Veiksmīgas kriptovalūtu tirdzniecības atslēgas

Vai tā būtu tirdzniecība ar akcijām vai tirdzniecība ar kriptovalūtu, tā ir vairāk vai mazāk vienāda. Kļūdīšanās ir izplatīta un diezgan neizbēgama parādība. Lai iegūtu veiksmīgus kriptovalūtu tirdzniecības rezultātus, ir svarīgi atteikties no sliktajiem ieradumiem, jo ​​tie ļoti viegli var izraisīt finanšu pašnāvību.

Veiksmīga kriptovalūtu tirdzniecība: labākā Bitcoin tirdzniecības stratēģija

Tātad, šodien mēs ienirsim iebiedējošajā, bet uzmundrinošajā tirdzniecības tirgū un uzzināsim dažus labākos tirdzniecības padomus, vienlaikus izvairoties no biežākajām kļūdām.

Neatkarīgi no tā, vai piederat tradicionālajam akciju tirdzniecības tirgum vai Kriptovalūtu tirdzniecības tirgus, tas ir paredzēts visiem ieguldītājiem.

  • Iemācieties pārvaldīt risku 

Naudas pārvaldībai jābūt jūsu pirmajai prioritātei, un tai jābūt stingrai. Lai ievērotu kopēju likumu, mēģiniet neriskēt ar vienu tirdzniecību ne vairāk kā ar 2 procentiem. Pareizi. Veidojiet diversificētu portfeli, ieguldot vairākos krājumos vai kriptovalūtās. Tiks mazināts naudas zaudēšanas risks.

Dažādojiet no ieguldījumu grupas, kurai ir pievienots tāds pats negatīvais faktors. Ja visas olas glabāsit vienā grozā, iespēja tās visas pazaudēt ir diezgan liela.

  • Esiet atvērts acu priekšā par alternatīvām ieguldījumu iespējām

Akciju un kriptovalūtu tirgus katru otro dienu saņem jaunus papildinājumus. Uzmanīgi sekojiet šiem potenciālajiem projektiem un pārvērsiet tos savā labā.

Piemēram, sākotnējais monētu piedāvājums (ICO) ir kaut kas tāds, kas rada dažādus projektus, kas tirgū cenšas piesaistīt pūļus. Uz blockchain balstīti jaunie uzņēmumi ir arī lieliska investīciju iespēja, kurā varat iekļūt. Tāpēc nekad nepārtrauciet meklēt jaunus projektus, kuros ieguldīt, jo tie nekad neapstājas.

  • Plānojiet iziešanu un iekļūšanu atbilstoši riska uzņemšanās iespējām

Nepieļaujiet kļūdu, iekļūstot tirdzniecības tirgū bez plāna. Šī ir viena no sliktākajām lietām, ko tirgotājs var izdarīt. Vispirms vienmēr ir plāns, jo jūs pazudīsit. Šajā plānā jāiekļauj laika posms, apstāšanās zaudējums un izejas punkts.

Piemēram, dolāru un izmaksu vidējā vērtība (DCA) ir ieguldījumu metode, lai nopirktu fiksētu projekta summu dolāros pēc regulāra grafika, neatkarīgi no tā akcijas cenas.

Skaidrība šajā brīdī būtībā palīdzēs jums palielināt un samazināt tirdzniecību, neizskatoties pēc bezmērķīgas personas, kurai nepieciešams virziens. Pārliecinieties arī, vai ievērojat šo plānu, vai arī tas viss ir par velti!

  • Sentimenti virza cenas, tāpēc sekojiet līdzi jaunumiem

To nevar pietiekami uzsvērt. Gan akciju, gan kriptogrāfijas tirgus ir ļoti nestabils, kas mainās katru stundu un dažreiz katru minūti. Ne visi var spēlēt šo spēli, un, ja vēlaties iekļūt tās dziļākajā galā, jums ar to ir jābūt tuvai iepazīšanai.

Piemēram, Coindesk ir viena no labākajām vietnēm, lai iegūtu visu atjaunināto informāciju par kriptonauda jaunumiem, un akciju tirgus investoriem Reuters var jums daudz palīdzēt.

  • Sekojiet tendencēm uz savu risku

Neiet un sāciet tirdzniecību pret vai tendenci. Jo cīņa ar tendencēm noteikti nav ne viegla, ne lēta. Pirms lēmuma pieņemšanas izprot pieprasījuma un piedāvājuma dinamiku.

Pretstatā tendenču pieejai jūs dažreiz var gūt labumu, bet ne vienmēr, tāpēc ir svarīgi būt lācīgam lāču tirgū un bullish vēršu tirgū.

  •  “Leverage” slazds nav piemērots visiem

Kredītplecs galvenokārt aizņemto naudu izmanto tirdzniecībai. Tas ir rīks, kas var izrādīties patiešām slikts vai labs. Ja jūs galu galā zaudēsiet aizņemto naudu, jūs nonāktu dziļi parādā, kas ietvers jūsu sākotnējos ieguldījumus un aizņēmēja procentus par šo naudu. Tātad, izvairieties no šīs kļūdas izdarīšanas par katru cenu!

  • Dažreiz jūs zaudēsiet, un tas ir labi!

Ņemot vērā abu tirgu svārstīgumu, daudzi tirgotāji, īpaši iesācēji, pieļauj kļūdu, sasniedzot nereālus mērķus. Ir pilnīgi iespējams nopelnīt tūkstošus dienā un vienlaikus zaudēt miljonus. Vienkārši koncentrējieties uz savu tirdzniecību, un nauda plūdīs dabiski.  

Ideja ir dot iespēju ieguldītājiem neatkarīgi no tā, vai piederat tradicionālajam akciju tirgum vai kriptovalūtas tirgum. Veicot tirdzniecību, ievērojiet šos padomus, vienlaikus izvairoties no kļūdām, lai maksimāli izmantotu savus ieguldījumus. Ja jums ir kādas šaubas vai jautājumi, sazinieties ar mani, komentējot tālāk!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me