Iepazīstieties ar projektiem, kas darbojas, lai palielinātu jūsu DeFi peļņu

reklāma Phemex

Decentralizētās finanses jeb DeFi ātri ir kļuvušas par vienu no karstākajām tendencēm kriptosfērā šodien.

Ar decentralizētu biržu, atvērtu kreditēšanas platformu, ienesīguma fermu, prognožu tirgu un plašu citu DeFi izmantošanas gadījumu skaita pieaugumu kriptonauda īpašniekiem tagad piedāvā plašu iespēju klāstu, lai pārvērstu savu aktīvu ienesīgumu.

Tā kā ir pieejams tik daudz iespēju, maksimālas iespējamās ražas sasniegšana var būt izaicinājums. Bet par laimi ir arī daudz projektu, kas vēlas to izdarīt tik vienkārši, cik vien iespējams, daži no ievērojamākajiem ir:

EasyFi (EASY)

Attēlu kredīti: EasyFi

EasyFi

EasyFi atrisina galveno problēmu, ar kuru kādā brīdī saskaras daudzi ieguldītāji kriptovalūtās – vai viens aktīvs ir jāpārdod, lai nopirktu citu? No vienas puses, pirmā aktīva vērtība varētu būt pieaudzis, bet otrais varētu nedarboties tik labi, kā gaidīts.

Izmantojot EasyFi, ieguldījumiem kriptovalūtās nav jābūt scenārijam, ja / vai tas var būt gan. Tas tāpēc, ka EasyFi ļauj lietotājiem ērti noguldīt savus apgrozāmos līdzekļus kā nodrošinājumu zemu procentu aizdevumu ņemšanai. Pēc tam šo summu var izmantot citu ienesīgu kriptovalūtu iegādei – bez nepieciešamības pārdot aktīvus, lai piesaistītu kapitālu turpmākiem ieguldījumiem.

Kā jūs varētu iedomāties, tas ļauj ieguldītājiem gūt labumu no viņu nodrošinājuma kapitāla vērtības pieauguma, vienlaikus atbrīvojot likviditāti, lai veiktu turpmākus ieguldījumus – būtībā tas ir tāpat kā ieguldījums svirā. Kamēr ieguldījums tiek novērtēts ātrāk nekā maksājamie procenti, tiek iegūts tīrais ieguvums. Ņemot vērā to, ka procentu likmes mēdz būt tikai daži procenti, lai gan daudzas kriptovalūtas pēdējā gada laikā ir piedzīvojušas vairāku simtu procentu pieaugumu, tam vajadzētu būt vienkāršam uzdevumam tiem, kuriem ir zinoša uzmanība pēc liela potenciāla aktīviem.

Pamatojoties uz Matic Network (Ethereum layer-2 mērogošanas platforma), EasyFi spēj novērst arī citu lielu peļņas novadīšanu – darījumu maksu. Tā kā Ethereum maksas pieaug strauji, EasyFi dramatiski samazina maksu, nodrošinot lietotājiem, ka, deponējot / izņemot nodrošinājumu vai atmaksājot aizdevumus, vairs nav jācīnās ar pārmērīgām darījumu maksām..

YOP finanses (YOP)

Rēķins par “viss vienā” yOptimization lietojumprogrammu ”, YOP Finance mērķis ir izmantot Ethereum un Polkadot unikālās īpašības, lai palīdzētu lietotājiem viegli palielināt ienesīgumu.

Izmantojot YOP Finance yPlatform, lietotāji piekļūst milzīgam DeFi tirgu klāstam vienuviet un gūst labumu no apkopotajām ieskatiem, kas ļauj viegli palielināt ražu, līdzsvarot viņu portfeli un izmantot dažas no populārākajām ražas audzēšanas un decentralizētajām priekšrocībām apmaiņas platformas. Lietotāji var viegli pārvaldīt savu DeFi ieguldījumu portfeli dažādās populārās DeFi platformās un protokolos, izmantojot tā vienkāršo un intuitīvo lietotāja saskarni.

Turklāt lietotāji varēs piekļūt visdažādākajām tirgus analīzēm, pateicoties YOP Finance rīkam “Viedā datu analīze”, kas izmanto mākslīgā intelekta spēku, lai radītu noderīgu ieskatu par populārām žetoniem un tirgus tendencēm, pirms to destilē ērti lietojami dati, lai lietotāji varētu izmantot ienesīguma optimizācijas stratēģijas.

Platforma palīdz lietotājiem maksimizēt ienesīgumu, apkopojot visu nepieciešamo, lai pamanītu un izmantotu ieguldījumu iespējas, kuras citi varētu palaist garām.

Šobrīd YOP Finance atbalsta DeFi lietojumprogrammas, kas veidotas uz Ethereum un Polkadot. Bet tas arī tuvākajā nākotnē plāno integrēt atbalstu vadošajiem produktiem vairākos citos blokķēdēs, tostarp Binance Smart Chain, EOS, Solana, NEAR un NEO – galu galā dodot lietotājiem iespēju pārvaldīt savu iedarbību lielākajā daļā DeFi ainavas.

SushiSwap

Attēlu kredīti: SushiSwap

Ja kādreiz esat izmantojis kādu no daudzajām automatizētā tirgus veidotāja (AMM) platformām, jūs zināt, ka būtībā ir divi veidi, kā no tām gūt peļņu.

Pirmais ir, veicot ienesīgus darījumus, piem. pērkot zemu cenu un pārdodot augstu cenu, tāpat kā jebkurā regulārā kriptovalūtas biržā. Bet otrās iespējas popularitāte strauji pieaug, jo pieaug interese par šīm platformām – mēs runājam par likviditātes nodrošināšanu.

Nodrošinot likviditāti AMM, piemēram, Uniswap, JustSwap, SushiSwap utt., Likviditātes kopai, lietotāji nopelna daļu no visām tirdzniecības maksām, kas rodas, kad kāds iegūst likviditāti no kopas. Šī daļa ir atkarīga no kopējās nodrošinātās likviditātes summas attiecībā pret kopas lielumu – tā, lai kāds, kas nodrošina desmito daļu likviditātes, nopelnītu desmito daļu no nodevām.

Tomēr, lai gan lielākā daļa AMM maksā tikai daļu no nodevām pašreizējiem likviditātes nodrošinātājiem, SushiSwap ir nedaudz atšķirīgs modelis. Tas ir tāpēc, ka vietnē SushiSwap 0,05% no tirdzniecības maksas tiek sadalīti SUSHI žetonu īpašniekiem, kad viņi ir likuši savus žetonus xSUSHI. Tikmēr atlikušā 0,25% maksa tiek sadalīta pašreizējiem likviditātes nodrošinātājiem.

Šie SUSHI žetoni tiek nopelnīti, sākotnēji nodrošinot likviditāti, un pēc tam tos var piesaistīt ilgtermiņā, lai uz visiem laikiem nopelnītu atlīdzību – pat tad, ja sākotnējā likviditāte ir izvilkta no kopas. Tas padara to piemērotu tiem, kas dod priekšroku ilgtermiņa ieguvumiem, salīdzinot ar īstermiņa peļņu.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me