Ceļvedis par USDT maržēto mijmaiņas darījumu tirdzniecību Huobi

Šis ir ceļvedis nesen uzsākto mūžīgo mijmaiņas darījumu ar USDT starpību Huobi kriptovalūtas biržā.

Kriptovalūtu tirgus pieaug, jo jaunie investori ieņem pozīcijas inovatīvajā jomā. Pieaugot cenām un vērtībai, virtuālo aktīvu pakalpojumu sniedzēji, piemēram, kriptogrāfijas biržas, veido vairāk finanšu instrumentu un produktu, lai piesaistītu kriptogrāfijas tirgotāju interesi.

2013. gadā dibinātā Huobi kriptogrāfijas birža ir viens no pionieriem, piedāvājot saviem lietotājiem plašu instrumentu klāstu. Birža pēdējos gados ir paplašinājusi savus uz kriptogrāfiju vērstos finanšu produktus – papildinot savus plašos digitālo aktīvu spot tirdzniecības piedāvājumus. Kriptogrāfijas telpā esošie atvasinātie produkti ir strauji palielinājušies kopā ar tirgu, un Huobi ir tieši tur augšā ar mērķi pievienot pēc iespējas vairāk šo produktu. Huobi Futures ir Huobi grupas atvasinājumu platforma.

Sākot no nākotnes līgumiem, pastāvīgiem mijmaiņas līgumiem un opcijām, Huobi Futures ir spēlējis savu lomu, lai tirgotājiem būtu vieglāk ieņemt pozīcijas, derot par nākotnes cenu. Viens īpašs atvasinājums, kas masveidā tiek ieviests kriptogrāfijas tirgos, ir pastāvīgais mijmaiņas darījums – kas ļauj tirgotājiem derēt par aktīva nākotnes cenu bez iepriekš noteikta derīguma termiņa.

Starpība starp USDT-Margined un Coin-Margined perpetual swap

Kā paskaidrots iepriekš, pastāvīgais mijmaiņas līgums ir kā nākotnes līgums, bet ļauj lietotājam pirkt vai pārdot aktīvu jebkurā laikā bez termiņa beigām. Šajā atvasināto instrumentu klasē lietotājiem ir iespēja izmantot mūžīgos mijmaiņas līgumus ar USDT vai ar monētām – gan piedāvājot dažādus plusus, gan mīnusus..

Tātad, kā atšķiras USDT un monētu rezerves mūžīgie mijmaiņas darījumi?

Pastāvīgais mijmaiņas darījums ar USDT starpību ir lineārs līgums, ar kuru starpība tiek uzglabāta USDT stablecoin. No otras puses, ar monētām marķēts mūžīgais mijmaiņas darījums (pazīstams arī kā apgrieztais mūžīgais mijmaiņas darījums) saglabā rezervi izvēlētajā kriptovalūtā, piem. Bitcoin (BTC), ēteris (ETH), XRP utt.

Salīdzinot ar mijmaiņas darījumiem ar monētām, USDT maržas mijmaiņas līgumi ir labāki šādu iemeslu dēļ:

 • Ļauj vienkāršāk un tiešāk aprēķināt peļņu un zaudējumus no pastāvīgā mijmaiņas līguma, atšķirībā no mijmaiņas darījumiem ar monētām. USDT maržināti pastāvīgie mijmaiņas darījumi P&L var parādīt uz lineāras līknes, un tas ir skaidri redzams USDT.
 • Otrkārt, apgrieztās / ar monētām marķētu mūžīgo mijmaiņas darījumu starpības pamatā ir pamatā esošā kriptovalūta, piemēram, BTC / ETH / XRP / LTC / BCH utt., Kas ir ļoti nestabili salīdzinājumā ar USDT. Pastāvīgie mijmaiņas darījumi ar USDT starpību izmanto stablecoin kā maržu, un tāpēc tirgotājiem nav jāaizsargā sava pozīcija, lai izvairītos no kriptovalūtas turēšanas riska.

Lasīt šeit: Shorting priekšrocības, izmantojot USDT maržētos mijmaiņas darījumus

Huobi USDT maržētie mūžīgie mijmaiņas līgumi

Huobi Futures oktobra vidū paziņoja par USDT nodrošināto mijmaiņas darījumu uzsākšanu, ļaujot jums derēt par kriptogrāfijas aktīvu nākotnes cenu. Tirdzniecība ar USDT maržinātiem pastāvīgajiem mijmaiņas līgumiem ļauj ilgāk vai īsāk aktīvu, ja domājat, ka cena attiecīgi palielinās vai samazinās.

“USDT nodrošinājuma mijmaiņas darījumi tiek veikti ik pēc 8 stundām, un realizētais PnL un nerealizētais PnL pēc norēķina tiks pārskaitīts uz lietotāja konta atlikumu,” teikts Huobi paziņojumā par uzsākšanu..

Pastāvīgie mijmaiņas darījumi ar USDT starpību piedāvā 1 līdz 125 reizes lielāku peļņu no jūsu darījumiem, ļaujot tirgot līdz 125 reizēm vairāk nekā jūsu kontā. Tomēr atcerieties, ka lielāks kredītplecs rada lielāku risku tikt likvidētam. Piesardzīgi tirgojiet pozīcijas ar piesaistītajiem līdzekļiem!


Pašlaik Huobi piedāvā 15 tirdzniecības pārus ar USDT maržinātiem mijmaiņas darījumiem, tostarp BTC, ETH, BCH, BSV, EOS, XRP, LTC, TRX, LINK, DOT, FIL, BNB, YFI, YFII un Uniswap vietējo marķieri UNI.

Kā veikt pasūtījumu Huobi USDT-Margined Swaps

Pēc tam, kad esat uzzinājis Huobi mūžīgo mijmaiņas darījumu ar USDT marķējumu, šajā sadaļā mēs soli pa solim izskaidrojam, kā tirgot šīs stabilās monētas rezerves pozīcijas.

Soli pa solim

1. Huobi konta atvēršana

Pirms sākt ceļojumu ar USDT maržināto mijmaiņas darījumu tirdzniecību, jums ir jābūt reģistrētam un verificētam kontam Huobi Futures.

 • Oficiālajā Huobi apmaiņas vietnē dodieties uz “Pierakstīšanās” lapa.
 • Rezultāta lapā ievadiet savu informāciju, tostarp e-pasta adresi / tālruņa numuru, valstspiederību, vārdu un paroli.

Huobi

 • Piekrītiet “Lietotāja līgumam”.
 • Noklikšķiniet uz “Reģistrēties”.

Pēc pierakstīšanās jums būs jāpabeidz personas apliecība, pieprasot ievadīt savus vārdus, valdības izsniegtu pasi, autovadītāja apliecību vai ID numuru un augšupielādēt tā attēlu..

Pēc tam apmeklējiethttps://futures.huobi.fm”Un noklikšķiniet uz“ USDT marginālo mijmaiņas darījumi ”. Piesakieties savā Huobi kontā un atveriet mijmaiņas darījumus ar USDT.

huobi nomainīts mijmaiņas darījums

Drošības pasākumi:

 1. Ļauj iespējot divfaktoru autentifikāciju (2FA) papildu drošībai.
 2. Huobi arī ievieš papildu drošības pasākumus, piemēram, e-pasta pārbaudi, noteiktā fonda paroli, lai nodrošinātu fiat aktīvu drošību un tālruņa verifikāciju utt.

2. Kā noguldīt USDT līdzekļus savā kontā

 • Piesakieties savā Huobi tirdzniecības kontā.
 • Augšējā labajā pusē noklikšķiniet uz “Atlikumi” un atlasiet USDT marķieri.

huobi usdt nomainīti mijmaiņas darījumi

 • Pārbaudiet savu USDT depozīta adresi un nosūtiet USDT uz šo adresi. Jūs varat izvēlēties kopēt depozīta adresi vai skenēt QR kodu.

PIEZĪME: USDT ir vairākas ķēdes, kas to atbalsta, tostarp OMNI, ERC20 un TRC20. Pirms žetonu pārsūtīšanas uzmanīgi atlasiet pareizo blokķēdi.

 • Kad esat nokopējis, dodieties uz savu USDT aizpildīto maku un dodieties uz šo kopēto adresi.

par kriptovalūtu noguldīšanu Huobi Global biržā.

3. USDT pārsūtīšana no vietas maka uz atvasināto maku

Kad esat noguldījis USDT savā “Exchange kontā”, nākamais solis ir pārsūtīt žetonus uz savu “Atvasināto kontu”..

 • Atveriet cilni “Atlikumi”. Izvēlieties “Atvasināto kontu”
 • Izvēlieties mijmaiņas līgumus, kurus vēlaties tirgot, un atlasiet opciju “Pārsūtīt”.
 • Noklikšķiniet uz “Pārskaitīt”, atlasiet pārskaitījumu no “Valūtas konta” uz “Atvasināto kontu” un ievadiet summu, kuru vēlaties pārskaitīt.
 • Noklikšķiniet uz “Apstiprināt”, lai pārsūtītu aktīvu.

huobi

Huobi Futures pasūtījumu veidi

Jūs varat ieņemt pozīciju ar USDT maržinātiem pastāvīgajiem mijmaiņas darījumiem, izmantojot tiešo pirkšanu tirgū vai pasūtījumu. Vietnē Huobi Futures ir pieejami vairāki pasūtījumi, tostarp:

Ierobežot pasūtījumu: Limit orderis norāda augstāko cenu, kuru vēlaties iegādāties aktīvu, un zemāko cenu, kuru esat gatavs pārdot konkrētu aktīvu.

Aktivizēšanas secība: Šis pasūtījums ļauj iepriekš iestatīt sprūda cenu, pasūtījuma cenu un daudzumu. Kad pēdējā cena sasniegs sprūda cenu, sistēma veiks pasūtījumu, izmantojot iepriekš noteikto cenu un daudzumu tāpat kā limita pasūtījumu.

Labākais piedāvājums, pazīstams arī kā BBO: Šajā pasūtījumā ir paredzēts iestatīt tikai to aktīvu daudzumu, kurus vēlaties iegādāties, pasūtījuma veikšanai sistēma ņems pretinieka jaunāko cenu brīdī, kad saņemat šo pasūtījumu..

Optimāla N secība: Jūs varat arī veikt pasūtījumus, pamatojoties uz BBO cenām optimālā N robežās. Tas ļauj mazināt zaudējumus gadījumā, ja tirgus spēcīgi svārstās.

Zibspuldze ir aizvērta: (No Huobi vietnes) Flash Close ir funkcija, kas palīdzētu lietotājiem veikt pasūtījumu, izmantojot cenas optimālajās 20 robežās, pamatojoties uz BBO cenām. Un neaizpildītās daļas automātiski pārveidos par Limit Order.

Kā sākt tirdzniecību ar Huobi USDT-Margined Swaps

Pirms sākat mijmaiņas darījumu ar USDT rezervju atvēršanu, jums ir jāsaprot daži galvenie termini:

 • Finansējuma likme: Šī ir maksa, ko starp pircējiem un pārdevējiem maksā norēķinos pēc katrām 8 stundām. Ja likme ir negatīva, šortiem jāmaksā garie un, ja pozitīvi, garie maksās šortus.
 • Pozīcijas rezerve: Šī ir rezerves summa, kas tiek piešķirta visām jūsu atvērtajām pozīcijām. To aprēķina kā visu jūsu noslēgto līgumu sākuma vērtību, dalot ar izvēlēto aizņemto līdzekli, plus nerealizētā peļņa un zaudējumi.
 • Pasūtījuma starpība: Minimālā pašu kapitāla summa, kas nepieciešama jūsu atvērto pasūtījumu saglabāšanai. To aprēķina kā visu atvērto pasūtījumu vērtību dalītu ar izvēlēto sviru.

Soli pa solim tirgo USDT maržas mijmaiņas darījumus

 • Dodieties uz Huobi Global oficiālo vietni un piesakieties savā kontā.
 • Augšējā joslā noklikšķiniet uz “Atvasinājumi” un atlasiet “Mijmaiņas darījumi ar USDT starpību”..
 • Rezultātā “Trading” lapā atlasiet kriptovalūtu, kuru vēlaties tirgot.

huobi apmales mijmaiņas darījumi

 • Veiciet pasūtījumu, atlasot “Pasūtījuma veids” un aizpildot vēlamo cenu un daudzumu.
 • “Open Long”, ja domājat, ka cena pieaugs; “Atvērt īsu laiku”, ja domājat, ka cena samazināsies.

Secinājums

Kā redzams iepriekš, USDT maržināto pastāvīgo mijmaiņas darījumu tirdzniecībai ir savas priekšrocības salīdzinājumā ar mijmaiņas darījumiem ar monētām. Nepastāvības risks tiek atcelts, piedāvājot tiešu un vienkāršu lineāru metodi peļņas aprēķināšanai. Huobi ir pionieris USDT maržinālajos darījumos, piedāvājot jums lētu un tiešu platformu, lai pabeigtu darījumus ar stablecoin atvasinājumiem.

(Foto no Huobi Global)

Atruna Piedāvātais saturs var ietvert autora personīgo viedokli un ir atkarīgs no tirgus nosacījumiem. Veiciet tirgus izpēti pirms ieguldīšanas kriptovalūtās. Autors vai publikācija neuzņemas nekādu atbildību par jūsu personiskajiem finansiālajiem zaudējumiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector