DeFi jaunumi: Kava integrēta vietnē Binance.com, izpārdots dažu minūšu laikā

reklāma Phemex

Sacensības ļoti drīz sildīsies DeFi telpā. Binance.com ir pirmā lielā apmaiņa, kurā vietējie DeFi risinājumi tiek integrēti Binance platformā. Tas ir ne tikai liels KAVA ieguvums, “Desmitgades slēptais dārgakmens” saskaņā ar uz Forbes, taču tas ir arī tikai sākums tam, kas vēl jāgaida šim straujajam izaugsmes un potenciālajam jaunattīstības tirgum.

Arvien vairāk vērtības tiek piesaistītas decentralizētiem finanšu protokoliem un platformām. Vairāk nekā 7 miljardi ASV dolāru ir izpleties starp dažiem desmitiem projektu, tomēr viņi visi cenšas apmierināt Ethereum lietotājus. Ir pienācis laiks ieviest citus aktīvus arī decentralizētajā finansēšanā. Kava dara tieši to, jau no pirmās dienas atbalstot Binance Coin – jeb BNB. Pasaulē vadošās kriptovalūtas apmaiņas atbalsts piešķir projektam ievērojamu konkurences priekšrocību salīdzinājumā ar jebkuru citu šodien tirgū esošo DeFi projektu. 

Binance spēlē Kava Trump karti

Nedēļas lielie jaunumi ir tas, kā Kava tagad tiek oficiāli atbalstīts Binance.com platformā. Tirdzniecība ar vietējo KAVA aktīvu notiek jau vairākus mēnešus. Nākamais solis šajā partnerībā bija izšķirošs, lai paaugstinātu abu platformu statusu šajā procesā. Binance.com pirmo reizi integrē DeFi risinājumu tieši savā platformā, šī pirmā virzītāja priekšrocība ir nenovērtējama Kava un tās lietotājiem, un to nevajadzētu novērtēt par zemu. 

Lai šo integrāciju skatītu perspektīvā, Binance lietotājiem tagad ir iespējams tieši iesaistīties Kava platformā ar BNB. Vairs nav nepieciešams pārslēgties starp platformām vai izmantot atsevišķu mobilo lietojumprogrammu. Šī opcija paliks pieejama, taču tieša integrācija ir daudz vienkāršāka. Turklāt Binance.com lietotāju rīcībā tagad ir nepieredzēta funkcionalitāte. Spēja piesaistīt BNB un BUSD tieši, lai savāktu atlīdzības par likviditātes ieguvi, ir liels solis uz priekšu. 

Šāda veida Kava integrēšana apstiprina šīs DeFi platformas potenciālu. Ikviens var samērā viegli integrēt šo risinājumu savā platformā, apmaiņā vai dApp. Pagaidām nevienam citam DeFi projektam nav iespējams piekļūt tieši no biržas, padarot Kava par neticami unikālu piedāvājumu šodien tirgū. 

Pašreizējie Kava panākumi ir devuši dažus interesantus rezultātus. Uzmanība ir ne tikai tiešajai Binance.com integrācijai, bet arī kalšana USDX šķiet arī iet pēc plāna. Tā kā Binance lietotāji arvien vairāk interesējas par šo iespēju, pēdējo divu nedēļu laikā vairākas reizes palielināta likviditāte, kas jāiekļūst portfeļa ietvaros. Visticamāk, tuvākajā nākotnē notiks turpmāki pieaugumi. 

Binance Staking Node nozīme

KAVA uztveršana kā DeFi žetons ir izveidota diezgan atjautīgi. Normālos apstākļos lietotājiem faktiski nebūtu atļauts piedalīties DeFi spēles, ja vien viņi tīklā nerīkotos kā validators. Tam parasti ir nepieciešami vairāki tūkstoši monētu un jātur mezgls visu diennakti. Ar Binance palīdzību tas viss process ir kļuvis daudz pieejamāks. 

Binance likmju fondi $ KAVA no tā lietotājiem, lielāko daļu no tā, bet daļu visu laiku neuzņem. Tas ļauj lietotājiem nopelnīt nozīmīgas atlīdzības, vienlaikus ļaujot tirgot KAVA vietnē Binance vai pārvietot to citur. Tas rada labāko no abām pasaulēm, kur Binance spēlē lielāko daļu Kava un uzlabo blokķēdes drošību, vienlaikus ļaujot lietotājiem gūt jauku pieredzi – likviditāti, kad tas viņiem nepieciešams, un pasīvi nopelnīt atlīdzību.

Lietotāju atsauksmju klausīšanās

Binance cz


Pašreizējo partnerību starp Binance un Kava veicina arī lietotāju atsauksmes. Pareizāk sakot. Binance.com lietotāji ir jautājuši integrētiem DeFi risinājumiem, lai viņu kriptovalūtu portfelis darbotos. Ņemot vērā to, kā Kava aktīvi atbalsta BNB USDX kalšanā, tas bija laika jautājums, līdz pienācīga integrācija notika. 

Turklāt tas viss parāda, ka Kava nav jūsu vidējā DeFi platforma. Iespējams, ka pašlaik tā nav bloķēta Maker vai Compound vērtībā, bet tas ir tikai laika jautājums. Šai platformai joprojām ir daudz funkcionalitātes, kas gaida pievienošanu tuvākajā nākotnē. Viena no šīm lielākajām izmaiņām notiks diezgan drīz un, iespējams, uz visiem laikiem mainīs DeFi ainavu. Pēc no šīs nedēļas Kava izpilddirektoram un līdzdibinātājam Braienam Kerram,

“Pašlaik 84 miljoni KAVA ir turētāji, kuru vērtība ir aptuveni 354 miljoni USD. 568 aktīvi CDPS ar noguldījumiem USD 36 731 493 USD vērtībā. Izdota 16 370 511 USDX. 1 149 645 USD nopelnīti KAVA kalšanas atlīdzībās un apstiprināti 932 166 bloki. ”

Visas zīmes ir neticami bullish, ciktāl tas attiecas uz Kava. Tieša integrācija vietnē Binance.com ir svarīgs pirmais solis ceļā uz DeFi plašāku izmantošanu. Šī nozare joprojām ir nedaudz nišas tirgus, taču tagad miljoniem cilvēku varēs dabiski izpētīt Kava piedāvājumu. 

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector