Level01 izlaiž ar AI vadītu DeFi lietotni pakalpojumā Google Play

01. Līmenis, pirmā DeFi platforma ar atvasināto instrumentu tirdzniecību ar AI vadību šomēnes sāka savu galveno lietotni Google Play veikalā. Projekts, kas izmanto AI tehnoloģiju, lai papildinātu savu viedo līgumu tirdzniecības ekosistēmu, tagad ir paredzēts, lai palielinātu savu nospiedumu milzīgajos atvasināto instrumentu tirgos. Saskaņā ar Level01 10. oktobra paziņojumu presei tā tikko debitēta lietotne jau ir pieejams Google veikalā ar 2 režīmiem: Demo un Real (nauda). Lietojumprogramma piedāvā revolucionāras inovācijas, kas finanšu tirgos ir nepārspējamas, galvenokārt, lai visiem nodrošinātu automatizētu godīgas tirdzniecības platformu..

Ar tiešraidē pieejamu lietotni tirgū tas noteikti palielinās pieprasījumu pēc projekta dzimtā marķiera ‘LVX’. Digitālais aktīvs, kas ir iekļauts DigiFinex sarakstā, pašlaik tirgo aptuveni USD 0,10 pret USDT un BTC ar aktīvo apjomu. Tiek plānota iekļaušana Uniswap sarakstā, un tas būs vēl viens LVX marķiera likviditātes palielināšanas līdzeklis. Šis lietderības marķieris spēlē nozīmīgu lomu Level01 DeFi platformā; lietotājiem, kuri to izmanto atvasināto instrumentu tirdzniecībai, tiks piemērota 50% zemāka maksa un viņi varēs to izvietot tirdzniecības telpu uzņemšanai, lai nopelnītu komisijas no tirgotājiem telpās..

Level01 arī spēj ievērojami palielināt savus ieņēmumus, jo tas aptver Forex un preču tirgus, kas ir milzīgi salīdzinājumā ar topošo kriptovalūtu tirgu. Tiek lēsts, ka pasaules atvasināto instrumentu tirgus vērtība ir 542 triljoni USD, pat neliela šī skaitļa procentuālā daļa būs nozīmīga Level01 ieņēmumiem. Vairāku tirgu tirdzniecība ļaus Level01 paplašināt klientu loku ārpus kriptogrāfijas valūtas tirgus. Jo īpaši platforma ir strukturēta, lai atvieglotu atvasināto instrumentu līgumu apmaiņu gan kriptogrāfijas, gan tradicionālajos tirgos.

AI vērtības piedāvājums decentralizētā atvasināto instrumentu tirdzniecībā

Atšķirībā no vairuma P2P atvasināto instrumentu tirdzniecības platformām, Level01 cenu noteikšanas pieeja ir diezgan novatoriska, jo projekts apvieno AI, lielos datus un decentralizāciju, lai klientiem sniegtu precīzi norādītas cenas ar riska un atlīdzības prognozēm, tādējādi nodrošinot, ka visi tirgo vienlīdzīgi. Level01 to ir spējis sasniegt, izmantojot savu patentēto FairSense AI; AI algoritms parāda taisnīgu un precīzu cenu noteikšanu abām līguma pusēm, izmantojot savstarpējas plūsmas analīzi, izmantojot reāllaika datus no Bloomberg un Thomson Reuters, kas pirms šīs lietotnes ir pieejams tikai lielām finanšu iestādēm.. 

FairSense AI katru sekundi pielāgo pamatā esošo atvasināto instrumentu līgumu vērtību, dodot ieguldītājiem pastāvīgi atjauninātu patieso vērtību no to pamatā esošajiem atvasināto instrumentu līgumiem, pirms tā saskan ar citu. Tas novērš atvasināto instrumentu tirdzniecībā izplatītas problēmas, piemēram, novirzīšanos, cilvēku kļūdas un manipulācijas ar datiem. Šo korekciju vada algoritmi, kas ir iestatīti, lai izsekotu likvīdākajiem pasaules tirgiem, lai reāllaikā noteiktu taisnīgu un precīzu cenu secību. Level01 sevi trāpīgi nosauca par “The Ultimate Fair DeFi Platform”.

Level01 lietotnes debija vēl vairāk palielina šīs AI vērstās godīgās cenas atklāšanas ekosistēmas vērtības piedāvājumu. Citējot līdzdibinātāju Adamu Ooi, 

Mēs vēlamies novērst pašreizējos finanšu tirgu trūkumus un nevienlīdzību un visiem atgriezt vienlīdzību un līdzsvaru. Blockchain spēj pabeigt mūsu redzējumu, lai padarītu pasauli labāku un taisnīgāku … Šī Google Play palaišana ir svarīgs pavērsiens mūsu uzņēmumā, kas mūs tuvina mūsu mērķim.”

Stratēģiskās partnerības Level01 stratēģiskās partnerības 2020. gadā

Pirms jaunākā atskaites punkta Level01 bija izveidojusi divas nozīmīgas partnerattiecības, kas bija daļa no datu resursu palielināšanas un tirgus pieejamības. Uzņēmums šā mēneša sākumā paziņoja, ka ir integrējis populāro tirgus datu plūsmu, ko piedāvā Bloomberg ‘(B-PIPE)’, padarot to par vienu no ļoti nedaudzajiem blokķēdes uzņēmumiem, kas sniedz uzticamus datus no šāda cienījama avota..

Pēc DeFi perspektīvas Level01 sadarbojas ar vadošo digitālās bagātības pakalpojumu sniedzēju AGDelta. Kopš tā laika abi ir apvienojuši savas spējas P2P tirdzniecībā, kas balstīta uz AI, un uz datiem vērstā izplatīšanā, lai uzlabotu likviditāti un nodrošinātu plaukstošas ​​iespējas uzlabotām kriptogrāfijas investīcijām. AGDelta izpilddirektors Endrjū Au raugās uz šo partnerību,


“Šī sadarbība ar Level01 tehnoloģijas ir loģisks solis, lai apvienotu labākās šķirnes pirkšanas un pārdošanas iespējas, lai apmierinātu tirgus pieprasījumu pēc aizvien interesantākām privāto, alternatīvo un digitālo aktīvu iespējām. ”

Secinājums

Lai gan cenu ietekme uz LVX marķieri var aizņemt laiku, lai atspoguļotu šos jaunākos notikumus, Level01 DeFi platforma varētu meklēt nākamā līmeņa ieviešanu. Lietotāju pieaugums galu galā varētu palielināt tā LVX lietderības marķiera vērtību, vienlaikus palielinoties tirdzniecībai platformā un pieprasot to pašu uzskaitītajās kriptogrāfijas biržās. Ņemot vērā pašreizējos lāču tirgus noskaņojumus, tā potenciāls tiek ļoti nenovērtēts, un ir tikai laika jautājums, kad šis marķieris pakāpsies uz diagrammām.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector