Changelly apskats: Vai Changelly ir drošs un likumīgs 2021. gadā

Ja ir viena lieta, ko kriptovalūtas ekosistēma necieš, tas ir apmaiņas trūkums.

Ātrs skatiens caur tirgus pāri sadaļa par CoinMarketCap ir pietiekama, lai apstiprinātu satriecošo kriptovalūtu tirgotājiem pieejamo izvēļu skaitu.

Lielākajai daļai šo apmaiņu ir nepieciešama sava veida reģistrācija, un atkarībā no KYC prasībām starp sākotnējo reģistrēšanos un brīdi, kad lietotājs var veikt pirmo darījumu, var būt vairākas dienas..

Čanglija ir atšķirīga. Tā ir nereģistrācijas apmaiņa, kas paredzēta lietotājiem tūlītējai apmaiņai starp dažādām kriptogrāfijas valūtām.

Šajā rakstā mēs plaši aplūkosim Changelly pakalpojumus. Tomēr vispirms būtu lietderīgi aplūkot dažus šīs apmaiņas izmantošanas plusus un mīnusus.

Plusi

  1. Miris vienkāršs lietotāja interfeiss. Changelly ir veidots pēc iespējas vienkāršāks pat tirgotājiem, kuri ir jauni kriptogrāfijā. Aizmirstiet par pārblīvētiem izkārtojumiem un sarežģītiem tirdzniecības skatiem, Changelly ir vienkārša un skaista.
  2. Zema tirdzniecības maksa. Čanelija iekasē tikai 0,25% to mainīgās procentu likmes biržās. Tas ir zemāks nekā daudzas citas populāras biržas. Piemēram, Coinbase Pro, iekasē 0,5% par viņu darījumiem.
  3. Čanelijai ir vairāk nekā 100 tirdzniecības pāru. Viņi atbalsta gandrīz visas populārākās kriptovalūtas.
  4. Changelly ļauj saviem lietotājiem iegādāties kriptogrāfiju ar kredītkarti.

Cons

  1. Changelly likmes var atšķirties no sākotnēji kotētajām. Ar viņu mainīgo maiņas kursu jūs nezināt, par kādu cenu jūsu tirdzniecība piedzīvos. Tas var būt īpaši slikti kriptogrāfijā, kur īstermiņa svārstības var būt milzīgas.
  2. Iespējams, ir iespējams iegūt labāku likmi, dodoties tieši uz kriptovalūtas biržu. Binance, piemēram, ir tirdzniecības maksa tikai 0,10%, kas ir diezgan mazāks nekā Changelly 0,25% likme.

Kas ir Čanelija?

Čanelijas vēsture sākas ar Konstantīna Gladiča dibināšanu 2015. gadā. Trīs gadus Konstantīns bija Čanelija izpilddirektors. Tad 2018. gadā viņš atkāpās un tika aizstāts ar Iļja Bere.

Sākotnēji Changelly galvenā mītne bija Prāgā, Čehijas Republikā. Tomēr vēlāk apmaiņa pārcēlās uz Maltu, pateicoties valsts kripto draudzīgajiem noteikumiem un citu blokķēdes firmu klātbūtnei. Bere atsaucās uz Malta kā, "kriptovalūtu pasaules centrs."

Pēc Crunchbase, Čanelijai ir no 51 līdz 100 darbinieku.

Tirdzniecība ar Changelly

Čančelija darbojas kā starpnieks starp kriptovalūtu tirgotājiem un lielām biržām, t.i. Binance, Coinbase Pro, Kraken utt. Tas darbojas šādi: lietotājs apmeklē Changelly un izvēlas viņu interesējošo darījumu. Piemēram, tirgojiet divus Ethereum par atbilstošu Bitcoin daudzumu.

Čandelija ņem šo informāciju un apšauba visas lielās biržas, meklējot pēc iespējas labāko maiņas kursu šai tirdzniecībai. Kad Changelly protokols atradīs labāko piedāvājumu, tas atgriezīs šo likmi tirgotājam.

Ja lietotājam šī likme šķiet izdevīga, viņš var turpināt tirdzniecību. Changelly norādīs depozīta adresi, uz kuru tirgotājam jānosūta sava kriptogrāfija. Tirgotājam jānorāda arī depozīta adrese, uz kuru viņi vēlas nosūtīt apmainīto kriptogrāfiju. Pēc tam, kad lietotājs ir nosūtījis kriptogrāfiju, Changelly automātiski pabeigs tirdzniecību un nosūtīs apmainīto kriptogrāfiju uz tirgotāja kontu.

Tas tiešām ir tik vienkārši. Lietotāju galvenā priekšrocība ir tā, ka viņi var iegūt vislabāko likmi no jebkura liela skaita apmaiņas kursa, bez faktiskas reģistrēšanās tajās.

Changelly maksas

Changelly piedāvā divus dažādus tirdzniecības pakalpojumu veidus. Pirmais ir mainīgas likmes maiņa. Šāda veida mijmaiņas darījumiem Changelly apmainīs tirgotāja kriptovalūtu par jebkuru cenu, kāda ir darījuma dzēšanas brīdī..

Piemēram, kriptogrāfijas tirgotājam Čanelijs var piedāvāt cenu, tomēr, ja viņš sūta Bitcoin, tā apstiprināšana var ilgt divdesmit vai trīsdesmit minūtes, un līdz tam laikam valūtas kurss būs atšķirīgs.

Šī mainīgā valūtas kursa negatīvā puse ir tā, ka nav iespējams pateikt, kāda būs galīgā tirdzniecība. Augšpusē ir tas, ka tirdzniecības maksas ir zemas. Changelly iekasē tikai 0,25% komisijas maksu par mainīgās likmes maiņu.

Otrs apmaiņas veids, ko piedāvā Čanelija, ir fiksētas likmes tirdzniecība. Šajā gadījumā Changelly nodrošina lietotājam maiņas kursu un garantē, ka viņu naudas līdzekļi tiks tirgoti tieši par šo cenu. Priekšrocība ir tāda, ka viss ir zināms jau iepriekš, nepastāvēs nepastāvības pārsteigumi. Trūkums ir tāds, ka maksa ir augstāka nekā mainīgas likmes maiņa.

Ņemot vērā šos faktorus, mainīgās likmes maiņai, iespējams, ir jēga zemas svārstības laikā. Fiksētās likmes maiņa var būt labāka, ja kriptogrāfijas tirgus ir īpaši svārstīgs.

Vai Changelly ir anonīms?

Jā! Čanelija ir viena no nedaudzajām anonīmajām biržām, kas palikusi kriptonauda ekosistēmā. Regulatori arvien vairāk mudina veikt apmaiņu, lai padarītu KYC par obligātu, un daudzi izvēlas ievērot likumu.

Apskatot, piemēram, Changelly vs Shapeshift, Shapeshift padevās spiedienam un sāka prasīt KYC no visiem saviem tirgotājiem. Kripto kopiena to uzskatīja par nodevību, īpaši ņemot vērā to Ēriks Voorheess, Shapeshift izpilddirektors ir kriptogrāfijas celmlauzis un cienījams sabiedrības loceklis.

Aizstāvot savu lēmumu ieviest KYC Voorhees, viņš apgalvoja, ka tas agrāk vai vēlāk būs obligāts, un viņi vienkārši vēlējās palikt priekšā regulatoriem.

Čančelija tomēr nav ļāvusies spiedienam. Pašlaik viss, ko viņi prasa no saviem tirgotājiem, ir e-pasta adrese. Tā kā ir iespējams izveidot anonīmas e-pasta adreses, ir iespējams anonīmi tirgoties ar Changelly. Lai gan vienmēr pastāv bažas, ka Changelly var saglabāt IP adreses, izmantojot VPN, šo problēmu var atrisināt.

Vai Changelly prasa ID verifikāciju?

Changelly neprasa identifikācijas verifikāciju tirdzniecībai ar kriptogrāfiju. Kā jau minēts, vienīgā nepieciešamā informācija ir e-pasta adrese.

Tomēr Changelly pieprasa derīgu personas identitāti kredītkaršu un fiat valūtas tirdzniecībai. Pārsvarā tas tiek darīts, lai nodrošinātu, ka kāds nevar izmantot nozagtu kredītkarti kriptovalūtas iegādei.

Pirkšana ar kredītkarti

Lai izmantotu Changelly biržu pirkšanai ar kredītkarti vai debetkarti, tirgotājam vispirms ir jāizveido konts. Lai to izdarītu, ir nepieciešama derīga e-pasta adrese.

Kad tirgotājs ir izveidojis kontu, viņam jāizvēlas, kuru valūtu viņš vēlētos izmantot. Šobrīd Changelly pieņem USD, GBP un ​​EUR. Diemžēl pagaidām viņi nepieņem PayPal.

Nākamais solis ir sākt debetkartes iegādes procesu. Šim Čanelijam ir nepieciešama vai nu vadītāja apliecības, vai pases skenēšana. Viņi var arī lūgt selfiju, lai gan nepieciešamie dokumenti var būt atšķirīgi atkarībā no tā, kur dzīvo kriptovalūtas tirgotājs.

Ir vērts atzīmēt, ka visus kredīta un debeta pirkumus faktiski noformē trešā puse, nevis Changelly. Changelly apmaiņa tikai savieno kriptogrāfijas tirgotāju ar uzticamu maksājumu procesoru. Lūdzu, skatiet pilnu ceļvedi par pirkumiem ar kredītkarti pārbaudiet Changelly vietni.

Maksājuma veidi

Lielākā daļa darījumu ar Changelly ir kriptogrāfiski kriptogrāfiski. Piemēram, aplūkojot Changelly vs Coinbase, lielākā atšķirība ir tā, ka Coinbase ar bankas konta integrāciju un iespēju saņemt pārskaitījumus ir paredzēta fiat darījumiem, savukārt Changelly nav.

Tas nozīmē, ka Changelly var pieņemt vairākus fiat maksājuma veidus. Papildus kredītkartei ir iespējams arī pārdot Bitcoin, izmantojot a SEPA bankas pārskaitījums.

Vai Changelly ir drošībā?

Daudzi kriptovalūtu tirgotāji vēlas uzzināt: vai Changelly ir likumīgs? Atbilde ir jā, Changelly ir ne tikai likumīgs, bet arī ārkārtīgi drošs.

Čančelijam nav naudas maka, un tā arī neuzglabā līdzekļus. Šī iestatījuma dēļ hakeriem ir maz ko nozagt. Viņi, iespējams, varēs īsi novirzīt līdzekļus, taču Čanelijs ātri apturētu noguldījumus, un viss, ko hakeri paņēma, būtu nenozīmīgs salīdzinājumā ar to, ko viņi var nozagt no brīvības atņemšanas biržas.

Kopš dibināšanas 2015. gadā Changelly nekad nav uzlauzts. Dažreiz tomēr ir citas problēmas. Piemēram, daži tirgotāji nejauši ir nosūtījuši nepareizu monētu uz adresi, ti. Ethereum uz Ethereum Classic adresi.

Kad tas notiek, līdzekļi var iestrēgt un darījums neizdodas. Par laimi, Changelly ir labs klientu atbalsts, un viņu klientu atbalsta speciālisti parasti spēj atrisināt problēmu. Dažreiz tirgotājs tomēr nesaņems pilnu kompensāciju. Tā kā kļūda bija tirgotāja vaina, lai gan ir grūti vainot kriptogrāfijas valūtas maiņu.

Lai gan lielākā daļa cilvēku izvēlas Changelly lietot anonīmi, izmantojot tikai e-pasta adresi, daži lietotāji var izbaudīt paaugstinātu drošību un mieru, kas rodas, lietojot Changelly, izmantojot mobilo lietotni. Izmantojot lietotni, ir viegli izsekot darījumiem un saglabāt tirdzniecības vēsturi.

Kur atrodas Čanelija?

Kā jau minēts, Changelly atrodas Maltā, kur ir spēkā kriptogrāfijas noteikumi ir ļoti draudzīgi. Neskatoties uz šiem draudzīgajiem noteikumiem, Changelly joprojām aizliedz lietotājiem no noteiktām valstīm.

Pēc uz viņu vietni, Changelly nevar izmantot tirgotāji no šādām valstīm: Kuba, Irāna, Ziemeļkoreja, Krima, Sudāna, Sīrija, Amerikas Savienotās Valstis (ieskaitot visas ASV teritorijas, piemēram, Puertoriko, Amerikas Samoa, Guama, Ziemeļu Marianas sala un ASV Jaunava Salas (Sentkrouks, Sentdžons un Senttomas), Bangladeša un Bolīvija.

Protams, novatoriskiem lietotājiem var būt iespēja piekļūt Changelly, izmantojot VPN, pat no ierobežotas valsts. Tomēr, ja Čanelijs uzzina, ka darījumi notiek no aizliegtas valsts, viņi var iesaldēt līdzekļus.

Vai Čančilijam ir maciņš?

Nē, Čančelijam nav maka. Visa apmaiņas ideja ir tāda, ka viņiem nav brīvības atņemšanas un viņi neglabā lietotāju līdzekļus.

Salīdzinot Čaneliju ar citu kriptovalūtas apmaiņu, šī ir īpatnība, kas tos atšķir. Neglabājot līdzekļus, Changelly nav jāuztraucas par uzlaušanu. Tas viņiem noder kā kriptogrāfijas zādzības ir ieskaitījuši miljardus monētu dolāru vērtībā pēdējos gados.

Tomēr Changelly ir integrēts ar vairākiem kriptovalūtas makiem, un no šīs integrācijas ir pāris priekšrocības. Pirmkārt, tas atvieglo tirdzniecību. Lietotājiem nav jāsūta savi līdzekļi Changelly, viņi var sākt tirdzniecību tieši no sava maka. Otrkārt, tas ir drošāk. Tā kā tirdzniecība notiek seifā, nav izredžu, ka lietotājs kļūdaini uzraksta seifa adresi un nejauši zaudē līdzekļus.

Ardor maks un Exodus maks abi ir integrēti ar Changelly, tāpat kā apmēram ducis citu populāru maku. Pilns seifu saraksts, kas atbalsta Changelly ir pieejams šeit.

Tirdzniecība ar Changelly

Šajā Changelly pārskatā mēs aplūkojām daudzas tēmas, sākot no tā, kā Changelly nosaka maksu, līdz viņu politikai anonīmos darījumos. Vairumā gadījumu Changelly lielākais pārdošanas punkts ir tā lietošanas ērtums. Tie atvieglo kriptovalūtas tirdzniecību bez reģistrēšanās biržā. Tas var būt īpaši noderīgi, jo tas ir Changelly vairāk nekā 100 tirdzniecības pāru.

Čanelija ir pazīstama arī ar kompetentu klientu atbalstu. Gadījumā, ja tirgotājiem platformā ir problēmas, viņi var sazināties ar klientu atbalsta dienestu un ātri atrisināt problēmu.

Lietotne Changelly ļauj arī ērti tirgot kriptonaudu un sekot līdzi darījumiem. Tas var būt noderīgi, lai ziņotu par nodokļiem, īpaši valstīs, kurās ir stingri kriptovalūtas nodokļi, piemēram, Lielbritānijā.

Kopumā Changelly ir viena no labākajām apmaiņām kriptonauda ekosistēmā. Atšķirībā no dažām citām centralizētām apmaiņām tas nekad nav uzlauzts, un ar savu unikālo modeli, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu, maz ticams, ka tas kādreiz būs. Ņemot vērā, ka Changelly ir viegli lietojams un ļauj iegādāties kriptovalūtu ar bankas karti, iespējams, ka to tirdzniecības apjoms nākotnē tikai pieaugs.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me