ZeroSwap nākamās paaudzes vairāku ķēžu DEX apkopotāju

Šajā rakstā tiks izpētītas ZeroSwap for DeFi iespējas un definēts vērtības piedāvājums.

DEX un tā pašreizējais statuss

Apmaiņa ir viena no blokķēdes un kriptogrāfiskās ekosistēmas galvenajām daļām. Centralizētās apmaiņas (CEX), piemēram, Binance un Kraken, pēdējos pāris gados ir palīdzējušas ievērojami atvieglot kriptogrāfijas pieņemšanu, kaut arī ar pāris jautājumiem, kas saistīti ar centralizāciju.

Pašlaik vajadzība pēc decentralizētiem risinājumiem nekad nav bijusi pieprasītāka. Mēs nonākam pie kritiena punkta, kur lietotāji aiziet prom no cenzūras un centralizācijas važām – par labu decentralizētām iespējām, piemēram, AMM, un citiem DEX risinājumiem. Decentralizētās biržas (DEX) ir galvenajā pozīcijā. Lai gan CEX joprojām ir pārsvars tādās jomās kā likviditāte, fiat on-rampas un zemākas maksas. Pārlūkojot dažādus lielākos kriptogrāfijas datu avotus, tiek atklāts, ka DEX ir panākt un ātri nobriest. 

Dati parāda, ka DEX ikmēneša tirdzniecības apjoms sasniedza 12 miljardus ASV dolāru, 2020. gadā apstrādājot apmēram 4 miljardus ASV dolāru. DEX to CEX marķieru gada atgriešana ir no 241% līdz 44%. 

Tas norāda, ka kriptogrāfijas adaptācijas tendence mainās no CEX uz DEX. Tas galvenokārt ir saistīts ar DeFi parādīšanos kā karsto filiāli, kas 2019. un 2020. gadā attiecīgi palielināja 300% un 200%. Pašlaik DeFi ir bloķēta vairāk nekā USD 9 miljardi no kopējās vērtības. DeFi eksponenciālo izaugsmi pamatā nodrošina DEX un DEX agregatori. 

Tomēr DEXes piekļuve DeFi ir ierobežota daudzu problēmu dēļ, piemēram, 

 • Žetonu likviditāte ir sadrumstalota starp vairākiem DEX protokoliem un pakalpojumiem
 • Obligāti augstās gāzes izmaksas, kas saistītas ar ķēdes darījumiem
 • Tirdzniecības nodevas
 • Efektīvu tirgus veidošanas mehānismu neesamība
 • Subpar lietotāju saskarnes

Ir daži projekti, piemēram, Uniswap, KyberSwap un ParaSwap, kas mēģina atrisināt šo problēmu. Bet viņi ir guvuši dažādus panākumus.

Ievadiet ZeroSwap

ZeroSwap risina tieši šīs problēmas. Tās mērķis ir padarīt tirdzniecību ārkārtīgi vieglu netehnisku lietotāju un piedāvā jaunus risinājumus, kas palīdz DEXs vairākās jomās; tādējādi stiprinot DeFi mugurkaulu – patiesas decentralizācijas garā. 

ZeroSwap ir vairāku ķēžu tirdzniecības protokols, kas atbalsta četrus utilītus –

 • DEX apkopojums – Tas ļauj neuzticami apmainīt kriptogrāfijas līdzekļus dažādos 1. slāņa risinājumos. ZeroSwap izmanto patiesi vairāku ķēžu arhitektūru, kas sākotnēji atbalstīs viedo ķēdi Ethereum un Binance un laika gaitā pakāpeniski atbalstīs vairāk ķēžu, tādējādi novēršot likviditātes sadrumstalotību dažādās ķēdēs..

 • Likviditātes ieguve – Tas ļauj lietotājiem apvienot žetonus likviditātes nodrošināšanai dažādos DEX, izmantojot ZeroSwap. Lietotāji tiek stimulēti, izmantojot atlīdzības, pamatojoties uz apvienoto žetonu apjomu.

  Likviditātes ieguve ir nozīmīgs DeFi izaugsmes faktors, kas ir atbildīgs par Ethereum DeFi satiksmi.

 • Tirgus veidošanas komplekts – Tirgus veidošanas komplekts nodrošina patiesu tirdzniecību ķēdē, izmantojot ZeroSwap SDK. SDK var viegli integrēt lietotāju esošajās darbplūsmās.


 • DEX žetonu piedāvājums (DTO) – DEX marķieru piedāvājuma platforma ir platforma dalībai sākotnējos marķieros, kas tiek piedāvāti vietnē ZeroSwap. Lietotāji varēs iegādāties žetonus, un tas viņiem nodrošinās taisnīgu iespēju piedalīties sākotnējā piedāvājumā, atšķirībā no pašreizējā Uniswap, kur netehniskais tirgotājs ir pret aizmugures robotiem. Lai to pārvaldītu, ZeroSwap būs pasvītrots algoritms.

Iespējas 

ZeroSwap, apvienojot visus utilītus, piedāvā šādas funkcijas:

 • Darījumi bez gāzes – ZeroSwap izmanto darījumu maksas ieguvi, lai piedāvātu darījumus bez gāzes visiem ķēdes darījumiem un jebkuru likviditātes papildināšanu vai noņemšanu..

 • Nulles maksa – Likviditātes pievienošana vai noņemšana un tirdzniecība pilnībā piesaista nulles maksu.

  Apbalvojumi – Lietotāji nopelnīs atlīdzību no ķēdes darījumiem, likviditātes iegūšanas un kad tie nodrošinās likviditāti.

 • DEX apkopojums – Tas piedāvā visu esošo protokolu kopējo likviditāti, lai nodrošinātu labākās tirgus simboliskās likmes.

 • Valdīšana – ZeroSwap izmanto laika mainīgu pārvaldības mehānismu, lai panāktu vienprātību protokolu pārvaldībā.

 • Izstrādātājiem draudzīgs – ZeroSwap protokols ir pilnībā tehnoloģiski atbalstīts, attīstītājam draudzīgs, ļaujot lietotājiem nevainojami veidot darbplūsmas..

ZEE marķieris

ZeroSwap biržas marķieri sauc par ZEE. Tas kalpo dažādiem lietderības mērķiem, piemēram, ļauj veikt bezgāzes darījumus un dod iespēju likviditātes ieguvējiem un tirgotājiem.

ZEE marķieris stimulē tirdzniecības dalībniekus ķēdes tirdzniecībā un likviditātes iegūšanā. Katras tirdzniecības laikā protokols papildina daļu no žetona atlīdzības pārdevējam, lai finansētu gāzi. Tas padara ZeroSwap protokolu pašpietiekamu.

ZEE kopējais piegāde ir 100 miljoni, sākotnējā apgrozībā – 22 miljoni. Pārējais tiks sadalīts privātā pārdošanas un sēklu kārtās.

Kā ZeroSwap ir labāks par Uniswap?

Tagad, kad ZeroSwap piedāvātās iespējas ir skaidras, ir pienācis laiks salīdzināt ar populāro Uniswap.

 • Lielākā daļa projektu, piemēram, 1 collas un Uniswap, mēģina atrisināt likviditātes problēmu. Visiem šiem protokoliem ir arī maksa. ZeroSwap mēģina atrisināt gāzes maksas problēmu. Tādējādi visi šie projekti var pastāvēt līdzās ZeroSwap, jo tas ir apkopotājs, kas piedāvā nulles maksas un darījumus bez gāzes.
 • Uniswap iekasē tirdzniecības maksu 0,30% apmērā, kas nedaudz pārsniedz pasaules vidējo rādītāju, kas ir aptuveni 0,25%. ZeroSwap šādu maksu neiekasē.
 • Tikai Ether to DAI žetonu apmaiņa vietnē Uniswap prasa satriecošus 55 USD gāzes maksājumus. ZeroSwap sola tīrus darījumus bez gāzes, izmantojot darījumu maksas ieguvi, kā detalizēti aprakstīts iepriekš, izmantojot relay modeli.
 • Uniswap atbalsta tikai Ethereum blokķēdi, savukārt ZeroSwap ir vairāku ķēžu protokols, kas atbalsta dažādas ķēdes, tostarp Ethereum Binance viedo ķēdi un citas. Tas paver iespējas likviditātei un iedarbībai uz dažādiem aktīviem dažādās 1. slāņa platformās
 • ZeroSwap piedāvā likviditātes iegūšanu, lai apvienotu resursus un no tā nopelnītu atlīdzību. Uniswap līdz šim to nebija, bet STP tīkls piedāvās savu STPT marķieri, izmantojot Uniswap likviditātes ieguves programmu Uniswap 2. versijā..

Salīdzinājumā ar pašreizējo Uniswap versiju, galvenās ZeroSwap atšķirības ietver nulles darījumu izmaksas, piekļuvi vairākām ķēdēm un nedaudz tuvu CEX līmeņa apmaiņas pieredzi ar ierobežotiem pasūtījumiem ar ķēdes darījumiem, kas piekļūst dažādiem DEX protokoliem..

ZeroSwap pret citiem

Uniswap nesen pārsniedza centralizēto vienaudžu Coinbase ikdienas tirdzniecības apjomu – no USD 426 miljoniem līdz USD 348 miljoniem, kas reģistrēti 2020. gada 30. augustā. Tas parāda, ka lietotāji pāriet uz DEX. Uniswap ir tikai vienas ķēdes DEX pakalpojums.

Jūlija beigu aptauja atklāj, ka DEX apkopotāji veidoja aptuveni 20% no visiem DEX. Tas skaidri parāda ZeroSwap potenciālu, kas piedāvā īstu DEX apkopotāju iespēju ar ķēdes tirdzniecību.

ZeroSwap ir daudz vairāk funkcionalitātes nekā citiem DEX pakalpojumiem, kas iespējoti ar mijmaiņu, piemēram, KyberSwap, ParaSwap vai 1inch 

 • Nevienam no tiem nav vairāku ķēžu arhitektūras. Pamatojoties uz vienu ķēdi, tiek ierobežotas tās likviditātes iespējas.

 • Neviens no viņiem nepiedāvā darījumus bez gāzes.

 • Lai gan 1 collas un Paraswap nav jāmaksā par tirdzniecību, Uniswap un KyberSwap.

 • Neiegūstot Uniswap, neviens nenodrošina likviditātes iegūšanu.

 • Neviens nepiedāvā pārvaldības iespējas, izņemot KyberSwap. 

Komanda

 • Chandrashekar Ramu, izpilddirektors & Līdzdibinātājs – Vairāk nekā 6 gadu pieredze šifrēšanas, arbitrāžas un algoritmiskās tirdzniecības jomā. DeFi evaņģēlists ar padziļinātu izpratni par DEX, izmantojot savu bot tirdzniecības attīstības pieredzi.

 • Aayushi Jain, vadītājs & Līdzdibinātājs –  Ar vairāk nekā 4 gadiem blockchain telpā viņas pieredze ir bijusi produktu vadībā un attiecību veidošanā ar klientiem. Palīdzība dažādu produktu, tostarp Frontier, veidošanā pirmajās dienās.
 • Puneet Bagewadi, CTO & Līdzdibinātājs – Viņam ir vairāk nekā 10 gadu pieredze programmatūras izstrādē. Pilna kaudzes izstrādātājs Puneet ir izstrādājis bloku ķēdes programmatūru Visa Inc. Ex- Mobstack un Wipro.

Secinājums

ZeroSwap ir unikāli pozicionējis sevi, jo neviens no tā potenciālajiem konkurentiem nepiedāvā to, ko tas tirgū ienes. Tas rada milzīgu vērtību, kas, iespējams, būs spēļu pārveidotājs DeFi telpā.

Atruna Piedāvātais saturs var ietvert autora personīgo viedokli un ir atkarīgs no tirgus nosacījumiem. Veiciet tirgus izpēti pirms ieguldīšanas kriptovalūtās. Autors vai publikācija neuzņemas nekādu atbildību par jūsu personiskajiem finansiālajiem zaudējumiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector