Tagad tiek pieņemti lietotāju iesniegti iesniegumi platformas palaišanai

Kā izklāstīts baltā grāmata, CoinFi platformā būs iesaistīto cilvēku ekosistēma, kas piegādā ziņas, pētījumus & analīze.

Lai gan tā ir galīgā vīzija, ir jāpaveic daudz darba, pirms nonākam šajā posmā. Mēs uzskatām, ka mūsu darbs šajā jomā ir dārzkopju darbs – lai būtu plaukstoša plašsaziņas līdzekļu platforma, kurā labākie kriptogrāfijas prāti varētu dalīties savās idejās / pētījumos un lietotāji tiktu stimulēti savlaicīgi iesniegt ziņas par tirgus virzību, mums ir jāizveido pareizu vidi, augu sēklas un pēc tam uzmanīgi kopj ekosistēmu, līdz tā kļūst pašpietiekama.

Pieprasot talantīgu pētnieku un analītiķu ieguldījumu, mēs iestādām šīs pirmās sēklas šajā dārzā.

Ja jūs interesē ieguldījums apmaiņā pret COFI žetoniem, lūdzu, izlasiet tālāk sniegtos norādījumus.

Ja jūs neinteresē piedalīties, bet vēlaties atbalstīt CoinFi projektu, varat mums palīdzēt, kopīgojot šo ziņu vai pārsūtot to kādam pazīstamam, kurš varētu vēlēties piedalīties!

Ko mēs meklējam?

Lai gan CoinFi ekosistēmas vīzija ietvers plašu pētījumu un analīzes loku, mēs sāksim ar šaurāku darbības jomu.

Šobrīd meklējam satura veidus:

Kvantitatīvā analīze

Mums patīk skaitļi un dati. Ja jums ir tēze par to, kā tradicionālie kvantitatīvie faktori, piemēram, cena, apjoms, vērtība, impulss, ienesīgums, kvalitāte, lielums, ietekmē monētas veiktspēju, kas pamatota ar cietiem datiem, kas mums ir interesanti. Mums patīk arī analīze, kurā aplūkoti faktori, kas, jūsuprāt, varētu būt noderīgi ieguldījumiem kriptogrāfijā, piemēram, noskaņojums, ietekmētāja ietekme, kopienas izaugsmes temps, konsultanta ietekme utt..

Piezīme par tehnisko analīzi: Kaut arī TA var izmantot, lai atbalstītu jūsu kvantitatīvo analīzi, šobrīd mēs nepieņemam tīrus tehniskās analīzes gabalus – tos definē kā analīzi, kuras pamatā ir tikai diagrammu modeļi.

Ieguldāmās ieguldījumu idejas

Rakstiet par monētu, žetonu, kriptogrāfijas aktīvu / projektu kripto ieguldītājiem praktiskā veidā. Makroekonomiskās ziņas ir piemērotas, taču mēs nepublicējam rakstus, kas galvenokārt ir vērsti uz ekonomikas teoriju vai politiku. Nepārprotami pirkšanas / pārdošanas ieteikumi nav tas, ko mēs meklējam, taču jūsu rakstam vajadzētu palīdzēt lasītājam pieņemt lēmumu par ieguldījumu.

Fundamentāla analīze


Mēs novērtējam stingru fundamentālo analīzi. Pārbaudiet pamatā esošo uzņēmējdarbības modeli, tehnoloģiju, koda bāzi, konkurences vidi, komandu, vērtējumu vai citus monētas, žetona vai cita kriptogrāfijas aktīva aspektus. Mēs novērtējam labi prezentētus, rūpīgi izpētītus gabalus, kas piedāvā informētu viedokli.

Personīgā pieredze

Galvenā uzmanība tiek pievērsta praktiskai informācijai, izpētei, analīzei un datiem, taču runāt par personīgo pieredzi ir labi, skaidrojot to, kas lika jums izlemt pirkt vai pārdot monētu savam portfelim. Mēs augstu vērtējam ieskatu par to, kāpēc kriptogrāfijas investori pieņēma lēmumus, kurus viņi pieņēma – lasītāju ziņā ir pašiem novērtēt jūsu pamatojumu. Bet, sniedzot pētījumus un pamatojot savu lēmumu, jūsu personīgā pieredze kļūs vērtīgāka.

Redakcijas vadlīnijas

Lai iesniegtais saturs būtu piemērots publicēšanai, tam jāatbilst arī šādām redakcijas vadlīnijām.

Kā dot ieguldījumu pētniecībā & analīzi CoinFi ekosistēmai

  1. Piesakieties vai reģistrējieties CoinFi informācijas panelī šeit.
  2. Noklikšķiniet uz “Piedalīt saturu” pogu.
  3. Izpildiet norādījumus un iesniedziet analīzi.
  4. Mēs novērtēsim un izskatīsim katru iesniegumu. Ja tas atbilst mūsu redakcijas vadlīnijām un saņems spēcīgu kvalitātes rādītāju, mēs to publicēsim CoinFi platformā.

Kā tiks kompensēti ieguldītāji?

Nopelniet 2000-2500 * COFI par savām labākajām idejām un piedalieties mūsu ikmēneša konkursā par vēl lielākām atlīdzībām (līdz + 100% bonuss).

Galu galā mūsu kompensācijas algoritmā tiks ņemti vērā cilvēku kvalitātes rādītāji un faktu pārbaude. Pašlaik lietotājs sniedza pētījumu & mūsu redakcija iekšēji novērtēs analīzi par 5 kvalitātes dimensijām. Šis rādītājs tiks izmantots, lai noteiktu bāzes kompensāciju par gabalu.

Katrs skaņdarbs tiks vērtēts pēc šādām 5 kvalitātes dimensijām:

  1. Pārliecība – cik labi autors izsaka savu argumentu? Cik labi argumentācija iztur intensīvu pārbaudi?
  2. Oriģinalitāte – vai šī ir unikāla ideja? Ja tā ir daudzkārt jau apskatīta tēma, vai šis saruna piedāvā kaut ko jaunu? Vai jūs varētu aiziet līdz izglītotu kriptogrāfisko investoru grupai un rosināt sarunu ap gabalā izklāstīto ideju?
  3. Pētījumu dziļums – vai rakstā ir sniegti plaši vispārinājumi, neatbalstot to ar būtiskiem pētījumiem?
  4. Piegādes kvalitāte – cik labi uzrakstīts gabals? Vai tas ir saistošs? Izvairieties no vienkāršotiem stāstiem, kas faktiski neatbilst visiem faktiem. Ietveriet datus, notikumu kontekstu, sarežģītību un nianses.
  5. Darbība – vai šis gabals palīdzēs kriptogrāfijas investoriem pieņemt labākus lēmumus? Ja nē, tas, iespējams, nav piemērots CoinFi.

Lai iesniegtais saturs būtu piemērots publicēšanai, tam jāatbilst arī šādām redakcijas vadlīnijām.

Kā tiek aprēķināta kompensācija

Katrai dimensijai lietotājs iesniedza pētījumu & analīze tiks vērtēta no 5.

Galīgais svērtais kvalitātes reizinātājs, kas svārstīsies no 1 līdz 5, tiks dalīts ar 5 (lai gan mēs nepublicēsim nevienu zīmējumu, kura rādītājs ir zemāks par 4).

Kompensācijas aprēķināšanas formula būs šāda, kur bāzes likme = 500 COFI un svērtais kvalitātes reizinātājs svārstīsies no 4 līdz 5:

Pamatlikme x Svērtais kvalitātes reizinātājs = Kompensācija

Apjucis? Šeit ir vienkāršs piemērs, kā tas tiek aprēķināts:

Džonijs Bitcoin iesniedz labi uzrakstītu kvantitatīvās analīzes gabalu, kas parāda, kā ICO finansējuma kopējais apjoms ir galvenais Ethereum cenas rādītājs, un viņam ir dati, kas pamato viņa argumentu. Mūsu redaktori vērtē šo hipotētisko rakstu:

Pārliecība: 5

Oriģinalitāte: 4.5

Pētījuma dziļums: 5

Piegādes kvalitāte: 3.5

Darbība: 4

Kopējais kvalitātes rādītājs = 22

Svērtais kvalitātes rādītājs = 22/5 = 4,4

Kad mēs publicēsim šo gabalu, Džonijam tiks samaksāts 2200 COFI par viņa ieguldījumu (500 COFI x 4,4).

Piezīme: Raksti ar svērto kvalitātes rādītāju zem 4 netiks uzskatīts par publicēšanu, tātad ieguldītāji nopelnīs no 2000-2500 * COFI atkarībā no kvalitātes. 

Lielāko tablo konkurss & Bonuss

Papildus kompensācijas nopelnīšanai par publicēto skaņdarbu mēs rīkosim konkursu, lai apbalvotu līdzautorus, kuri regulāri iesniedz kvalitatīvu saturu, kas atbilst mūsu publicēšanas kritērijiem..

Labākajiem ieguldītājiem būs iespēja laimēt prēmijas papildus viņu bāzes kompensācijai. Uzvarētāju tabula tiek vērtēta, pamatojoties uz visu līdzautora publicēto darbu kvalitātes rādītāju summu.

1. vieta: 100% bonuss COFI

2. vieta: 50% bonuss COFI

3. vieta: 25% bonuss COFI

4.-10. Vieta: 15% bonuss COFI

11.-30. Vieta: 5% bonuss COFI

Pagaidām konkursa grafiks ir atvērts, drīzumā paziņosim sīkāku informāciju.

* Pielāgojams

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector