3 maza izmēra kriptogrāfijas, ko skatīties 2019. gadā

Tagad mēs esam oficiāli iekļuvuši garākajā lāču tirgū kriptogrāfijas vēsturē. Jā, pēdējais gads ir bijis sāpīgs kriptogrāfijas atbalstītājiem, un patiesība ir tāda, ka daudzi jau sen ir sakravājuši somas un pametuši tirgu. Tomēr pat šajos testēšanas apstākļos daudzi kriptogrāfijas projekti ir turpinājuši veidot un nostiprināt to pamatā esošos pamatus. Turpretī citi noteikti ir cīnījušies, un daži paziņoja par milzīgu darbinieku atlaišanu un niecīgiem skrejceļiem valsts kases nepareizas pārvaldības dēļ.

Pašlaik daudzsološāko kriptogrāfijas projektu noteikšana nekad nav bijusi tik svarīga. Galu galā, šķiet, iespējams, ka spēcīgi projekti   

Tātad, kādas maza apjoma kriptovalūtas mēs esam iekļāvuši mūsu novērošanas sarakstā 2019. gadā? Total Crypto atklāj viņu trīs labākās izvēles un paskaidro, kāpēc šīs zem radara monētām varētu būt vērts uzraudzīt.

# 1 Nimiq

Kriptovalūtu tirgi ir pilni ar projektiem, kas izveido maksājumu sistēmas un kuru žetonus paredzēts izmantot kā valūtas. Neskatoties uz to, ka Bitcoin pastāv jau 10 gadus, vispazīstamākā kripto norēķinu sistēma joprojām tiek pilnveidota, un ir nepieciešama vēl lielāka pieņemšana, lai to uzskatītu par vērtības krātuvi vai apmaiņas līdzekli. Tas pavēra durvis daudzām kriptovalūtām, lai nodrošinātu Bitcoin alternatīvu maksājumu sistēmu.

Nimiq ir viena no šīm alternatīvajām maksājumu sistēmām, un viņu vietējais NIM marķieris tiek veikts ekosistēmas ietvaros. Kas atšķir Nimiq no citām norēķinu sistēmām, komandas uzmanības centrā ir lietošanas ērtums un vienkāršība. 

Otra interesanta lieta par Nimiq ir tā, ka tā ir pirmā uz pārlūku balstītā blokķēde. Tas nozīmē, ka jebkurš lietotājs var izveidot savienojumu ar blokķēdi bez jebkādas programmatūras lejupielādes. Tas nozīmē, ka Nimiq ekosistēmai nav instalēšanas, tā vienkārši darbojas, un lietotāji var baudīt šīs ērtības, neapdraudot cenzūras pretestību.

# 2 pašu (CHX)

Vai zinājāt, ka akciju tirgus kotēšanas uzturēšanas izmaksas Lielbritānijas alternatīvo ieguldījumu tirgū pārsniedz USD 290 000 gadā? Tagad ir daudz naudas, lai iekļūtu Lielbritānijas mazākajā akciju tirgū, un tas ir galvenais iemesls, kāpēc vidējie uzņēmumi un jaunizveidotie uzņēmumi paliek privāti uzņēmumi. Izrādās, ka naudas piesaiste, izmantojot tradicionālos līdzekļus, nozīmē samaksāt izspiedu naudas summu par akciju tirgus sarakstu vai dibinātājiem pieņemt jebkuru darījumu, ko viņi var saņemt no riska kapitālistiem (bieži vien nelabvēlīgi).

Drošības žetonu izsniegšanas platformas, piemēram, Pašu piedāvāt uzņēmumiem alternatīvu tradicionālajam IPO un ļautu to kapitālu publiski tirgot par nelielu daļu no tradicionālā akciju tirgus kotēšanas izmaksām. STO atbalstītāju ieguvums ir tas, ka viņi varētu piekļūt dažiem ārkārtīgi daudzsološiem un agrīnās stadijas uzņēmumiem.

Own’s CHX marķiera lietošanas gadījums nedaudz atšķiras no citām STO platformām. Jā, platformas uzņēmumi to joprojām izmanto, lai piesaistītu finansējumu. Tomēr uzņēmumiem, kuri vēlas sākt savu STO platformā Own, ir jāiziet tirgū un jāpērk CHX žetoni, kuru vērtība ir 1% no finansējuma, kuru viņi vēlas piesaistīt, un pēc tam tie tiek bloķēti. Šis mehānisms ir izstrādāts, lai uzlabotu uzņēmumu iekļaušanas platformā Own kvalitāti. 

# 3 Modums

Piegādes ķēdes pārvaldība un izsekošana, iespējams, ir viens no praktiskākajiem blokķēdes tehnoloģijas pielietojumiem reālajā pasaulē. Šajā jomā nav šaubu, ka VeChain ir līderis vairāku partnerību un popularitātes ziņā. Tomēr vienīgā problēma ir tā, ka Vechain jau ir labi pazīstams un to jau var klasificēt kā lielu un vidēju vāciņu kriptogrāfiju. Tiem, kas meklē izveicīgāku piegādes ķēdes spēli, būs jāmeklē citur. Tieši tur ienāk tāds kriptogrāfisks veids kā Modum.

Īsumā, Modum ir piegādes ķēdes spēle, kas maņu ierīces un viedos līgumus integrē vienā vienotā sistēmā. Sistēmas mērķis ir nodrošināt reāllaika datu izsekošanas pakalpojumu, kas ir arī drošs pret viltojumiem un kuru nevar apdraudēt. Daļa no šīs sistēmas ir funkcija, ko sauc par MODSense, kas ir temperatūras reģistrētājs un dod lietotājam iespēju uzraudzīt sūtījuma temperatūru vai saņemt brīdinājumu, ja tiek pārsniegts iepriekš noteikts temperatūras slieksnis..  

Tātad, kam ir pielāgota Modum sistēma? Nu, Šveices uzņēmums ir vērsts uz farmācijas nozari un nodrošina, ka farmaceitisko produktu transportēšana atbilst ES regulām. Tagad lielā farmācija ir liela nozare, un Modum piegādes ķēdes risinājums ir pielāgots, lai atrisinātu unikālās nišas problēmas. Tomēr pastāv iespēja paplašināties citos tirgos. Piemēram, ātri bojājoša pārtikas piegādes ķēde varētu gūt labumu arī no tādiem risinājumiem kā MODSense.

Modum, iespējams, ir viena no interesantākajām mazo vāciņu, blokķēdes piegādes ķēdes spēlēm. Tas noteikti ir vērsts uz koncentrētu tirgu, un tam ir labas iespējas izpildei. Patiešām, lielā farmācijas nozare veido 30% no Šveices gada eksporta, un tajā dzīvo lieli nozares spēlētāji, piemēram, Roche un Novartis. Šī maza kapitāla kriptonauda noteikti ir tāda, kāda mums ir mūsu 2019. gada un turpmāko skatījumu sarakstā.

Pēdējais vārds

Kriptovalūtu tirgi ir pilni jauninājumu un komandu, kas mēģina izjaukt veselas nozares. Protams, ir daudz citu cienīgu projektu, kas šajā rakstā nav minēti. Atklāta un godīga patiesība ir tāda, ka neviens īsti nezina, kāda ir nākotne kriptovalūtu tirgū. Iespējams, ka mēs visi tērējam laiku, vai arī mēs izrādīsimies agri pionieri nākamajā traucējošajā tehnoloģiju kustībā.

Jums jāzina, ka kriptogrāfijas skatīšanās saraksti ir vienkārši jāizmanto kā rīks, lai izgrieztu vairāk nekā 2000 kriptogrāfijas un palīdzētu jums noteikt projektus, par kuriem ir vērts veikt turpmāku izpēti.   

Atklāšana: Autorei pieder daži NIM & Modum viņu portfelī, un Nimiq kompensē ilgtermiņa neatkarīgas konsultācijas. Šo rakstu nedrīkst uzskatīt par ieguldījumu konsultācijām. Vienmēr veiciet savus pētījumus.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me