HARD žetonu mītiņi pēc Binance Launchpool kampaņas apkopojuma

reklāma Phemex

HARD marķiera cena pieauga uzreiz pēc Hard protokola Launchpool cikla Binance pabeigšanas. Šī augšupejošā tendence ir saskaņā ar iepriekšējām prognozēm un varētu iezīmēt to, kas, pēc ekspertu domām, ir ilgtspējīgas cenu kāpuma sākums.

Cietais protokols pēdējos mēnešos ir kļuvis par visspēcīgāko DeFi ainavas papildinājumu. Tās ekonomiskā un infrastruktūras arhitektūra ir tas, kas virzīja platformu uzmanības centrā. Tas kļuva par 7. projektu, kurā tika parādīts Binance Luanchpool. Starta cikls sākās 3. novembrī kā mēnesi ilga akciju vai ienesīguma kampaņa, kuras mērķis bija atklāt projektu Binance kopienai un apbalvot dalībniekus ar HARD žetoniem. Tagad, kad šī kampaņa ir beigusies, marķiera cena ir sākusi atspoguļot tās potenciālu.

Nepilnu divu mēnešu darbības laikā cieto naudas tirgos bloķētie aktīvi ir pieauguši līdz vairāk nekā 40 miljoniem ASV dolāru. Pēc tam cietais protokols saskaņā ar DeFi lama, šobrīd ir starp 40 labākajām DeFi balstītajām lietojumprogrammām. Vēl svarīgāk ir tas, ka pārvaldības marķiera cena ir sākusi atspoguļot platformas kāpumu ļoti pārslogotajā DeFi tirgū. Tomēr ir vērts atzīmēt, ka tas nebija gadījums pirms dažām nedēļām, kad eksperti pārbaudīts projektā un secināja, ka tā vietējais digitālais aktīvs ir nepietiekami novērtēts.

Visā startēšanas cikla laikā bija iemesli apšaubīt protokola pārvaldības marķiera HARD vērtību. Šīs kampaņas vidū HARD cena nokrita zem 0,4 ASV dolāru atzīmes, kas tajā laikā bija neprecīzs Hard Protokola pieaugošā statusa attēlojums. Kamēr reaģējot acīmredzamajai atšķirībai starp paplašināto Hard Protocol lietotāju bāzi un HARD cenu Braiens Kerrs, Kava Labs izpilddirektors, paziņoja, ka viņu neuztrauc HARD nepietiekamā veiktspēja, jo tas tiek sagaidīts no katra digitālā aktīva ar pieplūdumu piegādē . Viņš paskaidroja:

“Nākamo 30 dienu laikā vairāk nekā 6 miljoni HARD tiek bez maksas atdoti, izmantojot starta paliktni, lietotājiem, kuri manto aktīvus. Es domāju, ka ir dabiski, ka jebkurš aktīvs, kas saņem milzīgu jauna piedāvājuma pieplūdumu, cīnās atklātā tirgū. ”

Kerrs piebilda, ka viņš sagaida, ka HARD cena pieaugs, tiklīdz kampaņa noapaļos uz augšu, jo līdz tam jauno HARD žetonu piedāvājumam ir jābūt krasi samazinājušam. Viņš arī atzīmēja, ka protokols izmanto modernu bitkoina uz pusi līdzīgu mehānismu, lai nodrošinātu, ka digitālā īpašuma vērtība saglabā augšupejošu trajektoriju. Kā paredzēts, HARD cena pēdējās 7 dienās ir pieaugusi par 61%. Nozīmīgāks ir fakts, ka cenu pieaugums sākās Launchpool kampaņas noslēgumā un žetona vērtību bija virzījis virs USD 1. 

Bez šaubām, šī cenu kustība dod pārliecību par iepriekšējiem Kerra izteikumiem par atlīdzības izplatīšanas kampaņas ietekmi uz HARD darbību. Tomēr, ja Braiena Kerra nostāja par HARD reālo vērtību prognozē nākotni, tad katra marķiera 1 USD vērtējums joprojām ir zemākajā pusē. Zemāk ir daži faktori, kas pamato šo apgalvojumu.

Cietais ir vienīgais starpvalstu ķēdes naudas tirgus šodien

Hard protokolam pieņemtā arhitektūra ļauj to integrēt ar plašu digitālo aktīvu ar augstu tirgus ierobežojumu klāstu, piemēram, BTC, XRP, KAVA un BUSD. Pēc Kerra domām, šīs lietojumprogrammas potenciāls ir tās spēja demokratizēt DeFi plašākā kriptogrāfijas tirgū pretstatā pašreizējām Ethereum orientētajām alternatīvām. Pēc tam viņš prognozēja, ka šī funkcionalitāte ir pietiekami pārliecinoša, lai TVL pēc iespējas īsākā laikā sasniegtu miljardu dolāru diapazonu, un tā HARD turētājiem sola neizsakāmu vērtību. Kerrs paskaidroja:

“HARD ir ļoti spēcīga programma, kurai ir potenciāls pieaugt par miljardiem dolāru TVL. Tas var uzrunāt tirgu, kas ir daudz lielāks nekā kolēģi Ethereum. Paturot to prātā, jebkura teikšana vai kontrole pār šādu decentralizētu platformu ir ļoti vērtīga – attiecībā uz balsstiesībām un nodevām, kas varētu tikt ņemtas. Veicot vienkāršu matemātiku, ja tiek ieviesta 1% maksa par USD 1 B aizņēmēja vērtībā, tā rada HARD turētājiem vērtību 10 000 000 USD. Lai gan tas vēl nav ieviests, tas ir ļoti spēcīgi. ”

Hodl Culture to Bolster Yield Farming

Eksperti uzskata, ka pašreizējais buļļu cikls izriet no investoru lēmuma izvairīties no tradicionālo aktīvu tirgu nenoteiktības, pieņemot Bitcoin kā vērtības krātuvi. Lai gan tas ir dots, mēs esam tālu no pašreizējā buļļu skrējiena maksimuma, un pa to laiku ražas audzēšana, šķiet, ir visproduktīvākais veids, kā iegūt lielāku vērtību no uzkrātajiem kriptogrāfijas aktīviem. Kā tāds, Hard protokolam ir unikāla priekšrocība jo tas ir vienīgais starpķēžu naudas tirgus, kas nemanāmi integrējas ar Bitcoin.

“Pasaulei arvien vairāk pievēršoties Bitcoin kā vērtības krātuvei un nodrošinot pret ekonomisko nenoteiktību, KAVA un HARD naudas tirgus pakalpojumi ir labi pozicionēti kā šī jaunā digitālo aktīvu ieguldītāju viļņa pavadošie produkti, jo tie nodrošina reto iespēju Bitcoin īpašniekiem saglabā savu ekspozīciju, vienlaikus droši nopelnot divciparu ienesīgumu, ”saka Braiens Kerrs.

Kava ir līdzīgs tirgus potenciāls

Tāpat kā Hard Protocol, arī Kava ir tas, kas nepieciešams, lai kļūtu par vienu no veiksmīgākajiem piedāvājumiem gan DeFi ainavā, gan visā kriptogrāfijas tirgū. Ja mēs ņemam vērā infrastruktūras atjautību, kas nodrošina platformu, tad nav iemesla, kāpēc KAVA, pārvaldības marķiera, vērtībai ilgi jāpaliek cenu diapazonā 1,50 USD. Ņemot vērā Kava dinamiku un to, ka tas nodrošina nevainojamu DeFi integrāciju, KAVA cenai vajadzētu viegli pārsniegt 3,50 USD. Ir vērts pieminēt, ka Kava ir veiksmīgi atrisinājis jautājumus, kas izriet no Ethereum bez atļaujas modeļa. Tādējādi korporācijām un bankām tā ir dzīvotspējīgāka DeFi integrācijas iespēja. 

Tomēr strīda kauls ir tāds, ka Kava paliek slēpta dārgakmens, jo daudzi to neuzskata par pamatslāni ar līdzīgu vai pat augstāku ciltsrakstu kā Ethereum ekosistēmai. Tā vietā Kava dzīvotspēja pašlaik tiek salīdzināta ar Maker, lai gan tas galvenokārt ir blokķēdes tīkls, kas paredzēts dappu un DeFi protokolu darbināšanai tāpat kā Ethereum. Kamēr tas turpinās, nav iespējams kategoriski secināt, ka pašreizējā KAVA cena ir derīgs Kava platformas reālās vērtības attēlojums. Tas nozīmē, ka ir pietiekami daudz vietas izaugsmei pat tad, kad Kava sāk palaist vairāk lietotņu un funkciju, sākot ar Hard Protocol aizņēmuma puses aktivizēšanu, kas paredzēta decembra beigām. 

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me