Polkastarter apskats – DEX Build pāri ķēdes žetonu baseiniem

Polkastarter ir decentralizēta apmaiņa (DEX), kas izveidota, lai veicinātu dažādu blokķēdes protokolu savietojamību. Tas ir DeFi protokols, kas uzņēmumiem ļauj decentralizētā un drošā vidē piesaistīt līdzekļus ķēdes žetonu krājumā. 

Šajā Polkastarter pārskatā mēs pārbaudām projektu, veicot detalizētu projekta fundamentālo analīzi un pārbaudot arī tā dzimtā marķiera tokenomiku. 

Kas ir Polkastarter?

Polkastarter ir decentralizēta birža (DEX), kuras pamatā ir DeFi koncepcija. Tā infrastruktūras slānis ļauj vairākiem blokķēdes protokoliem decentralizēti mijiedarboties savā starpā. Savstarpējas izmantojamības faktors ļauj šķērsķēdē mijiedarboties blokķēdes, kas veidotas uz dažādām blokķēdes ekosistēmām. Polkastarter projekts ir veidots uz Polkadot tīkla. 

Polkastarter ļauj decentralizētām platformām piesaistīt kapitālu, izmantojot savu tīklu. Uzņēmumi vai organizācijas var uzskaitīt savus vietējos marķierus DEX platformā. Polkastarter arī ļauj uzņēmumiem piesaistīt līdzekļus, izmantojot holandiešu izsoles un slēgtā piedāvājuma izsoles.  

Lietotāji var piedalīties un apmainīties ar aktīviem, neiesaistoties nevienā konkrētā blokķēdes standartā, piemēram, ERC 20. Lietotāji var veikt arī ķēdes starpsavienojumu mijmaiņas darījumus, izmantojot ātrāku darījumu apstrādi. 

Plusi un mīnusi Polkastarter

DeFi projektam ir priekšrocības un riski piekļūt ekosistēmai.

Plusi

 • Savietojamība ar dažādiem blokķēdes protokoliem.
 • Žetonu saraksts bez atļaujas.
 • Starp ķēdēm mijmaiņa starp žetoniem.

Cons

 • Ierobežoti dati par tās komandas locekļiem. 
 • Cenu svārstīgums ir augsts tā dzimtajā zīmē.

Kādas funkcijas piedāvā Polkastarter?

Polkastarter DEX ekosistēmas piedāvātās unikālās iespējas ietver

 • Funkcionalitāte- Veicinot savietojamību dažādās blokķēdēs, Polkastarter atvieglo piekļuvi mijmaiņas žetoniem, kas pieder jebkuram tīklam. Tas izmanto sadalīšanas tehnoloģiju, lai pārslēgtos starp dažādiem blokķēdes protokoliem. 
 • Darījuma ātrums- Platforma Polkastarter ir veidota uz Polkadot tīkla, kam ir liela spēja apstrādāt darījumus. Izmantojot Polkadot, Polkastarter var apstrādāt 160 000 darījumus sekundē (TPS) un sasniegt miljonu TPS. 
 • Valdīšana- Izmantojot savu vietējo simbolu POLS, lietotāji var piedalīties Polkastarter ekosistēmā. Tās vietējais marķieris POLS ļauj lietotājiem balsot par produkta funkcijām, marķieru lietderību un izsoļu veidiem. 
 • Datu koplietošana- Papildus starpķēžu darījumiem Polkastarter atvieglo arī datu apmaiņu starp protokoliem, kas pieder dažādiem blokķēdes tīkliem. 

Polkastarter un POLS novērtēšana

Polkastarter vietējais marķieris ir POLS. Kopējais POLS marķiera piegāde ir 100 miljoni, un sākotnējā apgrozībā ir gandrīz 18 miljoni POLS.

Žetonu utilīta

Vietējais marķieris POLS ir lietderības marķieris Polkastarter ekosistēmā. Tās pielietojums Polkastarter tīklā ir trīs dažādos veidos:

 • Valdīšana- Žetonu turētāji var piedalīties produktu izstrādē, balsojot kopienā.
 • Staking- Lietotāji var likt POLS žetonu baseina atlīdzībām, kas tiks izplatītas, nodrošinot likviditāti Polkastarter ekosistēmai. 
 • Likviditātes ieguve- Likviditātes ieguves programma ir veids, kā piedalīties ikdienas žetonu atlīdzībās, 

POLS izplatīšana

POLS marķiera izplatīšana ir šāda metrika:

 • 15% sēklu tirdzniecībai
 • 27,5% privātai pārdošanai
 • 22,5% Likviditātes fondam, kas nodrošinās likviditāti Uniswap un citām biržām
 • 15% ekosistēmas izaugsmei, kas ietver mārketingu, informētību, partnerības un apmaiņas sarakstus
 • 10% komandai un padomdevējiem
 • 10% fondam

Saskaņā ar tā dokumentiem Komandas, Padomnieka un Pamata žetoni ir bloķēti vismaz uz vienu gadu.

Līdzekļu izmantošana

Savāktie līdzekļi tiks sadalīti starp šādām nozarēm

 • 45% izstrādātāju komandai
 • 20% mārketinga darbībām, tostarp partnerattiecībām, informētībai un tirgus stratēģijai
 • 5% juridiskajai un grāmatvedības jomai
 • 30%, lai nodrošinātu likviditāti biržām

Polkastartes fundamentālās analīzes pārbauder

Projekta pamati

Polkastarter projekts patiešām nodrošina lietderības koeficientu vairāku protokolu integrēšanai un mijiedarbībai ar tiem. Kopš DeFi un kriptogrāfijas valūtas ekosistēmas popularitātes dažādi projekti tiek veidoti uz dažādiem blokķēdes tīkliem, kas aptver vairākus lietojuma gadījumus. Piemēram, pat DeFi ekosistēmā vairākkārtējas kreditēšanas, aizņemšanās un stablecoin lietošanas gadījumiem piekļūst viens lietotājs. Tādējādi viens lietotājs mijiedarbojas ar vairākiem protokoliem, kas izstrādāti dažādos blokķēdes tīklos. Polkastarter nodrošina vienotu platformu, kas nodrošina savietojamību starp šīm blokķēdes ekosistēmām. Izmantojot savstarpējas ķēdes marķieru mijmaiņas, lietotāji var uzreiz pārveidot no viena marķiera citā. Turklāt, izmantojot Polkadot tīklu, lietotāji var iesaistīties ātrākā darījumu apstrādē. 

Komanda

Projektā trūkst pietiekamu datu par tā komandas locekļiem. Pašlaik tās vietnē ir minēti tikai divi dibinātāju vārdi. Nav detalizētas informācijas par izstrādātājiem, mārketinga vadītāju, juridisko vadītāju un jebkuru citu projekta nodaļu. Bez dibinātājiem Polkastarter projekts savā projektā min divus padomdevējus. 

Polkastarter komanda

Lai gan LinkedIn profilos ir sniegta informācija par dibinātājiem, tā vietne nesatur nekādu informāciju par viņu attiecīgo pieredzi. Turpmāki pētījumi arī liecina, ka, lai gan dibinātājiem ir pieredze ar dažādiem projektiem, tas ne vienmēr ir kriptonauda. 

Ceļvedis

Polkastarter baltā grāmatā ir sniegta detalizēta informācija par detalizētu ceļvedi, kas noteikts līdz 2021. gada pēdējam ceturksnim. 2020. gada pēdējā ceturksnī ir ietvertas funkcijas, tostarp bez atļaujas iekļaušana sarakstā, privāti baseini, žetonu izkrāpšana un surogātpasta novēršana 2020. gada pēdējam ceturksnim. Tās ceļvedī ir ierosināts uzlabot dinamiskā koeficienta mijmaiņas darījuma un slēgtā piedāvājuma izsoles iezīmes 2021. gadam. 

Vai Polkastarter ir krāpšanās?

Nē. Detalizēta analīze neliecina, ka projekts ir krāpšanās. Tai ir plašs plāns un rūpīga izpēte, ko var redzēt no tās plāna. Tas arī piedāvā unikālas funkcijas DEX ekosistēmā, kas atbilst tuvākās nākotnes vajadzībām. 

Tomēr projektam ir jāatjaunina un jāsniedz sīkāka informācija par tā komandas locekļiem. Tāpat bažas rada dibinātāju pieredzes trūkums kriptovalūtas projektos. Turklāt projekts vēl ir izstrādes fāzē. Analizējot projekta sniegumu un tā īpašības nākamajos mēnešos, tiks sniegta sīkāka informācija par to, kā Polkastarter izturas pret saviem paziņojumiem. Turklāt tās tīmekļa vietnē vai ārējos avotos nav pieminēta informācija par viedo līgumu, kuru ir pārbaudījuši pakalpojumu sniedzēji. 

Vai pastāv riski, lietojot Polkastarter?

Jā. Līdzīgi kā jebkurš cits DeFi projekts ekosistēmā, arī Polkastarter nāk ar savu risku un izaicinājumu kopumu. Viens no riskiem ietver tā viedā līguma koda izmantošanu. Uzbrucējs vai hakeris var manipulēt ar Polkastarter viedo līgumu kodu, lai nodotos negodīgām darbībām. Tas var negatīvi ietekmēt tā simbolisko POLS un kopējo projektu. Lai iepriekš atrastu nepilnības, ir svarīgi pienācīgi pārbaudīt viedā līguma kodu. 

** Vidējais vērtējums: 8/10

Polkastarter vērtējums

Secinājums

Viens no pirmajiem projektiem nesen uzsāktajā Polkadot tīklā Polkastarter iekļauj tādu pamatelementu glabāšanu, kas atbilst tuvākās nākotnes vajadzībām. Tam ir arī detalizēts ceļvedis un turpmākās darbības viņu plānu īstenošanai. Arvien vairāk bloku ķēdes lietojumprogrammu, kas tiek izstrādāti dažādos tīklos, Polkastarter noteikti ir veids, kā nodrošināt platformu, kas integrē vairākus projektus.

Tomēr Polkastarter ir tāls ceļš ejams. Lielākā daļa tās plānu joprojām ir izstrādes fāzē un vēl jāīsteno uz vietas. Bet šis DeFi projekts noteikti ir viena no platformām, kuru meklēt nākamajos gados. 

Polkastarter galvenie jautājumi, atbildes.

Kur es varu atrast Polkastarter balto papīru?

Polkastarter baltrakstam var piekļūt no tā tīmekļa vietnes. Jūs varat arī noklikšķināt uz šī saite lai tieši piekļūtu tā baltrakstam. 

Kurās apmaiņās ir uzskaitīts projekts?

Tās marķierim POLS var piekļūt, izmantojot ETH un USDT, no Uniswap, Gate, MXC, Poloneix un Bilaxy. 

Kāda ir projekta kopienas statistika?

No 2020. gada oktobra ir 4 Polkastarter sociālo mediju kanāli. Tas ietver Medium, Telegram, Twitter un LinkedIn. 

Vai ir kādi Polkastarter projekta konkurenti?

Jā. Ir projekti, kas pašlaik tiek izstrādāti, koncentrējoties uz bloku ķēdes protokolu savietojamību. Viens no tiem ir Alpha Finance. 

Atruna Piedāvātais saturs var ietvert autora personīgo viedokli un ir atkarīgs no tirgus nosacījumiem. Veiciet tirgus izpēti pirms ieguldīšanas kriptovalūtās. Autors vai publikācija neuzņemas nekādu atbildību par jūsu personiskajiem finansiālajiem zaudējumiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me