Rarible Review – ievads populārākajā NFT tirgū

Pārskats

Birža RARI
Cena 4,22 USD
Tirgus ierobežojums / tirgus rangs 8 824 730 USD / # 392
Visu laiku augstākais 10,91 USD
visu laiku zems 0,264878 USD
Cirkulējošā piegāde 1 655 238/25 000 000
Žetona tips ERC-20
Žetona tips Neapstiprināmie žetoni (NFT)
Vietne https://app.rarible.com/

Paralēli DeFi, Non-Fungible Tokens (NFT) ir viens no pieaugošajiem sektoriem kriptogrāfijas un blokķēdes ekosistēmā. NFT ir unikālu priekšmetu, piemēram, mākslas, spēļu, kolekcionējamu priekšmetu utt., Digitāls attēlojums. 

Raksturīgs ir NFT tirgus, kurā lietotāji var izveidot un pārdot digitālus kolekcionējamus priekšmetus, izmantojot savu platformu. Rarible ļauj lietotājiem izveidot un kalt savus digitālos kolekcionējamos priekšmetus, neprasot kodēšanas prasmes. Šajā Rarible NFT pārskatā mēs pārbaudām produktu un kā tas darbojas. Mēs arī izpētām Rarible pamatus, kā arī tā vietējā marķiera RARI izmantošanas gadījumu. 

Kas ir Rarible?

Rarible, kuru 2020. gada sākumā uzsāka Aleksejs Falins un Aleksandrs Salņikovs, ir atvērtā koda tirgus, kurā lietotāji var kalt, pārdot un veidot kolekcionējamus priekšmetus. Jebkurš lietotājs var piekļūt tirgum, lai izveidotu un parādītu savu mākslas darbu. Lietotāji var arī savākt izstādītos mākslas darbus, tos iegādājoties Ethereum žetonos. 

Tas ir ar brīvības atņemšanu nesaistīts tirgus, un līdz ar to jums pilnībā pieder jūsu žetoni. Platforma piedāvā arī intelektuālā īpašuma (IP) tiesības lietotājam, izmantojot izcelsmes apliecinājumu. Pircēji un pārdevēji var veikt darījumus ar Rarible NFT tirgū piedāvātajiem kolekcionējamiem priekšmetiem ar gandrīz nenozīmīgām izmaksām. 

Kā darbojas Rarible NFT Marketplace?

Lietotājs var vai nu izveidot kolekcionējamu, vai izpētīt Rarible tirgu. Lietotājam ir jāpievieno Ethereum seifs, piemēram, Metamask, Fortmatic, Walletlink vai Walletconnect, pie Rarible saskarnes. 

Lietotājs var vai nu izveidot kolekcionējamu priekšmetu, izmantojot Rarible pakalpojumus, vai izpētīt tirgu, lai nopirktu digitālu kolekcionējamu priekšmetu. Viena no Rarible unikālajām īpašībām ir tā, ka lietotājam nav jābūt nekādai kodēšanas pieredzei, lai radītu savu mākslu. 

Tā ir atvērta tirgus vieta, un tāpēc tai var piekļūt jebkurš indivīds. Vietējais Rarible marķieris ir RARI. 

Rarible plusi un mīnusi

Plusi

 • Atvērtā koda un ar brīvības atņemšanu nesaistīts tirgus
 • Palīdz lietotājiem izveidot un kalt savus digitālos žetonus
 • Lietotājam draudzīga pieredze kodētājiem
 • Peer to peer tirdzniecība ar zemām NFT vai kolekcionējamo priekšmetu izmaksām

Cons

 • Slikti aktieri var manipulēt tirgū, lai nepatiesi piekļūtu RARI marķierim
 • Projekts joprojām ir agrīnā fāzē, un mēs nevarējām atrast dokumentu vai ceļvedi
 • Atbalsta tikai Ethereum blockchain tīkla marķierus

Kā lietotājs var piekļūt RARI?

RARI marķieri nevar tieši iegādāties Rarible tirgū. Tā vietā tam var piekļūt, piedaloties tirgū, izmantojot dažādas metodes. 10% no kopējā RARI piedāvājuma bija nofilmēts NFT kolekcionāriem 2020. gada jūlijā. Pēc tam RARI marķieris tiek izplatīts Rarible tirgus pircējiem un pārdevējiem.


Katru nedēļu, katru svētdienu, RARI žetonus izplata, izmantojot procesu, ko sauc par Marketplace likviditātes iegūšanu. Šajā procesā 50% žetonu tiek izplatīti pircējiem un 50% žetonu tiek izplatīti Rarible tirgus pārdevējiem.

Novērtējot RARI

Kopējais RARI piedāvājums ir 25 000 000. Pilnvara tiek izplatīta šādā veidā:

Žetonu izplatīšana

 • 10% žetonu tika nomesti no gaisa 2020. gada jūlijā. No tiem 2% tika piešķirti Rarible lietotājiem un 8% tika piešķirti visiem NFT īpašniekiem.
 • 60% žetonu tiek piešķirti tirgus likviditātes iegūšanai. Katru nedēļu tiek izlaisti 75 000 RARI žetonu, kas tiek izmaksāti pircējiem un pārdevējiem. 
 • 30% no RARI žetoniem tiek piešķirti investoriem un komandai. 

Žetonu utilīta

RARI ir utilītas marķieris, kuram Rarible tirgū ir šādi lietošanas gadījumi. 

 • Valdīšana – Viena no RARI marķiera galvenajām lietderībām ir tā, ka tā darbojas kā pārvaldības marķieris Rarible ekosistēmā. Izmantojot RARI marķieri, veidotāji un kolekcionējamie materiāli var balsot par dažādām funkcijām, ieskaitot sistēmas atjaunināšanu. RARI žetonu īpašniekiem būs balsojums par Rarible tirdzniecības maksu, tā attīstību un jaunajām funkcijām, kas jāievieš Rarible tirgū. 
 • Kuratori – Rarible Marketplace mērķis ir nodibināt sabiedrības virzītu tirgu, izmantojot RARI marķiera turētājus.
 • Piedāvātie mākslas darbi- RARI žetonu turētāji savā tirgū var arī dot impulsu un balsot par redzamu mākslas darbu. 

Finansējums

2020. gada septembrī, Rarible saņēma finansējumu no CoinFund, Ņujorkas bloku ķēdes ieguldījumu sabiedrība. Tomēr informācija un finansējuma apmērs nav atklāts. Saskaņā ar oficiālu paziņojumu finansējums tiks izmantots, lai izveidotu kopienas virzītu NFT tirgu, kas nodrošina tiešu mijiedarbību starp kolekcionāriem un veidotājiem. 

Risināmā fundamentālā analīze

Projekta pamati

Rarible ir viens no pirmajiem topošās NFT ekosistēmas vidū. Turklāt tas piedāvā unikālu iespēju kolekcionējamu priekšmetu pircējiem un pārdevējiem mijiedarboties savā starpā. Tās platforma ir veidota tā, lai apmierinātu lietotājus no netehniskās vides. Iespējojot atvērtā koda tirgu, tas stimulē iekļaujošu sabiedrību ikvienam piedalīties NFT tirgū. 

Rarible mērķis ir arī pārveidot sevi par decentralizētu autonomo organizāciju (DAO). Ar šo mērķi tā ir ieviesusi pārvaldības modeli ar RARI īpašniekiem. Žetona pārvaldība ļauj kopienai piedalīties, veicinot tirgus izaugsmi. 

Vēl viens Rarible NFT ieguvums ir tā apvienošanās ar DeFi ekosistēmu. Rarible saistība ar Yearn Finance iniciatīvu yInsure atvieglo apdrošināšanas izsniegšanu žetonu veidā. yInsure ļauj lietotājiem noslēgt marķētu apdrošināšanu par dažādām DeFi darbībām, izmantojot Rarible tirgu. 

Komanda

Rarible oficiālajā vietnē nav daudz informācijas par komandas dalībniekiem vai tās dibinātājiem. Pēc ārējiem pētījumiem mēs noskaidrojām, ka Aleksejs Falins un Aleksandrs Salņikovs ir Rarible NFT tirgus dibinātāji. Tomēr vietnei trūkst datu par citām tās izstrādātāju komandām un marķējumu sadalījumu. 

Rareible komanda

Lai gan nebija pietiekami daudz informācijas par Alekseju Falinu, tā citam līdzdibinātājam Aleksandram Salinkovam ir vairāk nekā 7 gadu pieredze tehniskajā jomā. Aleksandrs ir bijis saistīts arī ar dažiem ievērojamiem kriptogrāfijas projektiem, tostarp ar Humaniq. 

Ceļvedis

Viens no šī projekta trūkumiem ir tas, ka tam trūkst pienācīga Rarible nākotnes darba kārtības virziena plāna. Kaut arī viena no tās ziņas detaļām par dažām funkcijām, kuras Rarible pēta, nav neviena dokumenta vai ceļa kartes, kurā būtu detalizēti aprakstīta šo funkciju palaišana vai ilgums. Viens no tās ierakstiem liek domāt, ka komanda Rarible pašlaik strādā pie cenu atklāšanas mehānisma, DeFi NFT, mobilās lietotnes, daļējas produktu īpašumtiesības utt.. 

Vai Rarible ir scam?

Nē. Rarible ir īsts produkts, kas iesaistīts NFT žetonu tirgus izveidē, ieskaitot tos, kas paredzēti DeFi lietošanas gadījumiem. Tas patiešām nodrošina novatorisku mehānismu pircējiem un pārdevējiem, lai izmantotu blokķēdes tehnoloģiju lietojumus. 

Tomēr tā pamatos, kā arī raksturīgajā produktā ir arī vairākas nepilnības. Piemēram, tās vietnē trūkst pietiekamas informācijas par produktu, komandu, plānu utt. Rarible tirgū nav arī baltā papīra, lai iegūtu informāciju par savu produktu.  

Vai pastāv riski, izmantojot Rarible?

Jā. Viena no Rarible struktūras nepilnībām ir platformas izmantošana, izmantojot mazgāšanas tirdzniecību. Šajā scenārijā lietotājs maldinoši pērk mākslu no sevis, lai iegūtu RARI marķieri. Manipulēšana ar tirgu un RARI marķieri var izraisīt projekta devalvāciju.

** Vidējais vērtējums 8,2 / 10

Rarible vērtējums

Piezīme ieguldītājiem

Rarible ir izdevies izveidot uzplaiksnījumu un šobrīd ir viens no jaunajiem projektiem NFT infrastruktūrā. Tas nodrošina salīdzinoši vienkāršu un intuitīvu lietotāja saskarni, ar kuru mijiedarboties visiem lietotājiem. Turklāt tā integrācija ar DeFi lietošanas gadījumiem padara to par potenciāli interesantu projektu, uz kuru jāpievērš uzmanība. 

Tomēr tajā pašā laikā projektam ir tāls ceļš ejams. Ir nomazgāšanas tirdzniecības nepilnības, kuras uzbrucēji var izmantot. Platformai ir jābūt arī pareizi definētam ceļvedim tās turpmākajām darba kārtībām. Kopumā Rarible noteikti ir viens no projektiem, uz kuru tuvākajā nākotnē ir jāpievērš uzmanība.

Risināmie galvenie jautājumi, uz kuriem atbildēts.

Kur es varu atrast Rarible balto papīru?

Uzņēmuma Rarible mājaslapā nav baltā papīra. 

Kurās apmaiņās ir uzskaitīts projekts?

Tā marķierim RARI var piekļūt, izmantojot decentralizētas apmaiņas, piemēram, Atcelt atsaukšanu, Līdzsvarotājs, MXC utt.

Kāda ir projekta kopienas statistika?

No 2020. gada oktobra Rarible ir 4 sociālo mediju kanāli. Tas iekļauj Vidējs, Twitter, Telegramma, un Nesaskaņas.

Vai ir kādi projekta Rarible konkurenti?

Pašlaik projektam Rarible nav tiešu konkurentu. Tomēr 2020. gada oktobrī tiek izstrādāti vairāki NFT marķieri un tirgus.  

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector