5 labākie kriptogrāfijas aizdevumi 2020. gadam

Ir fantastiskas kriptogrāfijas kreditēšanas vietnes, kas ļauj jums izgatavot monētu, izmantojot procentus, kas nopelnīti par aizdevumiem. Alternatīvi, ja tirdzniecībai nepieciešama skaidra nauda vai kriptogrāfijas aktīvi, šīs vietnes var arī aizdot jums zemu procentu likmi kriptogrāfijas aizdevums lai jūs aizietu.

Šīs kreditēšanas platformas ir ātri kļuvušas par jaunu veidu investoriem, riska ieguldījumu fondiem, bankām un kriptogrāfu kalnračiem, lai piesaistītu savus aktīvus un atbalstītu biznesa idejas. 

Šīs platformas atvieglo institucionālu digitālo valūtu aizņemšanos, radot lielu likviditāti tirdzniecības aktivitātēm. Daudziem mazumtirgotājiem nemanot, šie pakalpojumi ir šo galveno brokeru maize un sviests. 

Kādi ir kriptogrāfisko aizdevumu ieguvumi?

Platformām ir arī daudz priekšrocību maza mēroga kriptogrāfijas investoram. Tie ietver;

  • Kredīta avots, atšķirībā no tradicionālajām bankām, neprasa kredīta pārbaudes. Kripto aizdevumi tiek nodrošināti ar digitālo nodrošinājumu, un jūsu salasāmību nosaka jūsu uzticamība tiešsaistē
  • Šīs platformas nodrošina ātro kredītu pakalpojumus, nekā piedāvā tradicionālie aizdevēji
  • Jūs varat nopelnīt savus pasīvos ienākumus no šiem kreditēšanas tīkliem, gaidot buļļu tirgus
  • Aizdevumiem ir zemākas procentu likmes nekā tradicionālajām bankām

Kuras ir labākās kriptogrāfisko aizdevumu platformas?

YouHodler

Tāpat kā iepriekš, YouHodler ir kripto nodrošināts aizdevumu pakalpojumu sniedzējs ar atšķirību. Viņi ne tikai ļauj lietotājiem izmantot savu kriptogrāfijas krājumu, ļaujot tūlītēju konvertāciju uz USD vai Eiro ar īstermiņa aizdevumu, piesaistot tikai 2,5 procentus procentus, bet tam ir izteikti augsta aizdevuma un vērtības attiecība – 85 procenti. Tas ir visaugstākais telpā. Tajā pašā laikā tā kā nodrošinājumu pieņem tādas šķidras kriptovalūtas kā BTC, ETH, BCH, LTC, XLM, BAT un XRP. Visas šīs monētas tiek glabātas saldētavās, nekad pie neaizsargātiem karstiem maciņiem, kuru konvertēšana tiek automatizēta, izmantojot partnerus. YouHodler ir pievilcīgs tas, ka aizdevuma apstiprināšana ir ātra. Tad atkal nav kredītkaršu čeku, un, tiklīdz ir izdota caurlaide, skaidras naudas pārskaitījums ir gandrīz acumirklīgs neatkarīgi no dienas laika. Skaidra nauda tiek nodrošināta Šveices bankas kontos, un visi pārskaitījumi, depozīti vai naudas izņemšana atbilst spēkā esošajiem likumiem.

YouHodler piedāvā trīs veidu aizdevumus, katrs no tiem diferencēts ar turēšanas periodu. 8 dienu aizdevums piesaista vismaz 2,5 procentus, savukārt 60 un 182 dienas var piesaistīt aizdevumus, kuru procentu likmes svārstās no 2,5 līdz 13 procentiem. Galu galā šie rādītāji samazināsies, palielinoties lietotāju skaitam.

Nexo

Nexo ir bijis ļoti veiksmīgs kriptogrāfijas aizdevuma aizdevējs kopš tā darbības sākuma 2017. gadā. Starta uzņēmums līdz šim ir izsniedzis vairāk nekā 700 miljoni USD kriptokredītā masīviem 200 000 plus aizņēmējiem. Šiem aizdevumiem tagad var piekļūt darījumam platformas Mastercard pakalpojumā. Pirms darījumu nokārtošanas fiatā pakalpojums izmanto orākulus, lai apstiprinātu aizdevumu nodrošinājumu. Eiropā dibināta firma paplašina savus pakalpojumus līdz Āzijai un ASV līdz 2019. gada beigām.

Firma vada arī Instant Crypto Credit Line pakalpojumu, kuru var izmantot, lai aizņemtos pret dažādām kriptovalūtām. Jūs varat arī izmantot Nexo, lai nopelnītu labus procentus par skaidru naudu un stablecoins. Startētājs strādā ar Chainalysis, blockchain izmeklēšanas uzņēmumu, lai nodrošinātu, ka tas nenodarbojas ar slikti iegūtiem marķieriem. 

BlockFi

Firmu atbalsta daži no Volstrītas aktīvākajiem tirgotājiem, tostarp Fidelity meitasuzņēmums Devonshire Investors. BlockFi aizdod naudu kriptogrāfijas investoriem, un, neraugoties uz tirgus svārstībām, uzņēmums ir ievērojami pieaudzis, un kredīts ir vairāk nekā 10 miljoni ASV dolāru.  

Tās aizdevumiem ir zems GPL līmenis – 4,5 procenti, un tas var atteikties no 10 miljoniem ASV dolāru kriptogrāfijas aizdevumiem. Zemās procentu likmes ir lielisks stimuls aizņēmējiem, kuri savukārt nodrošina lielāku aizdevēja likviditāti. BlockFi savus aktīvus glabā pie Gemini, trešās puses depozitārija un glabātāja, bez ierakstiem par uzlaušanu vai klientu aktīvu zaudējumiem. 


Celsija tīkls

Šī vienādranga kreditēšanas platforma pēdējā gada laikā ir pārsniegusi noguldījumu līmeni 300 miljonu monētu apmērā. Preses relīze rāda, ka arī pagājušajā gadā uzņēmums ir saņēmis vairāk nekā 2,2 miljardus USD par kriptogrāfijas aizdevumiem. Par platformu, kas tiek iekasēta kā viens no visstraujāk augošajiem aizdevējiem, ir izsniedzis vairāk nekā 160 000 kriptogrāfijas aizdevumu un tā ieguldītājiem ir devusi vairāk nekā 3 miljonus USD.

Firma neiekasē nekādas depozīta, izņemšanas, darījuma, ierosināšanas vai pirmstermiņa izbeigšanas maksas. Tas arī ļauj noguldīt vairākus aktīvus, un tam nav arī minimālās depozīta summas. Firma nepiedāvā aktīvu apdrošināšanu savās platformās.

Nebejs

Ja jūs meklējat finanšu platformu, kas piedāvā pakalpojumus, kas saistīti ar kriptonauda, ​​Nebeus tiek uzskatīts par vienu no mūsdienu labākajām izvēlēm. Šī konkrētā platforma sniedz jums iespēju nopelnīt skaidru naudu (USD, GBP, EUR), bez nepieciešamības tirgot vai pārdot savu kriptovalūtu vai kriptogrāfijas aktīvus.

Nebeus klientiem kriptotais aizdevums ļaus jums ātri saņemt skaidru naudu, nodrošinot ETH un BTC. Jums tiks izsniegti aizdevumi divās vērtību attiecībās, proti, 65% un 80%. Ir zināms, ka Nebejs nodrošina visātrāk ar kriptogrāfiju nodrošināts aizdevums process tirgū šodien.

Jūs varat nopelnīt līdz 8,25% APY; procenti tiek izmaksāti eiro. Pateicoties opcijai “Tūlītēja procentu izņemšana”, klienti jebkurā brīdī var pārskaitīt procentus uz saviem bankas kontiem. Pēc noklusējuma procenti tiek noguldīti katru mēnesi.

Par naudas pārskaitīšanu no sava Nebeja kriptovalūtas maks uz jūsu bankas karti Nebeus ir ātra izvēle; šī opcija ir pieejama vairāk nekā 150 pasaules valstīs.

Ar debetkartes / kredītkartes palīdzību jūs varat arī ātri iegādāties ETH un BTC un katru dienu dažu minūšu laikā apmainīt kriptogrāfiju pret normālu skaidru naudu.

Secinājums

Ilgtermiņa ieguldījumi kriptovalūtu tirgū nav domāti vājprātīgajiem. Pietiek ar ārkārtēju tirgus nepastāvību, lai ikviena galva pagrieztos. Tomēr ir jauni digitālās valūtas produkti, kas mēnešiem ilgi atvieglos HIPLing jūsu kriptogrāfiju.

 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector