Bitrue vs OKEx: Hibrīda CeFi un DeFi risinājumu padziļināta izpēte

Konkurence kriptovalūtas maiņas tirgū pēdējos gados ir ievērojami pieaugusi, un desmitiem platformu cenšas sev izveidot šīs topošās telpas slāni. Vēloties balstīties uz sākotnējiem panākumiem, piedāvājot tradicionālākus kriptogrāfijas un CeFi risinājumus, kā arī pēc straujas interese par DeFi pakalpojumiem, dažas no galvenajām biržām tagad cenšas piedāvāt labāko no abām pasaulēm. Mērķis? Uzticams un atpazīstams hibrīds risinājums, lai apvienotu CeFi un DeFi priekšrocības, vienlaikus mazinot trūkumus.

Vispārīgi runājot, CeFi atspoguļo mantoto finansējumu, ļaujot lietotājiem nopelnīt procentus vai saņemt aizdevumus, nodrošinot risku pārneses drošību pret trūkumu pieprasīt aktīvu glabāšanu. DeFi piemēro viedo līgumu izmantošanu finanšu instrumentiem, izslēdzot starpnieku. Tas nav brīvības atņemšana, taču jūs uzņematies sistēmisku risku, ka protokolā var būt letāls koda defekts. Līdzsvarots hibrīds risinājums var nodrošināt ideālu kombināciju.

Divas platformas, kas to dara, ir Bitrue un OKEx, ar dažādām idejām, kā vislabāk piedāvāt šādu hibrīda modeli. Cīņā Bitrue vs OKEx, lūk, kā abas platformas mēra.

Bitrue

Dibināts 2018. gadā, Bitrue sevi raksturo kā finanšu pārvaldības platformu, kas specializējas digitālo aktīvu, ieguldījumu, aizdevumu un tirdzniecības jomā. Tas ieguva vilci, pieņemot XRP kā vienu no savām pamatvalūtām un turpinot kļūt par vienu no trim aktīvu aktīvu tirdzniecības platformām.

Salīdzinot ar iespaidīgo 620% ikdienas tirdzniecības apjoma pieaugumu gadu no gada, Bitrue tika izvirzīts pasaules biržu augstākajā līmenī. Tagad pārvaldot ikdienas tirdzniecības apjomus, kas pārsniedz USD 300 miljonus, ar 1,6 miljoniem lietotāju, tā piedāvā dažas no zemākajām cenām tirgū, izmantojot Bitrue platformas žetonu BTR.

Izpilddirektora Curis Wang vadībā Bitrue bija pirmā birža, kas piedāvāja ieguldījumu peļņas produktu, Spēka cūciņa, ļaujot klientiem gūt pasīvus ienākumus līdz pat 10% procentu par dažādiem aktīviem, vēlāk kļūstot par plaši izplatītu konkurentu iezīmi. 

Kopš tā laika Bitrue ir paplašinājis savu hibrīdo finanšu produktu klāstu, ieskaitot aizdevumu un BTR akciju pakalpojumus. Bitrue aizdevumi ļauj ieķīlāt aktīvus, lai aizņemtos USDT, BTC, XRP vai ETH. Jūs paturat tiesības uz šiem aktīviem, bet varat atbrīvot kapitālu no tiem citiem mērķiem. Aktīvus, kas ieslēgti Power Piggy, var izmantot arī kā aizdevumu nodrošinājumu, ļaujot aizņemties pret tiem, turpinot nopelnīt procentus. BTR bloķēšana darbojas kā papildu likmes iespēja radīt īpašus ierobežojumus ar ievērojami lielāku ātrumu nekā tikai Power Piggy funkcija.

Augustā Bitrue tad paziņoja plāni DeFi papildinājumiem saskaņā ar Bitrue Financial Services (BFS). Paredzams, ka tas tiks uzsākts 2021. gada sākumā, BFS sākotnēji ļaus aizdevējiem pievienot aktīvus aizņēmējiem pieejamai likviditātes rezervei, tiem aizdevējiem, kuri saņem procentus, un pēc tam papildu decentralizētiem produktiem laika gaitā. Bitrue arī uzlabos esošo aizdevumu pakalpojumu zem šī jumta, padarot seifus, kuros ir nodrošinātie līdzekļi, publiski pieejamu, tādējādi nodrošinot lietotājiem lielāku varu pār viņu finansēm. Rezultātā viņi vienlaikus piedāvās gan esošos CeFi, gan jaunus DeFi produktus, padarot tos par vienu no pirmajām hibrīdplatformām. Tas nodrošinās dažādu veidu lietotājiem daudzveidīgāku ieguldījumu iespēju klāstu vienā ērtā vietā.

Jaunais Bitrue Finance marķieris (BFT), lai darbinātu šos hibrīdos CeFi un DeFi pakalpojumus, tika palaists septembra vidū, BFT žetonus izdalot arī BTR žetonu turētājiem. BTR turpinās koncentrēties uz Bitrue tradicionālās apmaiņas lietderības nodrošināšanu. BFT atbalstīs jauno hibrīdo BFS kā atlīdzību, maksājumus un balsošanas žetonu, kā arī līdzsvarošanas mehānismu decentralizētajā kreditēšanas sistēmā.

OKEx

OKEx, darbojas kopš 2014. gada, ir vēl viena no augstākā līmeņa biržām tirgū. Par sevi raksturojot kā pasaules vadošo vienas pieturas kriptogrāfijas biržu, tie nodrošina spot, maržas, nākotnes līgumu un opciju tirdzniecību, kā arī kalnrūpniecības baseinu pakalpojumus. Ātrais sākums žetonu pārdošanas platforma un OKB utilītas marķieris. Ikdienas tirdzniecības apjoms pārsniedz USD 1 miljardu, un tas ir viens no augstākajiem nozarē. The OKEx DEX arī izstrādā testnet, izveidojot decentralizētu apmaiņas platformu OKExChain.

OKEx nopelniet piedāvā virkni veidu, kā nopelnīt procentus par kriptogrāfijas aktīviem, apvienojot labākās iekšējās CeFi iespējas, DeFi un akciju iespējas, lai maksimizētu potenciālu. Līdzīgi, OKEx aizdevums nodrošina piekļuvi tūlītēju aizņemšanās tirgiem no dažādām CeFi un DeFi iespējām vienuviet.

Lai iekļautu DeFi funkcionalitāti starp CeFi iespējām, OKEx ir izvēlējies atšķirīgu pieeju to hibrīdajam risinājumam. Izpilddirektors Džejs Hao paziņoja augustā sākotnējais kreditēšanas apkopotājs, kas integrēja Compound Finance, un plāni par vienas pieturas DeFi tirdzniecības veikalu, novēršot nepieciešamību pārskaitīt līdzekļus starp maciņiem. Šis solis nozīmēja, ka tā vietā, lai izstrādātu savus DeFi produktus, OKEx izveidotu savienojumu ar trešo pušu DeFi Yield Farming protokoliem, piemēram, Uniswap, Curve un YFII. Rezultātā viņi tikai atvieglo piekļuvi šiem pakalpojumiem, lai arī tas ir ērti, un neuzņemas atbildību par visiem ar tiem saistītajiem sistēmiskajiem riskiem..

Spriedums

Lietotājiem ir jāapsver šādu platformu plusi un mīnusi, ņemot vērā viņu individuālos apstākļus. Šķiet, ka Bitrue piedāvā visvienkāršāko masu tirgus sistēmu, izmantojot pazīstamus galvenās kapitāla aktīvus, un ļaus jums uzticamā platformā līdzsvarot ekspozīciju ar daudzveidīgāku iespēju klāstu. Viņi izstrādā ērtu CeFi un DeFi pasaules hibrīdu, vienlaikus samazinot sistēmisko risku, iekļaujot papildu protokolus.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me