā Bzx redzēja 954 000 ASV dolāru pārsniegšanu. Tomēr cilvēki apgalvo, ka tas nav uzbrukums, bet apzināts izpildāms darījums. Neatkarīgi no tā, process norādīja, ka ir kļūda, kas pēc tās izmantošanas var zaudēt līdzekļus.

Neskatoties uz to, tas paver izstrādātājiem iespējas pārbaudīt kļūdas un izveidot drošākas lietojumprogrammas.

Secinājums

Tradicionālā ideoloģija ir tāda, ka naudas pelnīšana prasa naudu. Tomēr DeFi ātrais aizdevums ir pierādījis, ka tas ir nepareizs. Tāpēc tirgotāji un tirgus veidotāji var būt ilgi un īsi bez ķīlas. Tikmēr pusēm būtu jācenšas panākt līguma maiņu. No otras puses, izstrādātājiem vajadzētu meklēt kļūdu un izveidot aizsargātas lietojumprogrammas, lai aizsargātu platformas.

Atruna Piedāvātais saturs var ietvert autora personīgo viedokli un ir atkarīgs no tirgus nosacījumiem. Veiciet tirgus izpēti pirms ieguldīšanas kriptovalūtās. Autors vai publikācija neuzņemas nekādu atbildību par jūsu personiskajiem finansiālajiem zaudējumiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector