CoinSwitch apskats: vai CoinSwitch ir drošs un likumīgs 2021. gadā

CoinSwitch ir kriptovalūtas apmaiņas apkopotājs, atšķirībā no tradicionālajām biržām, kas rada savu likviditāti, CoinSwitch faktiski neveic savu biržu.

Tā vietā CoinSwitch veidotāji pamanīja, ka tirgotājiem ir nepieciešams vienkāršs veids, kā to izdarīt atrast labāko cenu vairākās apmaiņās.

Viņu platforma izveido savienojumu ar vairākām kriptogrāfijas valūtām, lai atrastu klientiem vislabāko valūtas maiņas kursu un padarītu to ļoti viegli konvertēt jebkuru marķieri.. Noklikšķiniet šeit, lai redzētu pieejamās likmes uz CoinSwitch vairāk nekā 300 monētām.

CoinFi lasītāji saņem bezmaksas USD 5 USD vērtībā, kad viņi pārdod savu pirmo kriptogrāfiju 100 USD vērtībā, izmantojot CoinSwitch. Noklikšķiniet šeit izmantot šo piedāvājumu.

Šim platformas veidam ir vairākas priekšrocības, kuras šajā CoinSwitch pārskatā būs padziļināti aplūkotas:

Iegūstiet labāko CoinSwitch maiņas kursu

Pirmkārt, tā kā CoinSwitch automātiski salīdzina cenas vairākās biržās, viņi var iegūt vislabāko valūtas kursu.

1 vai 2% cenu starpībai var nebūt lielas nozīmes, ja jūs tirgojat tikai 50 USD vērtu kriptogrāfiju. Tomēr, jo vairāk jūs tirgojat, jo svarīgāk ir iegūt labu likmi.

Tā vietā, lai dotos uz vienu biržu un iegūtu jebkādu cenu, kuru viņi citē, CoinSwitch virzīs jūsu pasūtījumu uz biržu ar vislabāko cenu. Jūs varat pārbaudīt pašreizējās CoinSwitch cenas šeit.

Nav nepieciešama reģistrācija

Otrkārt, CoinSwitch nepieprasa lietotājiem reģistrēties, pirms viņi izmanto savu pakalpojumu, lai gan reģistrējot kontu, jūs varēsit piekļūt plašākam apmaiņas klāstam un izdevīgākai cenai..

Tas padara CoinSwitch par vienu no ātrākajiem veidiem, kā tirgot kriptogrāfiju. Tas jo īpaši attiecas uz to, ka dažām lielākām apmaiņām ir nepieciešama KYC, un dažreiz šīs pārbaudes pabeigšana var ilgt vairākas dienas.

Apmeklējiet šeit, lai tirgotu kriptogrāfiju bez jebkāda KYC.

Īsa vēsture

CoinSwitch tika dibināta 2017. gadā un saskaņā ar CrunchBase viņiem ir no 10 līdz 50 darbiniekiem.

Kriptovalūtas apmaiņas apkopotājs ir galvenā mītne atrodas Bangalore, Indija, un tas galvenokārt atbilst Āzijas klientiem.

Āzijā ir mazāk noteikumu par kriptogrāfijas valūtām, kas padara to par labu tirgus vidi, atšķirībā no dažām rietumu valstīm, piemēram, Lielbritānijas un ASV, kuras stingrāk izturas pret kriptogrāfijas tirdzniecību.

Plusi

  • CoinSwitch savā platformā piedāvā satriecošu skaitu tirdzniecības pāru, viņiem tirdzniecībai ir pieejamas vairāk nekā 400 monētas.
  • Nav reģistrācijas nozīmē, ka ir viegli veikt ātru tirdzniecību. Nav nepieciešams reģistrēties vai iziet nevienu KYC verifikācijas procesu.
  • Intuitīvs izkārtojums padara CoinSwitch ļoti ērti lietojamu pat jauniem kriptovalūtu tirgotājiem.
  • CoinSwitch atbalsta pirkumus ar kredītkartēm.
  • Ir potenciāli ienesīga novirzīšanas programma, kas ļauj viegli nopelnīt Bitcoin izmaksātu prēmiju.

Cons

  • CoinSwitch nav pieejams dažās valstīs, jo īpaši Amerikas Savienotajās Valstīs.
  • CoinSwitch galvenokārt ir kriptogrāfijas apmaiņa, un nav iespējams noguldīt fiat, izmantojot bankas pārskaitījumu vai pārskaitījumu.
  • Dažreiz maksa var būt augstāka, nekā sākotnēji tika norādīts, jo CoinSwitch prasa, lai tirgotāji samaksā apmaiņas un tīkla maksu par katru darījumu. Tas ir atšķirīgs modelis nekā tāda birža kā Changelly, kur visas izmaksas jau ir iekļautas darījuma tirdzniecības cenas piedāvājumā.

Ja CoinSwitch šķiet piemērots jums, ja jūs apmeklējiet, izmantojot šo saiti, CoinFi lasītāji saņems bonusu 5 USD Bitcoin, kad viņi tirgos savus pirmos 100 USD vērtībā kriptogrāfiju.

Kā darbojas CoinSwitch

Vispirms tirgotājs dodas uz CoinSwitch un paziņo platformai, kādu tirdzniecību viņi vēlas veikt, piem. tirgo Bitcoin par Ethereum, un pēc tam viņi CoinSwitch paziņo, cik ļoti viņi vēlas tirgoties, piem. 0,25 Bitcoin.

Pēc tam, kad tirgotājs ir ievadījis šo informāciju, CoinSwitch sniedz tirgotājam biržu sarakstu, lai veiktu tirdzniecību.

Ievērojiet, kā šis modelis atšķiras no citām platformām, piemēram Čanelija. Kad tirgotājs izmanto Changelly, platforma automātiski izvēlas apmaiņu ar vislabāko likmi un veic tur tirdzniecību.

Monētu slēdzis parāda lietotājiem maiņas kursus no visām apmaiņām un ļauj lietotājam izvēlēties, kuru apmaiņu viņš vēlas izmantot.

Kad tirgotājs izvēlas biržu, kuru vēlas izmantot, CoinSwitch norādīs depozīta adresi. Tirgotājam jānosūta savas monētas uz šo adresi. Viņiem būs jānorāda arī cita adrese, uz kuru viņi vēlas nosūtīt apmainītās monētas.

Kā jau minēts, darījuma veikšanai tirgotājam nav nepieciešams izveidot kontu vai veikt KYC verifikāciju.

Tirgojieties caur CoinSwitch šeit, lai iegūtu 5 USD vērtībā bezmaksas BTC.

Maksājumu platforma

Viena CoinSwitch iezīme, kas ir ļoti unikāla un atšķir tās no citām kriptogrāfijas biržām, ir tā, ka tās ļauj personām vai uzņēmumiem pieņemt kriptonauda un pēc tam saņemt samaksu jebkurā citā kriptogrāfijā.

Piemēram, tā kā CoinSwitch pieņem vairāk nekā 400 valūtas, tie ļauj kādam apmaksāt rēķinu kādā no šīm valūtām.

Kad rēķins ir apmaksāts un CoinSwitch saņem monētu, viņi to apmainīs jebkurā citā kriptogrāfijā un pēc tam nosūtīs to tieši uzņēmumam vai personai, kurai tiek apmaksāts.

Šī ir īpaši laba iezīme kādam, kurš vēlas pieņemt kriptogrāfiju kā maksājumu, bet tikai noteiktu valūtu, teiksim Bitcoin. Tādā veidā CoinSwitch veic visu monētu apmaiņas darbu, padarot kriptogrāfijas pieņemšanas procesu vieglu. Cerams, ka vairāk biržu ņem vērā un sāk piedāvāt tādu darījumu pakalpojumu kā šis.

CoinSwitch ir arī izveidoja kalkulatoru kas ļauj cilvēkiem redzēt, cik daudz viņi var ietaupīt, pieņemot kriptogrāfiju salīdzinājumā ar tradicionālākiem maksājuma veidiem.

Tirgojieties caur CoinSwitch šeit, lai iegūtu 5 USD vērtībā bezmaksas BTC.

Valsts ierobežojumi

Tāpat kā gandrīz jebkura cita apmaiņa, arī CoinSwitch ierobežo to, kas var izmantot viņu platformu. CoinSwitch nevar izmantot pilsoņi no šīm valstīm.

Kuba, Irāna, Ziemeļkoreja, Krima, Sudāna, Sīrija, Afganistāna, Pakistāna un Amerikas Savienotās Valstis (ieskaitot visas ASV teritorijas, piemēram, Puertoriko, Amerikāņu Samoa, Guamu, Ziemeļu Marianas salu un ASV Virdžīnu salas St Croix, St (Jānis un Sv. Tomass).

Dažreiz kriptovalūtu tirgotāji no ierobežotām valstīm izmanto VPN, lai piekļūtu apmaiņai, piemēram, CoinSwitch. Tas var darboties, tomēr tas ir arī riskanti. Ja birža atklāj, ka tirgotājs piekļūst platformai no bloķētas valsts, izmantojot VPN, viņš var iesaldēt visus savus līdzekļus un tirgotājs, iespējams, nevarēs atgūt savu kriptogrāfiju.

Kripto pirkšana ar kredītkarti

CoinSwitch atvieglo kriptogrāfijas iegādi ar debetkarti vai kredītkarti.

Faktiski, atšķirībā no dažām citām biržām, kas ļauj tirgotājiem iegādāties Ethereum vai Bitcoin tikai ar kredītkarti, CoinSwitch ir platforma, kas ļauj lietotājiem ar karti iegādāties vairāk nekā 100 dažādas kriptovalūtas. Viņi atbalsta pirkumus, kas izteikti USD, JPY, RUB un EUR.

Daudzi cilvēki jautā, kā nopirkt vietnē CoinSwitch, un mēs to pārdomāsim tagad. Ir vērts atzīmēt, ka minimālā darījuma summa ir 50 USD un maksimālā summa 10 000 USD. Ir arī ikmēneša limits 50 000 USD.

CoinSwitch pats nedzēš pirkumu. Tā vietā to apstrādā Vienkāršs, Eiropas maksājumu uzņēmums. Šī ir diezgan izplatīta iestatīšana, un daudzas citas apmaiņas, kas ļauj lietotājiem iegādāties kriptogrāfiju ar kredītkarti, izmanto arī Simplex.

Pēc tam, kad ir atlasīts, kuru kriptovalūtu viņi vēlas iegādāties un cik daudz viņi vēlas iegādāties, tirgotājam būs jāveic KYC procedūra.

Tas tiek darīts, lai nodrošinātu, ka kāds nemēģina iegādāties kriptogrāfiju ar nozagtu kredītkarti. Atšķirībā no KYC tradicionālajā platformā, CoinSwitch tomēr apgalvo, ka verifikācijas process aizņem tikai pāris minūtes. Kad lietotāja ID ir pārbaudīts, no viņa kredītkartes tiks iekasēta maksa, un pēc tam monētas tiks nosūtītas uz tirgotāja seifa adresi.

Atkarībā no tā, kuru kriptogrāfiju tirgotājs pērk (XRP ir ātrs, Bitcoin ir lēns), CoinSwitch apgalvo, ka pirkšanas process var ilgt no desmit līdz trīsdesmit minūtēm.

CoinSwitch valūtas kurss

CoinSwitch maiņas kurss var mainīties atkarībā no tā, kur tirgotājs nolemj apmainīt monētas. CoinSwitch maksas var būt no 0% līdz 0,49% no kopējās tirdzniecības vērtības.

Tomēr šī likme nepasaka visu. Papildus CoinSwitch tīkla maksām var būt arī maksa, ko iekasē pati birža, kā arī tīkla (kalnraču) maksa.

Šī iemesla dēļ CoinSwitch ir necaurspīdīgāka cenu noteikšanas shēma nekā citām kriptovalūtu tirdzniecības platformām, piemēram, Changelly. Ieslēgts Čanelija maksa ir skaidrāk izskaidrota un zināma jau iepriekš.

Apmeklējiet CoinSwitch šeit lai uzzinātu monētas, kuru vēlaties tirgot, pašreizējo likmi.

Maksimālais tirdzniecības lielums

Papildus tam, ka daži tirgotāji lūdz pārskatīt labākās likmes un tīkla maksas, vai CoinSwitch ir pieejams maksimālais tirdzniecības lielums?

Atbilde ir tāda, ka šifrēšanas darījumiem nav ierobežojumu. Lietotāji var tirgoties tik daudz, cik vēlas, ja vien biržā ir pietiekami daudz likviditātes. CoinSwitch tomēr brīdina par maziem darījumiem. Viņi iesaka tirgotājiem pārliecināties, vai tirdzniecības lielums būs pietiekams, lai segtu visas blokķēdes maksas.

Parasti tā nav problēma, tomēr dažreiz bloku maksa var būt augsta.

Piemēram, 2017. gada buļļa palaišanas laikā Bitcoin bloku maksa pārsniedza 50 USD. Tādējādi, tirgojot kriptovalūtas, tirgotājam pirms darījuma izveidošanas vienmēr jāņem vērā bloku maksas.

Ir CoinSwitch Legit?

Tā kā tā ir salīdzinoši jauna apmaiņa, daudzi cilvēki vēlas uzzināt: vai CoinSwitch ir drošs?

Atbilde ir nepārprotama jā. CoinSwitch ir gan drošs, gan likumīgs, un tas ir viens no vadošajiem biržas kriptonauda ekosistēmā.

Tas, kas padara CoinSwitch tik drošu, ir tas, ka viņi ar brīvības atņemšanu nesaistītu apmaiņu. Atšķirībā no citām centralizētām apmaiņām, piemēram, Binance vai Coinbase Pro, CoinSwitch neuzglabā lietotāju līdzekļus. Viņiem nav seifa adreses, un viņi savā platformā neglabā kriptogrāfiju.

Tāpēc hakerim nav ko nozagt. Tāda platforma kā Coinbase ir miljardu dolāru vērta kriptogrāfija un tas ir reāls mērķis, turpretī nav spēcīga stimula doties pēc apmaiņas, piemēram, CoinSwitch.

Uzņēmums arī nopietni uztver drošību, un viņi to dara, lai ieviestu jaunāko drošības praksi. Tas nozīmē, ka tirgotājiem ir jāuztraucas vairāk nekā par uzlaušanu.

Nepareizi darījumi un klientu atbalsts

CoinSwitch skaidri brīdina, ka darījumā, kad lietotājs nosūta līdzekļus uz nepareizu adresi, tos nekad nevar atgūt.

Piemēram, ja tirgotājs nejauši nosūta Bitcoin uz Bitcoin Cash adresi, līdzekļi tiek zaudēti uz visiem laikiem. Tas ir pretstatā citām apmaiņām, kas dažreiz var atgūt līdzekļus.

Tāpēc CoinSwitch iesaka lietotājiem būt ļoti uzmanīgiem, nosakot savus līdzekļus, veicot tirdzniecību.

Visām citām problēmām CoinSwitch ir lielisks klientu atbalsts. Viņi izliek savu e-pasta adresi – [e-pasts aizsargāts] – tieši savā vietnē, un viņi mudina lietotājus ar viņiem sazināties. CoinSwitch apgalvo, ka uz lielāko daļu e-pastu atbild 15 minūšu laikā.

CoinSwitch novirzīšanas programma

Viena no funkcijām, kas atšķir CoinSwitch no citām kriptovalūtu apmaiņām, ir tā, ka tām ir novirzīšanas programma. Programma maksā Bitcoin, padarot to ļoti viegli izmantot.

Vispirms tirgotājam jāievada sava Bitcoin adrese, un pēc tam CoinSwitch viņiem nodrošinās novirzīšanas saiti. Katram cilvēkam, kurš noklikšķina uz saites un pēc tam veic darījumu vismaz 100 ASV dolāru vērtībā, novirzītājs nopelnīs 5 ASV dolārus. Turklāt draugs nopelnīs arī 5 USD, tādējādi padarot to par labu visiem iesaistītajiem.

Pat pēc sākotnējiem 5 ASV dolāriem referents turpinās saņemt 25% ieņēmumu daļu tik ilgi, kamēr otra persona turpinās izmantot CoinSwitch.

Viens brīdinājums ir tāds, ka minimālā izmaksa par novirzīšanas programmu ir 0,005 BTC, kas ir vienāda ar aptuveni 40 ASV dolāriem pēc publicēšanas.

Patiesībā, ja jūs reģistrējieties CoinSwitch, izmantojot šo saiti šeit, jūs nopelnīsit bezmaksas $ 5, kad tirgosiet vismaz 100 USD – tas ir, ka jūs izmantojat mūsu novirzīšanas bonusu.

Tirdzniecība ar CoinSwitch

Šajā CoinSwitch pārskatā mēs esam apskatījuši visus kriptovalūtu tirdzniecības pamatus CoinSwitch. Tas ietver to, kā darbojas CoinSwitch un ar ko viņi atšķiras no citām kriptovalūtas biržām.

Vissvarīgākais ir tas, ka CoinSwitch neprasa lietotājiem izveidot kontu, lai izmantotu viņu pakalpojumu. Tas padara viņus par lielisku izvēli tūlītējai tirdzniecībai, jo jauna konta izveide var būt laikietilpīga.

Ir svarīgi atcerēties, ka nevienai vienai kriptovalūtu apmaiņai 100% laika nebūs vislabākā likme.

Tāpēc ir svarīgi iepirkties. Changelly un ShapeShift piedāvā līdzīgu pakalpojumu CoinSwitch, un tirgotāji var vēlēties pārbaudīt visus trīs, lai pārliecinātos, ka viņi saņem labāko cenu.

Atcerieties, ka kriptovalūtu tirdzniecība vienmēr ir riskanta, jo tehnoloģija ir jauna, un tik daudz var noiet greizi. CoinSwitch tomēr ir drošs tirdzniecības veids, un viņiem ir lieliska klientu apkalpošanas pieredze.

Tas noteikti padara viņus par labu apmaiņu, lai strādātu, jo šķiet, ka viņi katru darījumu uztver nopietni un novērtē klientus.

Neaizmirstiet, ja pirmo reizi veicat tirdzniecību CoinSwitch izmantojot šo saiti, jūs nopelnīsit 5 USD prēmiju pēc tam, kad būsit tirgojis kriptogrāfiju 100 USD vērtībā.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me