Līdzsvara partneri ar Chainlink par cenu orākuliem

reklāma Phemex

Līdzsvars ir priecīgs paziņot par savu sadarbību ar Ķēdes posms. Šī sadarbība ļaus veikt cenu plūsmas. Vispirms tie tiks publicēti Polkadot par Equilibrium stablecoins, kam sekos tā aizdevumi un sintētiskie aktīvi. Lai saprastu šīs savstarpējās attiecības, varat lasīt par Equilibrium Žetonu ekonomika

Chainlink ir decentralizēts oracle tīkls, kas ļauj viedajiem līgumiem droši piekļūt ārpus ķēdes esošām datu plūsmām, tīmekļa API un tradicionālajiem bankas maksājumiem. To neatkarīgi vadošie pētniecības uzņēmumi, piemēram, Gartner, regulāri identificē kā līderi starp blokķēdes tehnoloģijām. Chainlink nodrošina drošus un uzticamus orākulus zilo mikroshēmu uzņēmumiem (Google, Oracle, Docusign, SWIFT) un vadošajām viedo līgumu izstrādes komandām.

“Mēs ceram nodrošināt līdzsvaru ar spēcīgu cenu orakulu komplektu, kas reāllaikā nodrošina to DeFi platformā izmantoto aktīvu novērtēšanu,” sacīja Daniela Kočis, Chainlink biznesa attīstības vadītājs. “Chainlink augstas kvalitātes dati un decentralizēta orākulu infrastruktūra nodrošina, ka visas cenu plūsmas ir ļoti precīzas, pieejamas un izturīgas pret manipulācijām, dodot lietotājiem iespēju neuzticīgi mijiedarboties ar Equilibrium DeFi protokoliem.”

Apskatīsim Equilibrium produktus tuvāk, lai redzētu, kā tie darbojas ar cenu plūsmām un orākuliem. 

Stablecoins

Stablecoins ir samazināt digitālo aktīvu cenām raksturīgo svārstīgumu. Tie ir decentralizēti un tomēr izturīgi pret tirgus svārstībām, ko papildina Equilibrium unikālā riska pārvaldības sistēma un programmatiskā procentu likme. Stablecoin orākuli nepārtraukti gandrīz reālajā laikā baro cenu datus par to maiņas kursu USD, lai veiktu viedos līgumus. Bez orākuliem ārējām datu plūsmām nav piekļuves blokķēdēm. Regulāras pašreizējās cenu plūsmas ir būtiskas, lai nodrošinātu spēcīgu piesaistīšanu un pāra apmaiņas svārstības. Izmantojot līdzsvaru, lietotāji varēs ģenerēt decentralizētu stablekoīnu izvēlētajā blokķēdē, piegādājot nodrošinājumu jebkurā citā pēc savas izvēles blokķēdē.  

Aizņemšanās / aizdošana

Līdzsvars ļauj aizdot ar brīvības atņemšanu nesaistītus, daudzu aktīvu un ķēdes starp ķēdēm. Lietotāji var izmantot vairāku aktīvu nodrošinājuma grozus, lai līdzsvarā aizņemtos gan stablīnus, gan galvenos kriptogrāfijas aktīvus. Chainlink ļaus līdzsvaram piekļūt cenu plūsmām no diversificēto kriptogrāfisko aktīvu vērtības, lai sistēmā veiktu kredītportfeļa cenu un tirgus cenu.. 

Līdzsvara cenu atklāšanas sistēma, kuru veicinās arī Chainlink cenu plūsmas, nodrošina izšķirošu vispārējās sistēmas stabilitātes daļu. Tā kā aizņēmēji ņem kredītus un cenas svārstās, sistēma var kļūt riskantāka: procentu likmju cenas tiek pielāgotas, lai visa sistēma atbilstu sistēmas pārvaldības noteiktajam iepriekš noteiktajam likviditātes mērķim.. 

Sintētiskie aktīvi

Sintētiskie aktīvi ir aktīvu maisījums, kam ir tāda pati vērtība kā citam aktīvam. Pamatojoties uz cenu plūsmām, lietotāji varēs ģenerēt sintētiskos aktīvus pēc savas izvēles un decentralizēti tos tirgot uz Equilibrium substrāta. 

Klienti varēs skaitīt savus sintētiskos aktīvus kā cita lietotāja atbildību, tādējādi ieviešot daļēju rezerves funkciju, kas ļauj mums paplašināt un palielināt šo aktīvu piedāvājumu. Tas ir līdzīgi daļējai rezerves bankai, kuru praktizē pasaules banku sistēma. Sintētiskos aktīvus var viegli apmainīt bez ķēdes pasūtījumu grāmatas un atbilstoša motora. Tas būtībā ir viena veida aktīvu vai saistību mijmaiņa pret citiem.

Kā darbojas integrācija starp līdzsvaru un ķēdes saiti

Līdzsvars

Pateicoties Chainlink modulim, kas ļauj integrēt citus projektus, kas veidoti uz Polkadot substrāta, ir viegli integrēt tā orākulus. Līdzsvars izmantos Chainlink orākulu paleti sava substrāta iekšpusē. Tiks izveidots to mezglu / validatoru baltais saraksts, kuri baro cenas no Chainlink uzticamajiem avotiem.

Vēlāk, kad Polkadot parādīsies izpletņlēcēji, līdzsvars integrēsies ar Chainlink izpletņlīniju, izmantojot pārrobežu ķēdes ziņojumapmaiņu, izveidojot ziņojumu kanālus starp divām ķēdēm.    

Tas uzskata, ka līdzsvara izpilddirektors Alekss Meļihovs, “Ar savu orākula risinājumu Chainlink vada decentralizētu datu plūsmu drošību un privātumu un spēlē galveno lomu, lai veicinātu mūsu redzējumu par vairāku aktīvu, ar brīvības atņemšanu nesaistītu likviditāti.”

Par līdzsvaru

Līdzsvars ir pirmais decentralizētais starpķēžu naudas tirgus, kas apvieno apvienoto kreditēšanu ar sintētisko aktīvu ģenerēšanu un tirdzniecību. Līdzsvars ir atvērts, lai atvērtu milzīgo DeFi tirgus potenciālu un kļūtu par tā lietotni Nr.1, piedāvājot ārkārtas pakalpojumus galveno kriptogrāfisko aktīvu lietotājiem, kas iepriekš bija izolēti. Apmeklējums: līdzsvars.io

Par Chainlink

Chainlink ir visplašāk izmantotais un drošākais veids, kā nodrošināt universālus viedos līgumus. Izmantojot Chainlink, izstrādātāji var savienot jebkuru blokķēdi ar augstas kvalitātes datu avotiem no citiem blokķēdēm, kā arī ar reālās pasaules datiem. Chainlink, kuru pārvalda globāla, decentralizēta simtiem tūkstošu cilvēku kopiena, ievieš taisnīgāku līgumu modeli. Tās tīkls pašlaik nodrošina miljardiem dolāru lielu apjomu viedajiem līgumiem, cita starpā, decentralizētajās finanšu (DeFi), apdrošināšanas un spēļu ekosistēmās.

Chainlink ir simtiem organizāciju uzticība sniegt galīgo patiesību, izmantojot drošas, uzticamas datu plūsmas. Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet vietni ķēdes posms.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me