CrossFi risinājumi var pārvarēt DeFi uzplūdus, veidojot ilgtspējīgu decentralizētu finanšu nākotni

Decentralizētās finanses (DeFi) neuztraucas par 2020. gada kriptogrāfijas vārdu. Šī telpa pēdējos mēnešos ir piedzīvojusi milzīgu izaugsmi. Pašlaik tā kopējā bloķētā vērtība (TVL) ir 8,35 miljardi ASV dolāru, katru dienu palielinot uzskaitīto DeFi žetonu skaitu. Kaut arī kāpums ir bijis diezgan ātrs, tā ilgtermiņa ilgtspēja ir apšaubāma, ja runa ir par pamatu tokenomiku. Patiesībā pēdējās nedēļās ļaunprātīgi dalībnieki ir izmantojuši šādus trūkumus, lai izpildītu “Rug Pull” izkrāpšanu.

Kopš tā laika šī tendence ir piesaistījusi pesimistiskus noskaņojumus par DeFi nākotni; viens konkrēts skeptiķis ir Messari kriptogrāfisko datu vietnes dibinātājs Raiens Selkis. Bieži pazīstams ar savām pareizajām prognozēm kriptogrāfijas tirgū, Selkis nesen teica, ka ‘paredzamais’ DeFi burbulis parādīsies ātrāk nekā paredzēts,

“DeFi ir tikai viens liels kapitāla fonds, kas slīd apkārt nelielai iekšējās un algotņu grupai, kurai drīz beigsies upuri uz vilnas.”

Tas nozīmē, ka DeFi satraukumu tagad var apdraudēt fundamentāli decentralizēti projekti ar CrossFi vērtības piedāvājumu. Tie būtībā ir bloku ķēdē veidoti jauninājumi, kuru uzmanības centrā ir likvīdu tradicionālo finanšu tirgu integrācija ar decentralizētu arhitektūru. Līdz ar to CrossFi projekti pamazām sevi pozicionē kā galvenos vērtību virzītājus ilgtspējīgai pārejai uz Web 3.0 risinājumi.

CrossFi; Ilgtspējīga nākotne decentralizētām finansēm

Decentralizētās finanses piedāvā diezgan nozīmīgu vērtību pasaules iedzīvotājiem, kuriem nav banku; tagad viņi varēs piekļūt visdažādākajiem finanšu produktiem bez grūstīšanās iegūt bankas kontu. CrossFi jauninājumi vēl vairāk palielina šo vērtību, izmantojot labāko blokķēdes un tradicionālo finanšu funkciju apvienojumu. Viena no šādām iniciatīvām ir Mineplex banku ekosistēma, kas piedāvā mobilo kriptobanku, kas balstīta uz blokķēdes tehnoloģiju un viedo līgumu infrastruktūru.

Atšķirībā no DeFi projektiem Mineplex finanšu ekosistēma ir ilgtspējīgāka attiecībā uz svārstībām, kā arī integrāciju ar tradicionālajiem finanšu produktiem. Daži no šajā mobilajā kriptobankā piedāvātajiem finanšu pakalpojumiem ietver maksājumu iespējas, izmantojot bankas debetkarti; lietotāji var maksāt gan kriptogrāfijā, gan fiatā atkarībā no vēlmes. Mineplex klienti var arī pārveidot savu fiat par kriptogrāfiju un otrādi, neatstājot šo CrossFi saskarni. Citi uzlaboti finanšu pakalpojumi, kas tiek piedāvāti šajā ekosistēmā, ietver aizdevumu refinansēšanu no tradicionālajām bankām un ietaupījumu iespējas gan fiat, gan kriptovalūtām..

Lai efektīvi darbotos, CrossFi projekti, piemēram, Mineplex, ir decentralizēti un tādējādi veidoti uz blokķēdes ekosistēmām. Šis konkrētais projekts pamato savu arhitektūru uz Tezos bloku ķēdes, tādējādi ļaunprātīgiem dalībniekiem ir grūti mainīt ierakstus, ja vien nav cieta dakša. Papildus tam Mineplex izmanto viedos līgumus, lai automatizētu kriptobankas pakalpojumus. Tas nozīmē, ka tie aizņem tikai dažas minūtes, nevis to, kas būtu bijusi 3-5 darba dienu piegāde centralizētajos globālajos naudas pārvedumu tīklos. Tāpat kā vairums kriptogrāfisko jauninājumu, arī Mineplex ekosistēmu darbina tās vietējais marķieris MINE, kas darbojas kā skaitļošanas jaudas vienība.

CeFi kriptogrāfijas biržas joprojām ir vērtīgas

Notiekot visiem traucējumiem, daži kriptogrāfijas entuziasti ir steidzami noraidījuši centralizēto kriptogrāfisko apmaiņu nākotni. Tikai pirms dažām nedēļām Uniswap, kas tagad ir vadošā decentralizētā apmaiņa tirgus apjomos, izturēja darbību augstākajās kriptogrāfijas biržās; tajā pašlaik ir vairāk nekā 8000 likviditātes rezervju, un pēdējais 24 stundu vidējais apjoms pašlaik ir 353 miljoni ASV dolāru.

Tomēr tas nenozīmē, ka ir pienācis laiks šajā nišā esošajiem virtuālo aktīvu pakalpojumu sniedzējiem (VASP) piegādāt. Pašreizējā situācijā izredzes faktiski var dot priekšroku dažām no šīm platformām, it īpaši tām, kurām ir tādi modernie produkti OKEx kas piedāvā gan tūlītējas, gan atvasinātas kriptogrāfijas tirdzniecības iespējas. Šādi produkti ir ļoti jauni kriptogrāfijas tirgū, un tāpēc, visticamāk, tie tiek raksturoti centralizētās biržās, nevis DeFi, kur eksperimentu līmenis joprojām ir ļoti augsts.

Kriptogrāfijas biržas arī iegūst pirmo ieguvēju priekšrocības lietotāju iegūšanā, kas ir vispopulārākās uzlaušanas iespējas kripto pastāvēšanas laikā. Šī vadošā tirgus pozīcija dod viņiem rīcības brīvību, nosakot labvēlīgas darījumu maksas un milzīgas atlaides tam pašam; Nominex kas ir viena no vadošajām kriptogrāfijas biržām, dod līdz pat 50% tirdzniecības atlaides lietotājiem, kuri darījumos izmanto platformas vietējo marķieri ‘NMX’. Šādi stimuli ir tālu bijuši, lai pārdzīvotu DeFi vilni, un tie varētu būt ilgtspējīgi, ja Ethereum nešķiros augstās tīkla maksas (gwei).

Secinājums

DeFi satraukums noteikti mainīs tradicionālo finanšu dinamiku neatkarīgi no tā, vai tā pašreizējā atbalsta infrastruktūra pārdzīvo laikmetu. Tas notiek tāpēc, ka decentralizētā finanšu ekosistēmā ikviens cilvēks no visiem pasaules malām var nokļūt, kas nozīmē, ka viņi reāllaikā mijiedarbojas ar piedāvātajiem produktiem. Būtībā decentralizācija novērsīs vajadzību pēc ilgiem KYC procesiem, lai piekļūtu finanšu produktiem, vienlaikus palielinot pieejamo portfeļu daudzpusību..


Kaut arī decentralizēto finanšu nākotne ir daudzsološa, tās pastāvēšana saskaņā arDeFi satraukums’Tagad ir apdraudēts. Jaunas mājas atrašana CrossFi ir viens no veidiem, kā novatori tagad vēlas apiet reputācijas risku, kas saistīts ar šīs līnijas projektiem. Šķiet, ka šai pieejai faktiski ir stabils vērtības piedāvājums tradicionālo finanšu integrācijā ar blokķēdi. Turpmāk ir iespējams, ka CrossFi galu galā pārvarēs DeFi satraukumu, jo decentralizētā finansēšana tiek virzīta uz ilgtspējīgāku infrastruktūras dizainu.

Atruna Piedāvātais saturs var ietvert autora personīgo viedokli un ir atkarīgs no tirgus nosacījumiem. Veiciet tirgus izpēti pirms ieguldīšanas kriptovalūtās. Autors vai publikācija neuzņemas nekādu atbildību par jūsu personiskajiem finansiālajiem zaudējumiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector