Orion Protocol hibrīdais apkopotājs pārvar plaisu starp CEX un DEX

reklāma Phemex

Pēdējos gados kriptogrāfijas telpā ir ienācis ievērojams kapitāla pieplūdums, lai gan intensīva konkurence par likviditāti ir atstājusi tirgu sadrumstalotu, pastāvīga problēma ir pilnīga pieeja pieejamo digitālo aktīvu klāstam. 

Tā rezultātā lietotāji ir spiesti uzticēties lielām dominējošām biržām ar saviem līdzekļiem, lai piekļūtu vēlamajiem likviditātes un tirdzniecības pāriem, atstājot viņus neaizsargātus pret hackiem un darījumu partneru risku. No otras puses, ir parādījies defi, kas piedāvā alternatīvus decentralizētus apmaiņas risinājumus, lai piekļūtu kriptogrāfijas tirgiem, vienlaikus saglabājot aizbildnību, kaut arī trūkst viņu centralizēto konkurentu likviditātes, tirdzniecības pāru un lietotāju pieredzes..

Mēģinājumi apkopot šo sadrumstaloto likviditāti ir veikti gan centralizētajā (CEX), gan decentralizētajā (DEX) frontē. CEX apkopotāji, piemēram, Tagomi, nodrošina lielākas ērtības un vairāku ķēžu tirgus pieejamību, apvienojot centralizēto biržas likviditāti, neprasot vairākus kontus. Tomēr viņiem trūkst defi savietojamības potenciāla, un lietotāji joprojām ir neaizsargāti pret tādiem pašiem brīvības atņemšanas uzlaušanas un darījumu partneru riskiem. Arī DEX agregatoru, piemēram, 1 collu, popularitāte ir pieaugusi, palīdzot mazināt dažas likviditātes problēmas, izmantojot defi savietojamību. Tomēr tie nenodrošina vairāku ķēžu pieejamību, kas galvenokārt balstīta uz ERC20, un cenšas konkurēt ar tirdzniecības apjomiem un novirzīšanos. Protokolu maiņa ir vēl viena populāra alternatīva, lai gan bieži vien tā nav pietiekami liela, lai to varētu pielāgot pieprasījumam, kas paver tos manipulācijām.

Balstīts uz vismodernāko likviditātes apkopotāju, kāds jebkad izstrādāts, Orion protokolsHibrīdais risinājums atrisina dažus no lielākajiem jautājumiem defi, apvienojot visa kriptogrāfijas tirgus likviditāti vienā decentralizētā platformā. Tas ir ļāvis izstrādāt Orion Terminal un citus defi produktus gan patērētājiem, gan uzņēmumiem kosmosā.

Decentralizēta patērētāju vārteja uz CEX un DEX likviditāti

Orion galvenais patēriņa produkts, Orion Terminal, ir pirmie decentralizētie vārti uz Orion Protocol hibrīdo kriptovalūtu apmaiņas apkopotāju, kas tika palaists decembrī. Orion Terminal cenšas pabeigt, nevis konkurēt ar esošajiem pakalpojumiem, nodrošinot abpusēji izdevīgu piekļuves punktu, kas var apvienot visu lielāko CEX, DEX un mijmaiņas rezervju likviditātes, pasūtījumu grāmatas un tirdzniecības pārus vienā decentralizētā tirdzniecības terminālā. Tas piedāvā ne tikai ERC20 žetonus, bet arī elastīgi, lai nākotnē atvieglotu ķēdes starpvalstu tirdzniecību.

Tās Order Matching Engine, pazīstamais interfeiss un uzlabots tirdzniecības rīku komplekts savienojas ar simtiem top CEX un DEX platformu ar vairāk nekā 10 000 žetonu pāriem, ļaujot lietotājiem izveidot savienojumu un tirgoties tieši no saviem makiem, neatsakoties no privātās atslēgas vadības, datiem vai glabāšanas. aktīvu. Orion Terminal garantē efektīvu un mērogojamu pasūtījumu izpildi un arbitrāžas iespējas, apkopojot pasūtījumu grāmatas bez nepieciešamības orientēties KYC procesos vai pārvaldīt vairākus apmaiņas kontus. 

Tas darbojas, apvienojot Orion Likviditātes agregatora protokolu ar decentralizētu brokeru tīklu, lai nodrošinātu ar brīvības atņemšanu nesaistītu rīkojumu izpildi un norēķinus, vienlaikus piekļūstot lielākai likviditātei no lielākajām biržām, lai nodrošinātu vislabākās cenas, zemākās starpības un minimālu paslīdēšanu. Šī unikālā decentralizētā starpniecība ir iespējama, izmantojotDeleģēts brokera apliecinājums”(DPoB) pārvaldības mehānisms, izmantojot Orion Protocol vietējo marķieri, ORN.

Brokeru tīkls, izmantojot Orion Broker programmatūru, izmanto savus pārbaudītos valūtas kontus, lai automātiski veiktu darījumus no Likviditātes apkopotāja, ko regulē Orion protokola viedie līgumi, un ORN Staking. Brokeriem ir jāpiedalās ORN, lai piedalītos un nopelnītu ORN atlīdzību no tirdzniecības maksām par šo rīkojumu izpildi. Starpnieki, kas nav brokeri, var balsot par deleģēšanu brokeriem, pamatojoties uz piedāvātajiem kopīgajiem ieguvumiem, saņemt atlaides Orion Terminal tirdzniecības maksām un piekļūt uzlabotajām funkcijām. Šī nepopulārā likme padara DPoB neticami efektīvu un mērogojamu, un tas ir papildus Orion pastāvīgajam Likviditātes ieguve iespējas un pirmsuzņemšanās iniciatīva, kas bija pirms mainnet palaišanas.

Šis ir tikai pirmais Orion Terminal posms ar papildu funkcijām, tostarp kreditēšanu, maržinālo tirdzniecību, piesaistītajiem ETF, atvasinātajiem instrumentiem, NFT un citu ceļvedī plānoto aktīvu veidiem. Pēc tam Orion Lending apkopos centralizēto un decentralizēto pakalpojumu sniedzēju GPL kredītpunktus, lai nodrošinātu, ka aizņēmēji un aizdevēji var piekļūt vislabākajām likmēm. Pēc tam Orion Margin ļaus izveidot iepriekš kavētas maržas iespējas DEX platformās, apkopojot centralizētās apmaiņas likviditāti un dziļumu, izmantojot decentralizētu izpildi.

Decentralizētas un ilgtspējīgas uzņēmumu ekosistēmas

Orion Enterprise arī sniedz ļoti nepieciešamos risinājumus uzņēmumiem šajā telpā. Orion ir izstrādājis plānus vairākiem uzņēmuma produktiem, tostarp orakuliem, DEX palaišanas komplektam, likviditātes palielināšanas spraudnim apmaiņai un uzņēmuma tirdzniecības logrīkam kriptogrāfijas projektiem ar klientiem, kas nav kriptogrāfijas klienti. Tas palīdzēs uzņēmumiem veidot decentralizētas un ilgtspējīgas ekosistēmas, nodrošinot likviditāti, pieejamību un izaugsmi, kas nepieciešama, lai gūtu panākumus.


The Orion Price Oracle nodrošinās manipulācijām izturīgu orākula risinājumu, pateicoties cenai, kas iegūta no katras tirgū esošās pasūtījumu grāmatas, kas ir vitāli svarīga ārējiem defi produktiem, lai izvairītos no ekspluatācijas ar cenu orākulu neefektivitātes dēļ.

The Orion DEX komplekts ļaus blokķēdēm dažu stundu laikā izveidot savu rentablu DEX, kas raksturīgs tieši viņu ķēdei, ar a Likviditātes palielināšanas spraudnis izveidot savienojumu ar jebkuru centralizētu vai decentralizētu tirgus avotu, lai uzlabotu pasūtījumu portfeļa dziļumu un likviditāti.

The Orion Enterprise tirdzniecības logrīks nodrošinās arī efektīvu veidu, kā apkalpot klientus, kuri nav kriptogrāfiski, un novērsīs barjeru starp marķieriem un klientu. Tas automatizē tiešo marķieru pirkšanu, izmantojot maršrutēšanas rīkojumus, lai nekavējoties samaksātu vai sniegtu kredītu par pakalpojumiem, klientiem pašam nerīkojoties ar marķieri.

Papildus tīkla maksu ģenerēšanai starpniekiem un brokeriem šo uzņēmumu produktu licencēšanas maksas tiek dalītas arī ar attiecīgajiem brokeriem ORN žetonos, palīdzot vēl vairāk stimulēt dalībniekus un nodrošināt ekosistēmas ilgtspēju.. 

Likviditātes, pieejamības, glabāšanas un mērogojamības risināšana

Katrs risinājums, kas veidots uz Orion protokola, caur vienu platformu risina likviditātes, glabāšanas, pieejamības un mērogojamības jautājumus..

Piekļuve kriptogrāfijas tirgum nedrīkst būt sarežģīta, un sadrumstalotībai nevajadzētu atturēt no pieņemšanas. Decentralizēta finansēšana neizdosies, pilnībā atdaloties no centralizētajām platformām, bet gan atrodot veidu, kā ar tām sadarboties, lai nodrošinātu hibrīdus decentralizētus ar brīvības atņemšanu nesaistītus risinājumus, kas gūst labumu no viņu piedāvātās likviditātes un mērogojamības..

Orion Protocol ir vadošais projekts, kas tieši to dara, efektīvi deleģējot mijiedarbību ar centralizētām platformām brokeru uzņēmumiem. Brokeri, kuri labprāt pārdod saistītos riskus ar iebūvētajiem stimulēšanas mehānismiem un nodrošina lietotājiem decentralizētu piekļuvi gan cefi, gan defi pasaules priekšrocībām..

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector