Ren Project (REN) – pārskatīšana, vērtēšana un pilnīga analīze

Pārskats

Birža NĪN
Cena 0,369726 USD
Tirgus ierobežojums / tirgus rangs 325 786 963 USD / # 51
Visu laiku augstākais 0,595017 USD
visu laiku zems 0,01548000 USD
Cirkulējošā piegāde 881 153 018/1 000 000 000
Žetona tips ERC-20
Bloķētā kopējā vērtība (TVL)  347 309 762 USD
Vietne https://renproject.io/

Priekšvēsture

Ren projekts, kas oficiāli tika uzsākts 2017. gadā, ir viens no agrākajiem DeFi projektiem. Tomēr formāli to sauca par republikas protokolu. Projekts risina privātumu, drošību un savietojamību ārpusbiržas apstākļos. Pēc dibinātāju domām, sadarbspēja, privātums un drošs protokols decentralizēs ārpusbiržas.

Līdz ar to Ren, kuru dibināja Taijangs Džans un Loongs Vangs, ir atbilde uz atbalsta trūkumu ārpusbiržas (OTC) kriptovalūtu tirdzniecībai. Tas ļauj gan investoriem, gan tirgotājiem tirgoties tirgū, netraucējot to.

Kas ir Ren Project?

Lai atvieglotu izpratni, Ren padara kriptogrāfijas pārsūtīšanu starp blokķēdēm vieglu, caurspīdīgu un drošu privātā modelī.

Vienkārši sakot, tas ir drošs virtuālo datoru tīkls, RenVM, kas nodrošina decentralizētu lietojumprogrammu savietojamību, tādējādi ļaujot kreditēt vairākās ķēdēs, veikt apmaiņu, nodrošinājumu & vairāk.

Kā darbojas Ren Project?

Ren ir veidots uz decentralizētas virtuālās mašīnas, kas tiek atkārtota tūkstošiem mašīnu: RenVM.

Četri pīlāri, kas veido RenVM (zemāk) pieļauj vienu no vienīgajiem praktiskajiem privātuma un savietojamības risinājumiem, kas var mērogot, un tas ir vienīgais risinājums, kas ļauj veikt privātu aprēķinu vairākās ieejās un vairākās pusēs.

Ren izmanto RenVM, lai ļautu decentralizētus un neuzticamus tumšos baseinus. Pirms doties tālāk uz to, kā darbojas Ren, tumši baseini attiecas uz ārpusbiržas tirgiem, kas ļauj investoriem anonīmi iegādāties lielu aktīvu daudzumu. Tie varētu būt mantots tirgus vai kriptonauda. 

Lai gan pirkumi tiek veikti anonīmi, trūkst uzticēšanās un aktīvu drošības. Tāpēc vajadzība pēc neuzticama, decentralizēta un droša protokola ar nosaukumu RenVM. 

Līdzīgs blokķēdei, RenVM. Tas ir decentralizēts, ļauj lietotājiem vadīt mezglus, kā arī pārvaldīt virtuālo mašīnu. Pretēji mantotajai sistēmai, skriptus var izpildīt bezsaistē ar lielu noteiktību.

Ren virtuālā mašīna (RenVM), izmantojot “Darknodes”, Kas nodrošina nepieciešamo skaitļošanas jaudu, lai identificētu un apstrādātu starpķēdes kriptovalūtas pasūtījumus.

Neuzticama starpķēžu kriptovalūta RenVM tiek veikta, izmantojot sarežģītu algoritmu, ko sauc par “Shamir slepenā koplietošanas shēma”, Kas sadala pasūtījumus. Atšķirībā no parastās ārpusbiržas, sadrumstaloti pasūtījumi ir tādi, ka Darknodes nezina darāmās kriptogrāfijas apjomu vai galamērķi. Tādējādi ļaujot privātumam. 


Kā darbojas RenVM?

Kā Ethereum protokols RenVM veic starpķēdes darījumus, izmantojot ERC-20 marķieri kā lietderību un pamatā esošo aktīvu ekvivalentu. Vienlaikus ar ERC-20 saderīgs marķieris ļauj Ethereum blokķēdē pārvietot vai apmainīt atbalsta aktīvus, piemēram, Bitcoin, ZCash, Bitcoin Cash utt..

Ren marķieris REN ļauj lietotājiem veikt šādas darbības;

 • Stimulē mezglu operatorus, lai tie atbilstu pasūtījumiem.
 • Samaksājiet reģistratūrai obligācijas, ļaujot tirgotājiem un mezgliem piedalīties REN Dark Pool.

Kas ir Ren projekta koncepcija?

Ren projekts ir ideāls risinājums neuzticamiem, drošiem, decentralizētiem un anonīmiem ārpusbiržas darījumiem. Tas nozīmē, ka tas izmanto vairākas tehnoloģijas, piemēram, RenVM starp ūdriem, lai izveidotu izturīgu un ilgtspējīgu tumšu baseinu. Tās atslēgvārdi ir privāti, atvērts protokols un savstarpēji savietojami darījumi starp blokķēdi.  

Ko Ren Project darīja savādāk?

Ren ir sarežģīta platforma ar daudzkārtējas lietošanas gadījumiem, taču tā galu galā ir paredzēta, lai pārvarētu šķēršļus iekļūšanai un ieguldījumiem DeFi projektos.

Kā spraudnis tas ļauj DeFi projektiem piesaistīt savus ārvalstu kriptovalūtas aktīvus, piemēram, Bitcoin (BTC) un Zcash (ZEC). Plašāk sakot, lietotāji pēc būtības var nomainīt jebkuru marķieri starp jebkurām divām blokķēdēm bez vidējiem soļiem, piemēram, izmantojot tā saucamās “iesaiņotās” žetonu versijas, piemēram, Wrapped Bitcoin (WBTC) un Wrapped Ethereum (WETH).

RenVM ir virtuālo datoru tīkls, kas veido virtuālo mašīnu. Mašīnas, kas darbojas tīklā, kas veido RenVM, sauc par Darknodes.

Ren iekasē dažādas maksas par iekšējām darbībām, taču lielākā daļa nenonāk uz tiešu rentabilitāti, nevis maksā kalnračiem. Kā ERC-20 marķieri REN piesaista arī dažādas gāzes maksas elektroenerģijas darījumiem.

Atbalstītie blokķēdes un aktīvi?

Panākot Ren projekta panākumus, tas atbalsta vairākus aktīvus un projektus. Lielākā daļa no viņiem ir pārklāti ar sauktu jumtu; Rena alianse.

Ren Alliance ir iniciatīva, kas koncentrējas uz aktīvu lietderību, protokola drošību un attīstību. Vienlaikus dalībnieku platformās vai aktīvos ietilpst Aave, Airswap, Bit Team, Curve Fiance, Matic tīkls, Futureswap, Portal.Network, Labrys, Formatic, Blockpool. Tomēr ir vērts atzīmēt, ka dalībnieku alianse ir atbalsta līdzekļi un projekti.

Tirgus dominance un dinamika?

Rakstīšanas laikā tā tirgus ierobežojums ir 250 841 730 USD, apjoms: 60 666 663 USD, apgrozībā esošais piegāde: 885 405 088 un kopējais 1B REN piedāvājums. un kopējā bloķētā vērtība ir 345 miljoni ASV dolāru.

RenAvots: defipulse.com

Partnerība un rezultāti

Kopš tā agrāk tika ieviests kā republikas protokols, Ren lepojas ar vairākām partnerattiecībām. Tajos ietilpst, bet ne tikai:  

 • AZTEC protokols, nulles zināšanu privātuma protokols un apmaiņa ar norēķinu standarta partneriem Ren, lai atvieglotu privāto bilanci, pārskaitījumus un tirdzniecību.
 • Wyre, blockchain FX uzņēmums, kas darbojas globālā maksājumu infrastruktūras partnera Ren vietā KYC. Viņi arī palīdz iekasēt ārpusbiržas tirgotājus RenEx un nodrošina likviditāti RenEx.
 • TrueUSD, normatīviem aktiem atbilstošs stablekoīns noved pie normatīvajiem aktiem atbilstošā stablekoīna RenEX
 • BitGo (daudzparakstu bitcoin maka pakalpojums)
 • Kyber tīkls (tūlītēji un vienmērīgi darījumi starp platformām)

SIO informācija

Ren projekts 2018. gada 22. februārī uzsāka divas ICO pārdošanas kārtas. Viņi piesaistīja 34 miljonus ASV dolāru finansējumu. Pārdošanas laikā viņiem ir daudz ievērojamu investoru, tostarp; FBG Capital polichain, Hyperchain Capital, Infinite capital, Houbi Capital, Limitless Crypto Investment, Signum Capital, Aenigma Capital, Synapse Capital, BlockVC un ZhenFund.

republikas protokols icoAvots: icodrops.com

Risinājumi un slepkavas funkcijas.

Pievienojot privāto likviditātes slāni, RenVM, vērtība var pārvietoties starp blokķēdēm nulles zināšanās ar pilnīgu privātumu. Tādējādi, atbalstot plug and play, neatkarīgus tumšos baseinus. Vienlaikus Ren ir vairāku risinājumu protokols. Citi risinājumi ietver;

 • Starpbloku ķēdes likviditāte DApps.
 • Ļauj pārsūtīt jebkuru marķieri starp jebkuru blokķēdi.
 • Piekļūstiet marķieriem no jebkura blokķēdes, izmantojot esošos viedos līgumus, neuztraucoties par žetonu iesaiņošanu vai atsaiņošanu.
 • Infrastruktūra nesavienota savienošanai.
 • Izmantojiet RenVM, lai paplašinātu esošo dApps iespējas vai izveidotu pilnīgi jaunus biznesa gadījumus decentralizētajā pasaulē.
 • Tas ļauj starpķēdes aktīvus integrēt esošajos DEX, piemēram, Bitcoin un Zcash.
 • Tā kā tā ir atvērtā koda un ar brīvības atņemšanu nesaistīta, partnera risks nepastāv.
 • Tas ļauj vairāku ķīlu aizdevumus, ar brīvības atņemšanu nesaistītus viedus līgumus par ķēdes aktīviem.

Par un pret Ren projektu

Līdzīgi kā jebkuram citam novatoriskam projektam, arī Renam ir plusi un mīnusi. Galvenie plusi ir tādi, ka tam ir mazākas iespējas saņemt ātro aizdevumu uzbrukumus, pieredzējusi komanda un spēcīgas partnerības pakāpes. No otras puses, mainīgā blokķēde var radīt risku, ko sauc par riska palielināšanu.

Drošība

Gudrs līgums, revīzijas liecina, ka Ren protokols ir drošs. Tomēr viņi izmanto daļēji decentralizētus ārpusbiržas risinājumus. Daļēji decentralizēti, viņi mēdz izveidot pilnībā funkcionējošu decentralizētu protokolu, pirms ļauj lietotājiem izmantot līdzekļus makos.

Atšķirībā no citiem Oracle balstītajiem DeFi protokoliem, Ren ir bez Oracle. Tas nodrošina protokola imunitāti pret orākulu kļūdām. Tomēr var būt vēl vairāk risku. Riska apvienošana runā par aktīva risku, teiksim Bitcoin blokķēdi Ren protokolā. Tas nozīmē, ka lietotājs riskē ar Bitcoin blockchain izaicinājumiem, vienlaikus mainot bitcoīnu.

Žetonu izplatīšanas metrika (Tokonomika)

Ren marķierim ar nosaukumu REN ir fiksēts piegādes ierobežojums 1 miljards (1 000 000 000) marķieru. Tas ir ERC-20 saderīgs marķieris, kas tiek pārdots marķiera pārdošanas laikā. Divās ICO kārtās 60,2% žetonu tika pārdoti investoriem. Rens 2018. gadā veica iepriekšpārdošanu un publisku žetonu tirdzniecību, kuras laikā ieguldītājiem tika pārdoti 60,2% no piedāvājuma.

Pēc veiksmīgām kārtām tā rezerves fonds ir 19,9% no kopējā piedāvājuma. No otras puses, 9,9% fonda iekšēji tika piešķirti padomdevējiem, komandai un tās dibinātājiem. Tomēr komandas žetoniem bija divu gadu bloķēšanas periods ar sešu mēnešu bloķēšanu konsultantu piešķiršanai.

Arī 10% no NĪN piedāvājuma ir īpaši paredzēti partnerattiecībām, attīstībai un citām saistītām darbībām.

Žetonu utilītas process ir zemāk:

Ren token lietderība

Komandas profils?

Renu īpaši dibināja Taiyang Zhang kā Republikas protokols 2017. gadā. Džanam ir pieredze kriptogrāfijas valūtas telpā un viņš ir līdzdibinājis kriptogrāfijas riska ieguldījumu fondu Virgil Capital. Vēl viens frontes komandas loceklis ir Loongs Vangs, kurš bija galvenais programmatūras izstrādātājs Neucode un pašlaik Ren protokola CTO. 

ren projekta komanda

Kopienas akceptēšana?

Ren projekts saņēma iespaidīgu atbalstu no kriptogrāfijas kopienas. Viņi seko 24,9 000, 1,8 000 un 8 188 sekotājiem Twitter, Reddit, un Telegramma attiecīgi.

Visos plašsaziņas līdzekļos un tirdzniecības vietās Ren projektam ir slavējama reputācija, kas daudz runā par Ren risinājumu dzīvotspēju.

Projektu saraksts

REN ir parādīts un arī uzskaitīts vairākās platformās. Starp platformām ir; Coingecko, Coinmarketcap, APNews, Coinbase, ABIT.com, Poloniex, Houbi Global, Binance, AEX, Uniswap, Shushwap, OkEx utt.

Tas ir attiecīgi 57. un 58. punkts Coinmarketcap un Coingecko. Un pieejams šādās biržās: 

Binance, Coinbase pro, OKEx, Huobi, MXC, Gemini, Uniswap, Sushiswap, Balance un citi.

Konkurents?

Ren projektam ir vairāki konkurenti. Tomēr šķiet, ka nav tieša konkurenta, kas piedāvā visus savus risinājumus, tostarp likviditāti, sadarbspēju, privātumu utt., Tāpēc Ren konkurentu iemācīsit konkrētu risinājumu ziņā.

Ren sadarbspējīgi konkurenti ir Cosmos (ATOM), Polkadot (DOT), Aion (AION) un RootStock (RSK)

Bitcoin žetonu un tiltu konkurenti ir Synthetix, Keep, pTokens un TokenIon

** Vidējais vērtējums 7,6 / 10

Ren projekta reitings

Piezīme investoriem

No komandas dzīvotspējas, vadības, tehnoloģijām un partnerattiecībām ir norādes, ka Renam ir laba nākotne. Tomēr komandai ir jāatstāj savietojamības vajadzības un pieaugošās drošības problēmas, kas raksturīgas DeFi protokoliem.

Bieži uzdotie jautājumi:

Vai REN ir pārbaudīts?

Jā  

Vai tas ir atvērta pirmkoda un ar brīvības atņemšanu nesaistīts?

Jā.

Vai tas ir decentralizēts?

Tā plāno panākt decentralizāciju, bet vēl ne.

Vai projektu pārbauda uzticami drošības auditori?

Ren smart līgumu 2018. gada oktobrī pārbauda: ĶēdeDrošība

Vai Etherescan ir pārbaudīts līgums?

Jā, tas ir pārbaudāms.

Kas ir Ren reģistrēts un balstīts?

Singapūra

Atruna Piedāvātais saturs var ietvert autora personīgo viedokli un ir atkarīgs no tirgus nosacījumiem. Veiciet tirgus izpēti pirms ieguldīšanas kriptovalūtās. Autors vai publikācija neuzņemas nekādu atbildību par jūsu personiskajiem finansiālajiem zaudējumiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector