10 vienkārši soļi, kā nopirkt Bitcoin ar UPI Indijā

Unified Payment Interface (UPI) sistēma nodrošina tūlītēju darbību mobilie maksājumi un pārskaitījumi starp bankām Indijā. UPI uzsāka Indijas Nacionālā korporācija, cenšoties palīdzēt iedzīvotājiem ātrāk iegādāties preces un atvērt finanšu sistēmu. Šādas vienkāršas norēķinu iespējas uzlabo Bitcoin (BTC) pirkšanu un pārdošanu visā Indijas apdzīvotajā vietā ar trešo pušu biržām, piemēram, vienādranga biržām (P2P), kas atvieglo procesu. 

UPI ļauj tieši pirkt un pārdot BTC, un, lai arī tas nav tieši lietotnē, process ir tikpat ātrs. Vairākas vietnes piedāvā lietotājiem platformu Bitcoin pirkšanai ar UPI Indijā, taču šajā rakstā mēs koncentrējamies uz lētāko un ērtāko veidu, kā jūs varat iegādāties Bitcoin, izmantojot UPI mobilās lietotnes, piemēram, Google Pay, Phonepe, PayTM, BHIM utt..

Dažādošanas nolūkos tiek sniegts arī citu apmaiņu saraksts. 

Kā nopirkt Bitcoin ar UPI Indijā

Indijā ir daudz iespēju un apmaiņas iespēju iegādāties Bitcoin ar UPI Transfer. Peer to peer apmaiņa piedāvā vislabākās cenas un pirkšanas vieglumu, ja esat jauns Bitcoin lietotājs. Tomēr vairākas apmaiņas saskaras ar problēmām, iekāpjot jaunos lietotājiem. Mēs izvēlējāmies OKEX apmaiņa kā labāko apmaiņu, kuru varat izmantot, pērkot Bitcoin, izmantojot UPI mobilos maksājumus. 

Citas galvenās globālās P2P biržas ietver LocalBitcoins, Paxful un Remitano. 

OKEX P2P apmaiņa – lēta un ērta

OKEx ir pasaules klases birža, kas piedāvā drošu un ērtu vienādranga (P2P) vārteju, lai iegādātos Bitcoin, izmantojot Indijas rūpijas, atrodoties Indijā. Jums ir trīs galvenās iespējas iegādāties, izmantojot INR vietnē OKEX P2P apmaiņa – UPI maksājumi, IMPS un bankas pārskaitījumi. 

Tirgotājiem šis konts nodrošinās piekļuvi vienam no dziļākajiem likviditātes kriptogrāfijas tirgiem. Ilgtermiņa turētājiem pēc iegādes varat izmantot savu OKPiggybank funkciju, lai nopelnītu procentus par jūsu akcijām, tāpat kā bankas konts..

Soļi, lai nopirktu Bitcoin ar UPI vietnē OKEX

1. darbība: Atveriet jaunu cilni un dodieties uz OKEX P2P apmaiņu galvenā mājas lapa

Pārliecinieties, vai vietne ir autentisks lai novērstu pikšķerēšanas mēģinājumus. Pieslēgties uz savu OKEX kontu. Ja jums nav konta, Pierakstīties par vienu un vismaz iziet KYC 1 (tas aizņem 1-2 minūtes). 

2. darbība: Pārejiet uz P2P tirdzniecības lapu.

Noklikšķiniet uz “Pirkt Pārdot” un tad “P2P tirdzniecībaApakšizvēlnē un atlasiet “Pērciet” opcija. 


OKEx P2PNoklikšķiniet uz apakšizvēlnes “P2P Trade” opcijas

3. solis: Atlasiet “Indian Rupees (INR)” kā izvēlēto valūtu un nolaižamajā izvēlnē pievienojiet BTC kā opciju “Pirkt”..

Uz “Summa” atlasiet cilni INR kā maksājuma izvēli nolaižamajā izvēlnē. Pašlaik piedāvā OKEX P2P trīs maksājumu valūtas – arī Ķīnas juaņa (CNY) un Vjetnamas dolārs (VND).

Pērciet Bitcoin ar UPIKā vēlamo opciju atlasiet INR

4. solis: Cilnē “Maksājumu veidi” kā vēlamo opciju pievienojiet UPI. 

Tagad noklikšķiniet uz “Vadība” sākumlapas labajā augšējā stūrī un atlasiet “Iestatījumi”. Rezultāta lapā pārbaudiet, vai maksājuma iespēja ir iestatīts uz INR, izmantojot UPI mobilos maksājumus, un noklikšķiniet uz “Pievienot maksājumu”. 

Pērciet Bitcoin ar UPIVeiciet darbības, lai pievienotu maksājuma iespēju

5. darbība: Cilnē “Maksājumu veidi” kā vēlamo opciju pievienojiet UPI. 

Tagad noklikšķiniet uz “Vadība” sākumlapas labajā augšējā stūrī un atlasiet “Iestatījumi”. Rezultāta lapā pārbaudiet, vai maksājuma iespēja ir iestatīts uz INR, izmantojot UPI mobilos maksājumus, un noklikšķiniet uz “Pievienot maksājumu”. 

OKEx P2pAtlasiet BTC pārdevēju.

NB: Bitcoin pārdevēju saraksts parādīsies, tiklīdz būsit iestatījisMaksājumu rakstītājiUn kā maksājuma iespēju atlasiet UPI. Tomēr esiet piesardzīgs ar to, ar kuru jūs iesaistāties tirdzniecībā. 

Kā droši uzsākt tirdzniecību

Lūk, kā droši un droši iegādāties BTC, izmantojot UPI mobilos maksājumus Indijā. 

6. solis: Atlasiet uzticamu pārdevēju, no kura vēlaties iegādāties BTC, un noklikšķiniet uz “Pirkt Bitcoin”.

Mūsu gadījumā mēs izvēlēsimies “Punkaj” kā uzticamu pārdevēju un uzsāksim tirdzniecību. 

7. solis: Ievadiet darījuma informāciju 

Jūs varat ievadīt Bitcoin summu, kuru vēlaties saņemt, vai INR summu, kuru vēlaties apmainīt. Tieša pārveidošana tiks veikta tieši. Atlasiet “UPI” kā vēlamo maksājuma veidu, nevis “bankas pārskaitījums”. 

OKEX P2p

Atlasiet “Pirkt BTC” lai pārietu uz nākamo lapu.

8. solis: Apstipriniet savu maksājumu tirdzniecības informāciju.

Tas ir visvairāk svarīgs solis. Rezultāta lapā pārbaudīt ja viss, ieskaitot “Cena”, “BTC daudzums”, “Kopējā apmaksātā summa”, “Maksājums” un “Maksājuma iespējas”, ir pareizs.

nopirkt bitcoin ar UPIPabeidziet tirdzniecību, pārskaitot summu uz UPI ID

Ziņojuma lodziņš ir paredzēts, lai sazinātos ar lietotāju par papildu maksājumu prasībām vai pārbaudītu mobilā maksājuma informāciju “UPI” utt. 

Kad maksājums ir pabeigts, noklikšķiniet uz “Esmu samaksājis, nākamais solis”. Apstipriniet ‘Maksājuma summa’ un ‘Saņēmēja vārds’ un noklikšķiniet Apmaksāts

Turpmākajos soļos sekojiet līdzi saviem darījumiem.

9. solis: Pārbaudiet savu darījuma secību.

Kad esat pabeidzis maksājumu, jūs saņemsit ziņojumu ar savu darījuma numuru. Klikšķiniet uz “Pasūtījumi”, Lai saglabātu jūsu pasūtījuma statusa pārskatīšanu. 

Kad pasūtījums būs pabeigts, pasūtījums tiks pārsūtīts no “Gaida”Uz“Pabeigts” lappuse. 

10. solis: Pārbaudiet cilni Aktīvi

Iet uz “Mani aktīvi” lapā, lai pārbaudītu pārdevēja nosūtīto BTC summu jūsu P2P makā. 

Jūs esat pabeidzis pirkt BTC Indijā, izmantojot rūpijas, izmantojot UPI mobilās pārsūtīšanas sistēmu. 

BTC pirkšana, izmantojot UPI pārskaitījumus Indijā (citas P2P biržas)

Kā jau minēts iepriekš, OKEX piedāvā lētāko un ērtāko P2P apmaiņu BTC iegādei Indijā, tomēr citas P2P biržas, piemēram, LocalBitcoins, Paxful, WazirX utt., Piedāvā līdzīgu pakalpojumu indiešiem. 

Secinājums

Tieši tā! Kā viegli iegādāties Bitcoin Indijā, izmantojot vienu no visizcilākajām maksājumu sistēmām valstī – UPI Transfer. Ņemiet vērā, ka OKEX neiekasē nekādas darījumu maksas par noguldījumiem un BTC tirdzniecību P2P tirdzniecības platformā. 

Esiet piesardzīgs, izvēloties tirdzniecības partneri un ievadot maksājuma datus, jo neliela kļūda varētu padarīt ērto procesu mazliet netīru. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector