Vislabāk par 13 IEO platformām un palaidējiem

Viens no iemesliem, kāpēc IEO pārspēj ICO, jo tie ir drošāk piesaistīti apmaiņai un tās palaišanas platformai. Investoriem, piemēram, IEO, ir pārliecība, ka platforma / birža ir veikusi nepieciešamo uzskaites projektu pārbaudi, un iespējas zaudēt naudu, izmantojot krāpšanos vai nepatiesu informāciju, ir minimālas.

Kad IEO apkopo tvaiku, kļūst kritiski saprast, kura IEO platforma vai starta platforma patiešām ir laba, nodrošinot labākos pakalpojumus gan investoriem, gan projektiem.

Lai IEO platformas varētu nosaukt par labākajām platformām, kas paredzētas IEO ieviešanai, tām ir jābūt noteiktām funkcijām, lai piedāvātu labākos ieguldījumu rezultātus un iespējas.

Kaut arī ieguldītāji un projekti aplūkotu dažus kopīgus jautājumus, piemēram, platformām vajadzētu būt viegli lietojamam informācijas panelim, kur viss nepieciešamais ir vienuviet, un, iespējams, daži ekspertu ieteikumi par katru IEO, ko tas uzsāk, vienmēr būs daži īpaši punkti, kuriem nepieciešams jāņem vērā.

Labas palaišanas platformas kritiskās iezīmes

Pareizās IEO palaišanas platformas izvēle dod projektam vislabāko iespēju piesaistīt investorus savam projektam. Lai gan lielākā daļa apgalvo, ka viņiem ir pareizs ieguldītāju kopums, labākie no IEO platformām izceļas, pamatojoties uz:

  1. Viegli izmantot – Platformai jābūt vienkāršai un ērti lietojamai. Vai tas būtu iesācējs vai pieredzējis investors, ērti izmantojamas platformas rada lielāku pieprasījumu.
  2. Drošība un stabilitāte – Viens no iemesliem, kāpēc investori pāriet uz IEO, ir stabilitāte un drošība. Tātad viņu cerības no platformas ir vienādas. Investori noteikti vilcinās rīkoties platformā, kas ir mazāk droša vai pakļauta uzbrukumiem, jo ​​viņiem ir tendence zaudēt.
  3. Augsta likviditāte – Paredzams, ka platforma, kurai ir stabilas attiecības ar nozares līderiem, noteikti piesaistīs vairāk ieguldītāju, radot pārpilnību likviditātes, lai veiktu simbolisko pārdošanu..
  4. Vairāku monētu atbalsts – Lai gan lielākā daļa platformu izskatās, nodrošina IEO abonēšanu, izmantojot vadošos kriptotipus un viņu vietējos marķierus, vairāku monētu atbalsta platforma noteikti atvieglo dzīvi investoriem, kuri, iespējams, vēlēsies izmantot kādu no saviem žetoniem, lai abonētu IEO.
  5. Spēcīga tehnoloģija – Tehniskas kļūmes kavē jebkura procesa vienmērīgumu, tāpat kā ar IEO platformu. Spēcīga platforma ar izcilām tehnoloģijām noteikti ir kaut kas, ko meklē ne tikai investori, bet pat projekti, lai IEO varētu veiksmīgi veikt.

Visaptverošs apmaiņas ar IEO platformām saraksts & Launchpads:

Binance Launchpad ir ekskluzīva Binance biržas palaišanas platforma. Palaišanas paliktnis ir vispopulārākais, jo to atbalsta viena no vadošajām kriptogrāfijas biržām Binance. Binance Launchpad lepojas ar vadošajām izcilajām tehnoloģijām un partnerībām, kas piesaista vairāk investoru, kā rezultātā palielinās likviditāte. Saskaņā ar vietni Binance sertificētais atbilstības dzinējs ir spēj apstrādāt 1 400 000 pasūtījumu sekundē, padarot Binance par vienu no ātrākajām biržām šodien.

Tajā arī minēts, ka biržai ir stabilas attiecības ar nozares līderiem un tai ir apskaužams saraksts ar investoriem un padomdevējiem, kuri vēlas stāvēt aiz tās platformas. Palaišanas paliktnis ir svarīgs Binance projekts, un to vada CZ, kurš vada komandu, kurai ir pieredze gan sienas, gan kriptogrāfijas finansēšanā. Šai komandai ir arī milzīga pieredze veiksmīgu jaunuzņēmumu izveidē.

Platforma atbalsta visas ierīces un vairākas valodas, piedāvājot nevainojamu lietotāja pieredzi.

Binance palaidējsBinance palaidējs

OKEx, būdama viena no vadošajām biržām pēc tirdzniecības apjoma, izvēlējās sekot Binance un Huobi un uzsāka savu IEO biržu. Zīmols kā OK Jumpstart, OKEx platforma plāno nodrošināt platformu, kas palīdzētu kvalitatīviem bloku ķēdes projektiem kļūt publiski pieejamiem un iekļautiem likvīdā un pasaules līmeņa tirgū, un vienlaikus veselīgi veicināt bloku ķēdes tirgus un ekosistēmas izaugsmi..

Lai nodrošinātu platformas unikalitāti, OK Jumpstart izmanto pieeju abonēšana + piešķiršana. Saskaņā ar šo pieeju abonements tiek atvērts uz 30 minūtēm, un tas tiks slēgts agri, ja tiks sasniegts pārmērīgas parakstīšanās ierobežojums. Kad abonements ir beidzies, seko piešķiršana. Lai piedalītos, OKEx ir izstrādājis dažus pamatnoteikumus, kas ir šādi:

  • Minimālais slieksnis: Ieguldītājam 7 dienas pēc kārtas jābūt vismaz 500 OKB vai jāpērk 3500 OKB pirms momentuzņēmuma laika marķiera pārdošanas dienā.
  • Lai nodrošinātu abonementu, veiciet tālāk norādītās darbības. Ieguldītājam ir jāsaglabā vismaz 2500 OKB 7 dienas pēc kārtas vai jāpērk 17 500 OKB pirms momentuzņēmuma laika simboliskās pārdošanas dienā.
  • Lai iegūtu vislabāko: Investoram ir jāsadala savs OKB dažādiem kontiem (jūsu draugiem un ģimenei). Pirms marķiera pārdošanas dienas žetona pārdošanas dienā viņam katrā kontā 7 dienas pēc kārtas ir jāglabā 2500 OKB vai jāpērk 17 500 OKB, izmantojot dažādus kontus..

Labi JumpstartLabi Jumpstart

Redzot IEO pieaugumu un konkurentu Binance pieaugumu, Huobi arī uzsāka un IEO platformu 2019. gada martā sauca Huobi Prime. Izmantojot šo platformu, Huobi plāno nodrošināt lieliskus kriptogrāfijas projektus ar iespēju piesaistīt kapitālu ar dažiem kvalificētiem un patiesiem investoriem.


Huobi arī pozicionē savu palaišanas platformu kā Direct Premium Offering (DPO) platformu, kas lietotājiem nodrošina dažādas priekšrocības. Visas monētas, kas iegādātas caur Huobi Prime, nekavējoties tiek noguldītas lietotāja kontos un ir nopērkamas vietnē Huobi Global pret mūsu vietējo marķieri Huobi Token (HT). Nav jāgaida iepriekšpārdošana vai līdzīga kavēšanās. Apmaiņa veic stingru pārbaudi, un tai ir stingrs process, lai nodrošinātu, ka tiek iekļauti tikai augstākās kvalitātes projekti, kuri vēl nav iekļauti nozīmīgākajā biržā. Platforma arī nodrošina vienlīdzīgas piekļuves iespējas lieliem un maziem spēlētājiem, atverot durvis personīgajiem lietotājiem, ne tikai profesionāļiem vai VIP.

Huobi PrimeHuobi Prime

Sen izveidotā un populārā birža Bittrex paziņoja par savu pirmo IEO 2019. gada februārī. Bet tai nebija viegli atvērt savu IEO debetu, jo pirmais un līdz šim vienīgais RAO projekta IEO tika atcelts. Neskatoties uz to, Bittrex ir apskaužama lietotāju un investoru bāze, un ir sagaidāms, ka tuvākajā nākotnē tas veiks citu IEO.

BittrexBittrex

KuCoin ir bijušā Top 10 birža, taču tā joprojām ir viena no pazīstamākajām biržām visā pasaulē. Tā kā biržas pozīcijas ir zaudējušas novēlota tirdzniecības apjoma samazināšanās dēļ, šķiet, ka tas ir IEO veids, kā atgūt savu likteni. Nesen viņi paziņoja par savu pirmo IEO projektam MultiVac savā pavisam jaunajā platformā ar nosaukumu Spotlight. KuCoin Spotlight mērķis ir palīdzēt blokķēdes projektiem piesaistīt nepieciešamos līdzekļus, piesaistīt tirgus uzmanību un uzlabot rūpniecisko ietekmi.

KucoinKucoin

Probit ir guvis ievērojamus panākumus strauji augošajā IEO platformā. Pēc pirmā IEO veikšanas 2019. gada februārī tā jau ir rīkojusi vairāk nekā 70 IEO kārtas. Probit ir parādījis dažus pārsteidzošus rezultātus, piemēram, Linix IEO, kas tika izpārdots tikai piecās sekundēs un turpināja savākt 300 000 USD 30 minūtēs, un jaunākais masveida panākumi Boltt Coin, kas 4 secīgi izpārdoto kārtu laikā savāca 795 000 USD.

Viņu pirmais LaXpad Premium IEO for SportX palīdzēja decentralizētajai sporta IP ekosistēmai izpārdot visus 5 000 000 viņu SOX marķierus, vienlaikus palīdzot arī tās vērtībai pieaugt par 300%

ProbitProbit

Coinbene bieži tiek iekļauts Top 10 biržu sarakstā, un tai ir liela kopiena, tāpēc acīmredzot tika gaidīta tās klātbūtne IEO tirgū ar tās palaišanas paliktni. Lai gan apmaiņa ir bijusi ziņās par savas IEO platformas palaišanu 2018. gadā, tās pirmais IEO tika oficiāli paziņots 2019. gada martā. Coinbene jau ir satricinājis un satricinājis, kad RedFOX Labs, Vjetnamā bāzēta blockchain Venture Builder, bija nomainīja Coinbene ar Coineal, lai vadītu IEO. RedFOX paziņoja par atsaukšanu pēc tam, kad vairāki kriptogrāfisko ziņu portāli ziņoja par aizdomīgām darbībām, kas saistītas ar CoinBene, tostarp kavēšanos ar izņemšanu un noguldījumiem.

CoinbeneCoinbene

Atšķirībā no Probit, Coineal ir diezgan liela birža ar gandrīz 700 miljonu dolāru lielu ikdienas tirdzniecības apjomu. Ir un tāpat kā citas lielākas apmaiņas, arī viņi ir lēcuši sacensībās par un IEO starta platformu. Kam Coinreal ir cietoksnis Āzijas dienvidaustrumu tirgos ar ieguldītājiem Ķīnā, Japānā, Korejā, Vjetnamā un citur, tas jau ir pabeidzis IEO IPW Token, Levolution un Kizuna Global Token.

MonētaMonēta

ExMarkets platforma ir viena no vēlīnajām dalībniecēm sacensībās, taču tā ir braucusi diezgan uz priekšu. Apmaiņas noteikumi ir saistīti ar tās augsto tehnoloģiju, kas palīdz nodrošināt biezas pasūtījumu grāmatas un dziļu likviditāti, pateicoties backend sistēmai. Platformā ir uzskaitīti 5 IEO kā pabeigti, un 6 IEO tiek rādīti kā turpinoši un vēl 3 gaidāmie. Lai arī apmaiņā netiek atklāts katra IEO rezultāts, šeit uzskaitīto projektu skaits runā par tā panākumiem.

EXMarketsEXMarkets

Vēl viena liela apmaiņa un vēl viens tās blakus projekts, kas koncentrējas uz IEO. Tāpat kā panākumi tās apmaiņā ZB.com, kas 2018. gadā bija jaunpienācējs, bet ātri sasniedza Top 10 CoinMarketCap, ZB sagaida, ka to darīs arī starta paliktnis. Lai gan viņi ir apsūdzēti par savu tirdzniecības apjomu viltošanu, tomēr ZBG ir pabeidzis divus IEO uz sava starta ar V Systems un Kamari projektiem.

ZBGZBG

Tāpat kā stratēģiskais partneris ZB.com biržā, arī BW.com ir birža, kas lepojas ar spēcīgo pamatu Āzijas reģionā. BW Tokens Launchpad līdz šim ir atbalstījis trīs IEO projektus, no kuriem divi ir pabeigti 2019. gada marta beigās (Blockbuster un V Systems) un viens joprojām turpinās (Grabity).

BWBW

Diezgan nedzirdēts nosaukums, BGOGO ir pirmā digitālo aktīvu apmaiņa ar virsmezglu saraksta autoritāti. Bgogo.com ir reģistrēts Kaimanu salās, un tā dibinātāju vidū ir vadošo interneta uzņēmumu, piemēram, Facebook, Twitter, IBM, Alibaba uc, locekļi. Inženieru komandu veido vairāki pasaules čempioni ACM Starptautiskajā koledžu programmēšanas konkursā, kas dod visu potenciālu apmaiņai, lai gūtu panākumus kā IEO marķiera platforma. Platforma jau ir paziņojusi par diviem marķieru pārdošanas pasākumiem ARM un X-Block projektiem.

BogoBogo

IDAX ir globāla digitālo finanšu pakalpojumu platforma, kas koncentrējas uz bitcoin tirgotāju vajadzībām ar lielu ikdienas tirdzniecības apjomu. Ar jau izveidotu investoru bāzi IDAX ienākšana IEO tirgos tika atzīmēta, kad platforma paziņoja par pirmo IEO ZeroBank projektam, kas notiks 2019. gada aprīlī.

IDAXIDAX

Salīdzinoši jauna birža, bet spēcīga atvasinājumu platforma, kurai ir pieeja diezgan lieliem biļešu investoriem. Viņu pirmais IEO projekts ar nosaukumu DOS tīkls nav daudz paveicis, lai satrauktu sabiedrību, un jau tagad ir sajūta, ka šie projekti, iespējams, cīnīsies, lai noturētu savu cenu, tiklīdz būs mainīta birža. Lai gan Bitmax Launchpad ir sākumposms, kas vēl var radīt dažus uzvarētājus.

BitmaxBitmax

Jūs varētu interesēt arī: Bittrex Hosting First Initial Exchange Offering (IEO), vai tas ir līdzīgs Binance Launchpad?

  • LATOKEN Launchpad

LATOKEN ieguva slavu, paziņojot, ka ar kriptogrāfijas palīdzību tirgos tokenizētas Apple, Tesla, Google un citu zilo mikroshēmu akcijas, kā arī zelta, naftas un nekustamā īpašuma ETF akcijas. Dodot iespēju kriptogrāfijas īpašniekiem dažādot savu portfeli, iegūstot piekļuvi marķieriem, kas saistīti ar reālo aktīvu cenu, birža arī spiež savu IEO platformu. Jau sen, 2018. gadā, palaists IEO palaišanas paliktnis, tā IEO platformas reklāmas aktivitātes tikko ir pieaugušas 2019. gadā.

LaTokenLaToken

Secinājums

Paredzams, ka IEO šeit paliks kādu laiku, un izskatās, ka tas var mainīt likteni lielākajai daļai šo apmaiņu, kas ne tikai sniedz palīdzību abonēšanai, bet arī palīdz nodrošināt labākos marķieru pārdošanas projektus, galu galā attīrot blokķēdes un kriptogrāfijas ekosistēmu no krāpniekiem un viltus projektiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector