Exeedme uz Polkadot izveido plašu Blockchain spēļu platformu

reklāma Phemex

Viena no lielākajām lietām, kas šogad notiek ar kriptogrāfiju, ir liela interese, kas piesaistīja decentralizētās finanses (DeFi). Nav šaubu, ka tam bija milzīga loma pašreizējā buļļa skrējienā, kas virzīja Bitcoin un vairākus altkoīnus uz jaunu visu laiku augstāko līmeni. Centieni pēc decentralizētiem finanšu produktiem, kas nav turētājbankas, galvenokārt veicina šo mītiņu.

Ar aptuveni 13,5 miljardi USD bloķēts pāri DeFi protokoliem, tas veido tikai aptuveni 2% no kriptogrāfijas kopējās tirgus kapitalizācijas. Ietekme ir tāda, ka, neskatoties uz to, ka šajā gadā decentralizētajos protokolos kopējais bloķētās vērtības (TVL) pieaugums ir 16 reizes, nozare ir miniatūra nozares pārstāvniecība, kas piedāvā daudz iespēju izaugsmei nākotnē.

Uzmanība tiek ātri pagriezta prom no Ethereum, kas ir DeFi novatoriskā platforma. Mēģinājumi pēc savietojamības blokķēdēm ir padarījuši Polkadot par vēlamāko bloku ķēdes infrastruktūru novatoriskiem projektiem, uz kuriem balstīties. Punktains piedāvā spēcīgu DeFi un NFT (non-Fungible Tokens) lietojumu, kas padara to par perfektu blokķēdi Exeedme kas apvieno Blockchain, DeFi un NFT iespējas, lai radītu revolūciju tiešsaistes video spēļu nozarē. 

Līdzīgi kā Polkastarter (uz Polkadot balstīts bloku ķēdes tīkls), kas ir DEX pārrobežu ķēžu baseiniem, Exeedme apvieno savstarpējas izmantojamības bloku ķēdes spēļu platformu vairāk nekā 2,7 tiešsaistes spēlētāji visā pasaulē.

Kas ir unikāls ar Exeedme Blockchain darbināmo spēļu platformu?

Tradicionālā spēļu platforma ir veidota pēc Free2Play principa, kas agresīvi tirgo reklāmas stratēģiskajos spēļu punktos. Nemaz nerunājot par to, ka šī spēļu platforma ir datu izgāztuves vietne, kas paredzēta nenojaušamajiem spēlētājiem, kuru dati tiek iegūti lielos daudzumos. 

Tradicionālo spēļu platformu pārredzamības trūkuma dēļ šis drauds ir dziļi ienācis spēļu industrijas diskos un audumos, kas spēlētājus ir atstājis lielākoties neapmierinātus ar spēļu satura piegādi. Ar decentralizētu produktu palīdzību, ko nodrošina blockchain tehnoloģija, Exeedme izlaiž novatorisku video spēļu platformu, kas uzbūvēta virs Polkadot blockchain. 

Exeedme iepazīstina ar Play2Earn ar blokķēdi darbināmu spēļu iniciatīvu, kurā spēlētāji iesaistās duelī savās iecienītākajās spēlēs, izaicina pretinieku un saņem atlīdzību. Šī koncepcija nodrošina spēlētāju pilnīgu izklaidi, vienlaikus maksājot par to. Ar blockchain tehnoloģijas palīdzību Exeedme atdala starpnieku dominanci, kuri dažādu neskaidru iemeslu dēļ veicina to, kāpēc spēlētāji saņem ļoti nelielu kompensāciju. 

Bloķēšanas ķēdē balstītā spēļu platformā ir iekļauta taisnīga atlīdzības sadales sistēma, kas nediskriminē līmeņus, dodot iespēju gan profesionāļiem, gan iesācējiem nopelnīt izklaidēšanās laikā. 

Pirms platformas palaišanas Exeedme ir ieguvis daudz atbalstu no labākajiem spēlētājiem gan nozarē, gan ārpus tās. Pēc informāciju no komandas spēļu gigants panāca stratēģisku partnerību ar augsta līmeņa partneriem, tostarp Moonrock galvaspilsēta VYSYN, GBV Capital, Morningstar Ventures, AU21 kapitāls, un Spark Digital Capital. Pēc Exeedme domām, šī partnerība palīdzēs paātrināt tās spēļu ekosistēmas izaugsmi:

“Šie partneri palīdzēs mums realizēt mūsu mērķi izveidot uz spēlēm orientētu un uz blokķēdi balstītu turnīra platformu CS: GO un citiem populārākajiem spēļu nosaukumiem … Mēs esam pārliecināti, ka ar tādu norūdītu bloku ķēdes fondu atbalstu mēs ātri izaugsim un sasniegsim visi pagrieziena punkti mūsu ceļvedī. ”

Šī attīstība tiek uzskatīta par svarīgu soli Exeedme ceļā uz decentralizētu spēļu pasauli, it īpaši ņemot vērā, ka tā ir paziņota tieši pirms XED aktīvu iekļaušanas 30. decembrī. Ir daudz jāpievērš uzmanība šiem pieredzējušajiem partneriem, kuriem ir bijusi vērtīga pieredze tādu galveno bloku ķēdes projektu atbalstīšanā kā Polkstarter, Ultra, Elrond un Reef. 


Kāpēc Polkadot Blockchain?

Ja nepieciešama sadarbspēja, Polkadot sevi parāda kā labāko pieejamo variantu. Tas padara to par vēlamāko ķēdi, lai izveidotu ļoti pielāgojamu bloku ķēdes tīklu. Polkastarter, uz Polkadot ir izveidots populārs atvērtā koda šķembu daudzķēžu protokols, kas atvieglo visu datu vai aktīvu tipu pārraidi starp ķēdēm.

Līdzīgi, Rifs, daudzķēžu viedās ražas motors & Likviditātes apkopotājs DeFi protokolam pašlaik tiek palaists Binance Launchpool pamatā ir arī Polkadot. Exeedme lēmums iekāpt Polkadot ir plašu pētījumu un testu rezultāts. 

Turot cilni par to, cik liela var būt spēļu nozare; ir ļoti vēlams starpķēdes, ļoti efektīvs tīkls, kas spēj apstrādāt augsta līmeņa mērogošanu un transakciju caurlaidspēju, kas Polkadot padara piemērotāko. Paļaujoties uz šīm iespējām, Exeedme ir paredzēts, ka spēļu industrijā būs daudz jauninājumu. 

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector