Coinbase apskats – vai tas ir drošs un likumīgs 2021. gadā?

Coinbase ir otra lielākā kriptovalūtas birža (aiz Binance), mērot pēc tilpuma.

Viņi ir amerikāņu birža, kas darbojas kopš 2012. gada, kas padara Coinbase neapšaubāmi par visizveidotāko un uzticamāko kriptovalūtas apmaiņu pasaulē.

Coinbase izpilddirektors ir Braiens Ārmstrongs kurš savas darbības laikā ir bijis atklāts kriptovalūtu aizstāvis. Ārmstrongs kopā ar Fredu Ehrsamu nodibināja Coinbase Sanfrancisko un apmaiņas panākumi abus vīriešus ir padarījuši ārkārtīgi turīgus.

Šajā pārskatā mēs apskatīsim visu, kas jums jāzina par Coinbase, sākot no Bitcoin iegādes līdz konta drošības uzturēšanai.

Coinbase patiešām ir pilna servisa apmaiņa ar daudzām dažādām funkcijām, taču tāpat kā ar jebkuru citu kriptovalūtas maiņa, paraugprakse ir svarīga, lai jūsu monētas būtu drošas. Vispirms mēs aplūkosim Bitcoin iegādes procesu Coinbase.

Vai Coinbase ir laba vieta, kur nopirkt Bitcoin?

Coinbase tiek plaši uzskatīts par labāko fiat to crypto on the ramp visā kriptogrāfiskajā ekosistēmā. Kad kriptogrāfijas investoram ir jāpērk Bitcoin, pirmā apmaiņa, ko viņi, domājams, domā, ir Coinbase.

Lielā mērā tas ir tāpēc, ka Coinbase ir ārkārtīgi intuitīvs izkārtojums, kurā ir viegli orientēties pat investoriem, kuri tikai sāk iesaistīties kriptogrāfijā.

Laba lietotāja saskarne ir svarīga, jo tā atvieglo Coinbase izmantošanu un Bitcoin iegādi, nepieļaujot kļūdas, piemēram, ierakstot nepareizu pasūtījuma cenu.

Coinbase konta izmantošana Bitcoin pirkšanai ir arī patiešām lieliska iespēja, jo Coinbase ir pieejama 49 valstīs. Vienīgā valsts, kas pašlaik nevar izmantot Coinbase, ir Havaju salas

Tik augsts atbalsta līmenis ir neparasts starp kriptovalūtu biržām. Piemēram, Kraken, Poloniex un Binance US visas nav pieejamas Ņujorkas štatā, jo ir grūti nodrošināt BitLicense.

Coinbase birža ir arī patiešām laba izvēle Bitcoin pirkšanai, jo viņiem ir dažādas maksāšanas metodes. Piemēram, Coinbase kā maksājuma veidu ir iespējams izmantot pārskaitījumu, bankas depozītu vai debetkarti.

Cik maksā Coinbase, lai nopirktu Bitcoin?

Maksa par Bitcoin iegādi Coinbase galvenokārt ir atkarīga no tā, kādu maksājuma veidu vēlaties izmantot. Dārgākā iespēja ir izmantot debetkarti. Izmantojot debetkarti, maksa parasti ir aptuveni 4%, tāpēc, iegādājoties 100 USD, ir jāmaksā 4 USD.

Diemžēl Coinbase vairs nav iespējams iegādāties Bitcoin ar kredītkarti. Vienā brīdī tas bija iespējams, tomēr 2018. gada Coinbase pārstāja atļaut kredītkartes iegādei.

Pērkot ar bankas kontu, ir lētāk, un, iegādājoties 100 ASV dolāru lielu Bitcoin cenu, parasti jāmaksā aptuveni USD 3 maksa. Lai saprastu, kā darbojas maksas grafiks un kā maksa mainās atkarībā no tā, kurā valstī jūs dzīvojat, ir jāpārbauda Coinbase vietnē.

Šajā mūsu Coinbase pārskata brīdī ir svarīgi norādīt uz vienu galveno atšķirību starp Bitcoin pirkšanu ar bankas pārskaitījumu pret pirkšanu ar debetkarti. Kad jūs izmantojat debetkarti, lai iegādātos Bitcoin vietnē Coinbase, BTC ir uzreiz pieejama jūsu kontā. Tas nozīmē, ka jūs varat to paturēt Coinbase vai izņemt, kad vien vēlaties.

Bankas konta pirkums ir atšķirīgs. Kad jūs izmantojat savu bankas kontu, Bitcoin nav pieejams izņemšanai līdz piecām dienām. Pirkuma cena ir bloķēta, lai jūs iegūtu Bitcoin par cenu, kuru redzat, tiklīdz nospiežat pirkšanas pogu, tomēr BTC ir bloķēta Coinbase līdz nedēļai. Tas ir ļoti svarīgi paturēt prātā, un, ja jums nekavējoties jāizņem Bitcoin, ir svarīgi iegādāties ar debetkarti, kaut arī maksa ir augstāka.

Kā es varu nopirkt Bitcoin vietnē Coinbase?

Lai nopirktu Bitcoin vai jebkuru citu digitālo valūtu Coinbase, vispirms ir jāizveido Coinbase konts. Kā jau minēts, Coinbase ir pieejams gandrīz visiem ASV. Ārpus ASV Coinbase ir pieejama vairāk nekā 100 citās valstīs, tostarp Coinbase UK. Pilns to valstu saraksts, kurās darbojas Coinbase, ir pieejams šeit.

Pēc konta izveides un Coinbase ID verifikācijas procesa nokārtošanas nākamā darbība ir maksājuma veida pievienošana. Par laimi, izmantojot Coinbase, ir viegli izveidot bankas kontu, izmantojot tiešsaistes bankas pieteikšanās informāciju. Pateicoties šai pieteikšanās sistēmai, bankas pārskaitījumu var izveidot tikai dažu minūšu laikā. Debetkartes pievienošana ir arī vienkārša un aizņem mazāk nekā 2 minūtes.

Kad esat pievienojis savu maksājuma veidu, varat sākt pirkt un pārdot Bitcoin un jebkuru citu digitālo valūtu vietnē Coinbase. Kā redzat, izdomāt, kā iegādāties Coinbase, ir ļoti vienkārši un vienkārši.

Kā es varu pārdot Bitcoin vietnē Coinbase?

Pārdot Bitcoin vietnē Coinbase ir tikpat viegli kā digitālās valūtas iegāde platformā. Vienkārši pārsūtiet Bitcoin uz Coinbase, izmantojot publisko adresi, kuru nodrošina apmaiņa. Kad darījums ir notīrīts, kas parasti prasa apmēram stundu Bitcoin, jūs varat pārdot kriptogrāfiju.

Coinbase maksas par Bitcoin pārdošanu ir līdzīgas maksām par Bitcoin pirkšanu. Atkal, vairāk informācijas ir pieejama vietnē Coinbase vietnē.

Kā es varu izņemt savu naudu no Coinbase?

Ir vairāki norēķinu veidi, kurus var izmantot, lai izņemtu līdzekļus no Coinbase.

Ja esat jau saistījis savu bankas kontu ar Coinbase, šī ir vienkāršākā izņemšanas metode. Amerikas Savienotajās Valstīs līdzekļi, kas no bankas Coinbase izņemti ar bankas pārskaitījumu, parasti tiek parādīti jūsu kontā divu darba dienu laikā.

Bankas pārskaitījumi ir arī laba iespēja, jo tie ir bez maksas. Tas ir pretstatā pārskaitījumam. Katra pārskaitījuma izņemšana no Coinbase maka maksā 25 USD.

2018. gada beigās arī Coinbase padarīja to iespējamu Amerikas Savienoto Valstu klientiem izņemt līdzekļus no jūsu konta, izmantojot PayPal. Šī ir laba iespēja, jo izņemtā nauda uzreiz parādīsies jūsu PayPal kontā, negaidot. Tāpat kā bankas pārskaitījums, nav jāmaksā par fiat valūtas izņemšanu no PayPal.

Kā palielināt Coinbase limitu?

Kā norāda nosaukums, Coinbase ierobežojums ir ierobežojums tam, cik daudz kriptonauda jūs katru dienu varat pirkt un pārdot. Pirms dažiem gadiem Coinbase limits bija diezgan mazs – tik mazs kā USD 500 pirkuma limits nedēļā. Tomēr tagad ar verificētu kontu lietotāji var iegādāties Bitcoin līdz USD 25 000 vērtībā katru dienu padarot Coinbase par lielisku iespēju visiem, izņemot visnopietnākajiem tirgotājiem.

Lai iegūtu visaugstāko iespējamo pirkumu ierobežojumu, jums ir jāpārbauda Coinbase konts ar informāciju piemēram, jūsu adrese, tālruņa numurs, un jums būs jāiesniedz arī personas apliecības kopija neatkarīgi no tā, vai tā ir vadītāja apliecība vai pase. Kad tas būs izdarīts, katru dienu varēsiet izņemt vairāk no sava Coinbase maka.

ENS šifrēšanas nosaukumi

ENS nosaukumi ir interesanti jauna attīstība kas mēģina atrisināt vienu no lielākajām kriptogrāfiskās ekosistēmas problēmām: sarežģītas kriptogrāfijas adreses. Vidējā šifrēšanas adrese ir vairāki desmiti bezjēdzīgu ciparu un burtu ciparu, tos visus ir iespējams atcerēties vai saprast. ENS nosaukums atrisina šo problēmu.

Kripto ENS nosaukums ir kā domēna nosaukums. Tas ir viegli lasāms, un tas ļauj kriptonauda lietotājiem nosūtīt kriptogrāfiju uz viegli atceramu vārdu, nevis sarežģītu kriptogrāfijas adresi. Ceļā uz masveida pieņemšanu ENS nosaukumi varētu būt svarīgs solis, kas kripto padara jaunajiem lietotājiem pieejamāku.

Iemesls, kāpēc mēs minam šos nosaukumus, ir tas, ka Coinbase nesen paziņoja ka viņu Coinbase maks sāks atbalstīt ENS nosaukumus. Nosaukumi darbojas ar lielāko daļu Coinbase platformas valūtu, ne tikai Ethereum un ERC20 žetonus. Lietotāji varēs izvēlēties unikālus nosaukumus, piemēram, @ cryptofan99, un pēc tam citi cilvēki varēs viņiem nosūtīt kriptogrāfiju, izmantojot šo vārdu kriptogrāfijas adreses vietā.

Tas ir aizraujoša attīstība kriptonauda ekosistēmai kopumā, un tam vajadzētu palīdzēt Coinbase iegūt vēl plašāku pieņemšanu, it īpaši ar cilvēkiem, kuri ir jauni blokķēdes valūtās.

Coinbase nodokļu pārskati

Kripto nodokļi, īpaši nodokļi ASV, ir kļuvuši par aktuālu tēmu.

Kaut arī nodokļu noteikumi daudzās valstīs joprojām ir neskaidri, tomēr kļūst arvien skaidrāk, ka kriptovalūtu tirgotāji un investori būs atbildīgi par nodokļu maksāšanu. Faktiski Amerikas IRS nesen izsūtīja vēstules tūkstošiem kriptogrāfijas īpašnieku, informējot viņus, ka viņiem būs jāziņo par savām kriptogrāfijas saimniecībām.

Kāds tam sakars ar Coinbase? Faktiski tā bija Coinbase pagriezās tūkstošiem cilvēku konta informācija IRS.

Tiem, kas plāno maksāt nodokļus, tas nebija īpaši liels darījums, tomēr tiem, kas cerēja ziņot IRS ar saviem noteikumiem, tas bija liels trieciens. Šī sadarbība ar IRS liecina, ka Coinbase var nebūt labākā apmaiņa tirgotājiem un investoriem, kuri nevēlas, lai viņu konta informācija netīši tiktu nodota IRS.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par kriptogrāfijas nodokļiem Amerikas Savienotajās Valstīs, Coinbase ir daudz informācijas kurai vajadzētu atbildēt uz jūsu jautājumiem.

Viena informācija, kuru vērts tagad aplūkot, ir tāda, ka kriptogrāfijas ieguldījumi, kas tiek turēti ilgāk par vienu gadu, tiek aplikti ar zemāku likmi nekā tie, kas pārdoti ātrāk. Saskaņā ar šo iestatījumu kripto hodlers tiek atalgots vairāk nekā tirgotāji.

Kā darbojas Coinbase?

Cilvēki, kuri vēlas uzzināt, kas ir Coinbase, var būt pārsteigti, uzzinot, ka biržai faktiski ir divi atšķirīgi pakalpojumi.

Pirmkārt, ir Coinbase, platforma, kuru mēs līdz šim esam apsprieduši šajā pārskatā. Šī ir platforma, kas galvenokārt paredzēta kriptogrāfijas pirmo reizi lietotājiem. Izmantojot Coinbase kontu, ir viegli pirkt un pārdot Bitcoin un citas kriptovalūtas.

Otrais pakalpojums, ko piedāvā Coinbase, ir kaut kas tāds, ko sauc par Coinbase Pro (agrāk pazīstams kā GDAX birža). Coinbase Pro ir reāla kriptovalūtas apmaiņa tādā nozīmē, ka šeit ir iespējams apmainīt vienu valūtu pret citu. Piemēram, tirgojiet Bitcoin par Ethereum vai pārslēdziet Bitcoin Cash vai Bitcoin. Ir limita pasūtījumi, tirgus rīkojumi un daudzi citi rīki, kurus jūs sagaidāt atrast jebkurā citā kriptovalūtas biržā.

Kriptogrāfijas pārsūtīšana starp Coinbase un Coinbase Pro ir ātra un bezmaksas. Tas nozīmē, ka ir viegli atvērt Coinbase kontu, iegādāties Bitcoin un pēc tam nosūtīt to Coinbase Pro, lai tirgotos ar citām valūtām.

Coinbase Pro tirdzniecības pāri

Coinbase Pro ir pievienojis diezgan daudz jaunu tirdzniecības pāru kopš 2017. gada cīņas. Piemēram, tagad Coinbase Pro platformā ir iespējams tirgot tādas kriptovalūtas kā XRP, XLM, REP, BAT un pat DAI. Daudzi Coinbase pārskati ir norādījuši, cik daudz labāk platforma ir jāizmanto tagad, kad viņi piedāvā vairāk monētu.

Iepriekš, kad Coinbase tirdzniecībai piedāvāja tikai tādas monētas kā Bitcoin un Ethereum, kad Coinbase platformai tika pievienota jauna monēta, cena bieži pieaugs, jo tik daudz cilvēku tagad varēja to iegādāties un tirgot.

Tas tika dublēts Coinbase efektu. Tomēr kopš tā laika viss ir mainījies. Tagad ar visu veidu jaunajām apmaiņas platformām tirgotājiem ir lielāka piekļuve kriptogrāfijas valūtām, un, kad Coinbase pievieno jaunu monētu, tas vairs netiek uzskatīts par lielu darījumu.

Diemžēl ne visas monētas ir pieejamas visās jomās. Lai noteiktu, kuras kriptovalūtas varēsit tirgot Coinbase Pro, pamatojoties uz savu atrašanās vietu, varat pārbaudīt Coinbase vietne. Ja monēta vēl nav pieejama tirdzniecībai jūsu reģionā, tā var būt pieejama nākotnē, jo Coinbase vienmēr strādā, lai paplašinātu savu pakalpojumu klāstu.

Vai jūs varat tirgoties ar sviras efektu vietnē Coinbase Pro?

Daudzas kriptogrāfijas valūtas maiņas vietas ir pazīstamas ar to, cik lielu sviru viņi ļauj saviem tirgotājiem izmantot. Piemēram, dažas platformas, piemēram, Bitmex, to atļauj ar piesaistītiem darījumiem pat 100x.

Līdz 2020. gada sākumam kriptovalūtu varēja pirkt un pārdot vai tirgot tikai Coinbase, nebija iespēju izvēlēties tirdzniecību ar svirām. Tomēr tas ir mainījies, un nesen Coinbase saviem klientiem sāka piedāvāt iespēju tirgoties ar svirām. Diemžēl šī iespēja nebūt nav plaši pieejama.

Kopš Coinbase Pro publikāciju sviras ir pieejamas tikai 23 Amerikas Savienoto Valstu iedzīvotājiem. Lai tirgotājs būtu tiesīgs uz maržas tirdzniecību, viņam regulāri jāizmanto Coinbase un savā kontā jāuztur aktīvs atlikums. Ir pieejama plašāka informācija par sviras tirdzniecību Coinbase emuārā. Kopumā Coinbase nav īsti labākā platforma maržas tirdzniecībai, piemēram, biržai FTX šim nolūkam ir daudz labāks.

Kā es varu izmantot Coinbase lietotni?

Pārskatot Coinbase un visas tajā esošās funkcijas, lietotni Coinbase ir izstrādāts, lai piedāvātu tādu pašu funkcionalitāti kā platforma, kas balstīta uz darbvirsmu. Piemēram, jūs varat sākt bankas pārskaitījumus, mainīt maksājuma veidu un pārskaitīt līdzekļus savā Coinbase makā un no tā. Coinbase izņemšanas maksa ir vienāda neatkarīgi no tā, vai izmantojat lietotni vai apmaiņu.

Protams, lietotne arī ļauj tirgotājiem pirkt un pārdot kriptovalūtu. Tas ir īpaši noderīgi, ņemot vērā kriptovalūtas ekosistēmas nepastāvīgo raksturu. Dažreiz cenas pieaug vai pazeminās ļoti ātri, un jūs varētu vēlēties pirkt vai pārdot, atrodoties prom no datora. Lietotne ļauj to viegli izdarīt. Tāpat kā darbvirsmas platformā, jūs joprojām nevarat izmantot kredītkarti, lai iegādātos kriptogrāfiju, bet jūs varat izmantot citus maksājuma veidus, piemēram, bankas pārskaitījumus vai debetkarti.

Mobilajā lietotnē ir visi tie paši tirdzniecības pāri kā Coinbase, tostarp BTC, BCH, ETH, ETC, LTC, BAT un USDC. Tajā ir arī brīdinājums par cenu, kas var būt noderīgs, lai uzzinātu par pēkšņām cenu izmaiņām. Visbeidzot, lietotnei ir funkcija, kas ļauj to nekavējoties atspējot, ja tālrunis tiek nozagts.

Ja kāds piekļūtu jūsu tālrunim, viņš nevarētu nozagt līdzekļus vai veikt pirkumus, izmantojot programmu Coinbase.

Kā Coinbase pelna naudu?

Coinbase lielāko peļņas daļu nopelna divos unikālos veidos. Pirmais ir maksa, ko viņi iekasē par kriptovalūtu pirkšanu un pārdošanu. Tā kā Coinbase piedāvā, iespējams, labāko veidu, kā iegādāties kriptonauda, ​​un miljoniem cilvēku šim nolūkam izmanto platformu, ir loģiski, ka Coinbase gūst labu peļņu, piedāvājot šo pakalpojumu.

Coinbase maksa par tirdzniecību ir otrais veids, kā Coinbase gūst peļņu. Nesen Coinbase Pro palielināja to veidotāja un ņēmēja maksu līdz 0,5%, kas ir diezgan augsts kriptovalūtas maiņai.

Neskatoties uz šīm augstajām nodevām, Coinbase joprojām ir otra populārākā kriptovalūtas apmaiņa pēc apjoma, tāpēc viņi turpina gūt labu peļņu no klientiem, kuri tirgojas platformā.

Ir trešais veids, kā Coinbase gūst peļņu, tomēr tas veido tikai nelielu daļu no viņu peļņas. Stack notiek, kad kriptonauda ieguldītājs bloķē dažas savas monētas, lai palīdzētu aizsargāt tīklu. Parasti tas tiek darīts individuāli, tomēr arī tagad ir iespējams spēlēt ar Coinbase starpniecību.

No šī brīža vispopulārākā spēles iespēja Coinbase ir Tezos lai gan, tiklīdz Ethereum pārslēgsies uz līdzdalības pierādīšanu, tas, iespējams, kļūs par visvairāk iesaistīto kriptovalūtu. Coinbase iekasē komisiju no ieguldītājiem, kuri piedalās akcijās, un tas ir trešais veids, kā Coinbase gūst peļņu.

Vai Coinbase ir droša?

Kad cilvēki jautā, vai Coinbase ir droša, atbilde noteikti ir jā.

Ja šajā Coinbase pārskatā ir vērts atzīmēt vienu punktu, platforma ir likumīga un nesagriež stūrus, kad runa ir par drošību. Patiesībā Coinbase ir pat pazīstama ar tās atklāšanu sarežģīti uzlaušanas mēģinājumi un tikt galā ar viņiem, pirms tie var kļūt par problēmu.

To visu sakot, joprojām ir svarīgi ievērot pamata drošības procedūras, izmantojot Coinbase apmaiņu, piemēram, izmantojot drošu divu faktoru autentifikāciju.

Divu faktoru autentifikācija ar Google Authenticator

Lai gan noteikti ir bijuši lielāki uzlaušanas gadījumi, viens, kas patiešām piesaistīja ikviena uzmanību, notika 2019. gadā, kad hakeris nozaga 100 000 ASV dolāru kriptogrāfijas inženieris Monētu bāzes konts. Hakeris to varēja izdarīt, jo inženiera vietā viņš izmantoja Google autentifikatoru 2FA (divu faktoru autentifikācijai), bet viņš izmantoja īsziņu. Tāpēc hakeris to spēja SIM maiņa, piekļūt savam kontam un iztukšot visus savus līdzekļus.

Tas parāda, kāpēc ir tik svarīgi SMS īsziņas vietā iestatīt 2FA ar Google Authenticator. Hakeriem vai jebkuram citam ir iespējams piezvanīt tālruņu kompānijai un pārliecināt viņus pārsūtīt tālruņa numuru uz jaunu SIM karti, kuru kontrolē hakeris.

Kad viņi to ir ieguvuši, kopā ar uzlauztu apmaiņas paroli hakeris var izņemt visu kriptogrāfiju no konta un varbūt pat fiat valūtu. Kaut arī Coinbase ar šo uzbrukumu nekad netika tehniski uzlauzts, viņiem ir labs klientu atbalsta departaments, lai palīdzētu ikvienam, kurš saskaras ar problēmām, kad viņi izmanto apmaiņu..

Klientu apkalpošana

Gadījumā, ja tirgojoties ar Coinbase rodas kāda problēma vai vēlaties uzzināt, kā labāk izmantot Coinbase, ir labs klientu atbalsta centrs. Coinbase piedāvā vairākus veidus, kā sasniegt klientu atbalstu vai nu pa e-pastu, vai ar tālruņa zvanu. Plašāka informācija par to, tostarp klientu atbalsta e-pasta adrese, ir pieejams šeit.

Kad cilvēki jautā, vai Coinbase legit ir viens no vienkāršākajiem veidiem, kā pierādīt platformas likumību, ir apskatīt viņu fiziskos birojus. Atšķirībā no dažām citām ēnainām apmaiņām, kur var būt pat grūti saprast, no kuras valsts viņi atrodas, ar Coinbase jūs zināt, ka viņiem ir biroji trīs dažādās vietās Amerikas Savienotajās Valstīs. Coinbase veida krāpšanās kā uzņēmums nemaz nav īsta, jo viņiem ir laba reputācija, klientu atbalsts un Kalifornijas biroji..

Vislielākais kriptogrāfiju pārsūtīšanas laiks

Coinbase pārskatā ir ļoti interesanti runāt par Coinbase nosūtīšanu, kas līdz šai dienai vēl varētu būt vislielākā kriptovalūta darījums vēsturē. Tuvojoties 2018. gada beigām, kā daļa no viņu saldētavas sistēmas jaunināšanas, Coinbase pārvietoja aptuveni piecus procentus no visa BTC, astoņus procentus no visa ETH un divdesmit piecus procentus no visa LTC. Tajā laikā tas sasniedza aptuveni 5 miljardus dolāru kriptogrāfijas, tomēr no 2020. gada pavasara tas ir vērts ievērojami vairāk.

Tie bija visi atlikumi, kas tika turēti iekšējā Coinbase makā, kas ir interesanti, jo tas parāda, ka Coinbase ir ne tikai citu tirgotāju darījumu dzēšana, bet arī pati ievērojama kriptonauda. Tas arī parāda, ka Coinbase noteikti ir droša platforma, jo šī kriptogrāfiskā atlicinātā mīkla ir viens no visu laiku izcilākajiem medus traukiem. Ja būtu kādas ievainojamības, neizbēgami tiktu uzlauzta kriptogrāfija.

Kādas citas biržas ir tādas kā Coinbase?

Ja vēlaties pakalpojumu, kas līdzīgs tam, ko piedāvā Coinbase, taču, pārskatot Coinbase, esat nolēmis, ka tā nav jums piemērota apmaiņa, iespējams, vēlēsities apsvērt kādu no šīm citām amerikāņu biržām. Visas šīs apmaiņas pilnībā atbilst Amerikas Savienoto Valstu noteikumiem un tiek uzskatītas par drošām platformām tirdzniecībai.

Viens ievērības cienīgs ierobežojums tomēr ir tas, ka tirgotāji no Ņujorkas štata nevar izmantot nevienu no šīm platformām.

Krakena

Dibināta 2011. gadā, Kraken ir viena no vecākajām kriptovalūtu biržām, kas joprojām pastāv. Tāpat kā Coinbase, arī Kraken galvenā mītne atrodas Sanfrancisko. Diemžēl tiem, kas vēlas iegādāties kriptovalūtu Kraken bankas pārskaitījumi, platformā ir vienīgie derīgie maksājuma veidi. Viņi nepieņem debetkartes vai kredītkarti.

Kraken priekšrocība salīdzinājumā ar Coinbase ir tā, ka viņiem tas ir ievērojami vairāk tirdzniecības pāru, ieskaitot monētas, piemēram, NANO, WAVES, Dogecoin un Cosmos. Kraken nekad nav bijis uzlauzts, un to tirdzniecības apjoms vidēji ir no vienas ceturtdaļas līdz pusei Coinbase.

Poloniex

2014. gadā dibinātā Poloniex ir vienīgā apmaiņa šajā sarakstā, kas ir veiksmīgi uzlauzta. Tas nozīmē, ka viņi daudz mācījās no savām kļūdām un šodien ir daudz drošāka platforma. Poloniex galvenā mītne atrodas Sanfrancisko, un to ikdienas tirdzniecības apjoms ir aptuveni puse no Kraken.

Atšķirībā no Kraken, viens no Poloniex maksājuma veidiem ir debetkarte. Tomēr darījums netiek veikts tieši caur Poloniex platformu, to notīra Simplex, kas ir trešās puses pakalpojumu sniedzējs. Šīs iestatīšanas priekšrocība tomēr ir tā, ka tas ir iespējams izmantot kredītkarti vietnē Poloniex, lai iegādātos kriptogrāfiju. Tas padara tos par lielisku apmaiņu ikvienam, kurš vēlas iegādāties kriptogrāfiju uz kredīta.

Binance ASV

Binance Amerikas Savienoto Valstu meitasuzņēmums, kas tika nodibināts tikai 2019. gada rudenī, ir jaunākā birža mūsu sarakstā. Pagaidām maiņa nav izraisījusi lielu interesi kriptovalūtu entuziastu vidū, un viņu ikdienas tirdzniecības apjoms dažkārt pat nepārsniedz 10 000 000 USD. Tas tiek salīdzināts ar sākotnējo Binance platformu, kuras ikdienas tirdzniecības apjoms bieži ir vairāki simti miljoni dolāru.

Viena no Binance US priekšrocībām ir tā, ka tās piedāvā daudz tirdzniecības pāri, ieskaitot ICX un NEO. Kaut arī Binance US neļauj tirgotājiem iegādāties kriptogrāfiju ar kredītkarti, kuru viņi atbalsta debetkartes pirkumi.

Sāciet tirdzniecību Coinbase

Tā ir laba ideja pārskatīt Coinbase, jo tās ir viena no visizcilākajām kriptovalūtu apmaiņām visā bloku ķēdes ekosistēmā. Saskaņā ar viņu vietni Coinbase ir 25 miljoni lietotāju no 32 dažādām valstīm visā pasaulē. Šie lietotāji palīdz ņemt vērā Coinbase popularitāti un to neparasti lielo tirdzniecības apjomu salīdzinājumā ar citām biržām, piemēram, Kraken un Poloniex.

Pat ja nesen notika jaunu biržu eksplozija, Coinbase joprojām ir viens no labākajiem un vienkāršākajiem veidiem, kā iegādāties kriptonauda. Viņi pieņem vairākus dažādus maksājuma veidus, un viņu KYC verifikācijas process ir ātrs un vienkāršs, lai būtu ērti ātri reģistrēties. Lai gan Coinbase neatļauj pirkt kredītkartes un to maksa ir nedaudz augstāka nekā vidēji, daudziem cilvēkiem šķiet, ka Coinbase augsto drošības standartu dēļ ir vērts maksāt vairāk.

Turklāt, tā kā Coinbase atrodas ASV, viņi ir atbildīgi par stingriem Amerikas noteikumiem, kas lielā mērā palīdz aizsargāt investorus platformā.

Starp Coinbase un Coinbase Pro lielākajai daļai kriptovalūtu tirgotāju un ieguldītāju vajadzētu atrast platformu, kas apmierina lielāko daļu viņu vajadzību. Coinbase pārskaitījuma maksa starp šīm divām saistītajām biržām ir bezmaksas, tāpēc vienmēr ir viegli pārvietot līdzekļus pēc nepieciešamības. Ja jums joprojām ir jautājumi, Coinbase vietnē vienmēr ir pieejama vairāk informācijas, un viņiem ir arī plaša informācija BUJ atbalsta lapa kas aptver dažādas tēmas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me