5 jauni apmainīšanas žetoni, kurus jums vajadzētu uzraudzīt

reklāma Phemex

Uniswap, decentralizētā apmaiņa, kas ir patīkama rekordlielu tirdzniecības apjomu, kļūst arvien izšķirošāka, lai palaistu jaunus ERC20 marķierus. Pamatojoties uz automatizētā tirgus veidotāja (AMM) ideju, kuru sākotnēji ierosināja Ethereum dibinātājs Vitāliks Buterins, Uniswap tagad ir lielākā decentralizētā apmaiņa kriptogrāfijas telpā. Tā strauji pieaugošā popularitāte ir saistīta ar funkcijas vienkāršību un pilnīgi bez atļaujas izveidoto dizainu.

Ikviens var izveidot tirdzniecības portālu vietnē Uniswap, vienkārši noguldot vienādu vērtību divām tirgotajām kriptovalūtām atbilstoši to dolāra cenai kopas izveidošanas brīdī. Līdz šim atbalstītās monētas ir ERC20 žetoni un ETH.

Neskatoties uz to, ka Uniswap tirdzniecība var būt saistīta ar augstām darījumu maksām tīkla maksimālā pieprasījuma laikā, tās vienkāršība kopā ar eksplozīvo defi pieaugumu ir izraisījusi masveida tirdzniecības apjoma pieaugumu un tūkstošiem jaunu žetonu. Lielākajai daļai ir paredzēts novīst un mirt, zaudējot savu vērtību dažu nedēļu vai dienu laikā pēc palaišanas, bet citi pievilks 10x un pēc tam turpinās sasniegt augstākus augstumus. Visiem šiem pieciem jābūt jūsu radarā.    

Kirobo’s KIRO

Kirobo ir Izraēlas projekts, kas strādā pie tā, ko tā sauc par “loģisko slāni blokķēdēm”. Šis rīks ļaus lietotājiem izvairīties no daudzām nožēlojamām kļūdām, kas bieži tiek pieļautas, nosūtot kriptogrāfijas valūtas darījumus. Kļūdas, kuras lielākoties nevar labot, jo darījumi ar publiskām blokķēdēm ir neatgriezeniski. Kirobo risinājums ļaus lietotājiem atsaukt darījumus, kurus saņēmējs vēl nav apstiprinājis, un viņiem jānorāda unikāls kods.

Kirobo nesen ir veiksmīgi pabeidzis beta testēšanas fāzi, un pašlaik tā risinājumi ir pieejami Bitcoin pārskaitījumu aizsardzībai, un vēl būs ķēdes. Projektā ir arī izstrādāts novatorisks “vaļu necaurlaidīgs” ražošanas modelis, kura mērķis ir gan uzlādēt pieņemšanu, gan novērst simboliskas piegādes koncentrāciju. Šajā dizainā lietotāji, kuri ieguldīs ETH KIRO / ETH tirdzniecības portfelī vietnē Uniswap, tiks apbalvoti ar KIRO žetoni. Atšķirība no tradicionālās likviditātes likmes ir tā, ka maksimālais ETH daudzums, kas piesaistīts vienam maciņam, ir ierobežots līdz 7 ETH. 

RioDefi RFUEL

RioDefi ir kriptogrāfijas projekts, kura mērķis ir “paātrināt digitālo aktīvu masveida ieviešanu, apvienojot tradicionālās un decentralizētās finanses”. RioDeFi stūrakmens ir RioChain, blokķēdes platforma, kas balstīta uz Substrate tehnoloģiju, ko izmanto daudzas Polkadot ekosistēmas ķēdes. Substrāta izmantošana nozīmē, ka RioChain būs pilnībā savietojams ar Polkadot. Pašlaik RioChain ir daļēji decentralizēts, jo tas vienprātībai izmanto autoritātes pierādījumu, bet nākotnē ir plānots pakāpeniski palielināt decentralizāciju.

RioChain galvenais pārdošanas punkts ir federācijas balstīta pārrobežu ķēdes mehānisma, ko sauc par Rio Generic Asset Bridge, pieņemšana. Šis rīks ļauj vienlaikus pārsūtīt vairāku aktīvu ķēdes. Vēl viens unikāls RioChain aspekts ir tas, ka uz tā izveidotās decentralizētās lietojumprogrammas saņem 20% no tīkla maksām, ko rada darījumi, izmantojot tos..

Septembrī RioDeFi sekoja vairāku citu defi projektu pēdām, izplatot savu žetonu, izmantojot sākotnējo DEX piedāvājumu (IDO) vietnē Uniswap. Kā norāda tās nosaukums, RFUEL ir utilītas marķieris, ko patērēs ar RioChain veiktie darījumi. 

Harvest Finance’s FARM

Viens no nedaudzajiem izdzīvojušajiem lielās ražas lauksaimniecības trakumā, kas šovasar piedzīvoja defi, Ražas finanses ir paredzēts gan pazemīgiem ražas lauksaimniekiem, gan čadiem. Citiem vārdiem sakot, neatkarīgi no tā, vai jūsu ieguldījumu stratēģija ir konservatīva vai agresīva, Harvest lauksaimniecības platformai vajadzētu būt kaut kam piemērotam. Protokols automatizē ražas ģenerēšanu un ražas novākšanu, ietaupot lietotājus par viedo līgumu maksu un līdzsvarojot, lai radītu pēc iespējas augstāku APY.


The FARM pārvaldības žetonu var nopelnīt, nodrošinot Uniswap likviditāti FARM / ETH un citiem izvēlētiem pāriem, ieskaitot stablecoins. Katru nedēļu tiek pievienotas jaunas lauksaimniecības iespējas, savukārt stabili samazinošās FARM emisijas ir ļāvušas marķierim atrast cenu zemāko līmeni un pēc tam paaugstināties. Tas liecina, ka nesenās tirgus lejupslīdes laikā FARM ir bijis viens no nedaudzajiem tirgus ieguvējiem.

PieDAO DOUGH

PieDAO izveido tokenizētus ETF, kas ieguldītājiem nodrošina piekļuvi vairākiem aktīviem, izmantojot vienu marķieri. Tas varētu būt defi žetonu, BTC atvasinājumu vai stablecoins grozs. ETF līdz šim tehnisku un normatīvu iemeslu dēļ nav pienācīgi iekļuvuši kriptogrāfiskajā telpā. Eksperimentālajā un pastāvīgi attīstītajā defi telpā tomēr viss ir godīgi: ja jūs to varat izveidot, varat to palaist.

DAUDZ ir pārvaldības zīme PieDAO centrā. Tas ļauj turētājiem balsot par ETF stratēģijām un noteikt, kuri aktīvi būtu jāapvieno un jāievieš PieDAO ekosistēmā. Daļa no visām maksām tiek uzkrāta DOUGH turētājiem, nodrošinot papildu stimulu turēt.

Polyient Games Governance Token (PGT)

Pārvaldības marķieri šajā kopsavilkumā tiek plaši izmantoti, jo praktiski visi defini marķieri nodrošina kaut kādas pārvaldības iespējas. PGT tomēr ir interesants, jo tas ļauj īpašniekiem pateikt savu viedokli Polyient spēles, viens no gada gaidītākajiem NFT un spēļu projektiem. Starta uzdevums ir mainīt spēlētāju mijiedarbību ar spēlēm un piederēt aktīviem, ko viņi nopelna, piedaloties tajās. Tas rada DEX NFTs, un aiz tā ir iespaidīga komanda.

Ja Polyient Games sasniedz pat pusi no ceļa plāna priekšmetiem, PGT vajadzētu kļūt par ļoti vērtīgu īpašumu, kas pieder jums. Kad kaltas tikai 20 000 žetonu, tā ietilpst zemas piegādes kategorijā, ievietojot to vienā un tajā pašā kronšteinā kā YFI. Ja jūs uzskatāt, ka NFT ir nākamā lielā lieta, PGT ir gudrs veids, kā iegūt pakļaušanu augšupejai.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector