2021. gada labākās kripto mārketinga firmas!

Pēc labāko kriptogrāfijas mārketinga firmu saraksta izlaišanas 2020. gadā mēs nolēmām atjaunināt 2021. gada sarakstu. Izvēloties kriptogrāfijas mārketinga firmu, ir svarīgi ņemt vērā firmas pieredzi. Vēl viens svarīgs apsvērums ir uzņēmuma piedāvātie pakalpojumi. Šeit ir saraksts ar dažām lieliskām kriptogrāfijas mārketinga firmām, kuras jums vajadzētu apsvērt iespēju izmantot 2021. gadā.

TokenMinds

TokenMinds ir plaši pazīstama kriptogrāfijas mārketinga firma. Tas darbojas ar daudziem uzņēmumiem kriptogrāfijas nozarē. Firma koncentrējas uz PR mārketinga, blokķēdes mārketinga un kopienas mārketinga jomām. Turklāt TokenMinds piedāvā blokķēdes izstrādes pakalpojumus, marķieru pārdošanas pārvaldību, WP izveidošanu, marķieru izstrādi, projektu mārketingu, sākotnējo apmaiņas piedāvājumu un marķieru sarakstu. Līdz šim viņi ir palīdzējuši uzsākt 38 ​​sākotnējos maiņas piedāvājumus, kuru laikā no 220 000 ieguldītāju piesaistīja 75 miljonus ASV dolāru. Faktiski uzņēmums tika nobalsots kā vadošā IEO mārketinga firma 2019. gadā

TokenMinds ir daudz sasniedzis kriptogrāfijas nozarē, un tas ir ieguvis vairākas balvas. Tā tika dibināta 2016. gadā, kas nozīmē, ka tā ir viena no vecākajām kriptogrāfijas mārketinga firmām pasaulē. Šajā laikā uzņēmums ir sadarbojies ar vairākām firmām, lai reklamētu savus projektus. Tajos ietilpst Remme, Essentia un Celsija.  

Darbs ar TokenMinds mums bija laba izvēle. Personāls ir profesionāls un pieredzējis. Visi mūsu projekta aspekti, ieskaitot projekta popularizēšanu, tika risināti profesionāli. Viņi pārvalda visas mārketinga aktivitātes detaļas, lai nodrošinātu, ka mēs varam sasniegt savu mērķi. 

Darbs ar TokenMinds ir lielisks lēmums. Viņi klientiem piedāvā izmērāmus mērķus. Uzņēmums ar lieliem panākumiem ir strādājis pie vairākiem lieliem projektiem. Papildus projekta mārketingam TokenMinds komandai ir arī pieredze maka izstrādē un aktīvu tokenizācijā.

LimeChain

Limechain ir bloku ķēdes konsultāciju un attīstības aģentūra. Uzņēmuma pamatā ir pārliecība, ka rezultāti runā paši par sevi un ka blokķēde būs revolucionāra tehnoloģija. Uzņēmumu vada šie divi uzskati. Viņu mērķis ir palīdzēt aizsākt blokķēdes izaugsmi, kas ir revolucionāra tehnoloģija. Viņu ticība rezultātu spēkam un ticība blokķēdei ir tas, kas viņu darbībā ir spēcīgs. Lietotāji var sagaidīt, ka visi viņu projekta aspekti tiks apstrādāti profesionāli.

LimeChain ir dažādu nozares organizāciju, piemēram, Hyperledger, R3, Linux Foundation un Ethereum Alliance biedrs. Tas dod viņiem globālu klātbūtni, kas ļauj viņiem sekot jaunākajiem sasniegumiem blokķēdes pasaulē.

Darbs ar Niku, Džordžu, Vladi un Krisu ir patiešām viens no labākajiem lēmumiem, ko esam pieņēmuši! Viņi ir paveikuši lielisku darbu, izstrādājot mūsu ražošanas nozares bloku ķēdes daļu. Mēs noteikti iesakām šo lielisko komandu citiem projektiem, kuri cenšas panākt pārmaiņas, izmantojot blokķēdi!

Firmas galvenais pakalpojums ietver atbalstu tehniskajām iecerēm un projektu prototipiem. Lai to panāktu, viņi izmanto veiklu pieeju, lai radītu minimāli dzīvotspējīgus un pielāgojamus produktus. Turklāt tie nodrošina pastāvīgu atbalstu risinājumiem, kurus tie palīdz ieviest tirgū.

Kaikoku Co, SIA aģentūra

Kaikoku palīdz starptautiskajiem uzņēmumiem lokalizēties Japānā un izveidot spēcīgu un ilgstošu kopienu SIO, zīmoliem, firmām un projektiem. Uzņēmums lepojas ar to, ka var tikt galā ar sociālo mediju pārvaldību. Tie palīdz pārvaldīt dažādu zīmolu sociālo mediju kontu. Lai to izdarītu, viņi parasti palīdz klientam nākt klajā ar vīrusu saturu, kas palīdz izplatīt vārdu projektā. Ar savu pieredzi un pieredzi viņi var palīdzēt uzņēmumam gūt panākumus.

Kaikoku ir uz Japānu vērsta aģentūra, kuras mērķis ir panākt Japānas parādīšanos pasaulē. Viņi strādā, lai nodrošinātu, ka starptautiskas firmas, kas ienāk Japānā, un japāņu firmas, kas meklē globālu iedarbību, to varētu darīt kompetenti. Viņu mērķis ir palielināt zīmola atpazīstamību par jebkuru projektu, izmantojot interneta iespējas.

SICOS aģentūra

SICOS mērķis ir būt vienas pieturas risinājums kolektīvajam finansējumam visā Eiropā. Viņi sniedz saviem klientiem nepieciešamos padomus dažādos ICO procesa līmeņos. Uzņēmums palīdz strukturēt ICO transportlīdzekli ar kompetentu globālu partneru starpniecību. Viņi apstrādā tokenomiku, nodrošina atbilstību paraugpraksei, savieno projektu ar stratēģiskajiem partneriem un vēl daudz ko citu.

SICOS, kas atrodas Luksemburgā, palīdz uzņēmumiem strukturēt likumīgi pamatotu ICO transportlīdzekli. Lai to panāktu, viņi izmanto savus ļoti kompetentos globālos partnerus, lai analizētu katra projekta tokenomiku. Aģentūra uzskata, ka tā panākumiem ir nepieciešama augsta līmeņa ICO projekta paraugprakse. Viņi nenogurstoši strādā, lai nodrošinātu, ka tas notiek.

EMURGO

EMURGO ir globāls blokķēdes tehnoloģiju uzņēmums, kas piedāvā risinājumus jaunajiem uzņēmumiem, valdībām, uzņēmumiem un izstrādātājiem. Viņi izstrādā risinājumus uzņēmumiem, izveido izstrādātāju rīkus, iegulda jaunizveidotajos uzņēmumos un palīdz izplatīt blokķēdes izglītību. Uzņēmums darbojas vairāk nekā sešās valstīs, tostarp Indijā, ASV, Singapūrā un Indonēzijā.

Papildus palīdzībai ar blokķēdi saistīto projektu tirgū, EMURGO piedāvā vairākus svarīgus pakalpojumus. Šie pakalpojumi ietver IT konsultāciju pakalpojumus un UI / UX izstrādi. Viņiem ir profesionāli nozares eksperti, kas ir gatavi palīdzēt uzņēmumam pārveidot, ieviest un uzturēt tā infrastruktūru. Viņu atbalsts tiek sniegts jebkuram projektam, jo ​​tas ir nepieciešams.

Blockchain izlūkošanas grupas aģentūra

Blockchain izlūkošanas grupa ir konsultāciju firma, kas piedāvā vairāk nekā pamata konsultāciju pakalpojumus. Viņi sevi ievieto klientu kurpēs un saskaņo ar tiem savus mērķus. Pēc tam uzņēmums strādā, lai pilnībā izmantotu investīciju potenciālu blokķēdes projektā. Blockchain Intelligence Group guva panākumus veiksmīgas un profesionālas mijiedarbības dēļ ar klientiem. Sākot strādāt ar klientu, mēs cenšamies nodrošināt, lai netraucētu uzņēmuma parasto darbplūsmu, vienlaikus sniedzot izmērāmus rezultātus.

Uzņēmums ir izstrādājis dažādus rīkus kopā ar pieredzējušu izmeklētāju komandu. Šie rīki ir paredzēti, lai nodrošinātu, ka uzņēmums mazina visus juridiskos riskus, kas saistīti ar darbu blokķēdes nozarē. Strādājot ar aģentūru, jaunie uzņēmumi bloku ķēdes pasaulē var izvairīties no juridiskām nepilnībām, ar kurām saskaras lielākā daļa nozares uzņēmumu.

Dzeltenā Mango aģentūra

Dzeltenais mango ir digitālā aģentūra, kas saviem klientiem piedāvā profesionālus pakalpojumus savu produktu mārketingā. Viņi apstrādā visus mārketinga kampaņas aspektus no atklāšanas līdz pabeigšanai. Uzņēmums apkopos datus, kas palīdzēs kvantitatīvi noteikt viņu centienu panākumus.

Viņu galvenās darbības jomas ir digitālie konsultāciju pakalpojumi un digitālais mārketings. Ar viņu palīdzību klienti var sākt veiksmīgas digitālā mārketinga kampaņas, kas viņiem palīdz maksimāli palielināt savu IA uz reklāmas dolāriem. Komanda sastāv no pieredzējušu dažādu nozaru profesionāļu komandas.

Daži no klientu saņemtajiem risinājumiem ir uzņēmuma arhitektūra, biznesa analīze, sistēmu analīze, digitālais mārketings un produktu īpašumtiesības. Digitālā mārketinga pasākumu ietvaros uzņēmumi saņems tādus pakalpojumus kā Google Analytics konsultācijas, apmaksātu meklētājprogrammu mārketingu, e-pasta mārketinga kampaņas, satura veidošanu un tekstu rakstīšanu, kā arī SEO pakalpojumus.

Awapal risinājumu aģentūra

AWapal Solutions tika izveidots 2012. gadā. Kopš tiem ir sasniegts daudz. Uzņēmums izmanto inovatīvu tehnoloģiju, lai piedāvātu savus digitālā mārketinga pakalpojumus. Lai piedāvātu savus pakalpojumus, viņi iekļauj jaunāko informāciju mobilajās un tīmekļa tehnoloģijās. Tomēr viņi nav specializējušies blokķēdes nozarē. Neskatoties uz to, tiem var piekļūt jebkurš uz blokķēdes balstīts projekts, kuram nepieciešami profesionāli pakalpojumi.

Viņi piedāvā dažādus pakalpojumus, tostarp konsultāciju pakalpojumus, kur tie apvieno biznesa zināšanas ar jaunākajām inovācijām, lai definētu jaunus biznesa produktus un pakalpojumus. Aģentūra arī palīdzēs izstrādāt projektu, lai nodrošinātu, ka tie risina problēmas, lai uzlabotu lietotāju pieredzi. Turklāt viņi palīdz projekta izstrādē un darbībā, aktīvi iesaistoties programmatūras izstrādes procesā. Awapal Solutions arī piedalās projekta ieviešanā un darbībā, lai nodrošinātu tā panākumus.

Kad bizness aug, kļūst grūti organizēt visu uzskaiti. Bet es īpaši pateicos Awapal Solutions, kas man piedāvāja pielāgotu programmatūru manai piespiedu matricai & parādīja man ceļu, kā saglabāt lietas secīgi. Jāsaka, lietotājam draudzīga programmatūras pakalpojumu sniedzēja, kas man palīdzēja informēt par uzņēmējdarbības mērķi. Es noteikti sazināšos ar uzņēmumu, lai uzzinātu savu turpmāko biznesa plānu.

Kopsavilkums

 Kaut arī daudzas aģentūras ir izmēģinājušas savus spēkus digitālajā mārketingā blokķēdes nozarē, maz ir bijušas tik ilgi, cik Tokeminds. Jebkuram uzņēmumam, kam nepieciešama profesionāla palīdzība mārketinga vajadzībām, jāapsver iespēja sazināties ar viņiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me